20 būdų, kaip originaliai įteikti pinigus

Povestuvinės kelionės

Povestuvinės kelionės – tai tema, kuria labai dažnai užverda spalvingos diskusijos, ir visai nesvarbu, kiek jums metų, ar jūs jau ištekėjusi, ar dar net neketinate to daryti. Visuomet yra labai smagu planuoti tą pirmąjį santuokinio gyvenimo mėnesį, kuris dėl savo ypatingo žavesio ir saldaus patrauklumo įgavo skambų pavadinimą – “medaus mėnuo”. O kur jūs norėtumėte keliauti kopinėti medaus? Padiskutuokime! Galbūt jūsų povestuvinė kelionė prasidės švilpiant kabrioletu su užrašu “Ką tik susituokę!” Baltijos pajūrio link, o gal jus vilioja povestuvinės kelionės užsienyje? Kviečiame susipažinti su gražiausiais Lietuvos ir pasaulio kampeliais jūsų medaus mėnesiui.

Viliojanti ir karšta Tenerifė jaunavedžiams

Esi išvarginta vestuvių planavimo ir nori pagulėti bei pailsėti paplūdimyje, o tavo jaunikis plaukioti su delfinais ar kopti uolomis? Savo medaus mėnesiui rinkitės Tenerifę, kur suderinsite abiejų pomėgius, atrasite aktyvų ir pasyvų poilsį, mėgausitės šiltu oru, vandenynu, kalnais ir nuostabia gamta. Nesvarbu, kuriuo metų laiku suplanuosite kopinėti medų, visus metus jūsų lauks ne žemesnė nei +25 temperatūra. Savo įspūdžiais iš medaus mėnesio Tenerifėje su mumis sutiko pasidalinti kelios poros

Populiariausios kryptys Europoje, kur vestuvėms neišleisite milijono!

Vestuvių sezonas nenumaldomai artėja, o su juo ir galybė klausimų bei nerimo. Bet ne viskas taip sudėtinga, kaip gali atrodyti iš pradžių – tereikia apsvarstyti biudžetą, išsirinkti kryptį, o visa kita patikėti profesionalams. Tuomet rūpesčius sumažinsite iki minimumo ir, garantuoju, vestuvės taps įsimintiniausia jūsų gyvenimo diena! Bet kaipgi išsirinkti tą tobulą vietą vestuvių ceremonijai? Štai kelios rekomendacijos, nekainuosiančios milijono.
 

Galvoji, kad medaus mėnesio lagamino krovimas vieni juokai? Pabandyk.

Kiek lagaminų rinktis priklauso nuo kelionės tipo ir kur keliaujate. Jei skrendate savarankiškai į pažintines keliones, tikrai nereikia apsikrauti lagaminais, bet, jei laukia poilsinė kelionė, net malonu krautis daiktus ir galvoti, ką ir kur dėti. Jei vis dar neturite lagaminų, rekomenduojama rinktis tikrai kokybiškus ir ilgaamžius. Kaip rinktis? Į ką atkreipti dėmesį renkantis? Pateikiame svarbiausius klausimus ir atsakymus.

Makalius.lt rekomenduoja medaus mėnesio kryptis

Kiekviena pora svajoja ne tik apie nuostabią vestuvių puotą, bet ir apie įsimintiną ir romantišką medaus mėnesį. Kopinėti medų galima bet kuriame pasaulio kampelyje, tačiau poros linkusios ieškoti tobulo aukso viduriuko. Kurgi keliauti geriausia? Štai keletas populiariausių krypčių tobulai povestuvinei kelionei.

Ingos ir Edgaro vestuvės Mauricijuje

„Facebook“ greitai paplito Ingos (24 m.) ir Edgaro (28 m.) vestuvių nuotraukos, nes jose neįprasta akiai aplinka – egzotiška sala. „Apie tokias vestuves svajodavom abu – kaip šaunu būtų tik dviese susituokti kur nors šiltuose kraštuose – tačiau tik svajodavom. Viskas prasidėjo nuo to, kai liepos 31 d. vyko mano sesers vestuvės. Atšokom, tada susimąstėm, gal verta nueiti bent į kelias kelionių agentūras ir pasidomėti, kokios kainos, kur patartų vykti... Taip ir padarėm“, – pasakojo Inga Šiumetienė.

Kur keliaus medaus mėnesio 2016 m. nuotakos

Facebook prasidėjusi diskusija apie medaus mėnesio kryptis išties įdomi. Dalijamės populiariausiais nuotakų pasirinkimais, kur vykti kopinėti medaus.

4 dalykai, kurių niekas nesako Jums apie medaus mėnesį

Jūsų visas medaus mėnuo bus mylėjimasis ir prabangūs krėslai paplūdimyje su meistriškai paruoštais kokteiliais, tiesa? Nebūtinai. „Dauguma porų mano, kad jų medaus mėnuo bus pripildytas romantika ir aistra, “ – sako santuokos ir sekso psichiatrė Laura Brotherson. Ir vis dėlto jis bus nuostabus, tačiau taip pat bus pripildytas staigmenų – mažais dalykais, apie kuriuos niekas jums nepasakojo. Pateikiame jums tiesą apie tai, kaip iš tiesų viskas vyksta.

Kitoks požiūris į medaus mėnesį Lietuvoje

Galbūt ne visi norime ar galime sau leisti medaus mėnesiu mėgautis užsienyje. Laiko ar pinigų stygius mus riboja, tad turime ieškoti alternatyvų. Turbūt retas pagalvojame, kad Lietuva turi pasiūlyti ne ką mažiau nei kuri kita pasaulio šalis. Todėl siūlome idėjas, kur medų kopinėti bus lygiai taip pat saldu kaip ir svetur.

Kur praleisiti medaus mėnesį? Rekomendacijos

Medaus mėnuo – romantiška dviejų žmonių pasaka, simbolinė darnaus šeimos gyvenimo pradžia. Natūralu, kad kelias savaites ar tik ilgesnį savaitgalį norisi praleisti kuo įspūdingiau. Kokiose šalyse dažniausiai medų kopinėja jaunavedžiai ir kokia kelionė tiktų kaip tik Jums?

Apie kokią povestuvinę kelionę svajojate?

Pagaliau! Po visų oficialių ir neoficialių renginių pagaliau jūs likote dviese. Pačios saldžiausios dienos ir naktys, skirtos tik vienas kitam, stebuklingos medaus sekundės, valandos, dienos... Metas, kurį prisiminsite visą gyvenimą. Kas gali būti geriau, nei praleisti šį laiką keliaujant!

Brangioji, tuokimės užsienyje

Nusprendėte, kad tuoktis Lietuvoje ne Jums? Šaunu! Sveikiname ir linkime romantiškų, o gal ekstremalių vestuvių. Bet.. Ar žinote, kur galite tuoktis? Kokią šalį rinktis ir ko ten tikėtis? Apie visa tai Jums pasakoja kelionių ekspertė Inesa.

Vestuvės užsienyje

Vestuvės užsienyje? Kodėl gi ne? Jei nenorite tradicinių vestuvių Lietuvoje, jau yra galimybė tuoktis ir užsienyje. Dabar Jums atviras visas pasaulis. Kur, kaip, kada tuoktis? Apie visa tai ir dar daugiau Jums pasakoja mūsų kelionių ekspertė Inesa.

Vestuvės Šri Lankoje

Galbūt norėtumėte ne tik povestuvinės kelionės, bet ir pačių vestuvių toli nuo namų esančiame egzotiškame kampelyje, kur stovėdami ant gėlėmis puošto tiltelio, gyvai skambant meilės dainoms ir vandenyno ošimui ištartumėte vienas kitam “Taip”? Pasakojame, kaip vyksta tuoktuvių ceremonija viename iš egzotiškiausių pasaulio kampelių – Šri Lankoje.

Kaip išvengti nesusipratimų su dokumentais po santuokos

Kokia pavarde – mergautine ar po vestuvių pasirinkta vyro – nuotakai pirkti bilietus medaus mėnesio kelionei? Kokiais atvejais atsisakoma įregistruoti santuoką? Kokių papildomų duomenų reikia tuokiantis su užsieniečiu, kokias procedūras grįžus į Lietuvą būtina atlikti prisiekus amžiną meilę užsienyje? Kaip išvengti nesusipratimų dėl netvarkingų dokumentų ir, apskritai, kiek ilgai užtrunka jų tvarkymas? Į šiuos ir kitus dažnai pasitaikančius būsimų jaunavedžių klausimus apievestuves.lt skaitytojams padėjo atsakyti advokatų kontoros „Žiemelis, Valys, Rugys ir partneriai“ teisininkas Karolis Rugys.

Vestuvių idėjos: vestuvės Balyje

Balis garsėja nuostabiais paplūdimiais, unikalia gamta, turtinga istorija bei ypatingu gyvenimo būdu. Europiečiui tai egzotiška pasakų šalis, kurioje vyrauja gražiausi papročiai, buitis persipynusi su daugybe ritualų, o kiekviename žingsnyje laukia stebuklas. Čia vaiko gimimą švenčia gerokai prieš jam ateinant į šį pasaulį, o pačia reikšmingiausia ir linksmiausia švente yra išėjimas iš gyvenimo. Ritualai persmelkia visas gyvenimo sritis taip, kad net sunku suvokti ribą, kur baigiasi vaidyba ir prasideda gyvenimas. Vestuvės čia švenčiamos ypatingai! Gal kaip tik dėl to apklausos rodo, kad Balio gyventojai jaučiasi viena laimingiausių pasaulio tautų.

Lietuvių moterų svajonių sužadėtuvių miestai – Paryžius, Roma ir Vilnius

Jeigu vyrai Lietuvoje prašydami merginos rankos baiminasi išgirsti „Ne“, savo piršlybas jie turėtų įgyvendinti Paryžiuje, Romoje arba romantiškoje vietoje Vilniuje – šiuose miestuose mažiausia tikimybė išgirsti neigiamą merginos atsakymą į klausimą „Ar tekėsi už manęs?“. Tokias išvadas leidžia daryti Šv. Valentino dienos proga atlikta Lietuvos merginų ir moterų internetinė apklausa – svajonių sužadėtuvių miestais jos laiko Prancūzijos, Italijos ir Lietuvos sostines.

Mano sužadėtuvės danguje (skaitytojos laiškas)

Mielieji, dalinamės ApieVestuves.lt skaitytojos laišku, kuriame ji dalinasi piršlybų istorija. O kaip Jums pasipiršo Jūsų mylimasis? Papasakokite savo istoriją el. p. [email protected] ir atsiųkite nuotraukų. Mes mielai su visais pasidalinsime gražiais Jūsų prisiminimais.

Vestuvės užsienyje pagal senovinius papročius

Norėtumėte susituokti pagal ispanų papročius, tuomet vieta vestuvėms turėtumėte rinktis Ispaniją arba Meksiką. O galbūt jus domina kur kas egzotiškesnių pasaulio kampelių vestuvių tradicijos? Tradiciniai tailandiečių, Maldyvų, Polinezijos salų gyventojų bei ispanų vestuvių papročiai jūsų smalsumui patenkinti.
Ar kada pagalvojote, kad jūsų povestuvinė kelionė – saldusis medaus mėnuo gali būti praleistas kur nors egzotiškuosiuose Sandals kurortuose, skalaujamuose Karibų jūros, o gal Maldyvų, Polinezijos salose ar Tailande. Šiandien siūlomos povestuvinės kelionės į pačius egzotiškiausius pasaulio kampelius. Jums belieka tik išsirinkti. O galbūt norėtumėte ne tik povestuvinės kelionės užsienyje, bet ir pačios jungtuvių ceremonijos? Šiame mūsų puslapio skyriuje galite susipažinti su vestuvių ceremonijomis, kurias siūlo gražiausi pasaulio kurortai.

Registruokis kataloge

Jeigu Jūsų verslas susijęs su vestuvėmis, parašykite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime. Kartu nuspręsime, kuo šis vestuvių katalogas gali būti naudingas Jūsų verslui ir klientui.
Tel.:
* duomenys saugus. zr.: privatumo politika
Facebook draugai rekomenduoja