Ieškome 2013 m. nuotakų

Vestuvinės suknelės, nuotakos stilius

Niekaip negalite išsirinkti vestuvinės suknelės? Kokie yra įmanomi vestuvių suknelės variantai? Kaip išsirinkti iš gausybės vestuvinių suknelių tą vienintelę? Kur yra geriausi vestuvinių suknelių salonai? Kokios šiuo metu yra madingos nuotakos suknelės? Kokios proginės suknelės turėtų puošti jūsų pamerges? O galbūt jus domina tiesiog vakarinės suknelės ir jų mados tendencijos? Atsakymus į pateiktus klausimus rasite šiame mūsų puslapio skyriuje. Taip pat aptarsime likusius nuotakos stiliaus niuansus: vestuviniai bateliai (Gražūs, madingi ir patogūs – ar taip būna?), vestuvių papuošalai (Geriau daug ir masyvių ar vis dėlto rinktis kuklesnius?), veliumas (Ar jis būtinas ir kaip išsirinkti?). Vestuvinių suknelių nuoma, vestuvinių suknelių pardavimas ar vestuvinių suknelių siuvimas – ką rinktis? Populiariausia yra vestuvinės suknelės nuoma, tačiau galbūt jaustumėtės kur kas geriau, jei suknelė vestuvėms būtų pasiūta specialiai jums – visus už ir prieš aptarsime kartu su jumis.

Robertas Kalinkinas sukūrė 100 tūkst. eurų vertės vestuvinę suknelę

Nuolat netikėtais sumanymais stebinantis dizaineris Robertas Kalinkinas pristatydamas naujausią vestuvinių suknelių kolekciją visiškai nevaržė savo fantazijos ir joje atsidūrė tikrais deimantais inkrustuota 100 tūkst. eurų vertės vienetinė suknelė.

A. Skrickienė: Man neįdomių suknelių aš nesutinku siūti

Airida Skrickienė aistrą drabužių kūrimui jaučia jau seniai – pirmąjį drabužį pasiuvo prieš 25 metus. Dizainerė yra už naujoves ir mano, kad nuotakų suknelių kūrimo procese yra labai daug vietos savirealizacijai ir eksperimentams, tad neįdomių suknelių ji nesutinka siūti ir nenori dirbti be įkvėpimo. Transformacija, eksperimentas, dinamiškumas – tai žodžiai, iliustruojantys dizainerės kūrybą.
 

R. Silė: Kuriu ne suknelę, o šventę

Raimonda Silė dizainerės karjerą pradėjo siūdama vakarines sukneles ir štai įgavusi patirties šiuo metu rankomis siuvinėja ir kuria vestuvines sukneles. Dizainerė mano, kad vestuvinės suknelės gali būti įvairių spalvų ir ornamentų, tai neprivalo būti tradicinė balta spalva.

Pagaliau atskleistas sąrašas dizainerių, kurie dalyvaus „L`Oréal Professionnel Baltic Bridal Fashion Show“

Vasario 18 dieną „Pirklių klube“ Vilniuje vyks antrasis „L`Oréal Professionnel Baltic Bridal Fashion Show“, kuriame dalyvaus: Agnė Fashion, Robertas Kalinkinas, Raimonda Silė, DIVA studija, RC mados studija, Airida Skrickienė, Zolotas Baltic, Aida Kapočiūtė. Taip pat dizainerė iš Latvijos: Dace Bahmann; Baltarusijos: Mugako BY, Anastasia Falkovich; Sankt Peterburgo: Wedding Atelier by Olga atvyksta į Lietuvą pristatyti savo naujų kolekcijų. Būsimos nuotakos per didįjį šou unikalias dizainerių kurtas sukneles galės išvysti iš visų pusių.

Devyni ikoniški nuotakos stiliai 2018 metų sezonui

„L'Oréal Professionnel Baltic Bridal Fashion Show“ organizatoriai skaičiuodami savaitę, likusią iki didžiojo nuotakų mados šou, kartu su grožio meistrų komanda sukūrė devynis skirtingus įvaizdžius. Tikimasi, kad tie įvaizdžiai taps būsimo sezono nuotakų stiliaus gairėmis. Viską užfiksavo mados fotografas – Gediminas Žilinskas.

„Rasos&Christian mados studija“ suknelės – drąsioms ir išskirtinėms moterims

„Rasos&Christian mados studija“ yra įsikūrusi Panevėžyje. Dizainerė ir mados studijos įkūrėja Rasa Urboneit kuria vienetines, originalias sukneles. Dizainerės suknelėmis puošiasi garsūs modeliai, emigrantės iš įvairių pasaulio kampelių. Kūrėja kiekvienais metais puošia Panevėžio miesto švenčių vedėją, taip pat dizainerės Rasos Urboneit suknelės buvo išrinktos lietuviško serialo vestuvių puotos filmavimui. „Rasos&Christian mados studijos“ suknelės yra skirtos madingoms, be baimės išsiskirti ir drąsioms nuotakoms.

Garsūs dizaineriai rinkosi modelius artėjančiam renginiui „L`Oréal Professionnel Baltic Bridal Fashion Show“

Trečiadienis gali būti išskirtinai stilingas – žinomi Lietuvos dizaineriai Aida Kapočiūtė, Agnė Fashion, Airida Skrickienė, „Zolotas Baltic“ ir italų apatinio trikotažo bendrovės „Intimissimi“ atstovė Grėtė Brokienė bei Roberto Kalinkino mados namų atstovė Agnė Kalinkina susibūrė prekybos ir laisvalaikio centre „Europa“ išsirinkti geriausių „Ruta Model Management“, „Baltic management“ ir „Image Group“ modelių vasario 18 dieną vyksiančiam mados renginiui „L`Oréal Professionnel Baltic Bridal Fashion Show“, kuris Vilnių pavers nuotakų mados sostine.

2018 metais būsiu nuotaka: ką turiu žinoti, jei noriu būti madinga?

Šių metų vestuvių sezonas jau startavo ir kirbina mintis kaip kitą vestuvių sezoną atrodysi pati? Idėjų tau pasiūlys didžiausios Kaune parodos ,,Mano tobulos vestuvės’’ (nuoroda į manotobulosvestuves.lt ) organizatoriai. O jei jų pritrūks realiai, nepralenk nemokamos parodos, kuri Kaune vyks lapkričio 25-26 dienomis ,,Park in by Radisson’’ viešbutyje.

Gražiosios 2017 m. liepos mėnesio nuotakos: II dalis

Gražiosios 2017 m. liepos mėnesio nuotakos II dalis.

Pirmojo 2017 m. liepos savaitgalio nuotakos ir jų stilius

Pirmojo 2017 m. liepos savaitgalio nuotakos ir jų stilius. Šio savaitgalio nuotakos drąsios ir ryškios. Daug spalvotų suknelių ir įspūdingų makiažų.

Gražiosios Lietuvos 2017 m. vestuvių sezono nuotakos

Nuotakos stilius - vienas labiausiai aptarinėjamų klausimų nuotakų forumuose, draugių susibėgimuose. ApieVestuves.lt pradėjo registruoti gražiasias Lietuvos nuotakas ir dalijamės nuostabiųjų jų fotografų darbais. Pasigrožėkite ir pasisemkite įkvėpimo.

Nuotakos apatinis trikotažas: 2017 m. kolekcijos

Nuotakos apatinis trikotažas: 2017 m. kolekcijos

Vestuvinės suknelės nuo aukštosios mados podiumo

Dalijamės naujausiomis nuotakų suknelių kolekcijomis iš aukštosios mados namų: Carolina Herrera, Dior, Elie Saab,

Nuotakos mados savaitė Barselonoje: žvilgtelėkite ir žvilgėkite!

Balandžio 25–30 dienomis Barselonoje vyko jau 27 nuotakų mados savaitė, kurios metu ant podiumo 2018 m. pavasario–vasaros sukneles pristatė 25 pasaulinio garso dizaineriai: St Patric ir Pronovias mados namai, Galia Lahav, Demetrios, Cymbeline, Marco&Maria ir kiti. Įspūdingo dydžio parodų plote sukneles, nuotakos aksesuarus, avalynę, vyriškus kostiumus, progines sukneles pristatė 308 dalyviai iš 97 šalių. Tarp jų – pernai sukneles Lietuvoje vykusiame „Loreal Baltic Bridal Fashion show“ pristačiusi Gemmy Maalouf. Savo įspūdžiais po aplankytos parodos dalijasi šiemet Baltijos šalyse pirmąkart vykusio „Loreal Baltic Bridal fashion show“ organizatorės Simona Krasauskienė ir Armina Staniulienė.

Plaukų juostos renesansas

Plaukų juosta grįžta į madą. Ji transformuojasi ir pritaikoma net nuotakos įvaizdžiui. Dalijamės aukštosios mados insipiracijomis.

Nuotaka su saulės akiniais ar be jų?

Vestuvės dažniausiai vyksta vasarą ir nuotakos dvejoja devėti akinius ar ne. Dalijamės inspiracijomis - nuotakos įvaizdis su saulės akiniais. Gal jos padės jums nuspręsti.

Ką gražaus pamatėme BARCELONA BRIDAL FASHION WEEK

Naujausios 2018 m. kolekcijos nuotakoms, jaunikiams, viešnioms. Dalijamės naujausiomis kolekcijomis.

TOP 10 suknelių nuotakai iš Barselonos nuotakų mados savaitės

Dalijamės TOP 10 suknelių nuotakai iš Barselonos nuotakų mados savaitės. Nerikiuojame nuo pirmos iki dešimtos vietos, tiesiog dalijamės dešimtukų pačių gražiausių.

Greitosios mados parduotuvių pasiūlymai vestuvių viešnioms

Greitosios mados parduotuvių pasiūlymai vestuvių viešnioms: H&M, ASOS, MANGO.

EKSPERIMENTAS: nuotakos suknelė iš greitosios mados tinklo

Ar įmanoma rasti tą vienintelę vesutivnę suknelę ir greitosios mados tinklų parduotuvių? ApieVestuves.lt komanda paklaidžiojo populiariose interneto greitos mados tinklų parduotuvėse ir dalijasi atradimais. O jie oho ho ho kokie... Tikrink kartu su mumis

10 nuotakos aksesuarų tendencijų

Sakoma, kad genialumas slypi detalėse. Kitaip tariant, kuriant įvaizdį ir stilių, aksesuarai yra pati svarbiausia detalė. Pristatome šiais metais dominuojančius nuotakos aksesuarus, kurie užburs, žėrės ir intriguos.

Naujas vestuvinių suknelių prekės ženklas Lietuvoje

Į Lietuvos vestuvių mados rinką „Jan Si Bridal“ įskriejo kartu su „L`Oréal Baltic Bridal Fashion Show“ renginiu ir netrukus užkariavo itin subtilaus skonio damų širdis. „Jan Si Bridal“ suknelės tokios aristokratiškos ir kartu tokios paprastos, kad apsivilkusi jas jautiesi tarsi deivė, nužengusi nuo podiumo ar „VOGUE“ viršelio. Suknelės įvairiapusės – nuo plazdenančio šilko iki iš pirmo žvilgsnio sunkios tekstūros. Kas kuria šias sukneles ir kokia šios kūrybos vizija, kalbamės prie kavos puodelio sėdėdamos su Sigita Janelionyte, kurios vardo ir pavardės junginiu ir pavadinti mados namai „JAN SI“.

Pavartyk NUOTAKOS SPINTA žurnalą (nemokamai)

Pavartyk NUOTAKOS SPINTA žurnalą (nemokamai)

Fotoeksperimentas: „Ta pati suknelė, kita panelė“

„Pop up“ butiko „Nuotakos spinta“ organizatoriai surengė fotoeksperimentą „Ta pati suknelė, kita panelė“ ir jame pakvietė dalyvauti tris merginas. Erika Martinonė, Grėtė Bagdonaitė ir Giedrė Dalikė turėjo progą pasipuošti trijų garsių nuotakų – Eglės Daugėlaitės, Sandros Šernės ir Liucinos Rimgailės – vestuvinėmis suknelėmis ir pamatyti save nauju amplua. Eksperimentą vainikavo Alinos Paurazės fotosesija, kurioje buvo siekiama atskleisti, kaip viena suknelė gali sukurti visiškai skirtingus įvaizdžius.

Sandra Šernė tikėjosi vestuvinę suknelę perleisti dukrai

Sandra Šernė – garsiojo futbolininko Darvydo Šerno žmona, viena iš „Female“ prekės ženklo įkūrėjų – nusprendė savo vestuvinę suknelę perleisti kitai nuotakai ir paruošė ją renginiui „Nuotakos spinta“, kurio tikslas – jau pasiūtoms vestuvinėms suknelėms surasti naujas šeimininkes. Antrus metus iš eilės vyksiantis projektas labai populiarus tarp buvusių ir būsimų nuotakų, nes vienos jų nori savo suknelę parduoti, o kitos – perpus pigiau nusipirkti garsaus dizainerio darbą. Pernai gegužės mėnesį vykęs renginys pritraukė šimtus tobulos suknelės medžiotojų, o savo sukneles pardavė daugiau nei 60 nuotakų. Analogų neturintis renginys iš internetinių skelbimų išgelbsti sukneles, kurių matuotis atvyksta ir būsimos nuotakos iš kitų miestų. Šįmet renginys vyks parodos „Mūsų vestuvės“ metu. Sandra Šernė pasakoja, kad jos suknelė tiktų drąsiai ir dėmesį norinčiai pritraukti moteriai. Jos stilių galėtų sudaryti į uodegą surišti tiesūs plaukai, raudonos lūpos, maži auskarai ir lygus makiažas.

2017 metų nuotakų aksesuarai

Ruošiantis naujam vestuvių sezonui, garsiausi pasaulio dizaineriai jau pristatė 2017 metų kolekcijas nuotakoms. Pradėjus dairytis vestuvinių suknelių, skubame į pagalbą būsimoms nuotakoms, pristatydami 2017 metų nuotakos įvaizdžio ir aksesuarų pavyzdžius iš garsių dizainerių naujų kolekcijų – tiesiai nuo podiumų.

Gemy Maalouf sukneles vilki raudonojo kilimo žvaigždės

Gemy Maalouf vilki raudonojo kilimo žvaigždės

Prabangiosios Gemy Maalouf mados namų suknelės Instagram

Prabangiosios Gemy Maalouf mados namų suknelės Instagram

Ar tik seksualūs naktiniai tinka pirmai nakčiai?

Ar tik seksualūs naktiniai tinka pirmai nakčiai? Ar juos dėvite kasdien? Facebook diskutuodamos nuotakos prisipažino, kad vestuvinių naktinukų nedevėjo daugiau niekad. Taigi skubame į pagalbą ir dalijamės keliais atradimais, kas mūsų nuomone, net geriau, nei sexy naktiniai.

L. Vagonė: superseksuali ar mamos vestuvių suknelė? (video)

Ką rinktųsi vedybų planuotoja Laura Vagonė: superseksualią ar mamos vestuvių suknelę? Vestuvinių idėjų 2017 metams paieškų procesas jau sėkmingai įsibėgėjo. Nuotakos intensyviai naršo internete, varto „Pinterest“ puslapius, kuria galerijas iš įvairiausių suknelių, makiažų ir šukuosenų fotografijų. Kaip nepasiklysti tarp tūkstančio pasiūlymų ir susikurti tinkamiausią nuotakos įvaizdį, patirtimi dalijasi vedybų planuotoja Laura Vagonė.

Kiek kainuoja estų, latvių ir lenkų dizainerių vestuvinės suknelės?

Pastaruosius kelerius metus lietuvaitės nuotakos vestuvinės suknelės pirkimo įpročius pakeitė ir joms nebeužtenka vien nuomos salono. Jos puikiai išanalizavo AliExpres.com, Lietuvos ir užsienio dizainerius, žino pagrindinius užsienio prekės ženklus, tačiau vienoje iš nuotakų grupių feisbuke pasidomėjus, ar žino ką nors apie latvių ar estų dizainerius, – tyla, nors apie pigius Lenkijos salonus jau sklando legendos, apie lenkų dizainerius taip pat tylima. Tylą greitai nutrauks vienas renginys, nes 2017 m. sausio 18 dieną Vilniuje, „Kempinski Hotel Cathedral Square“ viešbutyje, susitiks Baltijos šalių dizaineriai, kuriantys nuotakoms. „L`Oréal Professionnel Baltic Bridal Fashion Show“. Jame savo kolekciją pristatys latviai Julija Bridal, estės Kristina Viirpalu, Hanna Korsar ir lenkaitė Agata WOJTKIEWICZ. Šios dizainerės žinomos daliai pasaulio nuotakų. Kas kuria Latvijoje, Estijoje ir Lenkijoje ir kodėl lietuvaitėms nuotakoms tai turėtų rūpėti?

Baltijos šalių dizainerių kūrybos viešinimas būtinas visame pasaulyje

Kūrėjui neužtenka turėti tik „Facebook“ ir interneto svetainės, svarbu siekti šimtų tūkstančių sekėjų „Instagram“ ir kituose socialiniuose tinkluose, nuolat šmėžuoti žurnaluose su kolekcijų nuotraukomis ir dalintis savo mintimis įvairiausiais klausimais. O kur dar laikas kūrybai, poilsiui ir įkvėpimo paieškoms. Daugelis mados namų ir dizainerių dirba su viešųjų ryšių ir rinkodaros specialistais, tačiau vis dar nėra nė vienos pasaulinio garso įžymybės, kuri būtų vilkėjusi Baltijos šalių dizainerio sukurtą vestuvinę suknelę, o naujienų apie Baltijos šalių vestuvinę madą nežino net pačios Baltijos šalys.

Jimmy Choo idėjos šventėms

Jimmy Choo idėjos šventėms. Pasigrožėkite.

Figūros formavimas tobulam įvaizdžiui sukurti

Nuostabaus grožio suknelė, aksesuarai, bet vis tiek jaučiatės ir sau atrodote prastai. Gal viskas, ko trūksta, tai apatiniai, kurie pabrėžtų privalumus ir paslėptų trūkumus. Išmokite pasirinkti juos pagal tai, ką norite ryškinti ir ką slėpti.

Iš pavasario BRIDAL FASHION WEEK pirmos eilės

Jau praūžė ir NUOTAKŲ MADOS SAVAITĖ pristatanti 2017 m. tendencijas. Trumpas reziumė tarsi iš pirmos eilės. Anot, mados istoriko, A. Vasilejivo, Lietuvoje ir Baltijos šalyse turime savus įpročius kaip rinktis suknelę ir pamėgtus spalvų tonus, dažnai renkamės saugų variantą, nes taip tiesiog susiklostę, tačiau šiais beprotiško tempo ir galimybių laikais, visgi pasižvalgius po NY ir kitas didžiojo ketverto mados sostinių fashion week kviečiame visas Lietuvos nuotakas pabandyti drąsiau kurti savo stilių, pamirštant lengvai krintantį šilko sijoną ir .... Toliau tekste tendencijų pristatymas ir itin svarbus video interviu su M. Palaikyte.

Viešnios suknelė, kuri nedulkės spintoje laukdama kitos progos

Vis dar turiu juodą ilgą suknelę, kurią vilkėjau kaip vestuvių svečias ir kurios tikrai daugiau niekada neužsidėsiu dėl dviejų priežasčių: 1. nuotraukų su ja turiu pakankamai 2. ji niekur daugiau netinka, nebent į kokią apdovanojimų ceremoniją į kurią vargu ar kada teks nueiti. Visos merginos pažįstą tą širdį veriantį jausmą, kai atsidarius spintą pamatai kabančią ilgai nenešiojamą nuostabią suknelę, tačiau visiškai neturi jokios progos jos užsidėti dar kartą. Perkant vestuvių svečio suknelę nebūtina persistengti ir kartais verta pagalvoti ar galėsiu tą suknelę užsidėti dar kartą? Surinkome žavių suknelių modelius, kurios galės jums tarnauti ir antrą ar trečia kartą einant į mamos gimtadienį, į darbą ofise, ar vakarienei... tik keičiant aksesuarus. Linkime pasisemti įkvėpimo ir pagalvoti ar tavo draugės vestuvių šventė verta suknelės kurios daugiau neužsidėsi ir ji liks liūdnai kabėti tavo spintoje?

Šalin trumpas ir aptemptas klubinio tipo sukneles

Vestuvių planuotoja Laima, žinoma kaip „Pūsta suknelė“, nuolatos besisukanti vestuvių šurmulyje, šį kartą dalijasi patarimais apie įvaizdį. „ApieVestuves.lt“ portalui ji atvirauja, kokias sukneles šventėms ir darbui renkasi pati bei kokias rekomenduotų vestuvių viešnioms. „Suknelė man turi būti kaip „baltas lapas“, vadinasi, be įmantrybių, paprasto silueto, tiktų prie mano ūgio, kad prie jos būtų galima priderinti įdomų aksesuarą ar detalę“, − atviravo Laima, kuri draugės vestuvėms suknelę surado „RentBoutique“ drabužinėje.

Nuotakos mamos stilius vestuvių dieną

Nori pati papuošti mamą, o galbūt ji pati mėgsta rūpintis savo įvaizdžiu, tiesiog ieško šiek tiek pagalbos? Štai mūsų patarimai būsimų nuotakų mamoms ir tikros nuotakos mamos Eugenijos pasakojimas apie ką tik įvykusias dukters vestuves ir įspūdingą savo įvaizdį.

Vestuvinė svajonių suknelė, prikelta antram gyvenimui

Manote, kad svajonių suknelė privalo būti nauja? Manote, kad tik siuvėjai ir dizaineriai gali išpildyti jūsų lūkesčius? Vilnietė Dovilė, pamačiusi suknelę „Pop up Boutique“ renginyje „Nuotakos spinta“, ilgai nemąsčiusi suprato, kad tai ta suknelė, kurios ji ieško. „Lankiausi nuomos salone, taip pat ieškojau sau tinkamo modelio siūtis, tačiau nuomos kainos manęs netenkino, o baimė, kad pasiūta suknelė gali man nepatikti, atvedė mane į „Pop up Boutique“ renginį „Nuotakos spinta“. Vienoje vietoje radau daug suknelių, tai yra daug patogiau, negu važiuoti pas merginas, kurios parduoda savo sukneles pagal skelbimą, tam man gaila savo laiko“, – atvirauja Dovilė.

Netradicinės pasaulio įžymybių vestuvinės suknelės

Dalis nuotakų savo svajonių suknelę įsivaizduoja baltą ir ilgą, princesiškai prabangią. Juk balta spalva turi daugiausia teigiamų prasmių ir simbolizuoja moters nekaltybę, džiaugsmą, gėrį ar sėkmę. Daugelis iš mūsų nori rasti TĄ VIENINTELĘ suknelę, apie kurią taip ilgai svajojome... Tačiau siūlome susikurti savo originalų vestuvių įvaizdį! Nebijokite nustebinti netradiciniu sprendimu dėvėdamos ilgą, žemę siekiančią juodos spalvos suknelę ar šokiruojamai raudoną! Juk galime sau leisti būti kitokios – nebijančios eksperimentuoti ir išsiskirti iš tobulai baltos minios. Mielos moterys, vestuvių dieną būkite savimi tokia, kokia esate gyvenime. Ir jūs niekada nesuklysite pasirinkdamos!

Apkūni ir tuo patenkinta nuotaka

Pamenate, rodė TV šou „Stora ir tuo patenkinta“, iš kurio ir pasiskolinome dalį pavadinimo ir pasitikėjimo bei įkvėpimo moterims. Mes visos esame girdėjusios istorijų, kai salono konsultantė ar dizaineris tavęs pasiteirauja, ar savo vestuvėms žadi numesti svorio, ir tai priverčia tave pasijusti nejaukiai. Tau nebūtina numesti svorio, tereikia akcentuoti privalumus ir paslėpti trūkumus. Net jei esi plus size nuotaka, pasinaudojusi paprastais įvaizdžio triukais, tu gali atrodyti pritrenkiančiai!

Būti nuotaka reikia mokėti: idėja tik nuotakos video

Filmai apie nuotakas sukurti tam, kad atskleistų ir sujungtų į vieną kūrinį jos vidinį ir išorinį grožį, emocijas, madą. Po ilgų Tomo ir Redos diskusijų – kruopščiai parinktas kadras ir kiekvienam filmui priskirtos citatos bei muzika leidžia tapti Žvaigžde, Karaliene, Moterimi... Nuotaka, kuri graži visomis savo savybėmis.

Kaip tapti geidžiamiausia moterimi? 5 slaptieji ginklai+KONKURSAS

Jos puikuojasi ant žurnalo viršelių. Joms einant gatve, jas nužiūri vyrai, o jos kukliai šypsosi pakeldamos smakrą aukščiau. Jos kiekvieną dieną sulaukia pakvietimo į pasimatymą, tačiau sutinka tik iš trečio karto. Jos įkvepia šių dienų rašytoją, moterų širdžių ėdiką Leknicką. Jos ne vulgarios, bet visada seksualios. Kas jos?

Ką nuotakos planuoja persirengti po ceremonijos

„Rent boutique“ skelbė, kad atvers savo elektroninės drabužinės duris net dviem nuotakoms, kurios vis ieško, kuo vilkėti po ceremonijos, po 24 val. ar antrą dieną. Štai dvi nugalėtojos galės vilkėti savo svajonių sukneles – Indrė ir Astela.

Bjauriausių vestuvinių suknelių dvidešimtukas

Katastrofiškai nepavykę įvaizdžiai, stiliaus klaidomis jau to nepavadinsi. Juokinga ir apsurdiška kaip įmanoma taip atrodyti svarbiausią dieną savo gyvenime. Nesijuokti neįmanoma.

Idėjos, ką vilkėti antrą dieną

Praūžus vestuvėms, kitą dienos rytą norisi atrodyti ne mažiau žaviai ir gražiai nei per ceremoniją. Tad norime Jums parodyti keletą paprastų, tačiau labai dailių drabužių derinių jūsų vestuvių antrajai dienai. Deriniai imti iš internetinio puslapio polyvore.com ir pinterest.com.

Kuo pakeisti batelius per vestuves prie jūros

Nuotakos išvaizda tą lemtingą dieną yra labai svarbi. Ir šukuosena, ir makiažas, ir manikiūras... O ką jau kalbėti apie suknelę ir batelius. Bateliai turi būti ne tik gražūs, bet ir labai patogūs. Todėl dažnai nuotakos jau po ceremonijos aukštakulnius batus keičia į paprastesnius, žemais kulniukais. Bet ar kada pagalvojote apie vestuvių dieną be batelių? Pateiksime nuostabią idėją, kuo pakeisti batelius ceremonijai ar idealiai fotosesijai paplūdimyje, gamtoje ar tiesiog ant minkštos samanos miške.

10 NUOSTABIŲ SUKNELIŲ, KURIOS PATRAUKS KIEKVIENOS DĖMESĮ

Vasara. Saulė. Gėlės.Spalvos. Aš būsiu nuotaka. Mmmm... Štai tokios mintys pradeda suktis daugelio Lietuvos merginų galvose...

Išvyskite naująją Elie Saab vestuvinių suknelių kolekciją

Iš Libano kilęs Elie Saab yra vienas tų dizainerių, kurio kūriniai kas kartą atima žadą ir gniaužia kvapą. Greičiausiai ne viena nuotaka svarbiausią savo gyvenimo dieną svajoja apsivilkti įspūdingą „Elie Saab“ mados namų kūrinį, kuris ją paverstų nuostabiausia nuotaka žemėje, o jaunikį priverstų net suklupti. Visame pasaulyje žinomas dizaineris žino, ko reikia moterims, kad jos atrodytų nepakartojamos ir elegantiškos.

„Rent Boutique“ idėjos, ką vilkėti po ceremonijos

„Rent Boutique“ idėjos, ką vilkėti po ceremonijos, per pirmą šokį, po vidurnakčio, antrą dieną ar per vestuvinę fotosesiją.

KONKURSAS: RENT BOUTIQUE IEŠKO NUOTAKOS

Greit tavo vestuvės? Neturi ką persirengti pirmajam šokiui? Nežinai ką vilkėti po ceremonijos ar po 24 val.? RENT BOUTIQUE kaip tik ieško tavęs!

Išskirtiniai lietuvių dizainerių kūriniai

INDIVIDUALUMAS – tai šiuo metu populiariausia ir kalbant ne tik apie vestuvinius drabužius! Taigi, šiandien neaptarinėsime klasikinių vestuvinių garderobo variantų – mums įdomu viskas, kas yra kuriama individualiai ir kiekvienai porai atskirai.

Jovita Martin: ar delninė nuotakai būtina?

Jovita Martin prekės ženklas vėlai vakare naršant „Facebook“ sužibo telefono ekrane ir jau ryte jai rašiau laišką. Telefono ekrane pamačiau nuotaką su stilinga delnine ir galvoje sužibo šauktukai. Dar šią savaitę sulaukiau kelių nuotakų laiškų su prašymais rekomenduoti gražias delnines tinkamas nuotakai ir be kelių prekės ženklų nežinojau, ką naujo ir įdomaus, stilingo ir gaivaus rekomenduoti. Taigi, šiandien čia ir dabar galerija su Jovitos Martin darbais, trumpas dosjė apie kūrėją ir jos gaminius bei rekomendacijos, ką į tą žavingąją delninę dėtis ir kas visgi ją turi nešiotis.

Geidžiamiausi 2016 m. nuotakų kvepalai

Nežinote, kokius kvepalus pasirinkti tai ypatingai dienai? Galbūt norite kvepintis tais pačiais kvepalais kaip visada? Leiskite patarti – išsirinkite kitą aromatą. Kodėl? Todėl, kad jis Jums visą gyvenimą primins BŪTENT tą dieną, kai pradėjote rašyti savo „Ilgai ir laimingai“ meilės pasaką. Pateikiame Jums net dešimt aromatų, iš kurių vienas galėtų tapti jūsų laimės, meilės ir džiaugsmo simboliu.

Būtina pasižiūrėti prieš perkant suknelę internetu

Vis galvojate apie suknelės pirkimą internetu? Amanda Bredwell, Britanijos Vestuvių Tiekėjų Asociacijos (angl. British Bridal Suppliers Association) narė, jums padės arba bent jau suteiks peno apmąstymams. Kviečiame pasižiūrėti trumpą, tačiau informatyvų vaizdo įrašą, kuriame apžvelgiami suknelių pirkimo internetu aspektai.

Vestuvinė suknelė internetu – misija įmanoma?

Tarsi Šekspyro „Būti ar nebūti“ nuotakas vis kamuoja klausimas – pirkti ar nepirkti vestuvinę suknelę internetu. Kadangi sakoma, jog dvi galvos (arba daugiau) geriau nei viena, būsima nuotaka „Nuotakų namučiuose“ nusprendė įkelti jai patinkančios suknelės nuotrauką ir paklausti, ar verta pirkti ją internetu. Buvusios ir būsimos nuotakos netrukuspasidalinojų įžvelgtais privalumais ir trūkumais. Peržiūrėkime juos.

Nuotakos įvaizdis iki 400 Eur

Kaip gali atrodyti nuotaka už savo įvaizdį mokėdama iki 400 Eur

T. Jankauskaitės nauja kolekcija vasaros švenčių mylėtojoms

Lengvais, plazdenančių šilkinių žiedlapių aksesuarais išgarsėjusi dizainerė Toma Jankauskaitė kviečia pasitikti vasaros sezoną ir pristato savo ženklo „Toma Accessories“ suknelių bei aksesuarų kolekciją „Summer‘16“.

Ta pati suknelė, kita panelė (tikra istorija)

Vis daugiau ir daugiau nuotakų nusprendžia ne nuomotis suknelę, o įsigyti naują iš salono arba pasisiūti. Po vestuvių ne visos nuotakos nori savo sukneles laikyti spintoje ir tai yra nuostabu! Kodėl? Nes suknelė gali dar kartą suteikti džiaugsmo kitai nuotakai – galbūt ji svajojo apie būtent tokią? Eglė Tankevičienė (26 m.) yra viena iš tai išbandžiusiųjų. Apie tai, kodėl ji pasirinko tokį būdą ir kaip jautėsi, ji sutiko mums papasakoti. Šis straipsnis tinka visoms būsimoms nuotakoms, tačiau būtinas perskaityti toms, kurios dvejoja, ar įsigyti suknelę, kurią vilkėdama jau tekėjo kita – Eglės patirtis jus gali nustebinti.

Pirmąkart Lietuvoje paroda „Mamos vestuvinė suknelė“

Antrąjį gegužės savaitgalį, 7−8 dienomis, PPC „Ozas“ vyks paroda „Mano mamos vestuvinė suknelė“, kuriai savo mamų ir močiučių sukneles būsimos šių ir praėjusių metų nuotakos siuntė iš visos Lietuvos. Parodoje bus eksponuojama 10 išskirtinių mamų suknelių: nuo veliūrinio kostiumėlio, kurį nelygiomis siūlėmis siuvo nuotakos mama prieš 30 metų, iki iš JAV siųstos tiulio suknelės su „Swarovski“ kristalais. Savo mamos itin saugomą suknelę parodai skolina ir vedybų planuotoja Laura Vagonė. Kartu su fotomenininke Rūta Rylaite parodos organizatorės Armina Staniulienė ir Simona Krasauskienė surengė naują eksponuojamų suknelių fotosesiją, kuriai pozavo suknelių šeimininkių dukros.

Kiek nuotakos ketina išleisti suknelei 2016 m.

Vienas maloniausių vestuvinių rūpesčių – išsirinkti vestuvinę suknelę. Dažniausiai būsimos nuotakos puikiai žino, ko nori: spalva, nėriniai, modelis, ilgis, audinys... nekelia problemų. Šiuo atveju nuotakas persekioja dvi dilemos: (1) kokią sumą skirti suknelei ir (2) nuomotis, pirkti ar siūti. Kartais vienas sprendimas nulemia ir kitą. Pavyzdžiui, skirsiu tik tokią sumą, kad galiu tik nuomotis. Kokios tendencijos 2016 metais šioje srityje?

Kurių suknelių vestuvių viešnios nori labiausiai

Pamenate „Rent Boutique“ ir „ApieVestuves.lt“ rengtą konkursą? Vestuvių viešnioms buvo suteikta proga laimėti pasirinktą suknelę šventei bei profesionalų sukurtą įvaizdį. Kurios suknelės sulaukė daugiausiai dėmesio? Mes jums tai atskleisime! Pasižvalgykite po galeriją.

Vestuvinių suknelių kūrėja Ingrid INŽI: “Mano nuotaka – tikra karalienė”

„Žaviuosi moterimis, kurios mėgaujasi gyvenimu, drąsiai žengia savo keliu, žino kiekvienos dienos vertę ir myli save. Tai svarbu, nes tik mylėdamas save gali dalinti meilę kitiems“, −neabejoja vestuvinių suknelių kūrėja Ingrida Rutkauskaitė. Šių metų „Ingrid INŽI“ kolekcijoje– klasikinės, labai moteriškos ir itin romantiškos suknelės karalienėms.

5 RentBoutique.com deriniai ištikimiausioms nuotakos draugėms

Nieko tokio, jei nesugalvojate, ką apsivilkti, kai einate apsipirkti į šalia namų esančią parduotuvę. Tačiau draugės vestuvių diena – visai kas kita! Tiesiog privalu rasti patį puikiausią derinį! Deja, net ir pačioms kūrybingiausioms ne visada sekasi, tad „RentBoutique“ ateina į pagalbą.

Nuotakoms gurmanėms – lengvas veltinio švarkelis ar šilko suknelė

Veltinis yra išskirtinė medžiaga, mūsų odą apgaubianti šiluma taip pat švelniai kaip ir mylinčios rankos. Mūsų protėvių itin pamėgtas veltinis pastaruoju metu išgyvena renesansą. Prieš gerą dešimtmetį šis rankų darbo audinys vėl tapo garsiu mados klyksmu ir sėkmingai krykštauja iki šiol.

Rafinuota ir elegantiška nuotaka – su princesės karūna!

Pastaruoju metu tiara išgyvena renesansą. Šiuo dirbiniu pasidabinti merginos vis dažniau įsidrąsina ne tik per vestuves ar teminius vakarėlius. Visai neseniai viename aukštuomenės renginyje su tiara ant raudonojo kilimo pasirodė stilistė Agnė Jagelavičiūtė, įrodžiusi, kad išskirtine princese gali būti ne tik princo Williamo žmona Kate Middleton, bet ir kiekviena iš mūsų.

„Este“ bateliai nuotakai ir vestuvių viešniai

Kasmet kovo mėnesį nuotakos pradeda aktyviai dairytis batelių ir kitų aksesuarų, tad skubame apžvelgti įdomius pasiūlymus. Pradedame nuo „Este“, kur gražūs modeliai neprasilenkia su kokybe , o batelių spalvų gama tikrai didelė: nuo taip visų trokštamos nude spalvos iki rožinės, violetinės ir...

Ką rengtis nuotakai pasiruošimo metu?

Išaušus vestuvių rytui, prasideda nuotakos ruošimasis šventei. Dažniausiai nuotakos važiuoja pas plaukų stilistus bei vizažistes. Bet dabar šie specialistai gali atvažiuoti pas jus į namus ar į viešbučio apartamentus, kur vyksta pasiruošimas didžiajai dienai. Bet ką nuotakai rengtis tuo metu? Juk vestuvių fotografas kartu su jumis ir pasiruošęs viską įamžinti. Norėdama šiuo momentu nuotraukose atrodyti puikiai, pamirškite mylimiausius šortus ir marškinėlius. Geriau rinkitės klasikinį šilkinį chalatėlį, su juo net tik atrodysite puikiai, bet ir jausitės nuostabiai. Chalatėlį galima rinktis atsižvelgiant į jūsų vestuvių spalvinę gamą arba priderinti prie jus supančio interjero.

ASOS pristatė vestuvių parduotuvę: suknelės, aksesuarai ir dar daugiau

Vienas didžiausių ir kokybiškų drabužių interneto portalų ASOS paskelbė, kad į prekybą paleido įperkamas ir itin skoningas, madingas nuotakos sukneles ir visus aksesuarus, nuo rankinių, batų, veliumų, plaukų papuošalų ir net iki apatinio trikotažo. Man labiausiai patiko tai, kad portale visko daug ne tik nuotakoms, bet ir pamergėms, šventės viešnioms ir vyriškajai giminei. ASOS sako, kad madingos suknelės neturi kainuoti labai daug.

Kuo rengtis mamai ir anytai per vestuves

Svarbus patarimas vyresnio amžiaus moterims – būti pakankamai savikritiškoms ir nesistengti įsisprausti į keliais dydžiais mažesnę ar labai atvirą suknelę. Moteris turi jaustis saugiai ir patogiai, todėl noras atrodyti pernelyg seksualiai ar iššaukiančiai gali sudaryti priešingą įvaizdį. Geriau rinktis saugų, tačiau stilingą ir elegantišką variantą, jei suknelė kukli – ją galima papuošti aksesuarais.

I. Grigalytės kūryba nuotakoms tarsi iš VOGUE viršelio

Esu jauna, bet labai užsispyrusi, atkakliai savo tikslo siekianti mergina. Jau nuo mažų dienų tvirtai žinojau, kad būsiu „dizainerė“, nes vienas mėgiamiausių vaikystės užsiėmimų buvo leisti dienas mamos spintoje, įsisukus tarp audinių ir suknelių - sako dizainerė Ingrida Girgalytė. Daugiau apie sukneles ir ją pačią skaitykite interviu.

Karščiausi atradimai: kur ieškoti suknelių vestuvių viešnioms

Šiandien dalijuosi naujais atradimais, kur pati pasižiūrėjau, kas ką turi gražaus, pasiklausinėjau stilistų, ką jie mano, ir, pagaliau, dalijuosi karščiausiais atradimais, kur ieškoti aprangos vestuvių svečiams, kad būtų stilingi ir laimingi, o ne timpčiotų suknelės šonus ar raudonuotų iš gėdos, kad visos trys merginos dėvi tas pačias „Zara“ suknutes.

2016 m. nuotakų geidžiamiausios suknelės

ApieVestuves.lt redaktorė Simona Krasauskienė (kurią Facebook kviečiame sekti - follow Facebooke) mėgsta savo mintimis ir vaizdais dalintis su skaitytojais. Šį kartą Simona į „Facebook“ paskyrą įkėlė vestuvinės suknelės nuotrauką, kurią matote viršuje su prašymu, kad skaitytojai taip pat pasidalintų tomis, kurios patraukė jų akį. Prašymas buvo su kaupu išpildytas ir vieną dailią suknelę keitė kita. Tarp įkeltų nuotraukų buvo galima rasti suknelių, kurias kuria tiek dizaineriai iš Lietuvos („VAMP mados namai“, „Tiulio fėja“), tiek dizaineriai iš užsienio (Lihi Hod, „Houghton Bride“, „San Patrick“).

VAMP mados namų 2016 m. kolekcija

Mielosios, jums pristatoma VAMP mados namų 2016 metų kolekcija

Tobulas 2016 metų nuotakos įvaizdis

Parodoje „Mūsų vestuvės“ plaukų stilistų bei vizažistų konkursą - „Nuotaka 2016“ 1-ąją vietą laimėjo plaukų vizažistė Giedrė Vadopalaitė ir plaukų stilistė Margarita Sokolovskaja. Merginos sukūrė tobulą klasikinį 2016 metų nuotakos įvaizdį, kuris atitiko visas šių metų tendencijas bei komisijos vertinimo kriterijus.

Konferencija NUOTAKA ANT RIBOS

Šį šeštadienį, vasario 6 d., 16 val., parodoje „Mūsų vestuvės“ Vilniuje, „Radisson Blu“ (Lambda salė), įvyko pirmoji Lietuvoje konferencija apie nuotakos stilių „Nuotaka ant ribos“. Ši konferencija šiemet buvo pagrindinis kasmet organizuojamos parodos „Mūsų vestuvės“ akcentas. Profesionalų komanda sukūrė tris skirtingus nuotakų įvaizdžius – juodos suknelės ir veliumo derinys pavadintas Aurora, nes ji karališkoji, kelnių ir palaidinės komplektas pavadintas Eleonora, nes ji įtakingoji bei netradicinės suknelės modelis vardu Aurora, nes ji tyra kaip krištolas.

Dizainerė L. Dailidėnienė pristato suknelę ilgakojėms

Šį savaitgalį Vilniuje vyks jau aštuntoji didžiausia vestuvių paroda Lietuvoje „Mūsų Vestuvės’16“. Parodoje ne tik bus pristatomos įvairios su vestuvėmis susijusios paslaugos, bet ir vyks žymiausių Lietuvos dizainerių vestuvinių suknelių ekspozicija.

​2016 nuotakos suknelei: ką rinktis?

​Vestuvinė suknelė – svarbiausias kiekvienos nuotakos rūpestis, kuris gali ne tik pakylėti, bet ir sukelti dramatiškus jausmus ieškant naujų idėjų. Nauji metai prasidėjo, o kad jiems tiksint netrūktų žinių apie 2016 metų tendencijas pasirūpino garsios vestuvinių suknelių dizainerės: Viktorija Jakučinskaitė, Aurelija Beliakaitė, Olesia Les bei Rasos&Christian mados studija.

2016˗ųjų metų vestuvinių suknelių „Noiva“ salono naujienos

Vestuvinių suknelių tendencijas kasmet diktuoja vestuvinių suknelių salonų ir mados namų klientės – nuotakos. Šiemet vestuvinių suknelių salono „Noiva“ (www.noiva.lt) lankytojų dėmesio centre du skirtingi nuotakų įvaizdžiai: prabanga alsuojanti miestietė ir vėjavaikiška romantikė.

Amsale 2016 m. pavasario kolekcijos pristatymo užkulisiais

Dalijamės nuostabios dizainerės naujos kolekcijos pristatymu.

Carolina Herrera 2016 m. pavasario kolekcija

Carolina Herrera pristato 2016m. pavasario kolekciją.

Reem Acra 2015 m. rudens kolekcija

Pristatome Reem Acra vestuvinių suknelių kolekciją (2015m. ruduo).

Nuotakos šukuosena 1960 m. - 2015 m. (video)

Pažiūrėkite kaip keitėsi nuotakos šukuosenos nuo 1960 m. iki dabar.

Kokie įvykiai vyksta vestuvinių suknelių rinkoje?

Nuotakos suknelė yra vienas svarbiausių klausimų planuojant vestuves ir jam tikrai daug dėmesio skyriau visą šį sezoną sekdama tai, apie ką kalba nuotakos.

Įspūdinga „Le Rina“ mados namų nuotakų drabužinė

Jei perskaitei antraštę ir pagalvojai, kad tai dar vienas panegirinis straipsnis apie nuotakų suknelių mados namus, suklydai. Prieš atiduodamos raktus į vieną didžiausių nuotakų suknelių drabužinių Lietuvoje, norime tik paminėti, kad „Le Rina“ mados namai nėra standartiniai – juose jau pasiūtas sukneles galima pirkti už kainą, kurią kiti salonai siūlo kaip užmokestį už nuomą, čia patyrusios siuvėjos ir modeliuotojos pasiuva geidžiamas sukneles ir... Čia ir stabtelsime. Daugiau nebepasakosime, o tik atrakinsime duris ir pakviesime papurenti baltuosius pasijonius ir pasižiūrėti, kas gi kabo mūsų drabužinėje.

Oscar de la Renta 2016m. pavasario kolekcija

Dalijamės Oscar de la Renta naująja suknelių kolekcija.

Ersa Atelier įspūdingos nuotakos suknelės

Ersa Atelier radau pernai metais ir negaliu atsižiūrėti į jų sukneles. Štai jų įvaizdiniai kilipai. Vau. Žavinga.

Nuotakų mados savaitė (video)

Mielos merginos, kviečiu pasidaryti kavos, pasigarsinti kompiuterius ar telefonus ir pasimėgauti vaizdais. Štai jums Nuotakos mados savaitės reginys. Naujausios vestuvinių suknelių kolekcijos. Oscar de la Renta, Ersa Atelier, Elie Saab ir kiti kūrėjai pristato savo kurtas sukneles.

Niujorko nuotakų mados savaitė 2016

Visi naujausi Niujorko nuotakų mados savaitės pristatymai viename grojaraštyje. Gero žiūrėjimo. Tikimės, kad atrasite svajonių suknelę.

10 ženklų, kad radote „TĄ VIENINTELĘ“ vestuvinę suknelę

Vestuvinės suknelės paieškos gali tapti gan ilgu procesu. Turite apsispręsti, koks modelis jums tinka ir patinka, labiau žavi ilgos ar trumpos suknelės. Kad sutrumpintume paiešką, dalijamės ženklais, kurie parodo, kad jūsų vienintelė suknelė jau rasta.

Nuotakos suknelės šimtmetis

Nuotakos suknelės šimtmetis

Monique Lhuillier 2016m. pavasario kolekcijos pristatymas

Monique Lhuillier pristatė savo 2016m. pavasario kolekciją. Dalijamės pristatymo užkulisiais su jumis.

2015 m. Facebook sudrebinusios Liutauro Salasevičiaus suknelės

Liutauro Salasevičiaus suknelės sukelia daug jausmų – vienos merginos alpsta žiūrėdamos, kitos jas dėvėdamos jaučiasi tarsi karalienės (tikrai ne princesės, o tikros karalienės), o treti bumba žiūrėdami. Man šio kūrėjo suknelės labai patinka, nes matau nuotakas, vilkinčias jomis su švytinčiomis akimis. Tikiu, kad ši trumpa apžvalga nepaliks abejingų.

J. Statkevičiaus nuostabiosios suknelės

Kas sakė, kad nuotakai tinka tik balta? Nuostabios J. Statkevičiaus suknelės vestuvėms.

R. Kalinkinas sudrebino nuotakų spintas

Jei dar nežinojot, tai Robertas irgi kuria nuotakoms ir ne vienai. Kiek tenka girdėti, jos labai patenkintos. O Facebook paskyroje R. Kalinkino mados namai supažindina su savo nuotakomis. Štai jos ir jų nuostabios suknelės.

E. Rainys ir jo tobulos 2015 m. suknelės

Jei kas manęs klaustų, kuri suknelė šiemet sudrebino mano širdį, tai vienareikšmiškai tai būtų E. Rainio tobuloji suknelė atvira nugara, įdomiu sijonu ir daug sluoksnių, ir net su rankovėmis.

Čia gyvena laimingos vestuvinės suknelės

Su Armina iš MyDAY susipažinom lankydamosis viešbučio pristatyme, o prieš tai ji buvo matyta Facebook puslapyje. Bet pagaliau sutikta gyvai mergina pasirodė šilta, miela, maloni, profesionali. Tąvakar buvo smagu pasikalbėti ir bevystant įvairias vestuvių temas pasirodė, kad į daug ką žiūrime labai panašiai. Šiam vestuvių sezonui besibaigiant kalbamės su Armina apie nuotakų sukneles ir kas su jomis įvyks jau labai greitai. Gurkšnis šalto vandens su citrina ir pradedam.

Nuotakos įvaizdis pagal plaukų stilistę Giedrę

Kiekviena nuotaka savo vestuvių dieną nori atrodyti žavingai. Neužtenka apsivilkti nuostabią vestuvinę suknelę. Reikia pasirūpinti nuotakos šukuosena ir makiažu norint sukurti nepaprastą jaunosios įvaizdį. Kadangi mano pačios vestuvės ne už kalnų, neseniai pradėjau ieškoti grožio specialistės savo šventei. Išklausiusi patarimų ir rekomendacijų, nusprendžiau susitikti su plaukų stiliste Giedre Chromovaite, kuri dirba įvaizdžio namuose ,,Kukla beauty box“. Savo pokalbiu norėčiau pasidalinti su Jumis.

„Toma Accessories“ apie nuotakų papuošalus

Nuostabiai saulėtą pavasario dieną kartu su žiedlapių fėja Toma kalbamės apie nuotakas ir ką tik pasirodžiusią jos naują kolekciją. Išduosime paslaptį, kad Toma – būsima kitų metų nuotaka ir ji savo vestuvėms įnirtingai ieško tobulos vietos. O kol geriame žalią arbatą kalbamės apie šių metų nuotakas ir kaip jas papuošti.

Būsima nuotaka apie vestuvinių batelių paieškas

Bateliai. Kaip šis žodis magiškai veikia merginas, o ypač būsimas nuotakas. Kiekviena mergina mėgsta batelius ir galbūt atsiras tokių, kurios savųjų vestuvių dar neplanuoja, tačiau matydamos kitas nuotakas apie savo būsimus vestuvių batelius pagalvoja ne kartą.

Vaikinas, sukūręs geriausią 2015 m. nuotakos įvaizdį Lietuvoje

Mantas Tautvaišas – žavus tamsiaplaukis, kuris visada labai šypsosi, kai sėdžiu savo plaukų stilistės Giedrės kėdėje. Jam, matyt, juokingi mano pasisakymai apie didelius žandus ir kokios šukuosenos prie jų netinka. Bet šįkart labai džiaugiuosi, kad sėdėdama kėdėje prieš jį geriu saldžią kavą ir kalbamės apie ką tik pelnytą titulą – Mantas išrinktas geriausiu nuotakos įvaizdžio kūrėju. Šiandien su juo kalbamės apie viską, kas rūpi būsimai nuotakai. Taigi, gurkšnis kavos ir...

Žiemos nuotakos makiažas

Girdėjote pasaką apie Sniego karalienę – tokią šaltą, bet tuo pačiu ir tokią nuostabiai gražią? Šalti tonai, žėručiai, šviesūs atspalviai taip tinka žiemos nuotakoms, nes jie padeda atskleisti ypatingą žiemos žavesį. Tačiau šaltosios ledi įvaizdis – tai ne vienintelis variantas žiemos nuotakai.

Possitive fashion suknelės nuotakoms

Šiandieną kalbame su „Positive Design“ dizainere Migle apie patį svarbiausią nuotakos atributą – suknelę. Kokios spalvos ir suknelės dabar „ant bangos“, kaip kuriamos suknelės ir į ką būtina atkreipti dėmesį kuriant išskirtines sukneles?

Nuotaka Indrė apie vestuvinės suknelės paieškas

Planuojant vestuves labai yra svarbu išsirinkti tinkamą suknelę, kad ji tiktų jūsų figūrai bei atitiktų norus. Vienos nuotakos įsimyli pirmą suknelę, kitoms tenka paplušėti ir daugiau pasinerti į suknelės paieškas. Vis gi, tai nėra taip lengva, kadangi ne visada suknelė gali atitikti jūsų lūkesčius. Būsima nuotaka Indrė dalijasi savo suknelės paieškos įspūdžiais, kadangi jai teko paplušėti kol rado „Tą vienintelę“ suknelę.

Stiliaus patarimai besilaukiančiai nuotakai

Įstojote į nėščiųjų gretas ir ruošiatės vestuvėms? Nuostabu! Sveikiname Jus su dviguba švente. Tikriausiai šiuo laikotarpiu Jums kyla labai daug klausimų, kaip suderint nėštumą ir tobulą nuotakos įvaizdį. Šis straipsnis jums padės atsakyti į šį ir kitus iškylančius klausimus.

10 dalykų kuriuos reikia žinoti prieš perkant suknelę

Kiekvienai nuotakai tenka iššūkis išsirinkti vestuvinę suknelę, o jų juk tiek daug... Pateikiame jums 10 dalykų, kuriuos privalote žinoti prieš perkant suknelę. Sėkmės paieškose, mielosios!

Būk elegantiška su „Garde-Robe“

Nėra būtinybės suknelės vestuvėms vykti į Milaną ar Prancūziją ir visai nesvarbu, ar Jūs esate nuotaka, pamergė, nuotakos mama ar močiutė. Nereikia blaškytis svarstant apie užsienio dizainerių darbus ir krūvas pinigų kainuojančius apdarus. Pristatome Jums lietuvišką madą pavadinimu „Garde Robe“, spinduliuojančią moteriškumu bei elegancija, o taip pat pasižyminčią originalumu bei išskirtinėmis idėjomis.

15 įdomių faktų apie vestuvinę suknelę

Vestuvinė suknelė tarytum apkalbų ir prietarų objektas: negalima vilkėti juodos, rodyti jaunikiui, vilktis per kojas ir pan. Tai tik prietarai, tačiau tikėti jais ar ne, galime spręsti pačios. Apie vestuvinę suknelę taip pat yra daugybė įdomių faktų.

Projektas nuotakos įvaizdis: žaisminga Dianos fotosesija

Mielieji, pristatome jums jau ketvirtą nuotakos įvaizdžio projektą. Šį kartą įvaizdis kurtas romantiškai miestietei, galinčiai valandų valandas pasinerti į gatvių ritmą, įsimylėjusiai miestą, dulkėtą orą ir saulėtas gatves.

Apatiniai vestuvėms ir ne tik

Ne paslaptis, kad visos moterys nori atrodyti seksualiai ne tik su drabužiais, bet ir be jų. O jei tai vestuvių diena ir laukia pirmoji naktis, norisi atrodyti įspūdingai visą dieną ir vėliau. Ko gero, tinkami apatiniai priverčia jaustis gražia kiekvieną moterį. Su arbatos puodeliu kalbiname Moniką, ji neseniai Vilniuje atidarė apatinio trikotažo butiką, juk taip norisi išbandyti ką nors naujo

Projektas nuotakos įvaizdis: magiška Aistės fotosesija

Šį kartą fotosesijai pasirinkome glamūrinės nuotakos įvaizdį ir paslaptingą naktinio miesto panoramą. Stulbinanti, kerinti, tarsi iš pasaulio viršūnės stebinti gyvenimą nuotaka Aistė tuo pat metu švelni, romantiška ir tikra, jos akys šypsosi ir spindi. Šioje fotosesijoje vienintelį kartą mūsų projekte pasirodys jaunikis – jis bus tik atvaizdyje, tarsi nuotakos mintyse, nes visa tai jam ir dėl jo.

JIMMY CHOO – nuotakoms ir ne tik

Tikriausiai net ir Pelenė būtų norėjusi avėti Jimmy Choo (Džimio Šo) kurpaites tą įsimintiną naktį, kai iš bjauriojo ančiuko pavirto gražuole gulbe. Štai net Anne Hathaway filme „Ir velnias dėvi Pradą“ buvo apkaltinta pardavusi sielą, kai pirmą kartą apsiavė Jimmy Choo batelius. Tikriausiai kiekviena moteris norėtų pasipuošti visame pasaulyje žinomo mados dizainerio Jimmy Choo vardo bateliais, o vestuvės tam būtų ypatinga proga ir nuotakai, ir pamergėms ar nuotakos draugėms.

Kokias tendencijas pristato naujos vestuvinių suknelių kolekcijos

Šį sezoną matėme daugybę įvairių vestuvinių suknelių variacijų. Pasirinkimo išties daug, tačiau tendencijos panašios. Kokios jos, sužinosime pažvelgę į Kenneth Pool`s, Monique Lhuillier's ir Jenny Packham's prognozes 2015 metų nuotakoms.

Papuošalai ir aksesuarai nuotakoms: kur ieškoti?

Nuotakos įvaizdis susideda iš kelių dalių: suknelė, šukuosena, kvepalų dvelksmas... o kur dar aksesuarai. Tad šį sykį raginame nuotakas ne tik daug dėmesio skirti suknelės paieškai, bet ir pasižvalgyti po aksesuarų parduotuves. Galbūt atsitiks taip, kad ne tik aksesuarus prie suknelės derinsite, bet suknelę prie aksesuarų.

Projektas nuotakos įvaidzis: prabangi Rūtos fotosesija

Mielieji, pristatome straipsnių ciklą apie nuotakos įvaizdžius. Pirmasis straipsnis apie romantiškąją Indrę ir jos stilių, kurį sukūrė didelė profesionalų komanda jau publikuotas. Dabar kviečiame pasigrožėti beprotiškai gražia Rūtos fotosesija ir paskaityti, ką apie nuotakos stilių mano kūrėjai ir ko turi pasimokyti visos būsimos šio sezono nuotakos.

Top 7 vestuvinių suknelių kūrėjų Lietuvoje

Vestuvinių suknelių salonų gausu, tačiau kartais norisi ko nors daugiau išskirtinio ir kurto tik Jums. Tad į pagalbą skuba dizaineriai. Kokie populiariausi ir geriausiai žinomi Lietuvoje, pamatysite mūsų sąraše. Tik primename Jums, tai sąrašas ne pagal eiliškumą, tad tik Jūsų pasirinkimas, kuris iš kūrėjų Jums patiks labiausiai.

Suknelių pirkimas internete (nuorodos)

Nors vestuvinių, pamergių ar antrai vestuvių dienai suknelių pasiūla salonuose didelė, kartais nuotakos ieško visai ko kito. Užsienio rinka mus stebina naujais kūriniais, o ten pasirinkimo gausa dar didesnė. Tad norime Jums pasiūlyti keletą naudingų internetinių puslapių, kur galbūt jūs rasite sau tinkamiausią variantą.

Projektas nuotakos įvaidzis: romantiška Indrės fotosesija

Mielieji, pristatome straipsnių ciklą apie nuotakos įvaizdžius. PIrmasis straipsnis apie romantiškąją Indrę ir jos stilių, kurį sukūrė didelė profesionalų komanda. Kviečiame pasigrožėti beprotiškai gražia fotosesija ir paskaityti, ką apie nuotakos stilių mano kūrėjai ir ko turi pasimokyti visos būsimos šio sezono nuotakos.

Vestuvinių suknelių salonai Lietuvoje (sąrašas)

Norite greitai atrasti idėjų kaip galite atrodyti vestuvių dieną? Sužinoti kokia vestuvinių suknelių pasiūla Jūsų mieste? Kad greitai atrastumėte tai ko ieškote bei būtumėte pačios gražiausios, pateikiame Jums 50 vestuvinių suknelių nuomos salonų kontaktus.

Oskaro de la Rentos vestuvinių suknelių tendencijos

Vieni geriausiai nuotakoms žinomų mados namų – „Oscar de la Renta“ pristatė vestuvinių suknelių kolekciją. Ji dedikuota šiam pavasariui ir 2015 metų nuotakoms. Šį kartą mados namai išsiskyrė tuo, kad nuotakoms suteikta daug laisvės ir pasirinkimo. Kolekciją pradėję nuo eklektiškų derinių pabaigoje jau galime išvysti kitokių tradicinių suknelių variacijų. Dar tik į mados viršūnę keliaujančios suknelės apžvelgtos ir šiame pristatyme. Jame išsiskyrė net kelios ryškios tendencijos, kurias norime aptarti su Jumis.

Žydinti „Haute Couture 2014 – 2015“ kolekcija

Liko mažiau nei savaitė iki kovo 27 dieną, Vilniaus Teatro Arenoje vyksiančio „InŽi“ mados namų „Haute Couture 2014 – 2015“ kolekcijos pristatymo. Renginyje bus pristatyta dizainerės Ingridos Žitkuvienės kurta drabužių kolekcija, kurią sudarys ne tik vakarinės ir vestuvinės suknelės , bet ir kostiumėliai.

2014 m. aukštakulnių tendencijos (nuorodos)

Sakoma, kad aukštakulniai bateliai – svarbiausias moters aprangos akcentas. Visos merginos žino, kad su jais atrodo aukštesnės, grakštesnės ir, žinoma, seksualesnės. Dėl šios priežasties dauguma merginų neįsivaizduoja savo vestuvių be įspūdingų, įmantrių batelių. Apžvelkime 2014 metų aukštakulnių batų tendencijas aukštojoje madoje, internetinėse bei kitose parduotuvėse. Ką būsimoms nuotakoms 2014 metais siūlo žymiausi dizaineriai ir parduotuvės?

Elis Saabas pristatė naują kolekciją

Elis Saabas yra vienas laukiamiausių dizainerių Paryžiaus mados savaitėje. Dizainerio kurtų suknelių elegantiškumas, dominuojantis daugumoje kūrinių, buvo pastebėtas ir naujoje kolekcijoje „Pažadas pavasariui“. 2014 metų pavasario–vasaros kolekciją pristatęs E. Saabas nustebino švelnia spalvine gama, blizgesiu bei moterišku trapumu.

E. Rainys: „Tikslas – rasti ne patinkančią, o tinkančią suknelę“

Lietuvoje yra daug dizainerių, bet Egidijus Rainys visada pasižymėjo romantiška klasika. Jau daugelį metų kuriantis vestuvines sukneles dizaineris siūlo klasikines, lengvai krintančias ir plazdančias vėjyje. „Esu klasikos šalininkas, todėl ir mano suknelės bus skirtos romantiką ir klasiką vertinančiai nuotakai, tačiau šįsyk pasiūlysiu kiek kitokią klasikos interpretaciją. Jaučiu, kad grįžta pageidavimas puošnių princesiško stiliaus suknelių. Kelias pristatysiu būtent tokias“, – dar lapkričio mėnesį žadėjo kūrėjas. Su dizaineriu kalbėjomės apie vestuvinių suknelių tendencijas, artėjančius pristatymus bei jo patarimus būsimoms nuotakoms.

„Vamp “ mados namų naujienos nuotakoms 2014 metais

Su naujais metais drauge atėjo ir naujas vestuvių sezonas. Taigi ir vėl domimės naujomis kolekcijomis, 2014 metų mados tendencijomis ir tuo, ką gali pasiūlyti mados namai šiųmetėms nuotakoms. Visais šiais aktualiais klausimais mus konsultuoja „Vamp“ mados namų dizaineris Arvydas Videika..

Garsių dizainerių suknelių paradas (KARŠTA TEMA)

Kai žiūriu nuotakų suknelių šou vaizdo įrašus arba nuotraukas, man visad smalsu, o kokia suknele šįkart savo pasirodymą užbaigs dizaineris? Nes bet kokia drabužių kolekcija paprastai vainikuojama nuotakos suknele, o kaip pasirodymą užbaigs vestuvinių eilučių kūrėjai?

Žiemos vestuvinių suknelių stilius

Kol dar visiškai nepametėte galvos dėl visų vestuvių smulkmenų ir vis dar mėgaujatės vienas kitu, metas pamąstyti apie apdarus. Žinoma, jaunikis greičiausiai numos ranka, tačiau nuotakai – tai vienas prioritetinių klausimų: ir per šventę, ir šventės sąmatoje, ir apskritai gyvenime.

2014 m. nuotaka pagal Verą Wang

Garsioji amerikiečių dizainerė Vera Ellen Wang jau pristatė visų sezonų nuotakos suknelių kolekcijas, todėl stebime bendras tendencijas ir pristatome Jums 2014 m. nuotaką pagal Verą Wang.

Nuotakos galvos papuošalai 2014

Šiemet nuotakos galvos aksesuarų tendencijos ryškios kaip niekad. Papuošalai masyvūs ir ekscentriški. Galioja taisyklė: geriau kuklesnė suknelė ir iškalbingesni aksesuarai nei atvirkščiai. Taigi, kaip neapsirikti renkantis galvos papuošalus 2014-aisiais.

TOP 10 originalių nuotakos stiliaus akcentų

Šįkart rašau toms būsimoms nuotakoms, kurios nori atrodyti išskirtinai ir įdomiai. Akcentai, pabrėšiantys Jūsų originalumą ir išskirtinumą:

„Etam“ apatinis trikotažas – būtina nuotakų stiliaus dalis

Sveikos, mylinčios ir mylimos moterys. Šis straipsnis bus apie moterišką itin svarbią smulkmenėlę (o gal visai ne smulkmenėlę?) – moteriškus apatinius. Ne tik skirtus kasdienai, bet ir ypatingoms progoms.

Spalvota nuotakos suknelė

Šįkart albumas adresuojamas drąsioms ir išsiskirti norinčioms būsimoms nuotakoms. Jūsų vestuvės yra Jūsų šventė – sąlygas diktuojate Jūs. Jei Jums nepriimtina balta suknelė, išsirinkite bet kokią kitą, juk jausitės patogiai tik būdama savimi.

A. Rinkevičiūtės kolekcijos „Išskridimai“ pristatymas

Kovo 13 dieną, Vilniuje, „Pirklių klube“ pristatyta pirmoji jaunos drabužių dizainerės Agnės RINKEVIČIŪTĖS (24) pavasario/vasaros kolekcija „Išskridimai“, kuriai papuošalus kūrė jos močiutė juvelyrė Regina RINKEVIČIENĖ. Vilniaus publika išvydo dviejų kartų kūrybos sintezę, kur susiliedamos viena kitą papildo entuziastinga jaunystė ir išmintinga bei įžvalgi gyvenimo patirtis.

„Madam pareis vėliau“ 2013 kolekcija

Liutauras Salasevičius pirmadienį pristatė jau penktąją savo sukurto prekinio ženklo „Madam pareis vėliau“ kolekciją. ApieVestuves.lt komanda stebėjo užburiantį muzikos, gražių moterų ir nuostabių suknelių šou. Šįkart dizaineris pristatė didelę kolekciją trumpų ir ilgų vakarinių suknelių, spindinčių kaip laiminga moteris. Jo kurtas sukneles pirmadienio vakarą pristatė jaunos dailios manekenės ir būrys žymių moterų – K. Ivanova, A. Štukytė, M. Štakėnaitė, V. Česnavičienė.

KONKURSAS: Laimėk A-photo nuotakos fotosesiją

Atėjo pavasaris, pirmieji saulės spindulėliai sniegą paverčia krentančiais lašiukais, o 2013 m. nuotakos jau rezga planus, kaip savo grožiu sutirpdys išrinktųjų širdis vestuvių dieną. A-photo „Madam pareis vėliau“ ir ApieVestuves.lt skelbia konkursą Jums: toms, kurios nori būti pačios gražiausios, originaliausios, stilingiausios.

Nauja stilisto L. Salasevičiaus vakarinių suknelių kolekcija

Mados namų „Madam pareis vėliau“ stilistas Liutauras Salasevičius pristato jau penktąją savo drabužių kolekciją. Kovo 4 d. ji bus pristatyta muzikiniame teatre ir klube „New York club“.

Kaip išsirinkti batelius nuotakai

Ne ką mažiau už vestuvinę nuotakos suknelę yra svarbūs bateliai. Jie ne tik turi būti patogūs, dailūs, bet ir tikti prie suknelės. Šįkart patarsime būsimoms nuotakoms, kaip pradėti ieškoti ir kaip susikurti svajonių batelių viziją. 7 žingsniai priartins Jus prie pavydėtinai gražių nuotakos batelių.

Su meile kurtos V. Vaičiulienės vestuvinės suknelės

Dizainerė Viktorija visai neseniai Vilniuje atidarė savo drabužių parduotuvę – tai jos svajonių išsipildymas. Jauna moteris džiaugiasi, kad jos kurtais drabužiais puošiasi nuotakos, kurioms svarbi kokybė ir originalumas. Viktorija per savo kūrybos metus papuošė jau ne vieną nuotaką, todėl šiandien belaukdamos pavasario ir kalbamės su Viktorija apie tai, kam ji kuria, kokias nuotakas mato, dizainerė dalinasi savo patarimais ir įžvalgomis. Tad, mielos nuotakos, laukime pavasario kartu ir pasikalbėkime apie balčiausią drabužį savo gyvenime – nuotakos suknelę.

Parodoje „Mūsų vestuvės“ pristatytos vestuvinės suknelės

Dalinamės parodoje „Mūsų vestuvės“ pristatytomis vestuvinėmis suknelėmis. Didelė nuotraukų galerija.

Vestuvinės suknelės internetu (skaitytojų patirtis)

Prieš kelias dienas ApieVestuves.lt Facebook’o profilyje pasidalinome vienos nuotakos nuotykiais. Ji pirko suknelę iš Kinijos ir gavo ne tai, ko norėjo. Pasidomėjome, ar visoms nutinka tokių „tragikomedijų“, ar vis dėlto yra ir laimingai suknelę įsigijusių nuotakų. Dėkojame visoms merginoms už aktyvią diskusiją mūsų Facebook’e, o ypatingas ačiū toms, kurios siuntė atsakymus ir savo vestuvių nuotraukas. O dabar viskuo, ką sužinojome, dalinamės su jumis.

„Le Rina“ – nuotakų mados namai

2013 m. sausio mėnesį Vilniuje duris atvėrė stilingi mados namai „Le Rina“. Šio prekės ženklo vestuvinėmis ir proginėmis, vakarinėmis bei krikštynų suknelėmis jau prekiaujama daugiau nei dešimt metų visame pasaulyje: Vokietijoje, Italijoje, Šveicarijoje, Prancūzijoje, Lenkijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Latvijoje, o dabar jau ir Lietuvoje. Visas esamas ir būsimas Lietuvos nuotakas kviečiame plačiau susipažinti su „Le Rina“ mados namų dizainerių sukurtomis suknelėmis.

Netradicinės vestuvinės suknelės idėjos

Nuolatiniai klausimai: kokie audiniai ir modeliai madingi šį sezoną, kas tiks man ir kiek tai kainuos... Dalį šio pobūdžio rūpesčių palengvina žinojimas, kokios konkrečiai suknelės nori jaunoji: ilgos ar trumpos, pieno baltumo ar dramblio kaulo, gal šilkinės, o galbūt lininės... Variantų yra labai daug. Žemiau aprašysiu keletą idėjų norinčioms netradicinio vestuvinio apdaro: kaip seną suknelę paversti nauja, iš kur semtis minčių vestuvinės suknelės kūrybai.

Chanel Pre-Fall 2013 kolekcija

Dalinamės įspūdingais vaizdais iš Chanel Pre-Fall 2013 collection pristatymo. Čia ir nuotakos ras idėjų savo vestuvinei suknelei.

VAMP mados namai: 2013 m. kolekcija

Mielosios, pristatome Jums naujausią VAMP mados namų kolekciją nuotakoms. Interviu su VAMP mados namų kūrėju Arvydu Videika apie naujausią kolekciją, tendencijas ir patarimai 2013 m. nuotakoms.

Nuotakos bateliai

Kiekviena mergaitė svajoja būti princese ir kaip pasakoje gyventi ilgai ir laimingai. Kiekviena savotiškai ja tampa savo vestuvių dieną. Šiandien Apievestuves.lt padės princesėms rasti savo kurpaites.

Nuotakos aksesuarai

Svajonių suknelė, dailūs bateliai, makiažas, šukuosena ir svajonių princas prie altoriaus... Iki tobulybės trūksta tik žavesį pabrėžiančių aksesuarų. Tad šįkart apie tai, kaip rinktis papuošalus balčiausiai dienai.

2013 m. trumpos vestuvinės suknelės

Besiruošiančios susituokti 2013 m., be abejo, jau pagalvojo, kokios vestuvinės suknelės norėtų. Siūlome apsvarstyti dar vieną variantą – trumpą nuotakos suknelę.

Vestuvinė suknelė: siūti ar pirkti internetu?

Lietuvoje vienetines vestuvines sukneles kuria Juozas Statkevičius, Egidijus Rainys, Ramunė Piekautaitė, kolekcijas kasmet pristato „Vamp mados namai“ ir Liutauras Salasevičius. Aukštosios mados dizainerių suknelių modeliavimo ir siuvimo kainos svyruoja vidutiniškai nuo 5000 Lt iki 15 000 Lt. Pasisiūti suknelę nuotakų pamėgtuose „Vamp mados namuose“ kainuoja vidutiniškai 2200–3300 Lt, Liutauras Salasevičius kuria ir siuva už 3000 Lt.

Kur rasti suknelę 2013 m. nuotakai?

Aukštosios mados namai jau pristatė 2013 m. kolekcijas, skirtas nuotakoms, ir laukia jų pasirinkimo ateinančiam sezonui. ApieVestuves.lt komanda kartu su būreliu nuotakų, besituokiančių 2013 m., pasidomėjo kito sezono vestuvinėmis suknelėmis Lietuvoje. Dalinamės savo atradimais.

CHANEL Haute Couture 2012/13 žiema

Mielosios, dalinamės video medžiaga iš Chanel Haute Couture Fall-Winter 2012/13 pristatymo. Tikimės, kad stiliaus idėjų pasisems ne tik nuotakos, bet ir vestuvių svečiai.

Dovilė Dagė - nuotakų mylima papuošalų kūrėja

Dovilė Dagė - nuotakų mylima papuošalų kūrėja. Šiandien džiaugiamės kalbindami vieną gražiausių merginų, kuri daro tobulai gražius papuošalus ir nuotakoms. Gerdamos ką tik pagamintą Latte kalbamės apie naujausias tendencijas, kaip Dovilė pradėjo gaminti papuošalus ir ko gi nori mūsų nuotakos.

PRONOVIAS 2013 nuotakų suknelių kolekcija

Su dideliu malonumu pristatome PRONOVIAS 2013 nuotakų suknelių kolekciją. Suknelėms būdingas lengvumas, trapumas, seksualumas. Jos baltut baltutėlės. Podiumu plaukė modeliai vilkėdami ilgas sukneles, primenančias romėnų deivių apdarus, tačiau kai pražingsniavo manekenė su trumpučiais lengvučiais šortukais ir gėlių karpiniais puošta palaidine likau be žado. Taigi su dideliu malonumu Jums, mielosios pristatau PRONOVIAS 2013 nuotakų suknelių kolekciją.

Oscar de la Renta 2013 vestuvinės suknelės

Pristatome video formatu visas naujausias vestuvinių suknelių kolekcijas. Oscar de la Renta 2013 vestuvinės suknelės Jūsų teismui.

Carolina Herrera vestuvinės suknelės 2013

Pristatome video formatu visas naujausias vestuvinių suknelių kolekcijas. Carolina Herrera vestuvinės suknelės 2013 pristatomos šiame straipsnyje.

Šis tas mėlyno, skolinto, seno ir naujo

Sakoma, kad nuotaka turi turėti ką nors naujo, seno, dovanoto, skolinto ir mėlyno arba žydro. Kaip padaryti taip, kad visa tai tobulai derėtų prie jūsų vestuvinės suknelės ir dėl daugybės šių detalių nenukentėtų jūsų subtilus nuotakos stilius. Plačiau papasakosime apie deimantus, perlus, krištolus, keliaraištį, rankinę bei pirštinaites.

Jokios balos nebaisios ir per vestuves

Lietus - jau kasdienybė Lietuvoje, o laukdami savo vestuvių dienos tyliai meldžiame, kad tik nelytų. Skėčiai gelbsti mus, tačiau bateliai, basutės... Ech, ar kada pagavojote apie botus prie puošnios vestuvinės suknelės? O gal avėti juos tik fotosesijos metu? Dalinamės mūsų atradimais. Žavinga.

Liutauras Salasevičius drąsina nebijoti tamsesnių vestuvinių suknelių

Su dizaineriu Liutauru Salasevičiumi (30) susitikti – užduotis ne iš lengvųjų. Juk atšilus orams ir saulei nutvieskus Vilnių nuotakos it gulbės upe plaukte plaukia Senamiesčio gatvelėmis, todėl ir vestuvines sukneles kuriančiam dizaineriui rasti laisvesnę minutę nėra paprasta. Dar nespėjus įdienoti, stovėjome prie Liutauro salono „Madam pareis vėliau“ durų, esančio žavingame Užupio kvartale, gėrėme kavą ir kalbėjome apie... vestuvines sukneles. Šiek tiek netgi simboliška.

Vestuvinė suknelė: maxi vs. mini

Klasikinės ilgos vestuvinės suknelės vis dar neapleidžia savo populiarumo pozicijų. Itin madingu akcentu šiemet tampa suknelės skeltukas. Gilus skeltukas Jūsų suknelės priekyje ar jos šone sukurs šiuolaikiškos ir gundančios nuotakos įvaizdį, kurį ant podiumo pristatė dizaineriai Nicole Farhi ir Jasper Conran.

Tiesiai nuo podiumo: kokią vestuvinę suknelę rinktis 2012 metais?

Kiekvienais metais dizaineriai stengiasi, kad įsimintiniausia diena taptų gražia ir madinga švente. Būsimoms 2012 metų pavasario/vasaros nuotakoms jie pateikė įvairių stilių suknelių. Šiandien kartu su mados galerijos „Inži“ profesionalais siūlome susipažinti su pagrindinėmis ateinančio vestuvių sezono mados tendencijomis ir pasisemti idėjų, vestuvių dieną Jums padėsiančių atrodyti nepriekaištingai.

Kaip rengtis per vestuves 2012 m.?

Ateinantį sezoną į madą vėl sugrįžta pūstos suknelės, bet ne lankais, o šimtais metrų sluoksniuoto tiulio, pučiamos ne tik viršuje minėtu tiuliu, bet ir organza, kai kada pridedant ir šifono. Logiška, kad tokiose suknelėse bus mažiau blizgučių ir siuvinėjimų, tačiau madingais išliks ploni it voratinkliai prancūziški nėriniai, šilko gėlės. Šilkinėmis gėlėmis bus kuriami tik atskiri akcentai, bet finansams leidus ir šleifas ar visa suknelė

Prasto audinio vestuvinė suknelė už kokybiškos kainą?

Būsimos nuotakos vestuvinės suknelės paieškas įprastai pradeda likus pusmečiui iki vestuvių. Šis procesas tampa ganėtinai malonus, jei nereikia sukti galvos dėl pernelyg aukštos kainos. Ką daryti toms merginoms, kurios nori gražiai atrodyti, bet neturi kelių tūkstančių litų garsaus dizainerio paslaugoms? Ne paslaptis, kad būtent tos, kurios vestuvinei suknelei turi apie 1000 Lt, dažniausiai užkimba ant sukčių, siūlančių nekokybišką prekę iš turkiškų ar kiniškų audinių, „kabliuko“.

Liutauro Salasevičiaus kolekcijos pristatymas

Trečiadienio vakarą Vilniaus muzikiniame klube „New York“ įvyko ketvirtosios dizainerio Liutauro Salasevičiaus kolekcijos pristatymas. Renginyje vestuvines sukneles pristatė ir žymios šalies moterys.

Vestuvinė suknelė - siluetas princesėms

2012 metų pavasarį/vasarą dominuos subtilumas ir karališkas stilius. Šiai tendencijai įtakos darė Kate Middleton elegantiška prigludusio silueto vestuvinė suknelė. Neabejotina, jog dramblio kaulo spalvos šilko ir satino apdaras su šleifu, kurį sukūrė dizainerė Sarah Burton, šiemet taps daugelio būsimųjų nuotakų įkvėpėju.

Vestuvinė suknelė: rožiniai ir juodi tonai

Elegantiška ir santūri, romantiška ir karališka, drąsi ir šiek tiek ekstravagantiška. Kaip matome, šiemet dizaineriai siūlo net keletą madingos jaunosios įvaizdžių. Pagrindines pavasario/vasaros tendencijas atspindinčias sukneles galima pamatyti ne tik garsių pasaulio dizainerių kolekcijose. Madingų idėjų, kurias siūlo Kaune įsikūrusi „Inži“ galerija, rasite peržiūrėję mūsų nuotraukų aplanką.

VAMP vestuvinės suknelės 2012 m.

Mielosios, pristatome naujausią VAMP mados namų vestuvinių suknelių kolekciją. Vestuvinė suknelė - vienas iš svarbiausių vestuvių atributų, Merginos ilgai ir atskaingai renkasi sukneles, tad ApieVestuves.lt komanda padeda joms išsirinkti. Pristatome naujausias vestuvinių suknelių kolekcijas. Pirmiausia, Vamp mados namai.

Vestuvinių suknelių tendencijos 2012-aisiais

Spalio viduryje praūžė vadinamasis Niujorko Nuotakų turgus (Bridal Market), kuriame naujausias vestuvinių suknelių tendencijas pristatė žymiausi pasaulio dizaineriai pradedant Ange Sanchez ir baigiant Vera Wang. 2012-iesiems dizaineriai siūlo romantiškas su daug tiulio, à la Kate Middleton sukneles tikroms princesėms ir net juodas mėgstančioms išsiskirti. Išsirinkti vestuvinę suknelę nėra lengva, todėl planuojančioms altoriaus link žengti jau šį pavasarį, suknelės dairytis reikėtų dabar.

Vestuvinių suknelių stiliai

Nuotaka vestuvių dieną turi būti pati gražiausia, o kas drįstų prieštarauti, jog ir stilingiausia? Nuotakos vestuvinė suknelė pats geriausias būdas išreikšti savo originalumą, todėl vestuvių įkarščiui dar neprasidėjus, vertėtų pasidomėti mados tendencijomis. Ši naujausia vestuvinių suknelių apžvalga padės jums nepasiklysti mados labirintuose ir žengti prie altoriaus atrodant stilingai.

Vestuvinė suknelė pilnų formų nuotakai

Vestuvės niekaip negali įvykti be nuotakos, o nuotaka jose jokiais būdais negali pasirodyti be vestuvinės suknelės. Tai reiškia, kad vestuvinė suknelė – pagrindinis vestuvinis elementas (tegu atleidžia man vyrai), kurį aptarinės visi. Taigi, vestuvinės suknelės pasirinkimas yra labai svarbus įvykis būsimai nuotakai, gal net svarbesnis nei pati ceremonija.

Carolina Herrera 2012 m. nuotakų suknelių kolekcija

Mielosios, dalinamės naujausiomis nuotakų suknelių kolekcijomis 2012 m.

Oscar de la Renta vestuvinės suknelės 2012 m.

Mielosios, tik Jums ir dėl Jūsų pradedame naują rubriką. Planuojame daug straipsnių su video nuorodomis, kurias paspaudę pamatysite visas naujausias vestuvinių suknelių kolekcijas. Šįkart Jūsų teismui Oscar de la Renta vestuvinės suknelės.

Vera Wang vestuvinės suknelės 2012 m.

Mielosios, tik Jums ir dėl Jūsų pradedame naują rubriką. Planuojame daug straipsnių su video nuorodomis, kurias paspaudę pamatysite visas naujausias vestuvinių suknelių kolekcijas. Šįkart Jūsų teismui: Vera Wang vestuvinės suknelės 2012 m.

Naujausioje Ramunės Piekautaitės kolekcijoje – laisvė būti savimi

2011–ųjų pavasario-vasaros Ramunės Piekautaitės kolekcija – apie laisvę ir nevaržomą asmenybės saviraišką. Kaip niekada įvairūs kolekcijos drabužiai įkūnija ir išreiškia skirtingas laisvės prasmes ir idėjas, kurioms paklūsta tiek visumos nuotaika, tiek pavienių elementų estetika.

Vestuvinės suknelės: prabangi elegancija ir koketiškas minimalizmas

Artėjant vestuvių dienai kiekviena būsima nuotaka susimąsto, kokio suknelės modelio norėtų ir koks tiktų. O kokią spalvą pasirinkti? Ar rinktis tradicinę baltą? O gal nebijoti ekstravagancijos ir pasipuošti įspūdinga kelių spalvų vestuvine suknele? O koks modelis? Juk ne kiekvienai tinka pieštuko formos suknelė ir ne kiekviena nori puoštis baroko stiliaus vestuvine suknele.

Vestuvinių suknelių mados tendencijos 2011 m.

Būsimos nuotakos, visos, kurios žadate tuoktis 2011 metais, privalote susipažinti su naujausiomis vestuvinių suknelių mados tendencijomis. Ilga pūsta suknelė? O gal pieštuko formos modelis? Ką siūlo garsiausi pasaulio dizaineriai? Visi patarimai tik Jums, kad būtumėte nuostabios gražiausią gyvenimo dieną!

J. Statkevičiaus vakarinės suknelės Haute Couture 2011

Dar visai nesenai vyko įspūdingas Juozo Statkevičiaus Haute Couture 2011 pristatymas. Pasidairėme ir mes, o jums, mielosios, pateikiame didelę galeriją vakarinių suknelių, kurios tiks ne tik stilingai pamergei, bet ir moderniai nuotakai. Ką manote Jūs apie Juozo sukneles?

Artėjančio sezono kirpimų ir dažymų tendencijos

Kokią šukuoseną darytis rudenį ar žiemą vestuvėms? Nori būti madinga nuotaka ar pamergė? Šįkart Andrius dalinasi naujausiomis plaukų kirmpimo, dažymo ir šukuosenų tendencijomis šaltajam metų sezonui. Apie vėl madingus kirpčiukus ir nebemadingą plaukų ploninimą skaitykite straipsnyje.

Aksesuarai nuotakai

Deimantai - geriausi merginų draugai, o perlai netinka nuotakai, nes simbolizuoja ašaras. Netikėkime prietarais, tikėkime meile ir šiandien pakalbėkime apie netradicinius papuošalus nuotakai ir pamergėms. Šis straipsnis ilgokas, tačiau čia su meile sudėta viskas apie ką turi pagalvoti stilinga nuotaka.

Aksesuarai - labai svarbūs nuotakai ir pamergėms

Tinkamai parinkti aksesuarai padeda pabrėžti moters žavesį. Jie ne tik puošia moterį, atskleidžia jos stilių, bet ir akcentuoja privalumus bei paslepia trūkumus. Apie aksesuarų svarbą mums pasakoja ApieVestuves.lt skaitytoja. Ar kada nors pagalvojote, kad pamergės ir nuotaka gali derinti papuošalus?

Makiažo tendencijos 2010 m.

ApieVestuves.lt skaitytoja Aistė atsiuntė laiškutį, kuriame klausė apie makiažo tendencijas 2010 m. Mes paprašėme stiliaus ekspertų atsakyti į jos klausimą. O gavome ne tik makiažo tendencijas, bet ir ranka pieštas iliustracijas. Ačiū Ingai iš Andre Team salono. Būkim madingos.

Medinėms garbanoms ne

Šukuosena - labai svarbi nuotakos stiliaus detalė. Kuodelis, garbanos ar palaidi plaukai? Kaip šukuotis per vestuves? ApieVestuves.lt ekspertas Andrius šįkart pasakoja apie naujausias tendencijas. Ar žinai kaip šukuotis, kad garbanos nebūtų medinės?

Kur ir kaip laikyti vestuvinę suknelę?

Išsirinkai vestuvinę suknelę? Sveikiname. Žinome, kad tai sunkus, tačiau labai malonus darbas. Kaip ir kur ją laikyti iki vestuvių? Šįkart suknelių deivė Elena dalinasi praktiškais patarimais: kaip elgtis su vestuvine suknele prieš ir po vestuvių. Ar žinojai, kad nekvėpuodamas audinys gali pakisti?

Kaip išsaugoti vestuvinę suknelę švarią bet kokiu oru?

Nenusiminkite jei pranašauja lietų per vestuves. Viską apgalvokite prieš lemtingąją dieną tuomet lietus suteiks tik papildomo žavesio. Šįkart Elena pasakoja - kaip išlaikyti vestuvinę suknelę švarią, bet kokiu oru. Ar tik trumpa suknelė yra geriausia išeitis?

Išskirtinės nuotakų šukuosenos

Garbanos ir kuodeliai labai tinka nuotakai, tačiau ar pagalvojote apie išskirtines šukuosenas? Puošyba įvairiomis detalėmis tinka ir Jums. Šįkart stilistas Andrius pasakoja apie išskirtines šukuosenas nuotakoms ir dalinasi gausia nuotraukų galerija su pavyzdžiais. Mums gražu, o Jums?

Spalvotų vestuvinių suknelių tendencijos

Spalvota ar balta nuotakos suknelė? Jei tau kyla toks klausimas, šis Elenos straipsnis yra kaip tik tau. Ar kada nors pagalvojai: kaip derinti suknelę prie savo charakterio ar metų laikų? Ekspertė pasakoja apie spalvų reikšmes ir dalinasi profesionaliais patarimais.

Trumpa vestuvinė suknelė

Dvejoji kokią suknelę vilkėti? Svarstai rinktis baltą ar spalvotą? O gal neapsisprendi ilgą ar trumpą? Šįkart suknelių deivė Elena jums, mielosios, pasakoja apie trumpos suknelės privalumus. Ar dėvėtum per savo vestuves baltą trumpą suknelę? P.S. Ji dabar užkopė į mados olimpą.

Klijuojamos dirbtinės blakstienos

Nuotaka - pati nuostabiausia. Suknelės, bateliai, makiažas, papuošalai ir... Bet Jūsų akys - sielos veidrodis. Mielosios, šįkart, Karolina Jums pasakoja apie dirbtines blakstienas. Kaip ir kada jas naudoti? Kaip teisingai prisiklijuoti ir kaip jas teisingai nusiimti. Skaitome.

Vestuvinės suknelės nėščiosioms

Nėštumas - nuostabi dovana. Besilaukianti nuotaka atrodo nuostabiai. Kam slėpti šį nuostabų įvykį? Pabrėžkite savo laimę ir švytėkite. Šįkart ApieVestuves.lt suknelių ekspertė Elena pasakoja, Jums, mielosios, apie sukneles nėštukėms. O tokių suknelių galeriją galite pamatyti ApieVestuves.lt Facebook.

Ką turiu žinoti nuomodamasi vestuvinę suknelę?

Mielos nuotakos, šįkart Elena su Jumis dalinasi patarimais apie suknelių nuomą. Perskaičius šį straipsnį, tikime, kad visos būsite budrios ir prieš nuomodamos suknelę atidžiai perskaitysite ne tik sutartis, bet ir apžiūrėsite sukneles. O po to liks tik būti laimingoms ir gražioms. Taigi, skaitome patarimus.

Ką turiu žinoti prieš pirkdama vestuvinę suknelę?

Mielos nuotakos, svarstote nuomotis ar pirkti vestuvinę suknelę? Šįkart suknelių ekspertė Elena Jums patars kaip rinktis ir į ką atkreipti dėmesį perkant šį ypatingą rūbą. Nepamirškite, kad rodyti jaunikiui suknelės prieš vestuves nereikėtų. Tegul tądien dar kartą pamato kokią gražią moterį veda.

Fotografas pataria: nuotakos suknelė

ApieVestuves.lt draugai „Meninė fotografija“ Jums mielosios nuotakos nori papasakoti kaip fotografai įsivaizduoja nuotakos vestuvinę suknelę. Jie mielai dalinasi patarimai ir įžvalgomis. Puodelis kavos, šypsena veide ir skaitom. Patikėkite, apie kai ką, net mes ir mūsų darbščiosios ekspertės nepagalvojo.

Kokios vestuvinės suknelės madingos 2010 metais?

Vis dar neapsisprendei kokia vestuvinė suknelė yra tobuliausia? Svajoji apie trumpą? O gal juodą? Apie naujausias mados tendencijas Jums, mielosios, pasakoja mūsų suknelių ekspertė Elena. Taigi, apie tai, kad madinga šiais metais.

Kaip tobulai pasidažyti šį sezoną?

Karolina Taraškevič yra viena profesionaliausių šalies vizažisčių. „Tikra veido dailininkė" - taip apie ją atsiliepia ištikimiausi klientai. O šiandien Karolina dalinasi patarimais - kaip tobulai pasidažyti šį pavasarį?

J.Stakauskaitės apatiniai ir suknelės išskirtinei nuotakai

Nėriniuoti, mažyčiai, balti, dekoruoti ir paprastesni nuotakos apatiniai vienintelei ir nepakartojamai nuotakai. „Ar yra nors viena moteris pasaulyje, kuri nenori būti išskirtinė?“ Nuotraukų galerija ir trumpas dizainerės pristatymas.

O gal vilkėti netradicinę juodą suknelę? Interviu su R. Piekautaite

Apie nuotakos suknelę mums, mielosios, pasakoja dizainerė R. Piekautaitė. Interviu apie suknelių modeliavimą, nuotakos stiliaus kūrimą, kiek užtrunka sukurti ir pasiūti tobulą vestuvinę suknelę.Vestuvinės suknelės, nuotakos stilius - kas apie tai gali išmanyti geriau nei profesionali dizainerė!

Antrosios dienos drabužiai nuotakai

Vis dar gyvuoja tradicija vestuves švęsti keletą dienų. Ko gero, antrąją šventės dieną vestuvinės suknelės nesivilksite, tad kuo puoštis? Be jokios abejonės, išskirtinis ir puošnus nuotakos stilius turi būti išlaikytas, tačiau jūsų pasirinkimas priklauso nuo to, kur ir ką veiksite, nuo metų laiko ir, žinoma, nuo jūsų pačios norų.

Stebuklingieji nuotakos vestuviniai bateliai: kokius rinktis?

Kokie bateliai tiktų prie vestuvinės suknelės? Sniego baltumo, aukšta pakulne? Nebūtinai... Nuotakos stilius lengvai pasiduoda improvizacijai, tad nereikia savęs varžyti. Jeigu nesate pratusi prie aukštakulnių batelių, jie atneš daugiau bėdos nei naudos – negalėsite ne tik žingsniuoti šalia mylimojo laisvai ir atsipalaidavusi, mėgautis savo jungtuvių ceremonija, bet ir šokti.

Ar visoms nuotakoms reikalingas nuometas?

Nuotakos stilius – tai subtilus, puošnus (ir privalomas?) vestuvinės suknelės, batelių ir nuometo derinys? Galime jus nuraminti – nuometas nėra būtinas, jeigu jo nepageidaujate, tačiau vis dėlto pasidomėkime, kokia yra nuometo paskirtis ir iš kokių variantų galima rinktis.

Dizainerio vestuvinės suknelės kodas - siela

Vestuvinės suknelės gali būti nuomotos, pirktos arba siūtos. Nors pirmieji du variantai yra kur kas pigesni nei paskutinysis, tačiau pagalvokite, kaip būtų gera vilkėti tobulai krentančią pagal jūsų kūną sukurtą suknelę. Suknelę, kuri turi savo istoriją, prasidėjusią jums įžengus į dizainerio stiliaus artelę. Čia žodžiai „nuotakos stilius“, įgauna kitokią prasmę...

Jei tavo šventė antra, ar tinka balta?

Vestuvinės suknelės paieškos antrą kartą tekančiai moteriai neretai kelia daugybę klausimų, kurių pagrindinis – kokios spalvos suknelę derėtų rinktis. Vienareikšmiško atsakymo į šį klausimą nėra, tačiau viena aišku – brandesnės nuotakos stilius turėtų dvelkti elegancija, rafinuotumu ir moteriškumu.

Nuotakos suknelė antrai dienai

Antrąją vestuvių dieną vilkimi jaunosios drabužiai neturėtų nustelbti vestuvinės suknelės, tačiau taip pat ir neturėtų būti pernelyg paprasti. Visgi, jūsų šventė tęsiasi, tad ir nuotakos stilius turėtų būti išlaikytas. Pateikiame keletą naudingų patarimų, kaip išsirinkti suknelę antrai vestuvių dienai.

Robertas Kalinkinas sukūrė 100 tūkst. eurų vertės vestuvinę suknelę

Nuolat netikėtais sumanymais stebinantis dizaineris Robertas Kalinkinas pristatydamas naujausią vestuvinių suknelių kolekciją visiškai nevaržė savo fantazijos ir joje atsidūrė tikrais deimantais inkrustuota 100 tūkst. eurų vertės vienetinė suknelė.

A. Skrickienė: Man neįdomių suknelių aš nesutinku siūti

Airida Skrickienė aistrą drabužių kūrimui jaučia jau seniai – pirmąjį drabužį pasiuvo prieš 25 metus. Dizainerė yra už naujoves ir mano, kad nuotakų suknelių kūrimo procese yra labai daug vietos savirealizacijai ir eksperimentams, tad neįdomių suknelių ji nesutinka siūti ir nenori dirbti be įkvėpimo. Transformacija, eksperimentas, dinamiškumas – tai žodžiai, iliustruojantys dizainerės kūrybą.

R. Silė: Kuriu ne suknelę, o šventę

Raimonda Silė dizainerės karjerą pradėjo siūdama vakarines sukneles ir štai įgavusi patirties šiuo metu rankomis siuvinėja ir kuria vestuvines sukneles. Dizainerė mano, kad vestuvinės suknelės gali būti įvairių spalvų ir ornamentų, tai neprivalo būti tradicinė balta spalva.

Pagaliau atskleistas sąrašas dizainerių, kurie dalyvaus „L`Oréal Professionnel Baltic Bridal Fashion Show“

Vasario 18 dieną „Pirklių klube“ Vilniuje vyks antrasis „L`Oréal Professionnel Baltic Bridal Fashion Show“, kuriame dalyvaus: Agnė Fashion, Robertas Kalinkinas, Raimonda Silė, DIVA studija, RC mados studija, Airida Skrickienė, Zolotas Baltic, Aida Kapočiūtė. Taip pat dizainerė iš Latvijos: Dace Bahmann; Baltarusijos: Mugako BY, Anastasia Falkovich; Sankt Peterburgo: Wedding Atelier by Olga atvyksta į Lietuvą pristatyti savo naujų kolekcijų. Būsimos nuotakos per didįjį šou unikalias dizainerių kurtas sukneles galės išvysti iš visų pusių.

Devyni ikoniški nuotakos stiliai 2018 metų sezonui

„L'Oréal Professionnel Baltic Bridal Fashion Show“ organizatoriai skaičiuodami savaitę, likusią iki didžiojo nuotakų mados šou, kartu su grožio meistrų komanda sukūrė devynis skirtingus įvaizdžius. Tikimasi, kad tie įvaizdžiai taps būsimo sezono nuotakų stiliaus gairėmis. Viską užfiksavo mados fotografas – Gediminas Žilinskas.

„Rasos&Christian mados studija“ suknelės – drąsioms ir išskirtinėms moterims

„Rasos&Christian mados studija“ yra įsikūrusi Panevėžyje. Dizainerė ir mados studijos įkūrėja Rasa Urboneit kuria vienetines, originalias sukneles. Dizainerės suknelėmis puošiasi garsūs modeliai, emigrantės iš įvairių pasaulio kampelių. Kūrėja kiekvienais metais puošia Panevėžio miesto švenčių vedėją, taip pat dizainerės Rasos Urboneit suknelės buvo išrinktos lietuviško serialo vestuvių puotos filmavimui. „Rasos&Christian mados studijos“ suknelės yra skirtos madingoms, be baimės išsiskirti ir drąsioms nuotakoms.

Garsūs dizaineriai rinkosi modelius artėjančiam renginiui „L`Oréal Professionnel Baltic Bridal Fashion Show“

Trečiadienis gali būti išskirtinai stilingas – žinomi Lietuvos dizaineriai Aida Kapočiūtė, Agnė Fashion, Airida Skrickienė, „Zolotas Baltic“ ir italų apatinio trikotažo bendrovės „Intimissimi“ atstovė Grėtė Brokienė bei Roberto Kalinkino mados namų atstovė Agnė Kalinkina susibūrė prekybos ir laisvalaikio centre „Europa“ išsirinkti geriausių „Ruta Model Management“, „Baltic management“ ir „Image Group“ modelių vasario 18 dieną vyksiančiam mados renginiui „L`Oréal Professionnel Baltic Bridal Fashion Show“, kuris Vilnių pavers nuotakų mados sostine.

Video eksperimentas su aukštosios mados suknele

O kas jei su aukštosios mados suknelėmis vaikščiotume kasdien į darbą, asipirkti, pasivaikščioti, gerti kavos? Žinot kaip tai atrodo? O jei vestuvinę suknelę vilkėtumei kasdien? Dalijamės gražiu video apie merginą ir jos nuostabiausią suknelę.

2017 m. nuotakų šukuosenų tendencijos

Prabangiausiuose ir stipriausiuose plaukų modeliavimo industrijos ir mados namuose suformuotos mados tendencijos svaiginančiu greičiu per tradicinę ir socialinę žiniasklaidą pasiekia mados kūrėjus ir vartotojus bei įsilieja į jų gyvenimus. Šiuolaikiniame mados pasaulyje unikalumas tampa svarbesnis už klasikinį, stereotipinį grožį ir podiumams skirtos tendencijos drąsiai žengia į gyvenimą. Meistrai greitai perima visas naujienas ir jas pritaiko, adaptuoja, kuria savo interpretacijas, nepamiršdami pabrėžti moters unikalių bruožų. 2017 m. sezono madingiausios vestuvinės šukuosenos, sukurtos „L`Oréal Professionnel“ specialistų iš visų Baltijos šalių, bus pristatytos 2017 m. sausio 18 d. „L`Oréal Professionnel Baltic Bridal Fashion Show“ renginyje, „Kempinski Hotel Cathedral Square“ viešbutyje, Vilniuje, kur susitiks Baltijos šalių dizaineriai, kuriantys nuotakoms.

Pirmasis nuotakų mados šou Baltijos šalyse

2017 m. sausio 18 dieną Vilniuje, „Kempinski Hotel Cathedral Square“ viešbutyje, susitiks Baltijos šalių dizaineriai, kuriantys nuotakoms. „L`Oréal Professionnel Baltic Bridal Fashion Show“ vadinamas renginys įvyks pirmą kartą ne tik Lietuvos istorijoje, tačiau ir Baltijos šalių mastu. Tai pirmas tokio pobūdžio renginys šiame regione. Daugiau nei 150 kviestinių svečių bus pristatytos naujausios Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Baltarusijos ir užsienio dizainerio, kuris kol kas įvardijamas kaip kviestinis svečias, suknelių kolekcijos, skirtos 2017 metų nuotakoms, bei kitą sezoną madingiausios vestuvinės šukuosenos, sukurtos „L`Oréal Professionnel“ profesionalų iš visų Baltijos šalių.

Šeši auksiniai stiliaus patarimai besilaukiančiai nuotakai

Neretai geriausi dalykai gyvenime nutinka nelauktai... Dažnokas atvejis, jog jau ėmus siūdintis vestuvinę suknelę, po širdimi suspurda nauja gyvybė, o kartais įsimylėjeliai nusprendžia artimųjų bei Dievo akivaizdoje sujungti gyvenimus tuomet, kai atšvęsti galima ne tik jųdviejų meilę, bet ir būsimą vaikelio atėjimą į pasaulį. Abiem atvejais, toks dvigubas stebuklas bei pasiruošimas jungtuvių šventei jaunajai gali kelti ne tik džiaugsmą, bet ir nemažą galvos skausmą. Kyla nemažai klausimų, kaip puoštis laimingiausią gyvenimo dieną. Garsi vestuvinių suknelių kūrėja, „InŽi” mados namų įkūrėja Ingrida Rutkauskaitė, per septynerių metų karjerą papuošusi ne vieną vaikelio besilaukiančią nuotaką, pataria, ko vertėtų neužmiršti, kad vestuvių dieną būtumėte pritrenkiančiai graži ir jaustumetės kuo patogiau.

Netradicinės pasaulio įžymybių vestuvinės suknelės

Dalis nuotakų savo svajonių suknelę įsivaizduoja baltą ir ilgą, princesiškai prabangią. Juk balta spalva turi daugiausia teigiamų prasmių ir simbolizuoja moters nekaltybę, džiaugsmą, gėrį ar sėkmę. Daugelis iš mūsų nori rasti TĄ VIENINTELĘ suknelę, apie kurią taip ilgai svajojome... Tačiau siūlome susikurti savo originalų vestuvių įvaizdį! Nebijokite nustebinti netradiciniu sprendimu dėvėdamos ilgą, žemę siekiančią juodos spalvos suknelę ar šokiruojamai raudoną! Juk galime sau leisti būti kitokios – nebijančios eksperimentuoti ir išsiskirti iš tobulai baltos minios. Mielos moterys, vestuvių dieną būkite savimi tokia, kokia esate gyvenime. Ir jūs niekada nesuklysite pasirinkdamos!

„Rent Boutique“ spinta: ką vilkėti nuotakai?

Ne naujiena, kad moterims visada sunku išsirinkti, ką vilkėti. Nesvarbu, ar tai pirmas pasimatymas, ar įprastas išėjimas apsipirkti... Ką jau kalbėti apie vestuves, kurios susuka galvą kone kiekvienai nuotakai. Dekoracijos, vaišės, gėlės: viskas anksčiau ar vėliau išsprendžiama. Tačiau aprangos tema, ko gero, neišsemiama. Feisbuko grupėje „Nuotakų namučiai“ vis daugiau ir daugiau nuotakų klausia patarimų, kokią suknelę pasirinkti vestuvių antrai dienai, pirmajam šokiui ar vakarinei daliai. Todėl ApieVestuves.lt portalas, jums, mielos nuotakos, atveria „Rent Boutique“ spintos duris. Pasižvalgome!

Daug komplimentų sulaukęs vestuvių viešnios įvaizdis

„Šią suknelę internete jau buvo nusižiūrėjusios ir pagalvojusios, kad kada nors reikės išsinuomoti, net trys ar keturios vestuvių viešnios“, – sako „Rent Boutique“ konkurso laimėtoja Ingrida. Šią vasarą dizainerių rūbų ir aksesuarų nuomos projektas internete www.rentboutique.com ir projektas ApieVestuves.lt paskelbė konkursą ir nudžiugino bent dvi vestuvių viešnias. Laimingosiomis, kurioms buvo išnuomota suknelė ir sukurtas stilius, tapo Ingrida ir Laima. Šiandien dalijamės žavingosios Ingridos patirtimi su „Rent Boutique“. Mergina spindėjo per draugės vestuves 2016 m. karštą rugpjūčio savaitgalį.

Rudens nuotakos stiliaus akcentai

Artėjantis ruduo ir žiema visai nenusileidžia vasarai savo grožiu. Vasara – gėlių spalvos, jūros bangavimas ir saulės spinduliai. Tačiau nevertėtų pamiršti rudens lapų grožio ir kerinčio sniego baltumo. Kas pasakytų, kad vestuvės rudenį ar žiemą nėra gražios? Be abejonės, kiekvienas metų laikas šventę „paskanina“ savo teikiamomis galimybėmis. Vis dažniau poros švenčia vestuves ne vasarą. O nuotakoms, kurias pakerėjo auksinis ruduo, siūlome pasižvalgyti, kaip galima sukurti ypatingą įvaizdį!

Vestuvinė suknelė pagal „ Suits“ stilistus

Dažna mergina svajoja apie vestuves kaip pasakoje arba animaciniame filme. Kartais moterys renkasi „Sekso ir miesto“ temą mergvakariui arba semiasi idėjų iš vestuvinių filmų. O kodėl įkvėpimui nepasitelkus stilingo serialo „Suits“? Ypač, kai yra proga pažvelgti į pasiruošimą vestuvėms filmavimo aikštelėje.

10 NUOSTABIŲ SUKNELIŲ, KURIOS PATRAUKS KIEKVIENOS DĖMESĮ

Vasara. Saulė. Gėlės.Spalvos. Aš būsiu nuotaka. Mmmm... Štai tokios mintys pradeda suktis daugelio Lietuvos merginų galvose...

Išvyskite naująją Elie Saab vestuvinių suknelių kolekciją

Iš Libano kilęs Elie Saab yra vienas tų dizainerių, kurio kūriniai kas kartą atima žadą ir gniaužia kvapą. Greičiausiai ne viena nuotaka svarbiausią savo gyvenimo dieną svajoja apsivilkti įspūdingą „Elie Saab“ mados namų kūrinį, kuris ją paverstų nuostabiausia nuotaka žemėje, o jaunikį priverstų net suklupti. Visame pasaulyje žinomas dizaineris žino, ko reikia moterims, kad jos atrodytų nepakartojamos ir elegantiškos.

Būtina pasižiūrėti prieš perkant suknelę internetu

Vis galvojate apie suknelės pirkimą internetu? Amanda Bredwell, Britanijos Vestuvių Tiekėjų Asociacijos (angl. British Bridal Suppliers Association) narė, jums padės arba bent jau suteiks peno apmąstymams. Kviečiame pasižiūrėti trumpą, tačiau informatyvų vaizdo įrašą, kuriame apžvelgiami suknelių pirkimo internetu aspektai.

„Nuotakos spinta“ boutique pranoko lūkesčius

„Nuotakos spinta“ boutique pirmą pasimatuotą suknelę iškart pirko, o po to sekė ilga eilė ir daugiau nei 35 % suknelių prie altoriaus iškeliavo dar kartą. Savaitgalis buvo karštas.

„Orelli“ pristato pavasario-vasaros suknelių kolekciją

Ką tik pristatyta stulbinamo grožio kolekcija su 30 suknelių, artėjantis naujas vestuvių sezonas ir vis dar žibančios Aurelijos akys, kai pasakoja apie nuotakos sukneles. Šiandien geriame arbatą su „Orelli“ mados namų dizainere Aurelija Beliakaite ir dalijamės visoms nuotakoms ypač aktualia tema – vestuvinės suknelės.

„Renata Poccia“ kolekcija nuotakoms: „Žydėjimas“

Aksesuarų ir papuošalų nuotakoms gausu, tačiau ne kiekvienas kūrėjas sugeba pasibelsti į jaunosios širdį. Šį sykį kalbame su „Renata Poccia“ aksesuarų linijos įsteigėja ir pačia dizaino kūrėja – Renata. Naujoji jos kolekcija – „Žydėjimas“. Dvasingai ir pavasariškai spinduliuojančiu pavadinimu pavadinta kolekcija – išskirtinė. Kuo ji kitokia ir kodėl susilaukė tiek daug dėmesio, kalbame su kolekcijos autore.

Nuotakos rankinės turinys

Vestuvės – diena, kai norime būti pačios gražiausios, tad net menkiausiais nesklandumais būtina pasirūpinti iš anksto. Skelbiu daiktų, kurie dėl viso pikto turėtų būti netoliese, o dar geriau – dailioje rankinėje, kurią kartu nešiotų liudininkė, pamergė ar vestuvių koordinatorė, sąrašą.

Kaip išsirinkti nuotakos puokštę?

Vestuvinės puokštės ir jų karalienė – nuotakos puokštė. Ji čia vaidina svarbiausią vaidmenį, nes pagal ją parenkamas bažnyčios, šventės vietos dekoras, pamergių puokštės, pabrolių švarkų atlapuose segamos gėlės bei girliandos, kuriomis puošiami automobiliai. O ar rinksitės tradicines baltas rožes, ar kažką netikėto – tai jūsų sprendimas.

„Inži“ mados galerija pataria: kokią pamergių suknelę rinktis šį sezoną?

Planuodama vestuves būsimoji nuotaka rūpinasi ne tik savo, bet ir pamergių suknelėmis, kurios turi didelę įtaką bendram vestuvių įspūdžiui.

Kokie plaukų atspalviai madingiausi rudens–žiemos sezoną?

Kas madinga? Kokią spalvą ar kirpimą rinktis artėjant šaltesniajam sezonui? Tai įprasti klausimai, kurių sulaukiame iš klientų nuolat, nes bėgantis laikas vis keičia sezonus. Tendencijos šukuosenų srityje pastaruosius porą metų tarsi ir nekinta, nors tradiciškai kaskart pristatomos pavasario–vasaros ir rudens–žiemos kolekcijos (pavasarį ir mes pristatėme gaivių minčių, o vasarą – idėjų proginiam įvaizdžiui kurti). Dažniausiai kinta subtilios detalės, smulkmenos, spalva.

VAMP pristatė naujausią kolekciją

Mylimiausi nuotakų mados namai VAMP pristatė naujausią savo kolekciją: PAVASARIS/ VASARA 2011. Džiaugiamės su būsimomis nuotakomis ir dizaineriu Arvydu. Šįkart net trisdešimt vestuvinių suknelių laukia Jūsų įvertinimo. Mielos merginos, dalinamės nuotraukų galerija ir dizainerio Arvydo komentarais apie būsimo sezono vesutvines sukneles.

Naujametinio makiažo idėjos

Mielosios, dalinamės Carolina.lt makiažo studijos patarimais šventiniam makiažui. Jis tiks ne tik Naujiesiems metams, bet besiruošiant į vakarėlį ar vestuves. Žibėkite, mielosios, ir pasitikite 2011-uosius žaismingos ir ryškios!

„Swarovski“ - geriausi nuotakų draugai

Vestuvių dieną nenori segtis vėrinių ant kaklo? Svajoji išbandyti kažką naujo ir žibėti tądien labiau nei bet kuri žvaigždė? Mūsų grožio ekspertė Karolina šįkart su Jumis, mielosios, dalinasi labai gražia idėja. Tad skaitome ir žiūrime tobulą galeriją. „Swarovski“ - geriausi nuotakų draugai.

Nuotakų mados reidas į nuomos salonus

Vestuvinių suknelių salonai – ar žinote, kiek jų iš viso yra? Užtikriname, tikrai neapeisite visų (pristigs laiko, jėgų, o galiausiai ir noro), tačiau to ir nereikia, nes mes padarėme reidą į nuomos salonus ir norime pasidalinti savo įspūdžiais su jumis!

Vizažistės patarimai nuotakai

Mielosios, jei norite vestuvių dieną atrodyti nepriekaištingai ir laimingos, nepamirškite sočių pusryčių, gerti daug vandens ir išsimiegoti. Bučiniai ir laimės ašaros tikrai nesugadins Jūsų makiažo jei būsite pailsėję ir gerai nusiteikę. Keli vizažistės patarimai tik Jums. Ar kada nors pagalvojote kaip bučiuotis per vestuves?

Apie šukuosenas nuotakoms. Interviu su stilistu Andriumi

Argi ne šaunu, kai jūsų grožis atsiduria tikrų profesionalų rankose. Vienas iš jų – “Andre Team” grožio centro kirpimo meistras Andrius Mašauskas, kuris atsakys į kiekvienai nuotakai aktualius klausimus: kokios šukuosenos madingos šiemet, ką daryti trumpaplaukėms nuotakoms, ar puošti plaukus kristalais, perlais?

Kaip išsirinkti grožio specialistą?

Kiekviena nuotaka svajoja apie tobulą suknelę, makiažą, šukuoseną, manikiūrą ir kita. Gražintis pačiai ar samdyti specialistus? - jei atsakydama į šį klausimą, renkiesi specialistus, tai šis straipsnis kaip tik tau. Mūsų grožio specialistė dalinasi patirtimi ir patarimais kaip išsirinkti tau labiausiai tinkantį ir patinkantį. Tad apie viską iš pradžių.

Šukuosenos trumpaplaukėms

Kai pokalbis pasisuka temomis grožis, makiažas ar šukuosenos, reikėtų pamiršti stereotipus net ir vestuvių kontekste. Lygiai taip pat gražiai bei stilingai gali atrodyti tiek ilgaplaukės, tiek ir trumpaplaukės nuotakos, pamergės - moterys. Svarbiausia, kad tiek pasirinkta šukuosena, tiek ir plaukų spalva jums tiktų.

Tikėkite ne prietarais – tikėkite meile!

Prasideda detalus vestuvių planavimas: matuojatės vieną suknelę po kitos, svarstote, ką pakviesti į pabrolius, pamerges, o ką – būti liudininkais. Ir čia pradeda kišti koją bene iš akmens amžiaus atkeliavę prietarai: matyti savęs veidrodyje taip, kaip būsite pasipuošusi vestuvių dieną, negalima, pamergės negali būti besilaukiančios, o liudininkai – nesusituokę. Tai bent!

Vestuvinių šukuosenų tendencijos 2010 metams

Gerai padarytas makiažas gali jus pakeisti neatpažįstamai, išryškinti gražiausius veido bruožus ir paslėpti mažyčius trūkumus, tačiau nereikėtų nuvertinti ir šukuosenos – ji taip pat gali suteikti daugiau pasitikėjimo savimi, jei tik bus graži. O grožis juk suvokiamas kaip tinkamas santykis to, kas madinga, ir to, kas jums tinka. Taigi, pasidomėkime, kas madinga šiemet.
Nuotakos stilius ir visi su juo susiję niuansai aptariami šiame mūsų puslapio skyriuje: vestuvinės suknelės ir naujausios jų mados tendencijos, vestuvinės suknelės nuoma ir jūsų pasirinkimo galimybės, orientacinės vestuvinių suknelių kainos, suknelė vestuvėms, kai santuoka jau nebe pirma, vakarinės suknelės ir proginės suknelės ne tik pamergėms, bet ir nuotakai (antrajai vestuvių dienai). Žinoma, vestuvinių suknelių salonai, teikiantys tokias paslaugas kaip: vestuvinių suknelių nuoma, vestuvinių suknelių pardavimas ar vestuvinių suknelių siuvimas, jums pagelbės išnarplioti vestuvių suknelės galvosūkį, tačiau, ko norite, turėtumėte apsispręsti, o galbūt net žinoti iš anksto, pati.

Registruokis kataloge

Jeigu Jūsų verslas susijęs su vestuvėmis, parašykite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime. Kartu nuspręsime, kuo šis vestuvių katalogas gali būti naudingas Jūsų verslui ir klientui.
Tel.:
* duomenys saugus. zr.: privatumo politika
Facebook draugai rekomenduoja

Video

Etam lingerie
Le RINA MADOS NAMAI NEW
Le RINA MADOS NAMAI NEW