KVIETIMAS Į DVARIŠKĄ PARODĄ LIETUVOJE JAU ŠĮ SEKMADIENĮ

Vestuviniai žiedai | Sužadėtuvių žiedai | Daugiau nei 30 straipsnių

Vestuviniai žiedai ir sužadėtuvių žiedai - virš 30 straipsnių su naujomis fotogalerijomis ir ekspertų patarimais būsimiems jaunavedžiams apie juvelyriką. Tiek vestuviniai žiedai, tiek ir sužadėtuvių žiedai turi būti parenkami itin kruopščiai, nes jie yra konkrečios poros (vyro ir moters) sąjungos simboliai, labai individualios sąjungos simboliai. Todėl tiek moteriai teikiamas sužadėtuvių žiedas, tiek ir vestuvių žiedai turėtų būti ne tik labai geros kokybės tauriojo metalo, bet ir labai asmeniški. Kaip išsirinkti iš daugybės vestuvinių žiedų variantų, ką apie žiedų kokybę byloja jų kainos, kaip suteikti žiedams daugiau asmeniškumo? Jeigu ieškote atsakymų į šiuos klausimus, pataikėte ten, kur reikia!

2017 metų žiedų tendencijos

Sužadėtuvių, vestuviniai žiedai yra didelė bei svarbi investicija, reikalaujanti apgalvojimo, svarbus kainos bei kokybės, o dažnai ir mados bei tendencijų klausimas. Deimantų ekspertas Patrikas Ribas žemiau pateiktame vaizdo įraše kalba, kokios tendencijos jau vyrauja ir vyraus 2017 metais.

Ar žinai kokį brangakmenį ant piršto mūvi pasaulio įžimybės?

Ar žinai kokį brangakmenį ant piršto mūvi pasaulio įžimybės tokios kaip Lady Gaga, Jessica Alba, Jennifer Aniston, Kim Kardashian ir kitos?
 

Super mielos idėjos kaip pirštis per šventes

Super mielos idėjos kaip pirštis per šventes - foto, video ir patarimai. Sėkmės. Nusiųsk šį tekstą tam, kam reikia paskatinimo. Gi žinai apie ką mes.

Kaip prižiūrėti savo vestuvinį žiedą

Vestuvinis žiedas yra kiekvienos susituokusios merginos svarbiausias papuošalas. Kaip jį prižiūrėti? Laikui bėgant ar neatsargiai nešiojant, auksiniai ar tiesiog juvelyriniai dirbiniai praranda savo blizgesį ir grožį. Nuo įvairių aplinkos veiksnių žiedas keičiasi, oksiduojasi. Štai keletas patarimų, kaip savo žiedą galima valyti namuose, kad jis toliau spindėtų ir džiugintų akį.

Karlas Lagerfeldas: sužadėtuvių žiedų kolekcija

Karlas sukūrė visko tiek daug, kad vargu ar kas prisimena, kad jis kūrė ir dietinės kolos skardinę. Šiandien pasaulį sveikina Karlo Lagerfeldo sukurti sužadėtuviū žiedai. Ar norėtumei tokio?

Ką graviruoti trumpai, bet labai jausmingai

Ką graviruoti trumpai bet labai jausmingai vestuviniuose žieduose. Šįkart anglų kalbos perliukai ir trumpas video apie sužadėtuvių žiedų istoriją bei kaip kito žiedų mados per 100 metų.

Amžinos meilės simbolis - vestuvių žiedas iš meteorito

„Tobulybė visada yra paprasta, - sako juvelyras Silvijus Martinėlis. – Abstrakčios ir tikslios formos – elementarios, tačiau argi ne jose slypi elegancija, technologijų ir estetikos sintezė?“ Į juvelyriką pasukęs dizaineris kuria ypatingus vestuvinius žiedus. Aukse, platinoje ar meteorite sušvitusio deimanto apžavams ir tobuloms, išieškotoms jo žiedų formoms sunku atsispirti.

Kokią pinigų sumą 2016 m. nuotakos skirs žiedams

Facebook grupėje Nuotakų namučiai diskusijos metu buvo išsakytos šios sumos skirtos vestuviniams žiedams.

Kaip nufotografuoti savo sužadėtuvių žiedą

Tu esi susižadėjusi ir tavo ranką puošia svajonių žiedas? Sveikiname! Dabar, kai laimingąją žinią pranešei savo šeimai ir draugams, svarbu džiugią naujieną pranešti ir socialiniuose tinkluose. Bet prieš fotografuodama savo žiedą (prisimink, ši fotografija gali padaryti didžiulį poveikį) paskaityk vestuvių fotografės Paige Jones patarimus, kaip įamžinti šį blizgutį, ir stebėk kaip „like“ paspaudimų skaičius didėja kiekvieną sekundę.

Metas rinkti sužadėtuvių žiedą

Mielieji vyrai, kviečiame suklusti būtent jus. Jeigu jau tvirtai apsisprendėte, kad atėjo laikas nustebinti savo mylimą moterį ir jos ranką papuošti žiedeliu, reikėtų tam šiek tiek pasiruošti. Kartais užtenka pasikliauti savo širdimi, bet juk nėra nieko geriau, kai į pagalbą galima pasitelkti paprastą instrukciją. Štai pateiksime pagrindinę informaciją, kuri palengvins šį žiedo paieškų iššūkį.

Frazės, kurias galima graviruoti žieduose (atsisiųsk)

Žiedas simbolizuoja ištikimybę ir amžinybę. Pati jo forma – nesibaigiantis ir nepertraukiamas ratas – lemia priskiriamas reikšmes: nemirtingumą, apsaugą nuo blogio, gerą gyvenimą ir sveikatą. Manote, kad vestuvių datą graviruoti vestuviniuose žieduose verta tik todėl, kad sutuoktinis nepamirštų jūsų pasveikinti? O vardus užsirašo tie, kurie neturi jokios fantazijos? Skelbiame pačius gražiausius meilės žodžius, posakius, sentencijas, kuriuos galima išgraviruoti ant jūsų vestuvinių žiedų.

Ant kurios rankos nešioti vestuvinį žiedą?

Žiedas tai meilės ir ištikimybės simbolis, kurį užmauname savo mylimam žmogui per vestuves. Žiedo dėvėjimo tradicija yra labai sena. Jau Romos imperijoje romėnai naudodavo sužadėtuvių žiedą, kurį vadino „anulus pronubus“, ir vestuvinį žiedą, vadinamą „vinculus“, kas reiškė neišardomą ryšį. Tuo metu buvo nesvarbu, ant kurios rankos ir kurio piršto mūvimas žiedas. Iš tiesų, jau pati žiedo forma reiškia užbaigtumą, amžinumą ir begalybę. Dabar dažnai kyla klausimų, ant kurios rankos reikia nešioti vestuvinį žiedą, kad tai nesukeltų neigiamo aplinkinių susidomėjimo ar šnabždesių.

Fashion Gold kviečia jaunuosius į seminarą

Fashion Gold kviečia nuotakas į seminarą

Vestuviniai žiedai: 2014 metų naujovės

Dekorą nuimsite tik pasibaigus vestuvėms, suknelę pakabinsite į spintą arba parduosite (atiduosite nuomos punktui), papuošalus galbūt kartais nešiosite pasitaikius progai – viskam jaunieji negaili pinigų. Žiedai – santuokos simbolis – ant jūsų rankų liks visam gyvenimui, taigi jiems daugiausia pinigų ir skirkite. Žiedas – vestuvinė investicija, kur negalite taupyti.

Vestuviniai žiedai iš volframo karbido ir kobalto chromo

Prieš keliolika metų niekam nebūtų kilęs klausimas, kokio matalo vestuvinį žiedą pasirinkti. Dauguma žiedų buvo geltono arba raudono aukso. Šiais laikais vestuvinių žiedų metalų yra įvairių ir juos renkamės pagal savo skonį, poreikius ir kišenę. Rodos, apie auksinius ir sidabrinius žiedus žinome pakankamai, o štai apie sparčiai populiarėjančius volframo karbido ir kobalto chromo žiedus informacijos trūksta, tad pamėginsiu jos pateikti daugiau.

Valentino dienos juvelyrinių dovanų TOP 5

Daug kas prikiša, kad Valentino diena per daug išpūsta ir iš tiesų mylimus žmones galima sveikinti kad ir kasdien be jokios progos, bet... Ar dažnai sveikinate ir būnate pasveikinti tiesiog paprastą antradienį? Todėl ta Valentino diena ir smagi, kad būsite nustebinti. Sudarėme nedidelį penketuką pačių geriausių dovanėlių merginoms.

Apie merginų geriausius draugus – deimantus ir jų formas!

Dažniausiai sužadėtuvės įvyksta spontaniškai ir žiedelį jau būna išrinkęs sužadėtinis, tačiau jei dar neišrinko arba jūsų sužadėtuvės itin modernios ir tu pati rinksies žiedą, tuomet kviečiu rinktis ir deimantų formas. Į ką verta atkreipti dėmesį, kaip nepamesti galvos renkantis žiedą? Jų tiek daug, visi jie skirtingi ir visi... žėri! Nesvarbu, kokio dydžio deimantas, visi jie turi pagrindines formas, su kuriomis netrukus susipažinsime. Pirmiausia renkantis žiedą reikia atkreipti dėmėsį į centrinį deimantą ir apsispręsti, kokia jo forma labiausiai patinka, o kiek ir kokios spalvos akmenėlių bus apdėta aplink – jau kitas žingsnis.

82 frazės, kurias galima išgraviruoti ant vestuvinių žiedų

Manote, kad vestuvių datą graviruoti vestuviniuose žieduose verta tik todėl, kad sutuoktinis nepamirštų jūsų pasveikinti? O vardus užsirašo tie, kurie neturi jokios fantazijos? Skelbiame 82 pačius gražiausius meilės žodžius, posakius, sentencijas, kuriuos galima išgraviruoti ant jūsų vestuvinių žiedų.

Žiedų dėžutės

Įprastai žiedus vestuvių dieną patikime pirmajai porai arba liudininkam. Kartais nesureikšminam, kaip žiedai bus įteikiami tinkamą akimirką, o kartais labai smulkiai apgalvojam šį vestuvių momentą. Arba paliekam vargelį savo patikėtiniam (liudininkam, pirmajai porai, piršliam). Dauguma mūsų – jaunavedžių – renkamės žiedų pagalvėles. Jų įvairovė šiuo metu yra labai gausi. Bet norintiems išskirtinumo, originalumo siūlau kiek kitokią vestuvinių žiedų pateikimo galimybę.

Kokio metalo vestuvinius žiedus rinktis?

Dažniausiai būsimi jaunavedžiai rinkdamiesi žiedus didžiausią dėmesį atkreipia į jų grožį, bet pamiršta pasidomėti praktiškesniais dalykais. Pavyzdžiui, koks metalas tiktų jų išsvajotiems žiedams? Taigi šįkart trumpa vestuviniams žiedams naudojamų metalų ir lydinių apžvalga.

11 idėjų, ką išgraviruoti vestuviniuose žieduose

Daugelis nori vestuvinius žiedus dar labiau suasmeninti – ką nors itin svarbaus užrašyti jų viduje. Save gerbiantys vestuvinių žiedų pardavėjai net siūlo tai padaryti nemokamai, bet jaunavedžiai dažnai sutrinka: o ką išgraviruoti? Mes pateiksime vienuolika idėjų, ką galima įamžinti žiedo viduje ar išorėje, užrašyti lietuviškai ar net lotyniškai.

Ar senelių žiedai tinka ir mums?

Kartais moterų rankas papuošia jų mylimųjų mamų ar močiučių sužadėtuvių žiedai arba abiejų jaunųjų pirštus papuošia senelių ar kitų artimų giminaičių vestuviniai žiedai – tai ne tik iš senų laikų atėjusi graži tradicija, kuomet iš kartos į kartą perduodamos šeimos vertybės, bet ir vyresniųjų palaiminimas.

Patarimai kaip išrinkti sužadėtuvių žiedą?

Mieli vyrai, džiaugiamės publikuodami šį straipsnį. Žiedų ekspertė Julija dalinasi patarimais kaip išrinkti tobulą sužadėtuvių žiedą mylimajai. Keli triukai kaip pamatuoti jos piršto dydį, pasakoja apie spalvas ir stilius. Mielos merginos, keli sakinukai skirti ir jums.

Kur pirkti vestuvinius žiedus?

Būsimų nuotakų ratelyje ar forumuose dažnai verda aštri diskusija – kur pirkti vestuvinius žiedus? Viena būsima jaunamartė tikins, kad pigiausia ir geriausia juos užsisakyti pas juvelyrą, nes tik tuomet žiedai bus išskirtiniai, be to, galima panaudoti turimą auksą. Kita mergina gins juvelyrinių salonų privalumus: ten ją vilioja didelis pasirinkimas ir puikios nuolaidos

Išskirtiniai sužadėtuvių žiedai

Prisipažinkite, mielosios, kad kartais taip norisi pasijusti tikra princese, o ypač tuomet, kai jūsų raitelis, atjojęs baltu žirgu, priklaupia ant vieno kelio... Šįkart norime pristatyti išskirtinius sužadėtuvių žiedus, kurie kas dieną primins, kad jūs esate jo princesė – vienintelė, mylimiausia ir nepakartojama.

Vestuvinių žiedų mados vėjuose valdo klasika

Nors vasara dar už kalnų, bet stropūs jaunavedžiai jau rimtai ruošiasi vestuvėms, todėl pasikalbėkime apie šių metų vestuvinių žiedų tendencijas.

Trys žiedai ant vienos rankos – kodėl ne?

Artėjant švento Valentino dienai, meile savo išrinktajai degantys vaikinai skuba į žiedų salonus ir tikisi nustebinti savo išrinktąją kvapą gniaužiančiomis sužadėtuvėmis. Apie tai, kokius žiedus renkasi būsimieji jaunavedžiai ir kaip išsiskirti iš kitų nuostabia rankos puošmena – žiedu – kalbamės su vestuvinių žiedų ekspertais.

Iš kur atsirado vestuviniai žiedai?

Neatsiejamas ir bene svarbiausias vestuvių elementas yra vestuviniai žiedai. Retas susimąsto apie jų prasmę ir istoriją. Juk smagu atsiversti apdulkėjusios senovės puslapius ir sužinoti, kodėl mes vis dėlto mūvime šiuos žiedus.

Nuotakų papuošalas – perlai

Dažnai būsima jaunoji suka galvą dėl vestuvinių žiedų, puikios suknelės, makiažo ir šukuosenos, o papuošalus, kuriais puošis ypatingiausią gyvenimo dieną, pamiršta. Vieni gražiausių papuošalų vestuvėms yra dirbiniai su perlais: prabangu, subtilu, skoninga ir labai rafinuota. Todėl šįkart pakalbėkime apie perlus.

Ką graviruoti vestuvių žieduose?

Žiedas simbolizuoja ištikimybę ir amžinybę. Pati jo forma – nesibaigiantis ir nepertraukiamas ratas – lemia priskiriamas reikšmes – nemirtingumą, apsaugą nuo blogio, gerą gyvenimą ir sveikatą. Vestuvinių žiedų reljefinis (giluminis) graviravimas daromas kompiuterine graviravimo mašina arba rankiniu būdu. Kompiuteriniu būdu raštas gaunasi smulkesnis ir taip daugiau ką galima užrašyti.

Būsimos princesės žiedas. Ir jūs norite tokio?

Šis žiedas turi ilgą istoriją – būtent jį 1981 metais garsiajai princesei Dianai įteikė princas Charlesas, todėl jaunajam princui Williamui šis žiedas turi ypatingą reikšmę. Galima tik pasidžiaugti šia gražia tradicija, kai mamos žiedas atitenka sūnaus išrinktajai. Lietuvoje sužadėtuvių žiedai teikiami dar gana neseniai, todėl tikiuosi, kad po dešimtmečio kito tokia tradicija bus gaji ir mūsų šalyje.

Kaip išsirinkti kokybiškus vestuvinius žiedus?

Vestuviniai žiedai – papuošalai, kuriuos ne vieną dešimtį metų mūvėsite kiekvieną dieną. Linkiu, kad tų metų būtų kuo daugiau... Jau ne kartą rašiau, kad dėl šios priežasties turite rinktis žiedus, kurie patinka JUMS, o ne kitiems. Šįkart noriu pakalbėti apie svarbesnį dalyką – kaip žinoti, kad žiedai ne tik nenusibos, bet ir liks gražūs, neiškris akmenys, nepasikeis spalva? Kokie žiedai yra kokybiški ir kaip tai pamatyti?

Kokį vestuvinį žiedą rinktis 2011 m.?

Vestuvinis žiedas – meilės ir priklausomybės, ištikimybės, amžinybės simbolis. Jis sieja du žmones, nusprendusius visą gyvenimą praleisti kartu. Pastaruoju metu vyrauja tendencija nemūvėti vestuvinio žiedo.

Vestuvinių žiedų tendencijos 2011-iesiems

Artėja pavasaris, o tai reiškia, kad daugelis jaunavedžių pradeda dairytis vestuvinių žiedų. Šįkart vestuvinių ir sužadėtuvių žiedų ekspertė Julija dalinasi naujausiomis juvelyrikos tendencijomis. Ar žinojote, kad šiemet itin madinga - kontrastai?

Koks yra idealus žiedas idealiai sužadėtinei?

Jau rašėme apie sužadėtuvių žiedų tendencijas ir kaip rinkti žiedą mylimajai, bet... Daugelis įsimylėjelių, atėję rinkti žiedo, išsigąsta jų pasiūlos ir klausia - koks gi žiedas yra tinkamiausias mano idealiai sužadėtinei? Šįkart juvelyrikos ekspertė Julija skuba Jums į pagalbą.

Idėjos žiemos vestuvėms: vestuviniai žiedai

Kviečiame pasvajoti apie vestuvinius žiedus: kokie jie tinka kiekvienam iš mūsų ir ar mūsų norams įtakos daro metų laikai. Kaip ir kuo puoštis norime žiemą? Šįkart žiedų ekspertė Julija su jumis dalinasi idėjomis apie juvelyriką ir vestuvinius žiedus būtent šaltajam sezonui. Nuoširdi Julijos svajonė tiesiai į Jūsų širdis. Skaitome.

Julija atsako į Jūsų klausimus apie žiedus

Tęsiame straipsnių ciklą, kuriuose ApieVestuves.lt ekspertai atsako į Jūsų užduotus klausimus mūsų Facebook puslapyje. Šįkart Julija dalinasi pasaulinėmis tendencijomis, pasakoja apie raudoną ir rožinį aukstą, dalinasi patirtimi ir atsako į kitus Jūsų klausimus.

Naujausia juvelyrikos tendencija - rožinis auksas

Pamenate, dar visai nesenai rašėme apie juodą auksą? O dabar skubame pranešti apie naujausias sužadėtuvių ir vestuvių žiedų juvelykos tendencijas. Apie madingiausius rožinį ir pilką auksą, vyriškų žiedų ir kitas tendencijas Jums pasakoja Julija, kuri ką tik grįžo iš parodos. Skaitom?

Viskas, ką turi žinoti apie deimantus

Ar tikrai deimantai tinka tik moteriškiems žiedams? Ką reikia žinoti apie deimantus, kuriais puošite savo vestuvinius žiedus? Kokios formos būna deimantai? Šie ir kiti klausimai aptariami naujame juvelyrikos ekspertės Julijos straipsnyje. Taigi, šįkart viskas apie deimantus.

Vestuviniai žiedai - Eksperto patarimai

Renkatės vestuvinius žiedus? Vestuvinių žiedų ekspertė pataria kaip teisingai išsirinkti vestuvinius žiedus. Dalinamės ir naujausia FOTO GALERIJA.

Sužadėtuvių žiedų paroda

Užupio galerijoje, jaukų trečiadienio vakarą lankėmės išskirtinių sužadėtuvių žiedų parodoje. Šįkart ne deimantai,o idėjos krito į akis. Kviečiame peržiūrėti nuotraukų galeriją. Galbūt ir Jūs, mieli vyrai, pasisemsite idėjų.

„Trollbeads“ tinka ir vestuvėms

Girdėjome, kad jau yra pagaminta žiedų sudarytų iš trijų dalių: pirmas sužadėtuvių, antras vestuvinis,o trečias dovanojamas gimus pirmam kūdikiui. Tačiau šiandien apie stebuklinguosius karoliukus. Pradėkite kurti stebuklingas šeimos tradicijas dovanodami prasmingas ir ypatingus įvykius primenančias dovanas. Apie „Trollbeads“ Jums pasakoja Julija.

Auksas gali būti ir juodas

Auksas - populiariausias vestuvinių žiedų metalas. Ar kada nors pagalvojote, kad Jūsų vestuviniai žiedai gali būti juodo aukso? Tai paskutinis mados klyksmas. Apie aukso spalvas, kaip jos išgaunamos ir kokią rinktis Jūsų žiedams pasakoja juvelyrikos ekspertė Julija.

Svarbiausias Jos ir Jo jungtuvių simbolis – žiedai

Mūsų žurnalistė, išduosiu paslaptį, ir būsima nuotaka, šiandien parodoje domisi vestuviniais žiedais. Dovilės straipsnis apie naujausias tendencijas ir įdomybes iš aukso ir deimantų pasaulio. Taigi, skaitom!

2010 m. vestuvinių žiedų tendencijos

Vestuviniai žiedai - meilės simbolis. Šių metų tendencija - išskirtiniai žiedai. Ar kada nors pagalvojote, kad sutuoktuvių žiedai ant jūsų pirštų gali būti skirtingi? Kokie žiedai madingti 2010 metais? Iš kokio aukso juos gaminti? Kaip rinktis? Apie visa tai šiame straipsnyje.

Pagalvėlės žiedams - būtinybė ar mada?

Turbūt sutiksite, kad yra be galo svarbu ne tik kaip atrodo, bet ir kaip yra pateikiami vestuviniai ar sužadėtuvių žiedai. Mažytės simpatiškos šilkinės pagalvėlės žiedams – tai ne tik be galo gražus jūsų tuoktuvių ceremonijos akcentas, bet ir ženklas, kad suteikiate žiedams didelę reikšmę, kad apgalvojote kiekvieną savo šventės smulkmeną.

Ką turime žinoti apie vestuvinius žiedus?

Tiek vestuviniai žiedai, tiek ir sužadėtuvių žiedai – tai sąjungos arba dar tik planuojamo bendro gyvenimo kelio simboliai, kuriuos išsirinkti reikia itin kruopščiai. Tad ką tiksliai reiškia žiedai, kodėl jie turi būti nešiojami užmauti būtent ant tam tikro piršto ir koks turėtų būti žiedas, atnešsiantis jūsų sąjungai tą stebuklingąjį “...ir jie gyveno ilgai ir laimingai...”?

Pirkti ar gaminti patiems vestuvinius žiedus?

Taip, vestuvinius žiedus kaip ir sužadėtuvių žiedus reikia pamilti beveik taip pat stipriai, kaip ir savo mylimąjį ar mylimąją. Ir visai nesvarbu, ar tai būtų juvelyrikos parduotuvėje pamatyti žiedeliai, ar dar vizija, kuri profesionalo rankose taps realybe. O ar žinojote, kad yra galimybė patiems dalyvauti žiedų gaminimo procese ir įdėti į juos dalelę savęs?

Graviruoti vestuvinius žiedus ar ne?

Tiek vestuviniai žiedai, tiek ir sužadėtuvių žiedai gali būti išgraviruoti gražiausiais meilės žodžiais, o gal tiesiog mažyčiais simboliais, kurių reikšmę žino tik patys jaunieji ir kaskart, kam nors pasiteiravus, paslaptingai susižvalgo svarstydami, ar atskleisti šią paslaptį, kuri su tokia didele meile ir aistra juos sieja...

Ar tik auksiniai vestuviniai žiedai mums tinka?

Vestuviniai žiedai iš tiesų yra visam gyvenimui ir tai – anaiptol ne metafora. Sužadėtuvių žiedai dažniausiai būna su atsikišusiais brangakmeniais, tačiau ne taip jau ir sunku pakentėti menkučius įbrėžimus, paliekamus bene viskame, ką paliečiate, tuos pusę metų, tačiau renkantis vestuvinius žiedus reikia ypatingo dėmesio net ir smulkmenoms.

Viskas apie brangakmenius vestuviniuose žieduose

Sužadėtuvių žiedai – tai žiedai su brangakmeniais, atskleidžiantys vyrų meilę moterims, parodantys jų norus susieti savo gyvenimus, todėl neretai sakoma, kad meilė moteriai matuojama karatais. Vis labiau tampa populiarūs ir vestuviniai žiedai su akytėmis – įvairiausiais brangakmeniais, turinčiais savitą reikšmę, o gal pasirenkamais dėl tam tikrų gydomųjų galių.

„Mūsų vestuvės 2016“: ką verta įsidėmėti iš vykusių seminarų?

Vasario mėnesio pirmąjį savaitgalį Vilniuje organizuota didžiausia su vestuvėmis susijusi paroda – „Mūsų vestuvės 2016“. Be įvairių renginių, konkursų bei susirinkusių dalyvių šioje parodoje vyko daugybė įdomių seminarų su profesionalais. Mes aplankėme du: „Fashion Gold“ įkūrėjos Julijos Gerlich bei tinklaraščio „Neringos grožio patarimai“ įkūrėjos Neringos Šimkutės. Atskleisime jums jų metu išgirstus svarbiausius faktus ir patarimus.

KONKURSAS JUVELYRAMS: 2017 M. TENDENCIJOS

Sukurk originalų ir trokštamą 2017 m jaunųjų amžinos santuokos simbolį - vestuvinį arba sužadėtuvių žiedą!

Vestuvinių žiedų mados vėjuose valdo klasika

Nors vasara dar už kalnų, bet stropūs jaunavedžiai jau rimtai ruošiasi vestuvėms, todėl pasikalbėkime apie šių metų vestuvinių žiedų tendencijas.

Vestuvinių žiedų tendencijos 2011-iesiems

Artėja pavasaris, o tai reiškia, kad daugelis jaunavedžių pradeda dairytis vestuvinių žiedų. Šįkart vestuvinių ir sužadėtuvių žiedų ekspertė Julija dalinasi naujausiomis juvelyrikos tendencijomis. Ar žinojote, kad šiemet itin madinga - kontrastai?

Patarkit, kaip išrinkti sužadėtuvių žiedą?

Šį straipsnį dedikuojame išskirtinai vyrams. Mielieji, jį būtina perskaityti prieš einant pirkti nuostabiausio sužadėtuvių žiedo savo merginai. Nei tavo ar jos mama, nei draugai nepatars tau taip, kaip tavo širdis ir profesionalas. Taigi, kaip sužadėtuvių žiedą rinktis ir su kuo - jums pataria ekspertė Julija.
Kokiu akmenuku papuoštas jūsų sužadėtuvių žiedas? Ar žinojote, kad kiekvienas akmuo turi savitą reikšmę, o kai kurie jų turi netgi gydomųjų galių. Būsimieji jaunikiai, sužadėtuvių žiedai būna patys įvairiausi, su pačiomis įvairiausiomis inkrustacijomis, tad siūlome pasidomėti iš anksto ne tik akmenėliais, bet ir tauriaisiais metalais. Vestuviniai žiedai taip pat įgauna vis naujų raštų, metalo, inkrustacijų pasirinkimo galimybes, tačiau juos rinktis reikėtų kur kas atidžiau, juk vestuvių žiedai – tai žiedai visam gyvenimui. Supažindinsime jus su vestuvinių žiedų mados tendencijomis, pažvelgsime į žiedus iš visai neromantiškos - praktinės pusės ir pasidomėsime, kaip gali svyruoti žiedų kainos. P.s. Ar girdėjote, kad jau galite patys prisidėti prie savo vestuvinių žiedų gamybos proceso?

Registruokis kataloge

Jeigu Jūsų verslas susijęs su vestuvėmis, parašykite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime. Kartu nuspręsime, kuo šis vestuvių katalogas gali būti naudingas Jūsų verslui ir klientui.
Tel.:
* duomenys saugus. zr.: privatumo politika
Facebook draugai rekomenduoja

Video

Gija
SKAITOMIAUSI
EKSPERTŲ STRAIPSNIAI
KATALOGO NAUJIENOS