Priminimas, ką reikėtų įamžinti per vestuves

Redaktorės skiltis

Mielieji, ApieVestuves.lt - tai daugiau nei portalas apie Jūsų šventę. Kurdami portalą sutikome labai daug profesionalių apie vestuves dienomis ir naktimis sapnuojančių žmonių, kurių pagrindinis tikslas – padėti Jums sukurti savo šventę. Taigi, apie tai skaitote portale, o mano skiltis – skirta papasakoti apie tuos žmones, pasidalinti mūsų džiaugsmais ir rūpesčiais arba tiesiog pasidžiaugti saulėtu pavasariu. Saulėtų dienų ir romantiškų kūrybingų naktų linkėjimai, Simona.

Automobilis po vestuvių: koks patiktų jums?

Automobilis po vestuvių: koks patiktų jums? Dažnai poros sukūrusios šeimas galvoja apie naują automobilį. Koks patiktų jums?

17 metų vestuvių Lietuvoje (įdomių įvykių suvestinė)

Patikrink kokie įvykiai vyko vestuvių sektoriuje 2000 - 2017 m.
 

„Rent Boutique“ paslauga nuo A iki Ž (eksperimentas)

„Rent Boutique“ paslauga nuo A iki Ž (eksperimentas). ApieVestuves.lt redaktorės Simonos birželio 17 dienos dienoraštis.

Vestuvinė suknelė pagal „ Suits“ stilistus

Dažna mergina svajoja apie vestuves kaip pasakoje arba animaciniame filme. Kartais moterys renkasi „Sekso ir miesto“ temą mergvakariui arba semiasi idėjų iš vestuvinių filmų. O kodėl įkvėpimui nepasitelkus stilingo serialo „Suits“? Ypač, kai yra proga pažvelgti į pasiruošimą vestuvėms filmavimo aikštelėje.

AČIŪ PRAKTIKANTĖMS, oi ne... Kolegėms

ApieVestuves.lt praktikantes (taip taip, vaikinai vestuvių tema, pasirodo, nesidomi) priima jau penkerius metus iš eilės. Per tuos metus buvo daug visko ir labai įdomaus. Šie metai patys įdomiausi ir dosniausi nuostabių pažinčių, patirčių ir pamokų bei daug kartu praleisto laiko: pas mus lankėsi svečiai, fotografavomės, gėrėme kavą, svečiavomės pas vestuvių srityje dirbančius asmenis, mokėmės apie Lietuvos žiniasklaidos padėtį, kalbėjomės apie asmeninę rinkodarą ir ateitį bei svajones. Vadinti jas praktikantėmis nebekyla liežuvis... KOLEGĖS :)

ZOOMBOOK KONKURSAS: LAIMĖK DOVANĄ TĖVAMS

DALYVAUK ZOOMBOOK KONKURSE IR LAIMĖK DOVANĄ TĖVAMS: FOTOKNYGĄ SU JŪSŲ NUOTRAUKOMIS IR PADĖKOMIS JIEMS! PADĖKOS, KAIP IR NUOTRAUKOS, GALI BŪTI KOKIOS TIK NORITE! PAVYZDŽIUI, JŪSŲ BESIŠYPSANTYS VEIDAI IR PADĖKA UŽ TAI, KAD IŠMOKĖ ŠYPSOTIS.

„Mano mamos vestuvinė suknelė“ atidarymas

„Mano mamos vestuvinė suknelė“ atidarymas.

„Nuotakos spinta“ boutique pranoko lūkesčius

„Nuotakos spinta“ boutique pirmą pasimatuotą suknelę iškart pirko, o po to sekė ilga eilė ir daugiau nei 35 % suknelių prie altoriaus iškeliavo dar kartą. Savaitgalis buvo karštas.

Gražiausios visų laikų SEX and THE CITY scenos apie vestuves

Gražiausios visų laikų SEX and THE CITY scenos apie vestuves, piršlybas, drauges ir meilę.

Vestuvių ABC jaunųjų mamoms

Ką mamos dažniausiai daro per vestuves nutuokiame visi, tačiau šiandien atsipalaiduosime kaip gerame SPA ir trumpai bei aiškiai papasakosime jaunųjų mamoms apie vestuvių ABC – kaip mėgautis vaikų švente ir spėti pasirūpinti savimi.

Kaip atrodo vestuvių planuotojų darbo vieta užsienyje

Jau kvietėme jus pasižvalgyti po vestuvių versle besisukančių profesionalų darbo vietas Lietuvoje, o šį kartą norime pasidalinti vaizdais iš užsienio. Ar jų darbo aplinka labai skiriasi? O gal yra panašumų? Metas pasižiūrėti.

Lietuvos vestuvių guru darbo vietos (nuotraukos)

Kartais mes matome tik fasadus, tačiau labai knieti sužinoti, kas slepiasi už jų. Kai kalba pakrypsta apie profesionalus, kurie sukasi vestuvių rinkoje, smalsumas padidėja – galbūt jų darbo aplinka lemia tai, kad jie savo darbą atlieka taip nepriekaištingai? Gal ten sukurta ypatinga aplinka? Pažiūrėkite ir nuspręskite patys.

RentBoutique.com konkurso viešnioms laimėtojos

RentBoutique.com konkurso viešnioms laimėtojos

KONKURSO „ESTE“ dovanoja batelius laimėtojos

KONKURSAS: „ESTE“ dovanoja batelius nuotakai jau baigėsi. Dėkojame visoms dalyvėms. Kadangi jūsų buvo gausu, tai išrinkime net dvi laimėtojas:

Vestuvių medijos redaktorės: Simona, Armina, Goda ir Kristina

Vestuvių rinka Lietuvoje tokia maža ir kartu didelė, bet informacijos šaltiniai keli: interneto puslapiai ApieVestuves.lt, Išteku.lt, Vestuves.lt, Myday.lt, knygos „Nuotakos biblija“, „Vestuvių planuoklis“, žurnalas „Vestuvės“ ir TV laida „Magiškos vestuvės“. Yra daug įvairiausių tinklaraščių ir brošiūrų, bet pagrindiniai jau išvardinti.

Ką panaudoti iš IKEA vestuvėms

Idėjos ką ir kaip galima panaudoti vestuvių dekorui iš IKEA.

KONKURSAS: Tavo mama verta dizainerio suknelės

Dizainerių drabužių nuomos internete portalo RentBoutique.com ir ApieVestuves.lt komandos skelbia konkursą: Tavo mama verta dizainerio suknelės per tavo vestuves. Iki kovo 18 d. registruok savo mamą el. p. [email protected] siųsdama savo mamos nuotrauką (jos niekam nerodysime) ir pridėk informaciją: kur ir kada vyks tavo vestuvės bei kodėl būtent tavo mama yra verta dizainerio suknelės.

RentBoutique.com konkurso mamoms laimėtojos

Tadam!!! Skelbiame www.RentBoutique.com konkurso mamoms laimėtojas.

Tu privalai išgirsti kas daro santuoką tvirta (video)

Tu privalai išgirsti kas daro santuoką tvirta (video. Tikros laimingos santuokos įspūdžiai. Kviečiame pasižiūrėti video.

Laikas sužinoti apie slaptą / viešą vestuvių planavimo įrankį

Kasmet vis kažkas naujo su trenksmu nusileidžia į vestuvių sektorių. Prieš kelis metus atsirado jo didenybė dekoras, dar prieš kelis – išvažiuojamoji santuoka, pernai, vasario mėn., atsirado knyga nuotakoms „Nuotakos biblija“ bei „Vestuvių planuoklis“ ir t. t. Visi vis džiaugiasi, kad įvyko kažkas naujo, įdomaus ir laisvo. Mes tuos devynerius metus vis sekam, stebim ir kalbam apie tas naujoves vis prisimindami tai, kas svarbiausia ir nemiršta kaip kokia klasika.

ZOOMBOOK ir ApieVestuves.lt ieško kūrybingų porų

Gera žinia, kad ZOOM BOOK ir ApieVestuves.lt iki pat Valentino dienos, savo devintojo gimtadienio proga, ieško kūrybingų porų.

Visiškai atvirai apie 2015 m. su ApieVestuves.lt

Per 2015 m. buvo visko. Daug naujų straipsnių, išleista knyga NUOTAKOS BIBLIJA, kuri vainikavo aštuonerius darbo vestuvių pasaulyje metus. Iš kur žinau, kad aštuoneri? Ogi 2016 m. paroda bus jau aštunta ir būtent ten prasidėjo kelias link apievestuves.lt.

Kalėdiniai interviu su vestuvėse dirbančiaisiais: Simona

Sulaukiame nemažai asmeninių klausimų apie vestuvėse dirbančiuosius ir kilo idėja pasidaryti mini interviu apie gyvenimą ir jums papaskoti kas tai per žmonės ir kuo jie gyvena. Gal turite šį tą bendro?

Kas yra Liucina Rimgailė (mini interviu)

Ji tituluojama keksiukų fėja, jos vyras sukasi vestuvių versle taip pat, kaip ir šokdamas ant parketo, ji jau planuoja vestuves ir kitiems, o laisvalaikiu ieško ir randa laiko draugams, saldžioms akimirkoms namie su artimaisiais ir...

Lauros Vagonės mini interviu

Kai matai ją žurnalo viršelyje ar „Facebook“, ji atrodo vienokia, o kai nuvažiuoji į namus ir ji tau pasakoja apie sūnų, verda arbatą, rodo klientų padėkas, knygas ir... Ji ne lapė, o zuikis greičiau. Taigi Lauros Vagonės mini interviu.

Nuotakų turgelis įvyks sausio mėn.

Mielosios, jūsų vestuvės jau praėjo arba tuoj tuoj prabėgs ir jūs turite ne tik suknelę, bet ir vazų, pagalvėlių, batelių ar net pamergių suknelių, kurias norite parduoti? Viską viską, kas tinka vestuvėms, kviečiame parduoti NUOTAKŲ TURGELYJE, kuris vyks Kaune jau šį sausį.

Pirmąkart Lietuvoje bus rengiamas nuotakų turgelis

Perskaitęs apie šią žinią vienas iš Facebook vartotojų su ironija parašė: „Aha, bus parduodamos nuotakos“. Norime nuraminti visus pradedančius piktintis – buvusios ir esamos nuotakos kitoms nuotakoms pardavinės viską, kas liko po vestuvių. Jau kelis metus supermamos nerimsta ir viską parduoda kitoms mamoms internetu, mamų mugėse ir kt., o štai nuotakos sukneles, batelius, jaunikių kostiumus, papuošalus ir visa kita, kas liko po vestuvių, parduos kitoms jau šių metų rugsėjo 13 d. Kaune, Park Inn by Radisson viešbučio konferencijų salėse.

Laiškas jaunavedžiams: o kas bus po vestuvių?

Šiais metais labai daug porų sujungia savo likimus – iškelia dieviškai gražias vestuves. Kasdien ištisus metus planuoja, konsultuojasi Facebook‘e su likimo draugais ir draugėmis, o po vestuvių atsisveikina pasidalindami keliomis nuotraukomis, rekomendacijomis ir padėkomis. O kas po tų vestuvių?

Būsimų nuotakų susitikimas įvyko

Planuodamos vestuves būsimos nuotakos ieško, kur paplepėti vestuvių tema, todėl dažnai buriasi į forumus. Aš labai džiaugiuosi, kad mums pavyko išlįsti iš interneto ir susitikti gyvai. Vasario 24 d. šešios būsimos nuotakos – Jolanta, Aurika, Deimantė, Dovilė, Renata ir Justina – susitiko ir gyvai papasakojo kokias vestuves planuoja, apie kokias sukneles svajoja ir kiek jų būsimi vyrai prisideda prie šventės planavimo.

20 FAKTŲ APIE VESTUVES LIETUVOJE

20 faktų apie vestuves Lietuvoje, priversiančių nustebti ir nusišypsoti.

Gražūs Simonos atradimai vestuvėms I

Vienas gražiausių pastarųjų mėnesių video, kuris kasdien sukasi mano grojaraštyje. Dalijuosi su visais ir kviečiu tokiais smagiais atradimais dalintis komentaruose ar rašyti el. laišką [email protected]

Naujienos iš vestuvių planavimo seminaro Kaune

Šiandien daugiau nei 150 būsimų jaunavedžių atvyko į vestuvių planavimo seminarą Kaune, viešbutyje „Park Inn by Radisson“. Nuo ankstyvos popietės iki pat 19 val. jame patarimais dalijasi garsioji vestuvių planuotoja Laura Vagonė, floristas Antanas Mažonas, renginių organizatorius Marijus Olekas, „InŽi“ mados namų įkūrėja Ingrida Žitkuvienė, šukuosenų meistrė Inga Rimkevičienė, šokių mokytoja Jurgita Česnavičiūtė bei kiti.

Kalėdinis sveikinimas

Mielieji, šiemet buvo dosnūs metai visomis prasmėmis. Laukdama prasmingų metų palydėtuvių ir gražiausių šeimos švenčių, noriu pasvarstyti apie namus ir jų jaukumą.

Registruokitės į vestuvių planavimo seminarus Vilniuje ir Kaune

Registruokitės į vestuvių planavimo seminarus Vilniuje ir Kaune. Nemokami seminarai su vestuvių ekspertais. Registruokis [email protected]

Jus kviečia vestuvių renginys „10 paslapčių Jūsų vestuvėms“

Balandžio 21 dieną, 12 val. viešbutyje „Park Inn by Radisson Kaunas“ prasideda vestuvių renginys „10 paslapčių Jūsų vestuvėms“!

Pasidalinkite savo sužadėtuvių istorija

Kiekvienas galite papasakoti savo meilės istoriją, ir nesvarbu, ilga ji ar trumpa, – mums bus malonu ją išgirsti. Esame pamišę dėl meilės istorijų ir norėtume išgirsti jūsų piršlybų istoriją bei kaip sprendėte visus kilusius klausimus ir problemas.

Lapkričio mėnesio geriausi straipsniai ir FB įrašai

Mielieji, Kas mėnesį dalysimės gražiausiais ir Jūsų mėgstamiausiais Facebook‘o įrašais ir skaitomiausiais straipsniais. Šie mano įrašai taps tarsi dienoraščiu visiems planuojantiems ir nenorintiems praleisti geriausių atradimų.

Kada ir kaip planuoti vestuves? 12 mėnesių gidas

Susižadėjote, sveikiname, o dabar pats metas pradėti planuoti vestuves. Sulaukiame labai daug jūsų laiškų su klausimais: nuo ko pradėti, ką ir kada daryti, kaip planuoti ir t.t. Šiandien džiaugiamės galėdami pasidžiaugti ir su jumis pasidalinti 12 mėnesių gidu.

ApieVestuves.lt – jau ketveri (atsisiųskite dovanas)

Vasario 14-oji – kasmet mums ypatinga diena. Visiems švenčiant meilės dieną mes tyliai džiaugiamės, kad mūsų „kūdikiui“ vis daugiau metų – šiemet ApieVestuves.lt švenčia ketvirtąjį gimtadienį. Gerdami karštą šokoladą su zefyrais sveikiname ir Jus, mielieji.

Su šventėmis

Su šventėmis! Gražių, prasmingų ir laimingų Jums kitų metų ir šiltų bei jaukių Kalėdų su artimaisiais.

KONKURSAS Loveit.lt idėjos mano vestuvėms

Mes kasdien su jumis dalinamės įvairiomis idėjomis jūsų vestuvėms iš www.loveit.lt. Kuriame didžiausius albumus ir integruojame juos į straipsnius. Norime pamatyti, kokias idėjas vertinate jūs, kur jas randate, taigi skelbiame KONKURSĄ.

Kas yra santuoka?

Mielieji, kas yra santuoka? Ar prieš tuokdamiesi mes pagalvojame apie tai? ApieVestuves.lt skaitytojos dalyvaudamos konkurse bandė pasakyti, kas joms yra santuoka. Mintys išties jausmingos, o ką manote Jūs? Komentarų skiltyje parašyk savo nuomonę.

ApieVestuves.lt švenčia 2 gimtadienį

šiandien dar labiau virpa pirštai, kai rašau, kad ApieVestuves.lt jau dveji metai. Oficialiai startavome meilės dieną. Šiandien vėl visi kartu su jumis švenčiame meilės dieną ir mūsų tinklalapio, skirto jaunavedžiams, antrus metus internete.

Šiandien ApieVestuves.lt - vieneri!!!

Mielieji, džiaugiamės šiandien kartu su Jumis švęsdami meilės dieną ir mūsų pirmąjį gimtadienį. Dėkojame, kad esate kartu. Mieli ekspertai, skaitytojai, fotografai ir visi, kurie esate kartu - AČIŪ!!! Visad su meile ir apie meilę, ApieVestuves.lt komanda.

VAMP pristatė naujausią kolekciją

Mylimiausi nuotakų mados namai VAMP pristatė naujausią savo kolekciją: PAVASARIS/ VASARA 2011. Džiaugiamės su būsimomis nuotakomis ir dizaineriu Arvydu. Šįkart net trisdešimt vestuvinių suknelių laukia Jūsų įvertinimo. Mielos merginos, dalinamės nuotraukų galerija ir dizainerio Arvydo komentarais apie būsimo sezono vesutvines sukneles.

Idėjos žiemos vestuvėms 2010 m.

Mielieji, sveikiname su prasidėjusia kalendorine žiema žiemuže. Jau tradicija tapo, kad tik prasidėjus naujam metų laikui, su jumis dalinamės naujausiomis tendencijomis ateinančio sezono vestuvėms ir pubilikuojame didelį nuotraukų albumą mūsų Facebook puslapyje. Taigi, šįkart viskas apie žiemos vestuvių idėjas.

Devyni stebuklingi mėnesiai su ApieVestuves.lt

Mielieji, šiandien kaip ir kiekvieno mėnesio keturioliktąją dieną ApieVestuves.lt vis labiau džiaugiausi skaičiuodami mėnesius praleistus kartu su jumis. Šį gražų lapkričio sekmadienį - mums jau devyneri mėnesiai. Apie mažus ir didelius mūsų stebuklus šįkart jums pasakoja Simona, Indrė ir Mindaugas. P.S. Mums gera su Jumis.

KONKURSAS: Sukurk geriausią scenarijų, o mes jį tau nufilmuosim

Dar niekad ApieVestuves.lt neskelbė konkurso, kurio pagrindinis prizas - priešvestuvinis video filmas, kurio aktoriais būsite jūs patys. Taigi, šįkart puiki progra pasireikšti Jūsų mūzoms: atsiųskite [email protected] intriguojantį scenarijų vestuvių filmui ir laimėkite jo profesionalų filmavimą. Ką ir kaip daryti?

Ypatingai nuoširdus ApieVestuves.lt ruduo

Sveikiname visus ApieVestuves.lt skaitytojus ir draugus su auksiniu rudeniu. Mielieji, mūsų komanda ir ekspertai parengė daug įdomių straipsnių, surinko dideles galerijas rudens vestuvėms, o svarbiausia, visi kviečiame nuoširdžiai mėgautis rudeniu. Kas naujo rudenį ApieVestuves.lt? Skaitykite šį straipsnį.

Kavos puodelis su ApieVestuves.lt

ApieVestuves.lt kolektyvas vieną gražų vasaros vakarą, leisdamas prie vyno taurės ir kalbėdamas, kiek daug visko suprato, pamatė, išgirdo, atrado, susipažino ir sukaupė, nusprendė pasidalinti savo sukaupta patirtimi ne tik portale, bet ir gyvai su kiekvienu iš Jūsų. Mes nesuplanuosime vestuvių nuo A iki Ž, bet pasistengsime, kad laikas iki didžiosios šventės praeitų be bemiegių naktų.

Geidžiamiausia nuotaka - Karina Krysko

ApieVestuves.lt šį saulėtą ketvirtadienį svečiavosi draugų „Nuotakos draugė“ ir portalo „Delfi“ suregntoje šventėje, kur paskelbė geidžiamiausią nuotaką. Ja tapo žavingoji Karina. Nors vestuvių dar neplanuoja, tačiau džiaugiasi tapusi geidžiamiausia nuotaka. Skaitykite ir žiūrėkite apie Karinos svajones.

Su gimtadieniu, Rimantai!

Su gimtadieniu šiandien sveikiname ApieVestuves.lt šeimos narį - Rimantą. Jis mūsų akimis užfiksuotus vaizdus perteikia jums ir dalinasi gražiausiais atradimais. Linkime kūrybingų mūzų ir, žinoma, būk laimingas!

Štai kokie mes užaugome per pusę metų

„Tiesiog kažkoks stebuklas, kad tiek kūrybingų žmonių tyčia ir netyčia sutiko vienas kitą, kad būtų sukurtas ApieVestuves.lt portalas“ - sako ApieVestuves.lt šeimos dalis Kęstutis. O šiandien toji šeima dalinasi su jumis įspūdžiais ir jausmais: ką gi mums reiškia būti ApieVestuves.lt šeima.

ApieVestuves.lt jau pusė metų

Mielieji, šiandien, rugpjūčio 14 d. mums labai ypatinga diena - pusė metų. Visa ApieVestuves.lt komanda nuoširdžiai džiaugiasi ir visiems dėkoja, kad jau taip ilgai esame visi kartu. Su jumis mes esame labai dideli ir mylimi... Tik dėl Jūsų mes svajojam ir gyvename tarsi rožiniame sapne.

KONKURSAS! Palinkėk man...!

Sulaukiame labai daug Jūsų laiškų su prašymais pasidalinti gražiais, o kas svarbiausia nuoširdžiais sveikinimų ir palinkėjimų žodžiais. Visi iš pradžių ieškome google paieškos sistemoje, tačiau juk yra tiek daug nuoširdžių žodžių, kuriuos perskaitėme knygose, o gal patys sukūrėme. Pasidalinkime jais!

Su gimtadieniu Viktorija ir Renata

Liepa - labai gražus ir šiltas vasaros mėnuo. Visi kartu švenčiame daug vestuvių, bet ApieVestuves.lt jis ypatingas dar ir todėl, kad netgi dvi mūsų ekspertės Viktorija ir Renata švenčia savo gimtadienius. Mielosios, šiandien sveikiname jus.

Šiandien mums penkeri stebuklingi mėnesiai

Vis dar negalime nustoti džiaugtis ir tuo džiaugsmu dalintis su jumis. Šiandien ApieVestuves.lt skaičiuoja savo pentktajį mėnesiuką. Kartais jaučiamės labai maži, o kartais... Su jumis kartu esame labai dideli. Pasidžiaukime visi kartu dar vienu sėkmingu mėnesiu. Tegyvuoja meilė!

Meilės istorija viduramžių pilyje

Mielieji, ar pamenate, siuntėte savo vestuvių nuotraukas? Po to visi kartu išrinkome gražiausią ir paskelbėme nugalėtojus. Nugalėtojai Audronė ir Giedrius vis dar laimingi ir myli vienas kitą. Štai trumpas interviu apie jų meilės istoriją viduramžių pilyje Birštone ir nuotraukų galerija.

Heart in Diamonds konkurso dalyviai

Mielieji, pagaliau skelbiame Heart in Diamonds ir ApieVestuves.lt rengto konkurso dalyvius. Jūs esate labai kūrybingi, todėl šįkart balsuosime ne Facebook puslapyje, o rašysime komentarus ir spausime Like po dalyvių norais. Daugiausiai komentarų ir Like sulaukę dalyviai pateks į finalą, kur komisija išrinks nugalėtoją.

Steigiamas Nuotakų klubas!

Mielos merginos, turime nuostabių žinių - steigiamas nuotakų klubas. Nerandi bendraminčių ar turi daug klausimų susijusių su vestuvių planavimu? Ateik į Nuotakų klubą ir ten vestuvių ekspertai tau tikrai patars ir padės.

Skelbiame net du konkursus. Dalyvaujam?

Sveiki, mielieji. Jūs esate labai aktyvūs ir mes džiaugiamės, kad mūsų skelbiami konkursai jums patinka. Šiandien, pristatome netgi du konkursus: Heart in Diamond ir Romantiškas piknikas dviems. Prizai išties įspūdingi. Dalyvauji?

Ketvirtas meilės ir laimės mėnuo

Birželio 14 diena - labai graži ir ypatinga diena. Džiaugiamės, nes šiandien skaičiuojame ketvirtą mėnesį kai visi kartu galime skaityti ApieVestuves.lt ir dalintis savo patirtimis, džiaugsmais ir mielais rūpesčiais. Ačiū Jums visiems, kad esate kartu jau keturis mėnesius su mumis. AČIŪ!

Nesaldi Inetos ir Dainiaus meilės istorija

Ar pamenate, dar žiemą ApieVestuves.lt facebook puslapyje skelbėme konkursą, kurio pagrindinis prizas buvo - meilės istorijos fotosesija. Štai šiandien dalinamės rezultatais. Inetos ir Dainiaus meilės istorija pro Eigirdo Scinsko objektyvą. Mums gražu, o jums?

Iki vasaros liko tiek nedaug

Mielieji, tęsiame ApieVestuves.lt tradiciją ir dalinamės idėjomis Jūsų vestuvėms. Šįkart surinkome albumą vasaros šventei. Tikimės rasite daug idėjų, kurias galėsite panaudoti savo šventei. Iki vasaros liko tiek nedaug. Leiskite, mums pirmiems, Jus, pasveikinti su vasara.

Papasakok „Cosmopolitan" apie ypatingas vestuves

Pameni, visai nesenai kalbėjome apie vestuvines sukneles? Šiandien „Cosmopolitan" kviečia papasakoti apie ypatingas Jūsų vestuves. Jei esi įsitikinusi, kad tavo vestuvės buvo fantastiškos, išskirtinės ir netradicinės, vadinasi, turi, kuo pasigirti. Tad papasakok apie savo vestuves.

Originali nuotakos suknelė su Cosmopolitan

Apievestuves.lt ir „Cosmopolitan“ žurnalas kviečia Jus kartu kurti vestuvinį numerį. Šiandien dalinamės pirmąją žinute - siųsk savo vestuvinės suknelės nuotrauką. Originaliausių suknelių nuotraukas išvysi žurnale. Tegu tarp jų būna ir tavoji — pasigirk savo vestuvių suknele!

Trys mėnesiai belaukiant vasaros

Iki kalendorinės vasaros liko tiek nedaug, o jau dabar galime lepintis saulės spinduliais ir laukti arba net jau dabar švęsti savo vestuves. Šiemet meilę vienas kitam prisiekia tiek pat daug mylinčių vienas kitą porų. Mes Jus visus sveikiname ir norime pasidžiaugti. Kuo? Šiandien - mums 3 mėnesiai.

Ar gali užsienietis mano vyras gauti Lietuvos pasą?

ApieVestuves.lt skaitytoja atsiuntė laiškutį, kuriame klausia: ar gali jos užsienietis sutuoktinis gauti Lietuvos respublikos piliečio pasą? Šiame tekste - mūsų teisininkės Gintos atsakymas. Turite klausimų ir Jūs? Rašykite mums: [email protected]

leKeckas ir Andrè Team pristato kolekciją airy arba Džiazo ritmu

Muzika, mada, grožis ir vestuvės gali būti susiję. Kaip? ApieVestuves.lt ekspertas Andrius su kolege pristato savo kolekciją skirtą būtent Kaunas Jazz 2010. Modeliai patiks ir nuotakoms,pažadame. Tad skaitom ir žiūrim.

Sveikiname draugus

Su vienerių metukų gimtadieniu sveikiname ApieVestuves.lt ekspertus „Linksmadieniai“. Linkime ir toliau būti tokiems linksmiems ir nestokoti idėjų. Visi kartu palinkėkime, kad užpūsta vienintelė žvakutė ant torto išpildytų labai daug svajonių.

Svajonių žiedai atiteko Gretai ir Antanui

Pamenate, ApieVestuves.lt Facebook'e rinkome svajonių žiedus? Jie jau turi savo šeimininkus, kurie gegužės mėnesį juos užsimaus, tardami priesaikos žodžius. Greta ir Antanai, nuoširdžiausi mūsų visų sveikinimai Jums. Įdomu, kokie žiedai yra mėgstamiausi?

Nugalėtojui atiteko daugiau nei 2000 vertės „Trollbeads“ vėrinys!

„Trollbeads“ - stebuklingi karoliukai. Lietuvos pramogų pasaulio žvaigždės kūrė savo vėrinius, o tu turi galimybę kurti savo. Šie karoliukai gali tapti šeimos relikvija. Renginio akimirkos šiame straipsnyje, o kitą savaitę skaitykite apie „Trollbeads“ vestuvėms.

Jei svajoti, tai tik kartu

Mielieji mūsų draugai, skaitytojai, ekspertai, šį saulėtą rytą norime pasidžiaugti savo maža švente. Mūsų svajonei šiandien jau du mėnesiai. Ačiū Jums visiems už tai. Svajokime, nes svajonės pildosi.

Su gimtadieniu

Balandis - ypatingas mėnuo ApieVestuves.lt portalui ir jo komandai. Kodėl? Garsiai išduosiu paslaptį - šį mėnesį daug mums svarbių žmonių švenčia savo gimtadienius. O šią savaitę norime nuoširdžiai pasveikinti Jūratę, Aušrinę, Juliją ir Karoliną.

Norėtum tuoktis internetu?

Dar praėjusią vasarą interneto platybėse radau projektą - Santuoka internetu. Įdomu kada tai bus įmanoma. Pasikalbėjau su Algirdu Tomu, idėjos autoriumi ir supratau, kad dar ne greitai. Bet ką Tu manai apie santuoką internetu?

Mieli kovo pabaigos džiaugsmai

Mieli skaitytojai, ekspertai ir ApieVestuves.lt draugai, praėjęs savaitgalis ir ši savaitė gausi įvykių. Todėl noriu su Jumis visais pasidalinti mūsų naujais džiaugsmais, tekstais ir nuotraukų bei video galerijomis. Apie viską trumpai, kad nieko nepamirštume.

Saulėtų Vėlykų

Mieli mūsų skaitytojai, ekspertai, draugai, sveikiname Jus visus su viena gražiausių pavasario švenčių! Nuoširdžiai norime Jums visiems padėkoti, nes tik su jumis kartu pamatėme, kad mes visi kartu darome didelius stebuklus.

2010 metų vestuvių tendencija – meilė!

ApieVestuves.lt komanda džiaugiasi pavasariu ir ruošiasi jau antrajai parodai „Mūsų vestuvės“. Laukiame Jūsų visų ten kovo 27-28 dienomis, o šiandien dalinamės 2010 metų vestuvių tendencijomis. Kalbame apie nuotakos sukneles, vestuvinius žiedus, gėles, dekorą...

Linkime gražios parodos „Mūsų vestuvės”

Jau greitai mums ir Jums duris atvers „Reval Hotel Lietuva”, kur net dvi dienas vyks paroda-šventė „Mūsų vestuvės”. Linkime visiems dalyviams ir lankytojams daug šypsotis ir dalintis gražiausiomis idėjomis. Nuoširdus ApieVestuves.lt sveikinimas ir fotoreportažas apie pasiruošimą parodai. Iki pasimatymo parodoje.

Kūrybinės komandos „A∙∙ Twins“ triumfas „Auksinių žirklių 2010“ apdovanojimuose

Sveikiname ApieVestuves.lt ekspertą Andrių ir jo kolegą Anatolijų pasiekus puikių rezultatų kirpėjų profesionalų konkurse „Auksinės žirklės 2010“. Komanda „A∙∙ Twins“, nugalėjo net trijose kategorijose: geriausia vyriška ir avangardo kolekcija. Taip pat jiems atiteko pagrindinis prizas. Šaunuoliai!

Oficialus nuotakų flashmob'o video

Iki parodos „Mūsų vestuvės“ liko mažiau nei savaitė. O mes norime Jums visiems parodyti oficialų Nuotakų Flash mob filmuką. Dėkojame visiems prisidėjusiems, generavusiems idėjas, šokusioms ir žiūrėjusiems. Ilgai lauktas nuotakų „Thriler“ šokis Jums.

Sveikiname grožio ekspertę Karoliną

Praėjusį šeštadienį parodoje „Pelenė 2010“ konkurse susirungė profesionalūs makiažo meistrai ir mūsų grožio ekspertė Karolina. Džiaugiamės ir sveikiname Karoliną, nes ji neliko nepastebėta.

Mielosios, su Moters diena

ApieVestuves.lt portalo vyrų sveikinimas su Kovo 8-ąją.

Pavasario vestuvinė alchemija

Pavasaris! Mielieji, sveikiname Jus su vienu gražiausių metų laikų! Taip pat dalinamės spalvotomis idėjomis pavasario vestuvėms: nuotakos suknelės, gėlės, įvairios smulkmenos, idėjos ir dar keletas dalykų apie ką net nepagalvotumėte. Nuotraukų albumas ApieVestuves.lt Facebook profilyje.

Ar visos rekomendacijos tikros?

Buvo laikai, kai supermamų forume tam tikri paslaugų teikėjai rašėsi apie save rekomendacijas net neslėpdami, kad yra nauji nariai. Tai buvo akivaizdu ir nuotakos tai matė, bet teikėjai vis tiek rašė ir tikėjosi, kad kiti nesupras. Keičiasi ir laikai, ir reklamos formos.

Nauja vestuvių svečių išdaiga: tušti vokeliai

Taip taip perskaitėte teisingai. Šiuolaikiniams svečiams etiketo taisykles apie elgesį, aprangą ir kt. ApieVestuves.lt rašo jau trejus metus. Deja, šįmet gavome nemažai klausimų iš planuojančių ir ką tik savo vestuves atšventusių asmenų: AR NORMALU, KAD VOKELIS TUŠČIAS?

KONKURSAS: RENT BOUTIQUE IEŠKO NUOTAKOS

Greit tavo vestuvės? Neturi ką persirengti pirmajam šokiui? Nežinai ką vilkėti po ceremonijos ar po 24 val.? RENT BOUTIQUE kaip tik ieško tavęs!

T. Jankauskaitės nauja kolekcija vasaros švenčių mylėtojoms

Lengvais, plazdenančių šilkinių žiedlapių aksesuarais išgarsėjusi dizainerė Toma Jankauskaitė kviečia pasitikti vasaros sezoną ir pristato savo ženklo „Toma Accessories“ suknelių bei aksesuarų kolekciją „Summer‘16“.

Mergvakario idėja: geriausios draugės vasaros festivaliuose

Nemeluosiu, šią idėją sugalvojau ne pati, o prisiminiau, kad prieš dvejus metus gera pažįstama su draugėmis išvyko į festivalį ir ten šauniai mergaičių būry atšventė mergvakarį. Prasidėjus festivalių reklamoms pagalvojau, kad tai labai jau šaunus būdas ir nenuvalkiota idėja. Taigi dalijuosi mergvakario tema – „Mergvakaris: geriausios draugės vasaros festivaliuose“ – ir kaip jį planuoti.

Mergvakarių tuštybė: tikri 2015 metų pavyzdžiai

Kasmet esame pakviečiami į kelias vestuves ir, natūralu, į kelis mergvakarius. O tam tenka ruoštis ir morališkai, ir finansiškai, skirti savo laiką ir t. t. Kuo daugiau šiemet kalbame su nuotakomis, draugėmis ir kaimynėmis, tuo geriau suprantu, kad mergvakariai tapo šimtų eurų leidimo ir pasirodymo šou. Ir labai įdomu, kad organizuodamos juos merginos taip „susipjauna“ Facebook grupėje, kad būsimiems jaunavedžiams skelbiami ultimatumai – jei ta gyvatė bus, manęs nebus.

Pirmoji parodos „Mūsų vestuvės“ diena (papildyta)

Pirmoji parodos „Mūsų vestuvės“ diena prasidėjo. Parodos dalyviai dailiai pasipuošę laukia būsimųjų jaunavedžių, o jų čia kas minutę vis daugėja. Besišypsančios poros vaikštinėja ir viską renkasi savo vestuvėms: gėles, sukneles, vyriškus kostiumus, kvietimus, fotografus ir visa, kas miela širdžiai ir ko tikrai reikia per vestuves. Šiandien čia tikra šventė.

Devyni stebuklingi mėnesiai su ApieVestuves.lt

Mielieji, šiandien kaip ir kiekvieno mėnesio keturioliktąją dieną ApieVestuves.lt vis labiau džiaugiausi skaičiuodami mėnesius praleistus kartu su jumis. Šį gražų lapkričio sekmadienį - mums jau devyneri mėnesiai. Apie mažus ir didelius mūsų stebuklus šįkart jums pasakoja Simona, Indrė ir Mindaugas. P.S. Mums gera su Jumis.

Heart in Diamonds konkurso rezultatai

Mielieji, džiaugiamės pagaliau galėdami pranešti Heart in Diamonds konkurso nugalėtojus. Šįkart Jūs buvote labai kūrybingi, nuoširdūs ir pakerėjote ApieVestuves.lt skaitytojus. Konkurso rengėjai nuošrdžiai sako AČIŪ ir apdovanoja net tris merginas. Taigi, kas nugalėjo?

Sužadėtuvių žiedų paroda

Užupio galerijoje, jaukų trečiadienio vakarą lankėmės išskirtinių sužadėtuvių žiedų parodoje. Šįkart ne deimantai,o idėjos krito į akis. Kviečiame peržiūrėti nuotraukų galeriją. Galbūt ir Jūs, mieli vyrai, pasisemsite idėjų.

Oficialus nuotakų flashmob'o video

Iki parodos „Mūsų vestuvės“ liko mažiau nei savaitė. O mes norime Jums visiems parodyti oficialų Nuotakų Flash mob filmuką. Dėkojame visiems prisidėjusiems, generavusiems idėjas, šokusioms ir žiūrėjusiems. Ilgai lauktas nuotakų „Thriler“ šokis Jums.

Registruokis kataloge

Jeigu Jūsų verslas susijęs su vestuvėmis, parašykite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime. Kartu nuspręsime, kuo šis vestuvių katalogas gali būti naudingas Jūsų verslui ir klientui.
Tel.:
* duomenys saugus. zr.: privatumo politika
Facebook draugai rekomenduoja