Kodėl svečiai iš šventės nori išvykti anksčiau?

Vestuvinės puokštės ir dekoras

Vestuvinės puokštės – tai gražiausių gėlių kompozicijos, subtilių ir tobulai derančių tarpusavyje spalvų bei kvapų harmonija arba tiesiog būtina vestuvių puošmena. Tiek nuotakos puokštė, tiek puoštė pamergei, tiek ir kitos gėlės vestuvėms turi būti parenkamos itin kruopščiai, atsižvelgiant į daugybę niuansų, su kuriais jus būtinai supažindinsime. Be jokios abejonės, vestuvių puokštė gali būti iš baltų ar raudonų rožių, iš ramunių, netgi iš tulpių ar gvazdikėlių – kiekvienas atvejis individualus, nes vestuvinės gėlės parenkamos ne tik pagal jaunosios, pamergių sukneles, jaunųjų amžių, vestuvių stilių, aplinką, bet ir pagal jaunųjų charakterį. Galbūt nustebsite, bet kiekviena gėlė turi savo istoriją, savitą emocinį atspalvį: jaunosios puokštė gali būti alsuojanti aistra ir karšta meile (raudonų rožių puokštė), o gal nekaltumu ir tyrumu (baltų rožių puokštė) arba nerūpestinga jaunyste (baltų ramunių puokštė)...

Pritrenkiantis vestuvių po atviru dangumi dekoras

Tau patinka bent keli iš šių žemiau vardijamų dalykų? Peršviečiamos kėdės Daug žvakių Stilingos gėlių kompozicijos Stiklinis stalas Blizgesio žaismas Vestuvės po atviru dangumi Tai tikrai patiks video pristatomas dekoras. Pažiūrėk.

Dekoratoriai: kiek dirba, už kiek ir kaip rašyti užklausas

Vis kyla klausimų už ką ir kodėl mes mokame tiek daug eur dekoratoriams, tad rodome, gražų video apie komandą, kuri kūria dekorą. Suskaičiuojate kiek jų dirba prie vieno projekto? Tekste pateikiamos mini instrukcijos: kaip rašyti laišką dėl paslaugų ir kainų gairės.
 

Karališkas vestuvių vakarinės dalies dekoras

Ar kada matei pasakiškas vestuves? Baltos rožės ir orchidėjos? Stiklinis stalas? Karališki audiniai kėdėms ir nuostabūs indai... Tiesiog tobulas dekoras ir tu privalai jį pamatyti.

ARTIŠOKAS: gražieji dekoro darbai

ArtiŠokas – tai ypatinga vieta, kur galite paragauti delikatesų akims, rasti peno Jūsų sielai. Tai pašėlusių idėjų, nekasdienių minčių ir šiltų emocijų dirbtuvės. ArtiŠokas - tai tarsi menininko studija, kur gimsta Jūsų šventės paveikslas.. Jeigu Jūs čia, vadinasi, mus vienija polėkis ir meilė gyvenimui! Kartu su Jumis esame pasiruošusios kaip artišoko lapelius raškyti ir dėti vieną prie kito ateinančios Jūsų šventės idėjas, kad šventinė diena taptų Jūsų širdžių palaimingu šokiu, o prisiminimus dar ilgai it žemuoges vertumėte ant šilko siūlo.

Neįtikėtinos puokštės iš keksiukų

Neįtikėtinos puokštės iš keksiukų. Pasižiūrėkite video, liksite neabejingi.

Pagrindinės gėlių pasirinkimo klaidos

Gėlės yra vienas svarbiausių vestuvių atributų. Jei nesamdote dekoratorių ar nesikonsultuojate su floristais, jums tiesiog privaloma žinoti apie dažniausiai pasitaikančias klaidas.

Vestuvių parodos Kaune organizatoriai: šiuolaikinių vestuvių dekoracijos

Šiuolaikinės vestuvės neretu atveju tampa nebe tik dviejų žmonių meilės sujungimo ceremonija brangiausiųjų akivaizdoje, bet ir didžiuliu atsakomybės burbulu – kaip šventės aplinką paversti gražia ir įdomia? Jei ankščiau svarbiausia buvo maistas ir muzika, šiandien gretimais ir – dekoracijos. Ar pastebėjote, jog pastarosios modernėja ir pateikia vis daugiau įdomybių? Atrasti įvairiausių naujienų kviečia didžiausia Kaune paroda ,,Mano tobulos vestuvės’’ ( manotobulosvestuves.lt ) organizatoriai ir primena, jog jų galėsite rasti lapkričio 25-26 viešbutyje ,,Park inn by Radisson’’ vyksiančioje nemokamoje vestuvių parodoje.

10 tekstilės spalvinių derinių pagal „Nėriniuotą Šventę“

Kokybiška tekstilė yra labai svarbus šventės dekoro akcentas, todėl rekomenduojame atkreipti dėmesį, ką renkatės, ir tai daryti atsakingai, kadangi viskas visada prasideda nuo staltiesės...

Nuostabios dekoro idėjos Jūsų šventei su gėlių dizaino studija „Nerine“

Tobuloms vestuvėms ne mažiau svarbus skoningas, rafinuotas ir harmoniją kuriantis dekoras. Nuo jaunosios puokštės, gėlių vainiko ar jaunikio atlapo puokštės iki stalo dekoracijų ar torto puošmenų... Jūsų šventėje svarbu viskas – juk kiekviena detalė kuria TOS dienos nuotaiką ir įvaizdį.

A. Mažonas: nuotakos puokštė 2017 m. taps stiliaus akcentu

Floristas-dizaineris Antanas Mažonas garsėja kaip netradicinių floristinių sprendimų ieškotojas, kuris labai dažnai greta pasaulinių tendencijų pateikia ir savąsias. Floristas grąžino nuotakoms pamirštą klasiką, tapusią praėjusio sezono sensacija – tai lilimelija, ant plono karkaso surinkti lelijų žiedlapiai. Floristas drąsiai komponuoja geltonus bijūnus, vadovaudamasis naujausiomis tendencijomis, rekomenduoja nuotakoms 3D gėles suknelės audinyje, kalba apie populiariausias gėles Lietuvoje ir pataria, kuo jas keisti.

Pasiruošę patekti į rojų? Video privers jus aikčioti

Pasiruošę patekti į rojų? Video privers jus aikčioti

Naujausios idėjos, kaip dekoruoti 2017 metų vestuves

Šventei dekoras suteikia savitą charakterį, nuotaiką, stilių, labai daug pasako apie jos kaltininkus ir kaskart tą pačią vietą gali atskleisti naujomis spalvomis. Todėl dekoras yra labai svarbi šventės dalis, kitaip vakaras atrodys tik kaip eilinė vakarienė restorane su artimaisiais. Juk ir nuotraukas žiūrėti smagiau, kai matai tiek daug įgyvendintų idėjų.

Amžinai žydinčios puokštės iš popieriaus

Ar įmanoma amžinai džiaugtis vestuvine puokšte? Tikrai taip! Puokštė iš popieriaus niekada nenuvys, nenumes žiedų, o karštis ir šaltis jai visai ne priešai. Ar Jums teko dalyvauti vestuvėse karštą vasaros dieną ir matyti sunerimusią nuotaką, nes jos puokštė tiesiog nyksta akyse? Kam tie papildomi nervai, kurių tokią svarbią dieną ir taip gausu? Gaila, bet kad ir kaip gerai puokštė išsilaikytų, ji nežydės amžinai.

Papuošk savo šventę gėlių siena!

Net jei ir švenčiate vestuves rudenį ar žiemą, o vasaros vis tiek norisi, išeitis yra! Ypač populiarios gėlių sienos nepalieka abejingo nei vieno. Pristatome kruopščiosios Agatos darbus. Ilgai ieškojusi, kur Lietuvoje savo vestuvėms būtų galima išsinuomoti gėlių sieną, mergina nusprendė pati imtis šio amato. „Buvo likę mažai laiko iki vestuvių, todėl artimieji atkalbinėjo, gal reikėtų atsisakyti šios gėlių sienos idėjos, bet nieko nenorėjau girdėti ir taip gimė mano pirmasis darbas“, − pasakojo Agata Jachimowicz.

Puiki idėja, kaip per šventę neprarasti palikto gėrimo!

Ko gero, kiekviena esate atsidūrusi situacijoje, kai pakilote nuo stalo šokti ir palikote gėrimą, o ištroškusi ir sugrįžusi savo gėrimo neberadote. Turbūt jautėtės šiek tiek įpykusi, tiesa?

Idėja, kaip stilingai sutaupyti vestuvėms ar medaus mėnesiui

Supažindinsime jus su genialia idėja, kaip ne tik stilingai, bet ir veiksmingai sutaupyti vestuvėms, kelionei, remontui ar bet kam kitam, ko tik geidžia jūsų širdis. Tiems, kurie taupo pinigus ir deda juos į kojinę arba kiša po čiužiniu, parodysime tobulą idėją, kaip patiems lengvai pasigaminti gražią, mielą taupyklę.

EMA stilius vestuvėms

Visada klausiate, kur rasti naujų dekoro specialistų, kuriais galima pasitikėti. Dalijamės naujai atrasta dekoratore ir jos darbais.

Kur dėti gėles po vestuvių jei išskrendi kitą dieną

Atšventus vestuves vis daugiau sutuoktinių jau kitą dieną ar net tą pačią išskrenda kopinėti medaus. Tad ką daryti, jeigu gavote glėbį gėlių, tačiau gaila, kad grįžus rasite jau nuvytusias? Labai gražia bei originalia idėja su manimi pasidalino ApieVestuves.lt redaktorė Simona, kurią tuoj pat atskleisiu ir jums!

„Pinterest“ stiliaus vaizdai su balionais iš Lietuvos

Šiandien aiškiai ir greitai pristatome naujausias tendencijas ir idėjas, kaip balionus pritaikyti vestuvėse: tūriniai skaičiai dekorui, ypatinga dovana vietoj gėlių, vidurnakčio akcentas su LED bei kitas įdomias balionų integracijas į bažnyčią ar fotosesijos vietą.

(Ne)atrasta auksarankė dekoratorė Roberta Drasutė

Labai dažnai gauname klausimų apie tai, ką dar be jau žinomų specialistų galime rekomenduoti. Ir įdomiausia, kad klausia ne tik būsimi jaunavedžiai, bet ir vestuvių planuotojos ar kiti paslaugų teikėjai, kurie skambindami savo reikalais vis paklausia, ar neradau kokio aukso grynuolio, darančio stebuklus, ir gal jie apie jį dar nežino. Taigi šiandien jums visiems, planuojantiems vestuves, ir tiems, kurie jose dirba ir ieško auksarankės, genialių idėjų autorės, pristatau Robertą Drasutę, su kuria mane dar vakar supažindino viena fotografė (ačiū, Alina).

Vestuvių dekoro detalės iš „C&D Style“

Siųstis dekoro elementus iš užsienio baisu? Nori tokių, kuriuos galėtum po to naudoti namuose? Turime greitą ir neskausmingą pasiūlymą: viskas vienoje vietoje per valandą. ApieVestuves.lt darė eksperimentą: data – balandžio 21 diena, vieta – PC „Akropolis“, „C&D Style“ parduotuvė, laikas – 1 val.

Ar tikrai nuotakos puokštės kaina – 100 eurų?

Kaip ir makiažas, šukuosena ar bet kuris kitas dalykas, puokštės kaina, priklausomai nuo vieno atributo, gali skirtis. Ar labai? Tikrai taip. Nors pagrindines puokščių kainas pagal nuotakų pasisakymus galima būtų suskirstyti į dvi grupes: 30-35 eurų ir 60-70 eurų, puokštė iš tiesų gali kainuoti ir daugiau. Ne tik šimtą eurų, bet net ir 150 eurų – tokią sumą išgirdo viena iš nuotakų, kai norėjo įsigyti rugiagėlių ir bijūnų puokštę. Anot jos, floristai pasakė, kad tokią kainą lemia tai, jog gėlės yra iš Olandijos.

A. Mažonas apie nuotakos ir jaunikio ribas

Antanas Mažonas kasdien gyvena ant ribos. Dirbdamas su Floristais ant ribos kuria ne tik dekoro elementus, bet ir nuotakos puokštes, kurios tampa meniniais šedevrais. Ką tik praėjus konferencijai Nuotaka ant ribos su Antanu kalbamės apie nuotakos ir jaunikio ribas vestuvių floristikoje.

Kaip išsaugoti savo vestuvinę puokštę

Praėjus vestuvių dienai, dauguma merginų nori pasilikti kuo daugiau atsiminimui: suknelę, taures, iš kurių gėrėte šampaną, bei nuotakos puokštę. Suknele gali aprengti manekeną ir pastatyti savo drabužinėje, taures įdėti į lentyną svetainėje, o ką daryti su puokšte, kad ji liktų tokia, kaip ypatingąją, bet jau praėjusią dieną? Yra keli būdai, su kuriais supažindinsime, o jūs pasirinksite tinkamiausią.

Nematyti rankų darbo dekoro elementai

„Made by Ugnė“ prekės ženklo nežinojau, kol nepradėjau internete ieškoti mielų rankų darbo žaislų ir dekoracijų. Ne paslaptis, kad artėjančios Kalėdos paliečia jausmus ir norisi padovanoti pačią geriausią dovaną. Pamačiusi „Made by Ugnė“ gaminius – vėliavėles, meškučius, segtukus, varlytes, antklodes ir kt. – iškart pamaniau, kad štai radau ir noriu pasidalinti su visais, kurie per savo vestuves skirs ypatingą dėmesį vaikams arba švęs vestuves ir krikštynas kartu. Nors Ugnę ir ilgai įtikinėjau pasipasakoti, ji pagaliau sutiko ir švelniai kandant šaltukui mes kalbamės apie šilumą teikiančius jos gaminius, Ugnė dalijasi patarimais, kur ir kaip ieškoti dovanų, kaip jas pakuoti ir kt.

„Floristai ant ribos“ dekoras įkvepia 2016 m. nuotakas

„Floristai ant ribos“: įkvepiantys dekoro darbai

„Floristai ant ribos“: įspūdingiausios sezono nuotakos puokštes

„Floristai ant ribos“: įspūdingiausios sezono nuotakos puokštes

Gėlės vestuvėms pagal sezoną

Nuotakos puokštė turi derėti ne tik prie jaunosios suknelės, aksesuarų ar visos vestuvių tematikos, bet vertėtų atsižvelgti ir į metų laiką, kurį pasirinkote savo šventei. Galite rinktis tas gėles, kokias tuo metu siūlo gamta, arba derinti prie bendros sezono spalvų paletės.

PAMOKĖLĖ dėl vestuvių floristikos ir dekoravimo

Kaip ir kasmet, atėjo metas, kai sulaukiu daugybės Jūsų laiškų su prašymais dekoruoti šventę. Bėda ta, kad dažniausiai neturiu KĄ į juos atsakyti, nes... NEMOKATE pateikti klausimų! Turite suprasti, kad dekoravimo sfera yra itin neapibrėžta. Tai nėra parduotuvė, kur pardavėja Jums gali pasakyti, kiek kainuoja pienas... Šventės dekoravimas ir floristika – labai subtilus, asmeniškas dalykas.

Nuotakos Dovilės interviu su dekoro meistre

Būsima nuotaka dalijasi savo planavimo patirtimis, kaip ir kuo jai padėjo dekoratorė Edita. Į ką būtina atkreipti dėmesį, kas diktuoja dekoravimo stilių ir kiti naudingi klausimai.

Vestuvių dekoro tema: perlai

Viena iš klasikinių vestuvių dekoro detalių yra perlai. Pasitelkus perlus galima sukurti net kelias skirtingas temas, ir visos jos bus žavingos bei įsimintinos. Be to, spalviškai perlai yra labai universalūs ir tiks prie visų jaunųjų mėgstamų spalvų.

Tobula jaunosios puokštė

Jaunosios puokštė tai vienas iš tų vestuvinių akcentų, kuris tiesiog privalo būti tobulas. Netinkamai parinkta gėlė, neskoningas kaspinas, nuvytęs žiedas ar nepakirptas kotelis gali nemenkai sugadinti tiek jaunosios nuotaiką, tiek jos įvaizdį ar bendrą ceremonijos vaizdą. Vestuvinę puokštę reikėtų rinktis taip pat atsakingai kaip ir vestuvinę suknelę ar šventės dekorą. Norinčios turėti pačią gražiausią vestuvinę puokštę savo rankose turėtų žinoti keletą esminių dalykų.

Lempučių žavesys vestuvėse

Norit, kad jūsų vestuvių šventėje žibėtų šimtai žiburių? Lemputės tam tobulai tiks. Daugelyje vestuvių pagrindinis dekoro elementas dažniausiai būna gėlės, drugeliai, balionai ir pan., tačiau norint šventę paversti jaukia ir romantiška tobulas sprendimas yra lemputės. Vestuvių šventė sužibės nuostabiais žiburiais, o svečių atmintyje išliks romantiškų, jaukių ir prabangių vestuvių prisiminimas.

A. Mažonas apie nuotakos puokštes

Jaunosios puokštė – vienas svarbiausių vestuvių akcentų ir įvaizdžio detalių, tačiau norint pasirinkti tinkamai reikėtų šį bei tą žinoti. Kokios spalvos tinkamos, o kurių geriau vengti? Kokių taisyklių reikėtų laikytis norint, kad jaunosios puokštė būtų tobula, o svečiai aikčiotų iš nuostabos? Apie visa tai pasakoja vienas talentingiausių Lietuvos floristų dizainerių Antanas Mažonas.

Kitokios puokštės

Nuotakos puokštė neabejotinai yra labai svarbus nuotakos aksesuaras ir visų vestuvių simbolis. Taigi puokštė būtinai turi būti miela ir graži pačiai nuotakai, kad ji su pasididžiavimu galėtų turėti ją visą dieną. Labai svarbu, kad puokštė atspindėtų pačią jaunąją. Tad šiandien originalioms nuotakoms apie originalias puokštes.

Nuotakos puokštėje paslėpta kamera – ar tai įmanoma?

Vestuvės – viena daugiausiai ne tik džiaugsmo, bet ir jaudulio keliančių švenčių. O tas jaudulys dažnai pakiša koją. Dauguma buvusių nuotakų prisipažįsta, kad ypatingąją dieną dėl susijaudinimo prisimena kaip per miglą. Juk nenorėtum to patirti savo vestuvių dieną? Turime idėją – slapta kamera nuotakos puokštėje, kuri įamžins visus svarbius momentus, kurių gali nepastebėti.

Puokščių rūšys

Susipažinkite su keliais labiausiai paplitusiais gėlių puokščių apibūdinimais. Pateikti nuotakų, pamergių ir kitų moterų dažniausiai užsakomų puokščių pavyzdžiai.

Gėlių reikšmės

Visos gėlės turi reikšmes. Ypač senais laikais buvo populiaru naudoti gėles kaip simbolius kiekvienai nuotaikai, žodžiams, charakteriui išreikšti, taip pat amžinai meilei, ištikimybei, atsidavimui, laimei, liūdesiui, sutikimui ar prieštaravimui parodyti. Nei vienas žiedas nebuvo panaudotas puokštėje be reikalo. Dar ir dabar užsienio šalyse populiari vadinamoji gėlių kalba, tad visos nuotakos nori, kad jų puokštė šventės dieną būtų kuo gražesnė. Linkiu, kad ji būtų ir prasminga. Tikiuosi, šis ilgas gėlių reikšmių sąrašas padės visoms merginoms pažvelgti į gėles kitaip .

Bijūnas vestuvinėje floristikoje

Niekas nesuabejos, kad pastarųjų dvejų metų pavasario–vasaros vestuvių nuotakų geidžiamiausia gėlė – bijūnas. Dar prieš dešimtį metų šis stambiažiedis augalas buvo močiučių darželių puošmena ir nieko daugiau, o dabar puošia įvairaus dydžio ir stiliaus vestuves. Jei ir Jūs svajojate apie bijūnus vestuvių dekore ir puokštėse, turėtumėte sužinoti visus už ir prieš.

(Ne)tradicinės vestuvės

Įsibėgėjant vestuvių sezonui norom nenorom kyla noras apžvelgti vestuvinės floristikos tendencijas. Smagu matyti, kad jaunosios (jų draugės, mamos ir net jaunikiai) vis labiau drąsėja rinkdamiesi vestuvių temą, planuodami šventės stilių, aprangą, gėles bei kitus aksesuarus. Tikrai ne viena pora ruošdamasi santuokai kruopščiai apgalvojo, kokios šventės nori ir kokius prisiminimus norėtų įamžinti nuotraukose bei atmintyje. Natūralu, kad gėlės vestuvėms turi ne mažesnę reikšmę nei apranga ar muzika, skambanti per šventę. Tinkamai pasirinktos augalų kompozicijos suteikia savitumo ir išskirtinumo, todėl svarbu pasirinkti jas ne tik atsižvelgiant į sezoną ar spalvas, bet ir į bendrą šventės stilistiką.

Floristikos tendencijos 2013 m.

Artėjant naujajam vestuvių sezonui dalinamės floristikos tendencijomis. Gėlių salono „Nijolės gėlės“ vadovė Nijolė Beliakienė pasakoja apie naujausias tendencijas, spalvas, nuotakos puokščių variacijas, dekoro tendencijas.

Praktiški patarimai svečiams, kokias gėles ir kodėl dovanoti

Gėles dovanoti – gražu ir šventiška, tačiau šiais laikais einant į vestuves (ar net gimtadienius) verta būti praktiškiems, ekonomiškiems ir atsižvelgti ir į kaltininkų norus. Kodėl? Todėl, kad taip galbūt sutaupysite pinigų ir išgelbėsite gėles nuo tragiškos mirties karštoje bagažinėje.

Renkamės gėles vestuvėms

Renkantis gėles vestuvėms svarbus ne tik grožis, reikia atsižvelgti į dar kelis labai svarbius aspektus. Galite dievinti rugiagėles, bet prieš nuspręsdami atsakykite sau į kelis klausimus:

Kaip išsirinkti nuotakos puokštę?

Vestuvinės puokštės ir jų karalienė – nuotakos puokštė. Ji čia vaidina svarbiausią vaidmenį, nes pagal ją parenkamas bažnyčios, šventės vietos dekoras, pamergių puokštės, pabrolių švarkų atlapuose segamos gėlės bei girliandos, kuriomis puošiami automobiliai. O ar rinksitės tradicines baltas rožes, ar kažką netikėto – tai jūsų sprendimas.

Florisčių patarimai nuotakoms 2012 m.

Seminare „Stilinga nuotaka” patarimais taip pat dalijosi profesionalios floristės. Jums, mielosios, pateikiame keletą atsakymų į renginio metu užduotus klausimus: kokios gėlės reikalingos ir kaip jas paruošti vestuvėms ir dar dar daugelis kitų klausimų apie gėles vestuvėse.

Puokščių tendencijos 2011 m.

Šiandien labai populiaru puokštes skirstyti į dvi kategorijas. Pirma kategorija – puokštės iš vienos rūšies gėlių. Spalva gali būti nuo ryškiai violetinės iki švelniai kreminės. Svarbiausia – vienos rūšies augalai. Tokios puokštės labai originaliai atrodo su moderniomis ir klasikinėmis suknelėmis. Jos dažniausiai daromos iš lelijų, kalijų arba orchidėjų.

Netradicinė nuotakos puokštė

Jaunosios puokštė yra vienas iš tų vestuvinių atributų, kuriuo tenka pasirūpinti iš anksto – apsispręsti dėl žiedų, spalvų, dydžio, puošybos elementų. Tačiau į šią puokštę, lydinčią nuotaką beveik visą dieną, galima pažvelgti originaliai ir netradiciškai.

Vintažo įkvėpta vestuvių puošyba

Vis daugiau nuotakų negali atsispirti vintažo kerams. Pasirinkusios šią tematiką vestuvėms atrodysite gražiai, stilingai, be to, galėsite sutaupyti.

Ar gyvos gėlės per vestuves būtinos?

Nuo senų laikų esame įpratę puošti bažnyčią ir pokylio vietą gyvomis gėlėmis. Ar vyrauja tam tikros puošimų mados? O gal puošti visai nemadinga? Dalijamės idėjomis, kurias pristatė šios srities specialistai parodoje „Mūsų vestuvės“, ir atskleidžiame naujausias tendencijas.

Gėlės 2010 m. vestuvėms

Naujausios vestuvinių gėlių tendencijos ir patarimai. Mūsų žurnalistė, būsima nuotaka, pasidomėjo gėlėmis, jų spalvomis ir pasidalino įspūdžiais iš parodos „Mūsų vestuvės”. Apie tai, kas yra labai populiaru, nauja ir įdomu.

Apie gėlių spalvų reikšmę

Mieli vyrai, ar žinote, kad teikdami merginai pakalnučių puokštę prisipažįstate meilę? O ar girdėjote apie kitų gėlių reikšmes? Kokia spalva ir ką simbolizuoja? Šis straipsnis padės Jums nepasiklysti reikšmių labirintuose. Taigi, raudonos ir baltos rožės, pakalnutės, gerberos ir...

Gėlės palydai

Visos vestuvinės puokštės turėtų būti suderintos tarpusavyje: pamergių puokštėse atsikartotų jaunosios puokštėje esančios gėlės, pabrolių švarkus taip pat turėtų puošti mažytis gyvų gėlių ornamentas su išlaikyta aliuzija į nuotakos puokštę. Automobilių, šventinės salės ar net bažnyčios puošyboje taip pat turėtų atsikartoti vienijantys gyvų gėlių elementai.

10 tekstilės spalvinių derinių pagal „Nėriniuotą Šventę“

Kokybiška tekstilė yra labai svarbus šventės dekoro akcentas, todėl rekomenduojame atkreipti dėmesį, ką renkatės, ir tai daryti atsakingai, kadangi viskas visada prasideda nuo staltiesės...

L. Rimgailės seminaro pranešimas apie desertus ir dekorą

L. Rimgailės seminaro pranešimas apie desertus ir dekorą

Kur dėti gėles po vestuvių jei išskrendi kitą dieną

Atšventus vestuves vis daugiau sutuoktinių jau kitą dieną ar net tą pačią išskrenda kopinėti medaus. Tad ką daryti, jeigu gavote glėbį gėlių, tačiau gaila, kad grįžus rasite jau nuvytusias? Labai gražia bei originalia idėja su manimi pasidalino ApieVestuves.lt redaktorė Simona, kurią tuoj pat atskleisiu ir jums!

„DEGA RŪTOS“ – IDĖJOS IŠSKIRTINĖMS VESTUVĖMS

Nežinai, kaip vestuvių šventę padaryti įsimintinesnę ir neužmirštamą? Atsibodo tie patys papuošimai, tos pačios vietos? Ne bėda. „Dega Rūtos" vestuvių planuotojų komanda tikrai turi, ką parodyti, ir kiekvienas gali atrasti naujo ir dar nematyto.

Nuotakos Dovilės interviu su dekoro meistre

Būsima nuotaka dalijasi savo planavimo patirtimis, kaip ir kuo jai padėjo dekoratorė Edita. Į ką būtina atkreipti dėmesį, kas diktuoja dekoravimo stilių ir kiti naudingi klausimai.

Kitokios atlapo puokštelės

Atlapo puokštelė – jaunikio išskirtinumo ženklas jau nuo senų laikų. Nuotakos gėlės žiedas jaunikio atlape visada buvo tarsi būdas derėti porai tarpusavyje. Mados keičiasi ir atlapo puokštelės tapo labai svarbiu jaunikio aksesuaru. Tad šiandien apie kitokias atlapo puokšteles.

Vestuvių šventės puošyba: kuo natūraliau, tuo gražiau?

Sutuoktuvių dieną jaunajai nuotaiką gali sugadinti netgi nelaiku nuvytusi gėlė puokštėje, todėl kiekviena dekoro detalė tądien turi būti savo vietoje. Norint išvengti neigiamas emocijas galinčių sukelti momentų, patartina viską iš anksto preciziškai paruošti. Floristo vaidmuo, rengiantis didžiajai gyvenimo šventei, labai svarbus, tad būsimieji jaunavedžiai turėtų nepalikti šio klausimo paskutinei dienai.

Alyvų žiedai – puošmena Jūsų vestuvėms!

Vienos gražiausių pavasario gėlių - alyvos. Ar kada pagalvojote apie nuotakos puokštę iš jų? Jei tuokiatės pavasarį, alyvomis galite dekoruoti šventės vietą, jų sėklų dovanoti svečiams, o kiekvienų Jūsų vestuvių metinių proga gauti po šaką jų dovanų. Tad pakalbėkime apie alyvas šį šaltoką pavasarį.
Gėlės – privalomas vestuvių atributas. Visos vestuvinės puokštės ir gėlės vestuvėms – tai vienalytė floristinė kompozicija: tiek jaunosios puokštė, tiek puokštė pamergei, tiek vestuvių puokštė, puošianti vaišių stalą ar altorių – visos jos turi atkartoti pagrindinį puošybos motyvą (tam tikras gėlių ornamentas, rūšis, idėja ar kita). Vestuvinės gėlės ir jų kompozicijos parenkamos pagal jūsų vestuvių temą, aprangą, norus, o visų puokščių bei kompozicijų karalienė – nuotakos puokštė.

Registruokis kataloge

Jeigu Jūsų verslas susijęs su vestuvėmis, parašykite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime. Kartu nuspręsime, kuo šis vestuvių katalogas gali būti naudingas Jūsų verslui ir klientui.
Tel.:
* duomenys saugus. zr.: privatumo politika
Facebook draugai rekomenduoja

Video

hortus magicus