Vestuvinė suknelė: maxi vs. mini

Vestuviniai kvietimai | Stalo kortelės

Virš 20 straipsnių apie vestuvinius kvietimus. Dalinamės patirtimi bei naujomis idėjomis, vestuvinių kvietimų fotogalerijomis, ekspertų patarimais. Labai dažnai žavesys slypi paprastume - kas gali būti gražiau nei jūsų pačių rankomis, kruopščiai ir su meile pagaminti kvietimai vestuvėms. Vestuvės savaime yra labai asmeniška šventė, tad ir vestuviniai pakvietimai gali būti labai asmeniški, nuoširdūs ir originalūs. Net jeigu vestuvių kvietimai nebus pagaminti jūsų pačių rankomis, jiems vis tiek nesunkiai galima suteikti tam tikrą “aurą” – su niekuo nesupainiojamą, labai individualų emocinį atspalvį. Tad nieko nelaukę pagalvokite, kokie bus jūsų vestuvių pakvietimai? Ar turite pakankamai laiko ir vidinės ugnelės gaminti juos patys, ar vis dėlto bandysite išsirinkti iš gausybės siūlomų variantų? Pakvietimai vestuvėms – tai estetikos ir tekstu išreikštų minčių harmonija, o mūsų pareiga – padėti jums ją pasiekti.

Kviečiu Tave į savo vestuves: kvietimų idėjos

Ieškote idėjų savo vestuvėms? Kvietimų galerija, kuri jus įkvėps.

Kitokie rankų darbo kvietimai

Prieš kiekvieną artėjantį sezoną norisi pasidomėt vestuvių kvietimų tendencijomis bei madomis, tačiau kada tiksliai prasideda ir kada baigiasi vienas ir kitas vestuvių sezonai, begaminant kvietimus, sunku net pasakyti. Dar klijuojant, pjaustant, rišant rudens švenčių spaudą, į pašto dėžutę jau beldžiasi laiškai su užklausomis kitos vasaros kvietimams…Tyliai džiaugiuosi, kad jaunieji taip skuba.
 

Ryčio ir Rimos kvietimai į vestuves – atvirlaiškiai

Rytis ir Rima yra ypatingi jaunavedžiai, iki kurių vestuvių liko visai nedaug, o jie įdomiais sprendimais nenustoja stebinti ne tik vienas kito, bet ir savo svečių. Jų kvietimais į vestuves tapo atvirlaiškiai, kuriuos pora išsiuntė visiems svečiams ne tik Lietuvoje, bet ir Italijoje bei Norvegijoje. Šiandien gerdami saldžią „Latte“ Kaune kalbamės su vietoje nenustygstančiu Ryčiu apie jo idėjas vestuvėms, begalinę meilę Rimai ir artėjančias vestuves. Smagus klegesys įsivyrauja, kai prie mūsų pokalbio ką tik baigusi spektaklį prisijungia Rima. Kas, kaip, kodėl ir su kuo? Skaitom.

Įkvepianti kvietimo idėja: smėlis voke ir...

Kadais rašiau, kad pradedant planuoti vestuves, rekomenduoju Facebook susilaikinti visas labai geras vestuvių planuotojas ir tau kasdien Facebook pateiks daug naujų gražių idėjų. Aš susilaikinus daug įdomių dalykų ir kasdien gaunu daug įkvėpimo. Šiandien dalijuosi kvieitmu į Saulius Prūsaitis naujos dainos pristatymą. Kodėl?

Romantiškiausia idėja kvietimams už 1.99 Eur

Romantiškiausia idėja kvietimams už 1.99 Eur, kurią ApieVestuves.lt redaktorė Simona atrado atostogaudama ir dalijasi idėja su visais.

Kvietimai į vestuves yra pirmas įspūdis apie jas

Ranka rašyti laiškai, sveikinimo atvirukai, pašto ženklai – tai dalykai, kurie vis labiau tolsta nuo mūsų kasdieninio gyvenimo. Juos pakeičia elektroniniai laiškai, pranešimai ar sveikinimai ant „Facebook“ sienos. Kita vertus, ypatingomis progomis, tokiomis kaip vestuvės ar krikštynos, daugelis nori sugrįžti prie tradicinių komunikacijos priemonių – laiškų. Kvietimas į vestuves yra pirmas dalykas, ką gauna mūsų svečiai, ir iš jo sprendžia, kas gi jų laukia. Todėl rekomenduojame pasistengti ir sužibėti.

Kada ir kodėl reikia siųsti kvietimus į vestuves?

Pirmiausia atsakysiu, kodėl kvietimus į vestuves reikia siųsti. Tam, kad žmonės gautų oficialią žinią, jog yra asmeniškai kviečiami dalyvauti jūsų šventėje. Kvietime būtinai reikia nurodyti ceremonijos datą, valandą, vietą ir, žinoma, jei vėliau bus vakarinė šventė – kelintą valandą prasidės, ar su nakvyne.

Liu Patty sausainiai kvietimai

Pradėjus planuoti vestuves reikia apgalvoti viską, taip pat ir kvietimus, juk jie vestuvių svečiams pasako, kokia bus vestuvių tematika. Mūsų originalieji draugai Liu Patty turi labai išradingus jaunavedžius, kurie svečius į vestuvių šventę nusprendė pakviesti saldžiai ir praktiškai. Apie juos pasakoja Liucina.

Kvietimai, stalo kortelės ir numeriai

Jei pasirinksite tradicinį būdą ir kvietimus, stalo korteles bei numerius spausdinsite, tuomet būtų idealu, jei rinktumėtės arba tą pačią vietą, kurioje užsakote šią spaudą, arba tą patį dizainerį, kuris visa tai gali maketuoti, nes taip bus išlaikomas vientisas gražus stilius, naudojamos tos pačios spalvos, šriftas ir Jūsų simbolis, elementas.

Idėja vestuvėms: videokvietimai

Šįkart dalinuosi idėjomis su originalumą vertinančiomis, naujoves mėgstančiomis, kūrybingomis poromis. Siūlome tradicinius popierinius pakvietimus pakeisti videopakvietimais.

2013-ųjų metų vestuvių dekoro tendencijos

Ateinančiais metais vyraus gaivus, lengvas, linksmas ir nenutolsiantis nuo gamtos motyvų dekoras. Pirmiausiai apie dominuosiančią spalvą. Tai pranašaujama šviesiai turkio (melsvai žaliai ar žaliai melsvai), taiklesnis tikriausiai yra angliškas pavadinimas – „mint“. Daugiau skaitykite mano straipsnyje;

Vestuviniai kvietimai ir kaligrafija

Išsirinkote nuostabius kvietimus, romantiškas tekstukas jau taip pat laukia savo eilės, kada galės nugulti ant Jūsų kvietimo. Ko trūksta: taisyklingos spaudos ar šiltos rašysenos ranka? Kaligrafija gali padėti reikiamą ir galutinį akcentą Jūsų vestuviniuose kvietimuose, stalo kortelėse ar kituose vestuviniuose užrašuose.

Gitos atsakymai: viskas apie kvietimus ir stalo korteles

ApieVestuves.lt turi trečiadienio tradiciją - klauskite ekspertų mūsų Facebook puslapyje. Pirmoji Jūsų klausimų apie kvietimus, stalo korteles ir kitus popierinius džiaugsmus vestuvėms sulaukė Gita. Su džiaugsmu dalinamės jos atsakymais. Jei turite daugiau klausimų - rašykite el. paštu [email protected]

Vestuviniai kvietimai – prabangos ženklas ar būtinybė?

Vestuvės – išskirtinė šventė, todėl visos smulkmenos turi būti apgalvotos. Nepamirškite, kad svarbu ne tik apranga ar vestuvių pokylio vieta, bet ir vestuvių atributika. Kiekvienas į Jūsų vestuves pakviestas svečias yra išskirtinis, todėl turėtumėte skirti jam dėmesio.

Viskas apie kvietimus rudens žiemos sezonui

Mielieji, gauname labai daug jūsų laiškų klausiančių apie rudens žiemos sezono naujienas. Tad pradedame straipsnių ciklą, kuriame papasakosime apie naujausius atradimus ir idėjas Jūsų vestuvėms.

Idėjos kvietimams: aukštosios mados namai

Naujausių kolekcijų pristatymai sulaukia daugybės dėmesio, o kiekviena mados savaitė tampa daugelio laukiamiausiu metų įvykiu. Skaudi tiesa ta, kad daugelis madą stebi savo kompiuteriuose – žinoma, galime pasidžiaugti, kad greito interneto amžiuje daugelis mados namų rengia tiesiogines pristatymų transliacijas, o naujųjų kolekcijų nuotraukos internetinius puslapius pasiekia beveik iškart.

Pasidaryk pats: papuošimai iš popierinių servetėlių

Kartais ir kasdien naudojami dalykai gali virsti pačiais įvairiausiais puošybos elementais. Šįkart trumpai pristatysiu kelias idėjas, kurias galite pritaikyti vestuvių šventei puošti naudodami servetėles iš popieriaus.

Kuriame kvietimus patys (galerija)

Vestuviniai kvietimai yra vienas pirmųjų ir svarbiausių rūpesčių. Jie atspindi jaunuosius, artėjančių vestuvių stilių ir temą, todėl dažnai ieškoma ne pirktinių, masinės gamybos kvietimų, bet originalių, rankų darbo. Galvojant apie kvietimus, neužtenka apibūdinimo „norim originalaus, gražaus ir šilto kvietimo“. Rankų darbo kvietimų kūrimas prasideda nuo apsisprendimo, kokių spalvų norima, kokios formos turėtų būti kvietimas, kokio stiliaus vestuvės organizuojamos ir kokiu sezonu.

Vestuvinių kvietimų tendencijos 2011-iesiems

Laukiant pirmųjų saulės spindulių, vis dažniau pasigirsta nedrąsių šnabždesių apie būsimas vestuves. Tikriausiai atskubantis pavasaris įsimylėjėlius paskatins suskubti dar labiau.

Idėjos žiemos vestuvėms: kvietimai

Tuokiatės žiemą? Sveikiname. Jūsų vestuvės bus išties pasakiškos. Šiuo Gitos straipsniu pradedame dalintis idėjomis žiemos vestuvėms. Pirmasis straipsnis apie kvietimus, stalo korteles, dovanėles svečiams, palinkėjimų knygas ir nuotraukų albumus. Skaitome ir dalianamės savo idėjomis su visais.

Vestuviniai kvietimai pasitinkant rudenį

Kiekvienas metų laikas prisideda prie mūsų nuotaikų, idėjų, kūrybiškumo ir atneša naujų atradimų. Prisitaikius prie gamtos ir joje vyraujančių spalvų, gali atsirasti pačių unikaliausių idėjų. Tuokiatės rudenį? Turime puikių idėjų rudens vestuvėms!

Nuo ko pradėti gaminti kvietimus?

Pirkti ar gaminti kvietimus? O gal juos pasidaryti patiems? Sveikiname, jei nusprendėte gaminti savo rankomis. Juk kvietimas - pirmas jūsų šventės simbolis svečiams. Nuo ko pradėti gaminti ir kaip rinktis medžiagas? Kaip padaryti tobulus kvietimus patiems? Į šiuos klausimus jums padės atsakyti naujas Gitos straipsnis.

Personalizacija kvietimuose

Dėmesys smulkmenoms gali paversti Jūsų vestuves dar nuoširdesne švente. Ar kada nors pagalvojote apie juostelę su Jūsų vardais ar padėkos laišką su antspaudu, kuriame matyti Jūsų vardų raidės? Vestuvės - dviejų žmonių meilės šventė, tad kodėl gi neparodyti to? Šįkart Gita dalinasi personalizacijos subtilybėmis.

Ką ir kaip rašyti kvietime?

Kvietimas yra pirmas dėmesio ženklas Jūsų svečiams. Ką į jį rašyti? Kaip lakoniškai pasakyti visą norimą informaciją. Kokius kreipinius naudoti? Rašyti ranka? O gal...? Kyla tokie ir panašūs klausimai? Vadinasi, šis Gitos straipsnis kaip tik laiku. Taigi, savotiškas pradžiamokslis mums visiems.

2010 m. kvietimų tendencijos

Mielieji, šiandien džiaugiamės publikuodami naujųjų ApieVestuves.lt ekspertų tekstą apie popierinius stebuklus Jūsų šventei. Kvietimai, stalo kortelės, dovanų dėžutės, linkėjimų knygos ir dar daug mažų ir didelių stebuklų. Džiaugiamės ir gražia nuotraukų galerija. Tad skaitom ir žiūrim.

Idėjos stalo kortelėms

Jūsų dėmesio, mielieji, pareikalaus ne tik vestuviniai kvietimai, bet ir stalo kortelės. Jos taip pat priklauso grupei malonių smulkmenų, kuriomis parodomas dėmesys jūsų svečiams. Nustebinkite savo svečius išradingumu ir padėkite kiekvienam pasijusti ypatingu šventės dalyviu.

Kelios idėjos, kaip nevargstant patiems pagaminti kvietimus

Vestuviniai kvietimai gali būti labai originalūs ir netikėti, tokie, kurių niekuomet nesupainios su niekieno kito, nes jie bus gaminti jūsų pačių rankomis! Tai visiškai nesudėtinga ir, priklausomai nuo turimo tam laiko bei kantrybės, galima išsirinkti vieną iš mūsų pateikiamų variantų arba pažadinti savo kūrybiškumą ir drąsiai improvizuoti.

Pigios ir brangios stalo kortelės

Stalo kortelės yra tokios pat svarbios kaip ir vestuviniai kvietimai. Beje, abejus netgi rekomenduojama daryti ant vienodo popieriaus arba išlaikyti dizaino bendrumą. Stalo kortelės ne tik pagelbės svečiams laisvai bendrauti tarpusavyje – kreiptis vienas į kitą vardu, bet ir išvengti lemtingų klaidų (skaitykite TOP3).

Viskas ką turite žinoti apie kvietimus

Apie jūsų šventę draugams ir artimiesiems praneš vestuviniai kvietimai, tad šios džiugios žinios šaukliai turėtų atspindėti būsimos šventės dvasią ir jaunųjų charakterį. Nepaisant to, kad draugaujate daugybę metų, galbūt vis dar esate vėjavaikiška įsimylėjelių porelė, tad ir kvietimas turėtų būti atitinkantis judviejų nuotaiką.

Pirkti, o gal gaminti pačiam vestuvių kvietimus?

Tiek pirkti, tiek ir jūsų pačių rankomis pagaminti vestuviniai kvietimai savo funkciją atliks, tačiau kitas klausimas, kokią reikšmę tam teikiate ir kiek esate pasiryžę išleisti pinigėlių ar paaukoti savo laiko. Viena aišku – abiem atvejais rinktis yra iš ko.

Pasidarykime kvietimus patys

Vestuvių kvietimai reprezentuoja jus ir jūsų vestuves. Tai pirmoji žinutė apie būsimą šventę jūsų svečiams. Pirkti? Užsakyti pas dizainerius? Gaminti netradicinius? O gal vis dėlto pasigaminti patiems?

Netradiciniai vestuvių kvietimai

Vestuviniai kvietimai yra labai skirtingi kaip ir jūs patys, tačiau kiekvienu atveju jie reprezentuoja šventę, į kurią kviečiami svečiai. Pasistenkite, kad jie atspindėtų šventės dvasią ir jūsų pačių, mieli jaunieji, nusiteikimą. Yra tam tikri neva šablonai, kaip turi atrodyti kvietimai vestuvėms ar stalo kortelės – pamirškite juos!

Vestuvinių kvietimų idėjos

Vestuviniai kvietimai – tai jūsų šventės vizitinė kortelė, tad nenumokite į juos ranka sakydami „ai, nusipirksiu prekybos centre, o tekstą susirasiu internete”. Būkite atidūs detalėms, juk kalbame apie jūsų vestuves. Nepatingėkite pasiskaityti patarimų, šiek tiek pasukti galvą ir sutelkti visą savo kūrybiškumą.

Erdvės metamorfozės: 500 drugelių vestuvės

Iš tiesų tų drugelių buvo virš 500 vienetų. 550 mėlynų drugelių, kurie „skraidė“ ne vien šventės vietoje, bet buvo „nutūpę“ ir ant kvietimų bei vardų kortelių. Na, o trumpiau tariant, tai buvo lengvas, plasnojantis, vėjyje besisukantis dekoras: rankomis iškarpyti nuotakai patikusios mėlynos spalvos įvairaus dydžio drugeliai. Kabantys drugeliai, pririšti drugeliai, prisegti drugeliai, priklijuoti...

Naujos tradicijos: kaip kviesti svečius į šventes?

Tokios asmeninės šventės kaip vestuvės, krikštynos labai daug reiškia šeimai ir artimiesiems. Nuo seno likęs paprotys susikviesti visą giminę ir senus geriausius draugus jau pamažu dingsta. Jaunieji suvokia, kad, jei gyvena Anglijoje, Airijoje ar kitoje šalyje ir nematė savo draugų jau daugiau nei penkis metus, tie draugai jau viską pamiršo ir per vestuves sėdės kamputyje laukdami, kada gi pagaliau galės įteikti dovaną ir bėgti namo, kur jaukiai įsitaisę ant savo sofutės žiūrės mėgstamą serialą.

Mediniai atvirukai – išskirtinė jaukumo akimirka Jūsų šventei!

Vestuvės yra ypatinga šventė, todėl džiaugiamės galėdami prisidėti prie jos, kurdami originalius, dar nematytus, šiltus ir jaukius kvietimus, stalo korteles, įvairias dovanėles, mielas smulkmenas bei kitus šventinius akcentus, kurie suteiks dar daugiau jaukaus išskirtinumo jūsų gražiausiai gyvenimo šventei. Mes kūriame tam, kad jūsų svarbiausia gyvenimo diena išliktų kaip šiltas ir gražus prisiminimas, o mediniai atvirukai – kaip jauki dovanėlė primenanti apie jūsų šventę tiek jums, tiek jūsų svečiams!
Vestuviniai kvietimai – pirkti ar gaminti patiems? Kiek gali kainuoti kvietimai vestuvėms? Pristigote idėjų – originaliausi vestuviniai pakvietimai jūsų įvertinimui! Vestuvių kvietimai ir jų reikšmė jūsų svečiams. Ar stalo kortelės ir vestuvių pakvietimai turėtų išlaikyti tą patį stilių, o galbūt turėtų būti iš vienodo popieriaus? Kokie pakvietimai vestuvėms tiktų jums, kaip išsirinkti? Šiame puslapio skyriuje atsakome net į tuos klausimus, apie kuriuos dar nespėjote pagalvoti.

Registruokis kataloge

Jeigu Jūsų verslas susijęs su vestuvėmis, parašykite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime. Kartu nuspręsime, kuo šis vestuvių katalogas gali būti naudingas Jūsų verslui ir klientui.
Tel.:
* duomenys saugus. zr.: privatumo politika
Facebook draugai rekomenduoja