PERSONALIZUOTOS DOVANOS PAMERGĖMS

Vestuvinių suknelių salonai

Vestuvinių suknelių salonai, vyrų akimis, - tai komercinės paskirties patalpos, grūste prigrūstos vestuvinių suknelių, o šių salonų paskirtis yra vestuvinių suknelių nuoma, vestuvinių suknelių pardavimas, o ne retai ir vestuvinių suknelių siuvimas (pastarasis stipriai kerta per kišenę – jie tai žino). Vestuvinių suknelių salonai, moterų akimis, - tai vieta, kur išsirenkama suknelė vestuvėms – vienai iš pačių svarbiausių akimirkų gyvenime, kai norisi jaustis ypatingai, stovėti ant pjedestalo tarsi žavingai krištolinei būtybei, dengiamai nepaprasto grožio nuotakos suknelės. Mes suprantame, kad vestuvinės suknelės paieškos – tai ilgai trunkantys ieškojimai, kurių metu jums, brangiosios, reikia palaikymo ir pagalbos. Tad jeigu jus domina vestuvių suknelės, vakarinės suknelės ar proginės suknelės, mes džiaugiamės galėdami padėti. O jeigu svarstote, kas yra geriau: vestuvinės suknelės nuoma ar pirkimas, ar siuvimas, o galbūt, kurį saloną išsirinkti iš tokios gausybės siūlomų, kviečiame susipažinti su kitų nuotakų patirtimi.

Išskirtinės suknelės jau LIETUVOJE

Vestuvių mados studija „DIVA“ – naujai Kauno senamiestyje atsidarantis prabangių ir naujausias tendencijas diktuojančių suknelių butikas. Baltijos šalyse „DIVA“ studija bus vienintelė oficiali prekinio ženklo „Lorenzo Rossi“ atstovė, taip pat turėsime ir „Milla Nova“ išskirtinių suknelių bei „Crystal Design“ haute couture visą kolekciją. Studija „DIVA“ ypatinga, nes suknelių, kurios apsigyvens joje, nerasite niekur kitur Baltijos šalyse – tik pas mus. Į savo studiją atrinksime pačias įspūdingiausias, gražiausias, įdomiausias sukneles. Stengiamės dėl būsimų nuotakų, kad jos pasijustų ypatingomis savo vestuvių dieną.

„Rent Boutique“ spinta: ką vilkėti nuotakai?

Ne naujiena, kad moterims visada sunku išsirinkti, ką vilkėti. Nesvarbu, ar tai pirmas pasimatymas, ar įprastas išėjimas apsipirkti... Ką jau kalbėti apie vestuves, kurios susuka galvą kone kiekvienai nuotakai. Dekoracijos, vaišės, gėlės: viskas anksčiau ar vėliau išsprendžiama. Tačiau aprangos tema, ko gero, neišsemiama. Feisbuko grupėje „Nuotakų namučiai“ vis daugiau ir daugiau nuotakų klausia patarimų, kokią suknelę pasirinkti vestuvių antrai dienai, pirmajam šokiui ar vakarinei daliai. Todėl ApieVestuves.lt portalas, jums, mielos nuotakos, atveria „Rent Boutique“ spintos duris. Pasižvalgome!
 

„Angelo Kids“ – stilinga apranga vestuvių mažiesiems

Tiek socialiniuose tinkluose, tiek prie puodelio kavos tėveliai įsitraukia į aktyvias diskusijas, kaip per vestuves ar kitą iškilmingą šventę papuošti savo mažąją princesę ar jaunąjį karalaitį?

KONKURSAS: RENT BOUTIQUE IEŠKO STILINGŲ VESTUVIŲ VIEŠNIŲ

Greit eisi į vestuves? Ieškai stilingos aprangos? Nori išsiskirti iš minios ir pritrenkti savo įvaizdžiu, bet neužgožti nuotakos? RENT BOUTIQUE ieško būtent tavęs. PRIZAS: nuostabi TAVO pasirinkta dizainerio suknelė, kuri kabo RENT BOUTIQUE drabužinėje ir laukia pirmo pasimatymo su TAVIMI ir specialios profesionalų komandos fotosesija ir nuostabus įvaizdis Tau bei interviu.

„Orelli“ pristato pavasario-vasaros suknelių kolekciją

Ką tik pristatyta stulbinamo grožio kolekcija su 30 suknelių, artėjantis naujas vestuvių sezonas ir vis dar žibančios Aurelijos akys, kai pasakoja apie nuotakos sukneles. Šiandien geriame arbatą su „Orelli“ mados namų dizainere Aurelija Beliakaite ir dalijamės visoms nuotakoms ypač aktualia tema – vestuvinės suknelės.

„Noiva“ suknelių salone – nauja St. Patrick kolekcija

Puiki žinia visoms nuotakoms – naujus metus „Noiva“ salonas pasitinka su dar vienu išskirtiniu vestuvinių suknelių vardu St. Patrick „Pronovias“! Šalia daugybės kitų žymių vardų nuo šiol pas mus galėsi rasti ir šio ispanų kilmės ženklo grožybių!

SANTA salone proginių suknelių kolekcijos!

Suknelė – tai lyg moters vizitinė kortelė, tai vakaro sėkmė ir pirmas įspūdis. Kiekviena moteris ieško tokios suknelės, kurią pamatę kiti netektų žado ir negalėtų atitraukti akių. Tobula suknelė gali paversti Jus vakaro žvaigžde ir prikaustyti visų žvilgsnius.

VAMP mados namų 2015 kolekcija

Kiekvienos naujos kolekcijos ir nauji metai atneša naujų vėjų į vestuvinių suknelių madą, sukuria naujų, dėmesį patraukiančių akcentų. Šį kartą apie naujas kolekcijas, jų formas, spalvas bei dominuojančius audinius pasakoja VAMP mados namai. Jie visai neseniai pristatė savo naują kolekciją, tad dalijasi ilgaamže patirtimi vestuvinių suknelių srityje ir savo naujos kolekcijos perliukais.

„Inži“ šventes pasitinka kartu su mažaisiais

Artėja Jūsų vestuvės, o galbūt planuojate jose dalyvauti? Savuoju apdaru jau pasirūpinote, tačiau nežinote kaip papuošti savo vaikus? Ne paslaptis, jog vaikai puošia mūsų kasdienybę, o ypač gražiausių švenčių metu, kuomet patį tyriausią džiaugsmą galime pamatyti jų akyse. Mados namai „Inži“, kurianti išskirtinius rūbus moterims nepamiršta ir didžiausio jų džiaugsmo – vaikų. „Inži“ kviečia pasirūpinti, jog mažieji didžiausiomis Jūsų gyvenimo šventėmis būtų ne tik laimingi, bet ir stilingi.

SANTA salone naujos vestuvinės suknelės!

Vestuvinių ir proginių suknelių salono „Santa“ duris pravėrė visame pasaulyje žinomų ir garsių dizainerių bei mados namų vestuvinių suknelių kolekcijos. Tiesiai iš Barselonos naujausia 2015 metų PRONOVIAS vestuvinių suknelių kolekcija sudrebino „Santa“ salono vitrinas. Nepakartojamą PRONOVIAS kolekciją taip pat papildė ir visame pasaulyje žinomos ir nuotakų dievinamos kompanijos MAGGIE SOTTERO 2015 metų vestuvinių suknelių kolekcija.

Angelo Mio apie Rosa Clara sukneles

Rosa Clara yra viena populiariausių pasaulinio garso vestuvinių suknelių dizainerė, kurianti savo vardo kompanijoje. Veiklą Barselonoje pradėjusi šiandien Rosa Clara karaliauja visuose didžiuosiuose pasaulio miestuose, kadangi viso pasaulio nuotakos Rozos Claros kurtas sukneles pamilo akimirksniu.

I. Žitkuvienė apie vestuvines sukneles ir jų kūrimą

Šiandien lietingą, bet kartu ir saulėtą popietę lankomės jaukioje galerijoje, kur domimės, kaip laiko atimantis darbas gali būti derinamas su šeima ir kaip gimsta nuostabios vestuvinės suknelės, kurių, ko gero, trokšta kiekviena nuotaka. Apie gyvenimą, kūrybą bei mados vingrybes mums pasakoja „InŽi“ mados namų įkūrėja Ingrida Žitkuvienė.

Žvilgsnis į 2015: nuotakos stilius pagal Angelo Mio

Visais metų laikais, be išimčių, stengėmės padėti tiek jaunavedžiams, tiek visiems vestuvių svečiams. Šį kartą mes vėl verčiame baltą lapą ir kalbame apie 2015 metų tendencijas. Nors ir sunku prognozuoti nuotakų norus, o juolab dar tik būsimus, mes maloniai apie tai pakalbėjome su šios srities eksperte. Su „Angelo Mio“ savininke Živile kalbamės ne pirmą kartą ir ji turi ką papasakoti apie ateinančias mados permainas.

Vestuvinės suknelės paieškos: Milady salonas

Nėriniai nėriniukai... Kaip tik jie drabužiui suteikia romantikos, lengvumo, paslapties įspūdį. 2014 metais nėriniai niekur nedingsta – jie vis dar populiarūs. Ne viena nuotaka, svajodama apie vestuvinę suknelę, nėriniams teikia ne mažiau reikšmės nei drabužio audiniui, modeliui, spalvai. Šis straipsnis kaip tik ir yra apie vestuvines sukneles. Nėriniuotas ir be nėrinių.

Skaitytojos laiškas: nesėkmingas Kauno suknelių salonų šturmas

Visada maniau, kad vestuvių planavimas turi kelti tik geras emocijas. Pasirodo, ne visada būna taip, kaip tikiesi. Turime savo šventės viziją, kuri gali kisti, priklausomai nuo aplinkybių ir situacijos. Daugiau mažiau žinome, ko norime. Nors vestuvės po metų, dar neturime išsirinkę vietos, tikslios datos, tačiau kaip ir visos merginos jau pradėjau suknelės paieškas. Tad su geriausia drauge leidomės po Kauno vestuvinių suknelių salonus. Ir... nuotykiai prasidėjo.

Nuotakų mados reidas į nuomos salonus

Vestuvinių suknelių salonai – ar žinote, kiek jų iš viso yra? Užtikriname, tikrai neapeisite visų (pristigs laiko, jėgų, o galiausiai ir noro), tačiau to ir nereikia, nes mes padarėme reidą į nuomos salonus ir norime pasidalinti savo įspūdžiais su jumis!

Nuotakų mados reido eksperimentas. Kaunas I dalis

Vieni vestuvinių suknelių salonai įvardijami kaip geresni už kitus, kiti stipriai peikiami, o apie kai kuriuos apskritai nieko negirdėti. Susipainioti internetinių diskusijų džiuglėse visiškai nesudėtinga – gali nutikti taip, kad “nuotakų rojumi” tituluojami salonai jums pakvips kiču, o mažyčiuose nebyliuose salonuose atrasite savo sielos namus.

Šalin trumpas ir aptemptas klubinio tipo sukneles

Vestuvių planuotoja Laima, žinoma kaip „Pūsta suknelė“, nuolatos besisukanti vestuvių šurmulyje, šį kartą dalijasi patarimais apie įvaizdį. „ApieVestuves.lt“ portalui ji atvirauja, kokias sukneles šventėms ir darbui renkasi pati bei kokias rekomenduotų vestuvių viešnioms. „Suknelė man turi būti kaip „baltas lapas“, vadinasi, be įmantrybių, paprasto silueto, tiktų prie mano ūgio, kad prie jos būtų galima priderinti įdomų aksesuarą ar detalę“, − atviravo Laima, kuri draugės vestuvėms suknelę surado „RentBoutique“ drabužinėje.

Kurių suknelių vestuvių viešnios nori labiausiai

Pamenate „Rent Boutique“ ir „ApieVestuves.lt“ rengtą konkursą? Vestuvių viešnioms buvo suteikta proga laimėti pasirinktą suknelę šventei bei profesionalų sukurtą įvaizdį. Kurios suknelės sulaukė daugiausiai dėmesio? Mes jums tai atskleisime! Pasižvalgykite po galeriją.

Vestuvinių suknelių kūrėja Ingrid INŽI: “Mano nuotaka – tikra karalienė”

„Žaviuosi moterimis, kurios mėgaujasi gyvenimu, drąsiai žengia savo keliu, žino kiekvienos dienos vertę ir myli save. Tai svarbu, nes tik mylėdamas save gali dalinti meilę kitiems“, −neabejoja vestuvinių suknelių kūrėja Ingrida Rutkauskaitė. Šių metų „Ingrid INŽI“ kolekcijoje– klasikinės, labai moteriškos ir itin romantiškos suknelės karalienėms.

5 RentBoutique.com deriniai ištikimiausioms nuotakos draugėms

Nieko tokio, jei nesugalvojate, ką apsivilkti, kai einate apsipirkti į šalia namų esančią parduotuvę. Tačiau draugės vestuvių diena – visai kas kita! Tiesiog privalu rasti patį puikiausią derinį! Deja, net ir pačioms kūrybingiausioms ne visada sekasi, tad „RentBoutique“ ateina į pagalbą.

Čia gyvena laimingos vestuvinės suknelės

Su Armina iš MyDAY susipažinom lankydamosis viešbučio pristatyme, o prieš tai ji buvo matyta Facebook puslapyje. Bet pagaliau sutikta gyvai mergina pasirodė šilta, miela, maloni, profesionali. Tąvakar buvo smagu pasikalbėti ir bevystant įvairias vestuvių temas pasirodė, kad į daug ką žiūrime labai panašiai. Šiam vestuvių sezonui besibaigiant kalbamės su Armina apie nuotakų sukneles ir kas su jomis įvyks jau labai greitai. Gurkšnis šalto vandens su citrina ir pradedam.

Ką turiu žinoti prieš pirkdama vestuvinę suknelę?

Mielos nuotakos, svarstote nuomotis ar pirkti vestuvinę suknelę? Šįkart suknelių ekspertė Elena Jums patars kaip rinktis ir į ką atkreipti dėmesį perkant šį ypatingą rūbą. Nepamirškite, kad rodyti jaunikiui suknelės prieš vestuves nereikėtų. Tegul tądien dar kartą pamato kokią gražią moterį veda.

Nuotakų mados reidas į nuomos salonus

Vestuvinių suknelių salonai – ar žinote, kiek jų iš viso yra? Užtikriname, tikrai neapeisite visų (pristigs laiko, jėgų, o galiausiai ir noro), tačiau to ir nereikia, nes mes padarėme reidą į nuomos salonus ir norime pasidalinti savo įspūdžiais su jumis!

Antrosios dienos drabužiai nuotakai

Vis dar gyvuoja tradicija vestuves švęsti keletą dienų. Ko gero, antrąją šventės dieną vestuvinės suknelės nesivilksite, tad kuo puoštis? Be jokios abejonės, išskirtinis ir puošnus nuotakos stilius turi būti išlaikytas, tačiau jūsų pasirinkimas priklauso nuo to, kur ir ką veiksite, nuo metų laiko ir, žinoma, nuo jūsų pačios norų.

Nuotakos suknelė antrai dienai

Antrąją vestuvių dieną vilkimi jaunosios drabužiai neturėtų nustelbti vestuvinės suknelės, tačiau taip pat ir neturėtų būti pernelyg paprasti. Visgi, jūsų šventė tęsiasi, tad ir nuotakos stilius turėtų būti išlaikytas. Pateikiame keletą naudingų patarimų, kaip išsirinkti suknelę antrai vestuvių dienai.
Vestuvinių suknelių salonai, jų yra tokia gausybė, kad net ir pati ryžtingiausia nuotaka visų nespėtų apeiti. Ieškodami tinkamos vestuvinės suknelės, padarėme net keletą reidų į internte liaupsinamus salonus, užsiimančius vestuvinių suknelių nuoma. Rezultatais dalinamės su jumis šiame mūsų puslapio skyriuje. Vestuvinės suknelės nuoma, pasirodo, yra kur kas sudėtingesnis uždavinys nei manėme: vestuvinių suknelių salonai perpildyti, modeliai kartojasi ir po ilgų ieškojimų pasijunti tarsi spąstuose. Tačiau patirtis skirtinga – kito reido dalyvės buvo pasitiktos su šampanu ir braškėmis, dėl jų valandėlei buvo uždarytas salonas, o vestuvinių suknelių dizainerė čia pat nupiešė pageidaujamos suknutės eskizą. Vestuvinių suknelių pardavimas ar vestuvinių suknelių siuvimas – tai paslaugos, kurios teikiamos kai kuriuose nuomos salonuose arba ten bent jau suteikiama informacija, į ką būtų galima kreiptis šiais klausimais. Mielosios, beieškodamos savo vestuvių suknelės, vakarinės suknelės ar proginės suknelės niekada negalite žinoti, kur rasite savo sielos namus.

Registruokis kataloge

Jeigu Jūsų verslas susijęs su vestuvėmis, parašykite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime. Kartu nuspręsime, kuo šis vestuvių katalogas gali būti naudingas Jūsų verslui ir klientui.
Tel.:
* duomenys saugus. zr.: privatumo politika
Facebook draugai rekomenduoja