Subtilaus natūralumo ir prabangių blondinių triumfas

Vestuvinis šokis

Vestuvinis šokis – tai ne tik jaunųjų pasirodymas svečiams, bet ir savotiškas ritualas, kuriuo vestuvinių apeigų metu išreiškiami jausmai vienas kitam. Paprastai šiam ritualui pasirenkamas jaunųjų valsas, nes šis šokis – tai savotiška aliuzija į pasakose sutinkamą amžiną meilę: “..ir jie gyveno ilgai ir laimingai...”. Vestuvių valsas paprastai būna itin jaudinantis, o jo metu jaunųjų tėveliai išspaudžia ne vieną ašarą. Tuo šis vestuvinis šokis ir yra žavus. Tačiau tai nėra taisyklė – nebūtinai turėtų būti pasirenkamas valsas vestuvėms. Kaip jau minėjome, jaunųjų šokis – tai ritualas, kuriuo išreiškiami jausmai, tad, jeigu tie jausmai yra pasiutusiai pašėlę, o jaunųjų meilė ritmiška toli gražu ne klasikinei muzikai, tuomet koks nors “crazy” šokis būtų kaip tik. Išmokti pasirinkto šokio žingsnelius arba sukurti savo šokį jums gali padėti “Šokių akademija”, nes jie tikri savo srities profesionalai – nesvarbu, kas jus bedomintų: šokis jauniesiems, pulko šokis ar tiesiog smagūs šokiai vestuvėms ir ne tik.

Pagal DESPACITO sušoktas nuostabus pirmasis šokis

Pagal DESPACITO sušoktas nuostabus pirmasis šokis - ar jau matei? Jis plinta kaip virusas visame Facebook.

Jaunikio staigmena nuotakai: neįtikėtinas šokis

Jei jau galvojate, kad matėte viską, kaip jaunikiai gali nustebinti nuotakas per vestuves, tai kviečiame pažiūrėti šį video. Neįtikėtinas šokis ir ne tik jaunikio, bet ir ...
 

Daugiau nei 10 mln. kartų peržiūrėtas nuotakos ir tėčio šokis

Daugiau nei 10 mln. kartų peržiūrėtas nuotakos ir tėčio šokis jus apstulbins.

STULBINAMOS IDĖJOS, KAIP ŽENGTI PRIE ALTORIAUS

Kam vestuves pradėti įprastu žengimu duoti priesaikos, jei galima tai padaryti originaliai? Tai jūsų diena, kai galite daryti, ką širdis geidžia. Įprasta į bažnyčią įeiti grojant lėtai muzikai, būti pasitempusiam, kai lauki prie altoriaus, jaudintis, kad nesukluptum ar neužmintum suknelės. Ne. To tikrai nereikia, nes šia dieną nesvarbu niekas. Svarbiausia - jaustis nuostabiai ir mėgautis!

2016 m. populiariausios pirmojo šokio dainos

Spotify sudarė populiariausių dainų sąrašą ir juo su jumis dalijamės.

Jaunikio ir mamos šokių 5-ukas pravirkdę nuotakas

Vestuvių ceremonijoje vienas gražiausių ir kartu jautriausių dalykų – šokis su tėvais. Tai – lyg padėka jiems už visus patirtus auginimo džiaugsmus bei vargus, o taip pat ir didelės pagarbos ženklas, tad nieko nuostabaus, kad toks šokis sukelia nemažai jautrių emocijų. Būtent todėl šį kartą siūlome pasižiūrėti pačius gražiausius jaunikių ir jų mamų šokius, kuriems abejingi tikrai neliksite!

Idėja jaunikiui kaip nustebinti nuotaką

Vestuvių dieną reikia stebinti ne tik svečius, bet ir vienas kitą. Puiki idėja mėgstančiam šokti jaunikiui - šokis savo išrinktajai.

FB nuotakų rekomenduojamos dainos pirmajam šokiui

Dauguma jūsų sprendžiate dilemą, kokią dainą pasirinkti šokant jaunavedžių šokį. Juk ne visi turi tą, kurios klausė vos tik susipažinę ar kuri simbolizuotų ypatingą laiką su antrąja puse. Dalijamės dainų sąrašu, kurį rekomenduoja vestuves planuojančios merginos.

Tokio šokio dar nematėt

Tikiu, kad tokio vestuvinių šokio dar nematėte. Vau.

Idėja jaunikiui: nustebs nuotaka

Vestuvių dieną reikia stebinti ne tik svečius, bet ir vienas kitą. Puiki idėja mėgstančiam šokti jaunikiui - šokis savo išrinktajai.

Idėja vestuvėms – minios šokis (flashmob‘as)

Šiandieną nusprendėme pasidomėti apie vestuvių šokį, juk bėgant metams jis, kaip ir pačios vestuvės, pasikeitė. Kalbiname šokių mokytoją, „Šokių Akademijos“ vadovę Jurgitą Česnavičiūtę, mielai mums sutikusią papasakoti, ko šiandien nori jaunieji ruošdami vestuvinį šokį ir kaip tai įgyvendinama. Taigi pradedame nuo pradžių, kas įdomiausia.

Išmokime šokti lėtą valsą (video pamoka)

Išmokime šokti lėtą valsą. Mokomės pagrindinį žingsnį.

Pirmasis jaunųjų šokis. Patarimai

Kad ir kaip būtų keista, vienas svarbiausių aspektų norint nustebinti svečius – šokio trukmė. Dažniausiai dainos trukmė būna 3–4 min. Jei visą šį laiką šoksite, svečiams pabos net ir itin įspūdingas šokis. Idealiausias variantas 1–2 min. Per tiek laiko spėsite parodyti gražiausius žingsnelius, sukaustyti svečių dėmesį ir jį išlaikyti. Vėliau vedėjas galėtų pakviesti visus svečius prisijungti.

Romantiškos dainos Jūsų pirmam šokiui

Tęsiame temą apie dainas jūsų pirmąjam šokui. Šįkart Jurgita išrinko gražiausias romantiškas dainas. Perklausę visas jas tikrai pajusite, kad norite ir galite šokti. Puodelis šiltos arbatos, pasigarsiname kompiuterius ir klausom.

Vestuvių vakaro staigmena svečiams

Kiekvieną pavasarį ir vasarą tenka nemažai bendrauti su būsimais jaunavedžiais, norinčiais paruošti išskirtinį vestuvinį šokį. Susitikę dažniausiai kalbame apie šokio muziką, žingsnelius ir beveik visada susidraugaujame, jaukiai šnekučiuojamės apie įvairius vestuvių šventės planus, smulkmenas.

Kokia muzika tinka mūsų šokiui?

Nusprendėte šokti ypatingą jaunavedžių šokį? Šaunuoliai. Apie skirtingus šokius ir smagias idėjas jau kalbėjome, tad šįkart Jurgita jums pataria kaip pasirinkti dainą jūsų šokiui. Paklausykime rekomenduojamų meilės dainų. Kokia daina yra jūsų meilės šokio daina?

Kaip įkalbėti mylimąjį lankyti šokių pamokas?

Nuotaka svajoja apie nuostabų vestuvinį valsą arba kelių šokių junginį, o būsimasis jaunikis vis dar galvoja, kad šokti gali tik profesionalai. Ką daryti? Profesionali šokių mokytoja pataria, Jums, mielosios, kaip pakviesti mylimąjį šokti kartu. Juk mokytis šokti smagu, o per vestuves visi bus sužavėti. Patikėkite.

Kokią dainą rinktis vestuvių šokiui?

Nusprendėte šokti per vestuves jaunavedžių šokį? Sveikiname. Juk tai puiki pramoga jums patiems ir svečiams. Šokių pamokos ne tik puikiai atpalaiduoja,bet kartu praleisite daug gražių akimirkų. Bet prieš eidami mokytis pagalvokite - kokia daina tinkamiausia Jūsų šokiui. Šįkart Jurgita pasakoja kaip išsirinkti tinkamiausią dainą.

Apie Vienos valsą jaunavedžiams

Vestuvinis šokis - labai svarbi Jūsų šventės dalis. Dabar vis populiaresni yra linksmi jaunųjų šokiai su pulku, tačiau šįkart apie šokių karalių - Vienos valsą. Kodėl jį rinktis vestuvėms? Kiek laiko reikėtų mokytis? Apie viską Jums pasakoja šokių ekspertė Jurgita.

Ar tik Vienos valsas gali būti vestuvinis šokis?

Tradiciškai jaunieji šoka Vienos valsą, tačiau tai anaiptol nėra taisyklė. Jūsų vestuvinis šokis gali būti ir samba, ir sirtakis, ir salsa, ir netgi lietuviška polka. Tai priklauso nuo jūsų norų ir pasirinktos muzikos. Beje, mokytis šokti gali būti be galo smagu, jeigu kartu pasikviesite ir savo vestuvių pulką: pabrolius su pamergėmis.

Brangioji, gal per Deimantines vestuves pakartojam savo pirmąjį šokį?

Senosios kartos nuotakoms tikrai nekils klausimas, koks buvo jų vestuvinis šokis, nes tradiciškai pirmojo jaunavedžių šokio vaidmenį atlikdavo valsas. Laikai keičiasi, šiandien jaunieji turi galimybę sušokti ir salsą, ir rumbą ar net specialiai jiems iš atskirų žingsnelių sukurtą šokį. Nesvarbu ką pasirinksite, pirmasis šokis – vis dar labai svarbi vestuvinių apeigų dalis.

STULBINAMOS IDĖJOS, KAIP ŽENGTI PRIE ALTORIAUS

Kam vestuves pradėti įprastu žengimu duoti priesaikos, jei galima tai padaryti originaliai? Tai jūsų diena, kai galite daryti, ką širdis geidžia. Įprasta į bažnyčią įeiti grojant lėtai muzikai, būti pasitempusiam, kai lauki prie altoriaus, jaudintis, kad nesukluptum ar neužmintum suknelės. Ne. To tikrai nereikia, nes šia dieną nesvarbu niekas. Svarbiausia - jaustis nuostabiai ir mėgautis!

2016-ųjų muzikos vėjai vestuvėms

Muzika yra vienas tų dalykų, kuris padeda sukurti tinkamą atmosferą šventės metu. Kaip ir kitur, taip ir muzikoje vyrauja tam tikri vėjai, tad kviečiame paskaityti ir paklausyti, kokie jie šiemet.

Paverskite mergvakarį nepamirštamu šokiu!

Vieną jaukų vasaros vakarą Vilniaus senamiestyje kalbėjomės su Jurga Česnavičiūte – „Šokių akademijos“ įkūrėja – apie mergvakarius, jų tradicijas ir šokio subtilybes. Jurga atskleidė, jog merginos drąsiai renkasi šokio pramogas mergvakariui ir papasakojo, kaip atrodo mergvakaris „Šokių akademijoje“. Apie visa tai ir dar daugiau skaitykite straipsnyje.
Ko gero, seneliai jūsų šventėje tikėsis, kad jūsų vestuvinis šokis – tai šokių karalius jaunųjų valsas. Nepasiduokite spaudimui! Žinoma, valsas vestuvėms tinka puikiai ir labai smagu, jeigu norite jį šokti, tačiau žinome, kad yra ir tokiu, kurie norėtų paimprovizuoti. Šokių akademija, be jokios abejonės, gali pasirūpinti, kad šokis jauniesiems būtų tinkamai parinktas pagal jų charakterį ir nusiteikimą. Ko galite tikėtis ir apie ką svajoti? Tinka bet koks “crazy” šokis, atėjęs jums į galvą. Jūsų vestuvinis šokis gali būti netgi viso pulko šokis, juk taip daug smagiau ne tik šokti, bet ir mokytis. Taigi, išmeskite iš galvos nusistovėjusius stereotipus, kad jaunųjų šokis gali būti tik vestuvių valsas, ir susipažinkite, kokie šokiai vestuvėms siūlomi šiandien.

Registruokis kataloge

Jeigu Jūsų verslas susijęs su vestuvėmis, parašykite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime. Kartu nuspręsime, kuo šis vestuvių katalogas gali būti naudingas Jūsų verslui ir klientui.
Tel.:
* duomenys saugus. zr.: privatumo politika
Facebook draugai rekomenduoja