ANYTOS - DRAUGĖS AR PRIEŠĖS?

Vestuvių fotografai, fotofilmai

Foto paslaugos Jūsų šventei turi būti teikiamos labai profesionaliai, nes vestuvės – tai įvykis, kur nėra ir niekada nebus nei repeticijų, nei pakartojimų, nei antro kadro galimybės. Vestuvinės nuotraukos jums, mieli jaunieji, primins vieną iš gražiausių ir, ko gero, reikšmingiausių įvykių gyvenime. Vestuvinis albumas, po daugelio metų atsidūręs jūsų pronūkių rankose, papasakos jiems žavingą, beveik stebuklinę meilės istoriją. Taip, vestuvių albumas turi pažadinti iliuzijas, šilčiausius jausmus ir tikėjimą meile... Todėl nenumokite ranka į tokius, tarsi savaime suprantamus dalykus kaip vestuvių fotografas, vestuvinis fotoalbumas, foto knyga, foto studija, vestuvinių nuotraukų gamyba – tai anaiptol nėra tik techniniai dalykai. Šiame puslapio skyriuje mes padėsime jums visiškai kitu kampu pažvelgti į šias subtilybes ir pateiksime ne tik vertingų patarimų, bet ir supažindinsime su naujausiomis tendencijos: nuotraukos internetu, išskirtinės, netikėtos foto studijos, originalios foto knygos, jauni, tačiau talentingi vestuvių fotografai.

Mane fotografavo ADAS, o tave?

Juokaujama, kad švenčiausioji vestuvių trejybė – fotografas, vedėjas ir vestuvių vieta. Jais pasirūpinti reikia pirmiausia, pataria žinovai, nes geriausių profesionalų ir populiariausių vietų tiesiog nelieka dar nesibaigus einamajam sezonui. Vietą jaunieji dažniausiai renkasi nesunkiai: pagal gimtinę ar gyvenamą vietą ir prasmingų emocijų sąsajas. Gerų rekomendacijų nestokojantys vedėjai išgraibstomi iškart, o išsirinkti fotografą tikrai užtrunka. Juk peržiūrėti reikia ne vieną feisbuko paskyrą ar interneto svetainę. Kur ir kaip rinktis, netrūksta patarimų ir galima nuo jų uždusti. Dažniausiai visi ieško „kažko išskirtinio“ ir ne už milijoną.

Profesionalus vestuvių fotografas Marius Žičius

Ieškote išskirtinio fotografo, kurio paslaugos nekainuoja pusės vestuvių biudžeto? Nenorite saldintų, lyg keksiuko cukraus lygio nuotraukų? Norite ir po dešimties metų, vartydami vestuvių albumą, matyti natūralias emocijas ir tikruosius save? Nujaučiame, kad fotografas Marius Žičius („F/12“) ir jo darbai Jums patiks!
 

Alina Paurazė photography ieškantiems emocijų fotografo

Alina Paurazė photography ieškantiems emocijų fotografo

Laima Druknerytė: šypsenų fotografė

Nuotraukų būna įvairiausių: popierinių ir skaitmeninių, nuostabių ir nevykusių, senų ir sendintų, naujų ir gimusių dar tik jūsų fantazijose, bet neįgyvendintų. Vienose nuotraukose sau patinkame, kitose į save nė pažvelgti nenorime. Vieni fotografuojasi gamtoje, kiti – patalpose, vieni mėgsta natūralizmą, kiti nori kuo daugiau specialiųjų efektų, vieni pozuoja, kiti sustabarėja... Vieni fotografuoja patys, kiti ieško specialisto. Visi norai išpildomi, bet tam svarbus tinkamas fotografas. Jei patys nefotografuojate, žinoma, jau skaitėte, kaip išsirinkti gerą profesionalą. Šia tema straipsnių netrūksta. Šį kartą pateiksime ne patarimų punktus, o paprasčiausiai supažindinsime su viena puikia fotografe.

Šiuolaikinės nuotakos darosi asmenukes!

Jeigu olimpiečiai darosi asmenukes nuo apdovanojimų pakylos, kodėl to neišbandžius nuotakai per savo vestuves? O čia keletas gudrybių tobulai asmenukei:

Ką fotografas padaro dėl kadro (neįtikėtinos situacijos)

Specialiai progai - vestuvėms - reikia ir profesionalaus fotografo, kuris sugebėtų įamžinti geriausias akimirkas. Sugebėtų užfiksuoti viską, kad paskui būtų gera prisiminti.

GRAŽIAUSIŲ FOTOSESIJŲ VIETOS KAUNE

Nė vienos vestuvės nepraeina be fotosesijos. Tai šventė, kai svarbu įamžinti gražiausią dieną. Tačiau taip pat svarbu surasti gražią vietą, todėl mes sudarėme TOP5 gražiausių Kauno vietų.

Pagaliau radau vestuvių filmuotojus, kuriuos galiu rekomenduoti

Kai „Facebook“ parašė Reda, prisistatydama, kas ji tokia (socialiniame tinkle ją žinojau), ir pakvietė pažiūrėti jų darbus, viską atidėjau laisvesnei popietei ir nieko nesitikėdama namų tyloje įsijungiau jų svetainę ir... Peržiūrėjusi kelis vaizdo įrašus verkiau pasikūkčiodama... Pirmiausia, dėl to perteikiamo jausmo, vėliau pamačiusi savo vestuvių fotografo ir jo žmonos vaizdo įrašą, o po to žiūrėjau ir stabdžiau, nes nebemačiau ekrano.

Užburianti vestuvių fotosesija VENECIJOJE

Kai pamačiau „Facebook“ šią fotosesiją, mane prikaustė prie monitoriaus ir negirdėjau nieko: nei telefono skambučio, nei ką man kalbėjo žmonės, nieko. Atrodė, išnyko laikas ir erdvė ir aš žiūrėjau į kino filmą, pasaką, meilę, istoriją, ir... Dar daug visko viename. Tikrai galiu nuoširdžiai pasakyti, kad ši vestuvių fotosesija man šiuo metu yra pati gražiausia, kokią esu mačiusi. Sveikinu „Jūras Duo“ komandą ir stengiamės juos pažinti toliau. Džiaugiuosi, kad šie kosmopolitai, eruditai ir fotoperfekcionistai sutiko papasakoti apie fotosesiją ir kaip viskas gimė bei vystėsi iki to tobulumo.

2016-ųjų nuotakos fotografų prašo šių dalykų

Juostinė fotografija, dronai, nuotraukos tarsi iš mados žurnalo, mažiau filtrų arba be jų, dūminės bombos ir kiti - tai dalykai, ko nuotakos prašo fotografų. Kas kaip kodėl ir ar tai pasitvirtins kviečiame paskaityti tekste apie vestuvių fotografijos naujienas.

Ieškot fotografo? G. Bubliauskas skelbia akciją

Vis ieškot FOTOGRAFŲ, štai dalijamės AKCIJA likusiems savaitgaliams pas Giedrių Bubliauską.

Redaktorės mėgstamiausių fotografų geriausi kadrai

Redaktorės mėgstamiausių fotografų geriausi kadrai

Kur fotografuotis Kaune?

Suki galvą, kur fotografuotis Kaune ir jo apylinkėse? Kauniečio fotografo Giedriaus Bubliausko paprašėme, kad jis pasidalintų savo mylimomis vietomis pačiame Kaune ir už jo ne toliau nei 50 km.

Nuotakos portretas pagal L. Druknerytę

Nuotakos portretas – atrodo, toks paprastas ir elementarus dalykas ir dauguma įsivaizduojame jį taip: nuostabiai graži mergina su balta suknele arba tik jos veidas. O internete vieną dieną rinkau nuotraukas su įdomiais nuotakų portretais ir stebėjausi jų įvairove. Šiandien, saulėtą rudens popietę, prie puodelio arbatos apie nuotakos portretus, kaip jie kuriami, kaip jiems ruoštis ir dar apie galybę klausimų kalbame su fotografe Laima Drukneryte.

Išskirtiniai L. Dambrausko portretai nuotakoms

Kalbant apie fotosesiją per vestuves, Linas Dambrauskas vienareikšmiškai užkariavo nuotakų širdis. Šiandien žiūrinėdama Lino įkeltas naujas fotografijas pastebėjau viena – jis puikiai atskleidžia nuotakas ir jų nuotaikas, net jei ir nuotraukoje jos su mylimaisiais. Viskas stipru, elegantiška, emociškai pajausta, o ir įdomūs sprendimai lieka nenuošaly. Kviečiu pasižiūrėti ir pasvajoti apie savo kaip nuotakos portretą.

Tu privalai turėti šias nuotraukas su draugėmis

Jei pakvietei drauges į vestuves ir paprašei tapti pamergėmis, vadinasi, jos tau svarbios ir tikrai norėtum įamžinti tą dieną ypatingai. Kad prisiminimai būtų smagūs ir po daug metų, dalijamės kūrybingomis idėjomis, kaip įsiamžinti su tomis vienintelėmis vestuvių dieną.

Labiausiai norima šio fotografo paslaugų

Šiais metais visi norėjo, kad jų vestuves fotografuotų jaunas fotografas, kuris vestuves mato pro vadinamąją fashion prizmę. Dar vasarai neįpusėjus dalijamės gražiais kadrais, kurie, tikime, taps įkvėpimu ne vienam.

Kiek laiko laukti nuotraukų iš fotografo normalu?

Dažnai jaunavedžiams kyla klausimas: kiek laiko laukti nuotraukų iš fotografo normalu? Viena ApieVestuves.lt skaitytoja guodžiasi, kad „Po vestuvių praėjo pusantro mėnesio, foto neturiu dar nei vienos… Ar yra daugiau tokių pat praradusių viltį kaip ir aš?“ Dalijamės atsakymu.

Fotografai, fotografuojantys vestuves kitaip

Dažnai manęs klausia, kurį vestuvių fotografą rekomenduočiau. Šįkart rašau savo subjektyvią nuomonę, nes šie, mano akimis, fotografuoja tikrai gražiai ir KITAIP. Jų nuotraukos išskirtinės ir, pagal mano estetikos suvokimą, YPAČ GEROS. Dalijuosi Simonos favoritų sąrašu.

Nesamdome fotografo, fotografuoja šeima

Paskutiniu metu gana dažnai jauniesiems kylanti dilema dėl vestuvių fotografavimo. Profesionalios fotografės patarimai.

Krikštynos ir vestuvės kartu pagal A. Paurazė

Šiemet sulaukėme labai daug klausimų, kaip organizuoti vestuves ir krikštynas kartu, kokių įdomių pasiūlymų tokiai šventei turime ir pan. Labai apsidžiaugėme, kad vestuvių ir šeimų fotografė Alina Paurazė sutiko pasidalinti puikiomis idėjomis su ApieVestuves.lt skaitytojais. Geriame karštą šokoladą, vartome albumus ir po kiekvieno aikčiojimo dėl vaiko mimikos, mamos grožio, nuotakos suknelės vis dar sugebame kalbėtis. Tad gurkšnis šokolado ir skaitome.

J. ir M. Nakučiai: Tobulai fotografijai ypatinga vieta nebūtina

Kokia yra tobula vestuvių fotografija? Nė nemirktelėję kalbinami fotografai atsako, jog ideali nuotrauka yra ta, kurioje užfiksuota istoriją pasakojanti emocija. Ji gali būti paslaptinga, žaisminga, gyva, nesuvaidinta, bet būtinai charizmatiška. Kokia dar tobula fotografija ir kaip ją sukurti skaitykite įdomiame interviu.

Viskas, ką reikia žinoti apie vestuvių vaizdo įrašus

Vestuvės tai viena iš tų švenčių, kurių emocijomis norėtume gyventi metų metus. Kasdien jausti vestuvinio torto skonį, pašokti nuo sofos išgirdus vestuvinio šokio dainą, vėl ir vėl apsivilkti sniego baltumo suknelę ar juodą kaip naktis smokingą. Ar norėtumėte vėl išgyventi vestuvių emocijas? Galbūt su savo vaikais po 10 metų? Patikėkite – tai įmanoma!

Nuotakos Lauros interviu su R. Rylaite

Žmogui, kuris visiškai nieko nenusimanė apie fotografus, buvo labai įdomu patyrinėti Rūtos profesionalius fotografijos darbus. Tad visas šis interviu ir yra apie tai – apie Rūtos Rylaitės fotografiją, apie idėjas ir žmones, kuriuos ji sutinka savo darbe.

Idėja, kaip užimti svečius kol jie laukia jaunųjų

Labai dažnai būsimi jaunieji galvoja, kuo užimti svečius, kad jiems būtų nenuobodu laukti jų grįžtant iš fotosesijos. Parodoje „Mūsų vestuvės“ teko išbandyti fotobūdelę. Tai puiki pramoga jūsų svečiams.

Kaip teisingai suformuoti fotografui užduotį?

Dažnai į ApieVestuves.lt, „Facebook“ ir el. paštą atkeliauja klausimai. Ne į visus spėjame atsakyti, todėl kreipiamės pagalbos. Šįkart į labai svarbius internautų klausimus atsako fotografė Oksana Točickaja.

Išmėgink: „Instagram“ fotoknyga per 5 minutes

Kas sakė, kad norint sukurti fotoknygą, reikia tam skirti daugybę laiko? Juk patrauklią ir įdomią knygą galima pasidaryti labai greitai. Jos kokybė tikrai nenukentės, jei tik pasirinksite teisingą kūrybos būdą. Taupydamas mūsų visų laiką, pateikiu jums 5 žingsnių receptą fotoknygai per 5 minutes.

Praskaidrinkite vestuves su „Happy Box“

Dažnai atsitinka taip, kad svečiams tenka laukti, kol jaunieji parvyks į šventės vietą. Jei toks laukimas užtrunka daugiau nei valandą, jis labai vargina. Tačiau kol jūsų mieli svečiai laukia, galite jiems pasiūlyti labai linksmą užsiėmimą, kuris pavirs į puikius prisiminimus tiek jums, tiek vestuvių svečiams.

Kiek kainuoja vestuvių fotografų paslaugos?

Interneto paieškos tinklalapyje į paieškos laukelį įvedus žodžius „vestuvių fotografai“ gauname begalę nuorodų ir pasiūlymų. Į kuriuos iš jų verta atkreipti dėmesį ir į kokius kriterijus žiūrėti renkantis vestuvių fotografą priklauso nuo jūsų pačių. Svarbiausias kriterijus, nusakantis daugelio iš fotografų kokybę, yra jų kaina. Kainos svyruoja nuo sutartinio simbolinio atlygio iki 2000 € už dieną. Taigi renkantis reikia gerai apskaičiuoti savo pajamas ir apsvarstyti optimaliausią variantą.

Vaikai vestuvinėje fotosesijoje: patarimai

Ne paslaptis, kad vaikai – veiksmo žmogučiai, kurie suaugusiųjų draugijoje greitai pradeda nuobodžiauti, o tuomet neretai tampa irzlūs ir pikti. O ką jau bekalbėti apie vestuvines fotosesijas, kai mama ar tėtis, fotografui paprašius, stengiasi priversti savo atžalą dirbtinai pozuoti prieš objektyvą liepdami stovėti tik tam tikroje vietoje, žiūrėti į objektyvą ir šypsotis, kai tuo metu to daryti jam visai nesinori.

Ką būtina žinoti besirenkant fotografą?

Pagaliau! Radote jums patinkantį fotografą. Kokybiškas interneto puslapis, gražios nuotraukos, gera kaina. Daugelis jūsų susimąstys – ko klausti susitikus su fotografu pirmą kartą? Kaip tiksliai suformuoti užsakymą? Kokia toji sutartis? Ką joje rašyti?

Fotografijų paroda WOW! - tobulų vestuvių paslaptis

Jeigu atvertus senelių, tėvų ar net savo pačių vestuvines nuotraukas su ironiška šypsena palinguojate galva, o mintyse sukasi žodžiai „Em... tada taip buvo madinga, dabar gal daryčiau kitaip...”, jums pats laikas nukeliauti į laikui nepavaldžių vestuvinių fotografijų parodą. Ji nustebins ne tik netikėtais sprendimais, bet ir įspūdingo dydžio darbais. “Ši paroda stipriai pakėlė kartelę visai vestuvių fotografijai”, - sako VDA doc. Remigijus Zolubas.

Vestuvinė ir priešvestuvinė fotografija: ką privalote, ko norisi ir kaip išsirinkti?

Į pagalbą vestuves planuojančioms poroms skuba daugybė didesnių ir mažesnių specialistų, siūlančių paslaugas, turinčias paversti jų šventę ypatinga. Sudėję rankų nesėdi ir artimieji bei pulkas, vieną po kitos traukdami šeimos, giminės ar draugų vestuvines tradicijas ir prisimindami visas mielas smulkmenas, matytas kitų vestuvėse, ir įsitikinę, kad visa tai privaloma ir jūsų šventėje.

Fotografijos menas vestuvėse. Interviu su fotografu

Seniai praėję fotoateljė laikai mus ragina daugiau domėtis fotografijos menu kitokiose erdvėse. Fotografo ieškojimo rūpesčiai taip pat neišvengiami ir vestuvėse. Įamžinti vieninteles akimirkas gyvenime negalima patikėti bet kam. Tačiau dažnai skiriame tam per mažai laiko ir tenka nusivilti fotografo darbu. Tad apie vestuvinę fotografiją šį kartą kalbame kitaip – su pačiu fotografu. Savo patarimais bei fotografo darbo užkulisiais dalijasi Giedrius Bubliauskas.

10 idėjų, kaip kabinti fotodrobes

Praėjus jūsų vestuvių šventei ir gyvenimui grįžtant į įprastą ritmą, vis aplankys prisiminimai iš svarbiausios gyvenimo šventės. Nieko nenustebinsite, jei jūsų vestuvių fotografas įamžino kelis šimtis nuotraukų, tačiau svečiams įspūdį paliks jūsų sprendimas, kaip šias įamžintas akimirkas išsaugoti, o ne nugrūsti į kompaktinį diską spintoje arba niekur nerandamą aplanką kompiuteryje.

OKTO fotografė pataria – daug dėmesio skirkite vienas kitam

Vasarai prasidėjus vis dažniau pastebime vyraujančias artėjančių vestuvių nuotaikas. Išaušus TAI dienai, norime, kad ji būtų tobula ir ilgai išliktų mūsų ir svečių atmintyje fotografijų bei vaizdo medžiagos pavidalu. Dėl šios priežasties daugelis besiruošiančių tuoktis porų didelį dėmesį skiria fotografui ir vyksiančiai fotosesijai. Taigi šiandien kalbamės su fotostudijos OKTO fotografe Oksana... apie jaunųjų fotosesiją bei naujas jos tendencijas.

Fotografijos meno paslaptys su Rūta

Be profesionalaus fotografo darbo neįmanomos nė vienos vestuvės. Tačiau dažnai pastebima nauja mados banga – mėgėjai fotografai. Ar jie geras pasirinkimas ir kuo skiriasi tikro fotografo suvokimas nuo mėgėjo? Kalbiname profesionalę fotografę. Šį kartą norėjome pasikalbėti su žmogumi, kuriam fotografo darbas yra ne prievolė duonai užsidirbti ar mados reikalas, bet tikras malonumas ir hobis. „Rūtos fotostudija“ vadovė ir fotografė Rūta dalijasi savo mintimis apie tikrą, gerą vestuvinę fotografiją.

Vestuvių idėjos: dovanos pamergėms

Kokios būtų vestuvės, jei negalėtumėme šia švente pasidalinti su brangiausiomis moterimis? Net ir sukant jaukų šeimos lizdelį, nepamirškite savo pamergių, su kuriomis kartu patyrėte ir išgyvenote tiek daug. O jas pradžiuginti galite originaliomis suasmenintomis dovanomis. ZOOMBOOK komanda siūlo keletą idėjų, kurios padės sukurti kažką išties ypatingo.

86 Lietuvos fotografai (kontaktai)

86 Lietuvos fotografai (kontaktai)

Priminimas, ką reikėtų įamžinti per vestuves

Priminimas, ką reikėtų įamžinti per vestuves

Šarūnas Kryžius vaizdais pasakoja meilės istorijas

Šarūnas Kryžius, pradėjęs nuo krepšinio fotografavimo, įgijo patirties ir dabar jau ne pirmus metus profesionaliai fotografuoja vestuves. Taigi vyro savaitgaliai šiltuoju metų laiku užimti – jis įamžina žmonių laimę ir meilę. Jei dar nematėte šio fotografo darbų, galbūt susipažinti jums padės Šarūno kurtos nuotraukos: jose pasakojamos meilės istorijos, atskleidžiami jausmai, nuotaikos, emocijos... Šiandien mes Jums papasakosime apie išskirtinius šio fotografo bruožus.

A-photo: labai svarbi fotosesija su šeima

Svarbiausią gyvenimo dieną nepamirškite ir svarbiausių žmonių. Ne, ne sutuoktinio – jo ar jos nepamiršite – tačiau tikrai vėliau gailėsitės, jei pasirodys, kad žiūrėdami vestuvių nuotraukas retokai matote artimųjų – tėvelių, o gal ir senelių – veidus. Dažnai vestuvinėje fotosesijoje dalyvauja tik įsimylėjėliai, tačiau lengvai jūsų fotosesijoje vietos ir laiko atsiras ir tėvams. Tereikia pagalvoti apie fotografavimąsi su tėvais, ir nuotraukose prie dviejų mylinčių žmonių atsiras daugiau laimingų veidų. O gal paprasčiausiai paprašyti fotografo per šventę kur kas dažniau nei kitus svečius įamžinti jūsų artimuosius?

R. Navickas : „Vestuvių filmas – tai jūsų meilės istorija“

Įamžintos vestuvių akimirkos liks po daugybės metų. Vestuvinį filmą žiūrės vaikai, gal net ir anūkai. Jaunyste, meile ir spindinčiomis akimis po daug metų, švęsdami sidabrines ar auksines vestuves galės džiaugtis ir patys sutuoktiniai. Kaip išsirinkti vestuvių filmuotoją ir kiek pastangų kainuoja sukurti nuoširdų, ypatingą vestuvinį filmą, pasakoja Rimantas Navickas, už šią veiklą ne kartą parodose ir festivaliuose įvertintas aukščiausiais apdovanojimais.

Vestuvių magiją kuriame kartu

Išskirtinis interviu su mados ir vestuvių fotografu Eigirdu Scinsku, šiuo metu gyvenančiu Italijos ritmu, apie tobulų vestuvių planavimą, apie nuotakų portretus ir apie tai, kaip gera kurti ir gyventi ten, kur įkvėpimas visai šalia.

Iškalbingi foto koliažai: fotografė B. Grigienė

Fotografė Brigita Grigienė dar ne taip seniai fotografuoja vestuves, tačiau idėjų ir minčių turi originalių ir daug, o dar šauniau tai, kad jai puikiai sekasi tas idėjas įgyvendinti. Brigita valdo žodį, o dar labiau vaizdą – ji kuria iškalbingus fotografinius koliažus, kuriuose puikiai derina spalvotus ir nespalvotus vaizdus, atskleidžia jausmus bei emocijas, pasakoja istorijas.

Net 20 idealių pozų vestuvinėms nuotraukoms

Dviejų žmonių pozos ir švelnumo akimirkos. Net 20 idealių pozų vestuvinėms nuotraukoms. Du paveiksliukai su idealiomis pozomis.

Fotosesija gali būti kitokia

„Mūsų šalyje, Kazachstane, vestuvių tradicijos labai gilios, vestuvės – tai didelė šeimyninė šventė, į kurią atvažiuoja net patys tolimiausieji giminės; ir kitaip tiesiog negali būti. Tokios buvo ir mūsų oficialios vestuvės. Bet mes norėjome šventės ir sau“, – pasakoja Alija ir Bolatas. „Mūsų didžiausios aistros – lomografija, muzika, menas, kelionės. Taip gyvenime susiklostė, kad daug laiko praleidžiame užsienyje, ir po vestuvių taip pat planuojame gyventi JAV, o kada paskutinį kartą išvažiavom iš miesto ribų gimtojoje šalyje net neatsimenu. Tad visai spontaniškai nusprendėme pasielgti netradiciškai ir keliauti tiesiog po kaimus.

11 idėjų vestuvių fotosesijai

Foto sesija – labai svarbi vestuvių šventės dalis. Juk po šventės tiesiog degame noru išvysti nuotraukas. Jei laukiate savo šventės arba planuojate savo vestuvių fotosesiją, siūlome paganyti akis į vienos, labai smagios, vienas kitą mylinčių žmonių fotosesijos nuotraukas. Tikimės, kad šiame straipsnyje rasite dar negirdėtų patarimų arba pasisemsite idėjų.Norėtume pabrėžti, jog tai nėra fotografo reklama. Mes tiesiog trokštame, jog jūsų vestuvių nuotraukos būtų puikios, todėl dalinamės idėjomis!

Kaip sukurti vestuvių albumą

Visi jaunavedžiai po vestuvių gali pasidžiaugti ne tik dovanomis, bet ir gražių nuotraukų gausybe. Vestuvėse visada dalyvauja fotografas, o ir draugai gali pagauti žavių kadrų – juk fotografija šiais laikas domisi ne vienas. Dažniausiai sutuoktinių pora nuotraukas sudeda į prabangų albumą. Tačiau yra žymiai daugiau žmonių, kurie norėtų turėti gražų jūsų šventės atsiminimą. Tai tėvai, seneliai ir artimi draugai. Dabar tai tikrai ne problema – su ZOOMBOOK susikursite gražią fotoknygą tiesiog internete. Dalinamės keliais praktiniais patarimais.

Laimingos poros skrydis G. Jankausko akimis

ApieVestuves.lt ir fotografas Giedrius Jankauskas rengė konkursą būsimiems jaunavedžiams dar gūdžią žiemą, o šiandien dalinamės laimėtos fotosesijos rezultatais. Didelė nuotraukų galerija ir laimingos poros įspūdžiai.

FOTODROBĖS – VESTUVIŲ AKCENTAS IR PUIKI DOVANA

Ruošiantis vestuvėms, daugelį neramina mintis, kaip šventę paversti įsimintina ir nepakartojama diena ne tik jauniesiems, bet ir svečiams. Keliais kūrybingais patarimais dalinasi jau eilę metų kūrybos srityje dirbanti, tikra savo amato meistrė, ZOOMBOOK dizainerė Inga. Dar prieš pokalbį ji pažadėjo papasakoti net tik kaip sukurti išskirtinius pakvietimus ar dekoracijas panaudojant nuotraukas, bet ir kaip šiuos stebuklus pritaikyti namuose.

Vestuvių fotosesija jaunavedžiams

Norėdami, kad ta vienintelė vestuvių diena būtų tikrai laimingiausia, jaunavedžiai turi ne tik įrodyti, kad moka organizuoti, yra sumanūs, išmoningi, išradingi, bet ir skirti daugiau laiko bei dėmesio tą dieną sau.

KŪRYBINGOS IDĖJOS JŪSŲ VESTUVĖMS

Apie tai, jog vestuvės – svarbiausia šventė, kalbėti nereikia, todėl geriau pakalbėkime apie tai, kaip šiai šventei suteikti ypatingo žavesio. ZOOMBOOK komanda nori su jumis pasidalinti originaliomis idėjomis ir patarimais, kaip nuotraukas panaudoti kvietimams, originalioms dovanėlėms ar net svečių įtraukimui į šventės programą.

2013 nuotakos įvaizdžiai pagal A-photo ir L. Salasevičių

Šį žiemišką pavasarį vyko A-photo ir ApieVestuves.lt organizuotas konkursas. Merginos siuntė savo nuotraukas ir bandė laimėti profesionalią fotosesiją su stilistu Liutauru Salasevičiumi. Laimėjo Kristina. Šiandien džiaugiamės dailiomis nuotraukomis su trimis skirtingais nuotakos įvaizdžiais ir dalinamės būsimos nuotakos įspūdžiais bei fotografų pasakojimu.

Vestuvinė fotosesija: kaip, kur, kada...

Artėja 2013-ųjų vestuvių maratonas. Vasarą populiariausios vietos mirgėte mirgės jaunavedžių ir juos fotografuojančių menininkų. Kaip vestuvinę fotosesiją paversti pramoga ir švente, kurios patys svarbiausi dalyviai būsite jūs, kaip atsipalaiduoti ir organizuoti fotografavimąsi, kad išvengtumėte nesklandumų, apžvelgsime šiame straipsnyje.

Rekvizitų idėjos vestuvių fotosesijai

Fotosesija gamtoje jau nieko nebestebina ir vien parko ar miško grožio šiuolaikiniams jaunavedžiams tikrai nebepakanka. Užsienio blog‘ai mirga marga patarimų, kaip įdomiai fotografuotis, o ir Lietuvos fotografai nestokoja idėjų. Šiandien noriu su Jumis pasidalinti keliomis paprastomis, bet neprastomis idėjomis, kurios suteiks žaismingumo Jūsų fotosesijai.

Idėjos svečių fotosesijai

Planuodami vestuvių dieną ir jos fotografavimą dažniausiai norime bendros nuotraukos su svečiais prie bažnyčios bei svečių nuotraukų pokylyje su jaunavedžiais. Šįkart siūlau apsvarstyti kitą galimybę – originalias, žaismingas, romantiškas temines svečių fotosesijas. Tai ne tik puikus būdas įamžinti Jums brangius žmones Jūsų vestuvių dieną, bet ir puiki pramoga Jūsų iš fotosesijos grįžtant laukiantiems svečiams.

Žiemos vestuvių fotosesijos idėjos

Vestuvės žiemą daugeliui skamba nelabai patraukliai. Kad ir kaip keistai skambėtų, tai gali būti puikus metų laikas vestuvinei fotosesijai.

Antifotosesija arba apie tobulumą vestuvių fotografijoje

Ar jūs ieškote idealaus fotografo tobuloms vestuvių nuotraukoms? Kaip planuojate tokį pasirinkti? Paklausysite draugų patarimo, ieškosite internete pagal kainą, nuotraukų grožį, kokybę?

Jurgitos ir Rolando meilės istorija

Mielieji, dalinamės jaunos poros istorija ir nuotraukomis. Norite savo Love story fotosesija ir meilės istorija pasidalinti ir Jūs? Rašykite [email protected]

KONKURSO Laimėk G. Jankausko fotosesiją DALYVIAI

Mielieji, Kviečiame visus 2013 m. būsimus jaunavedžius dalyvauti ApieVestuves.lt ir vestuvių fotografo Giedriaus Jankausko konkurse bei laimėti asmeninę poros fotosesiją.

PATARIMAI: „LOVE STORY“ FOTOSESIJA

Vedybos – tikslas, iki kurio ateita dviese nuo pirmų pasimatymų, pirmų meilės prisipažinimų – tai vienintelė tokia meilės istorija. Visada smagu prisiminti, gal šiek tiek pagražinti ar nuspalvinti ryškesnėmis spalvomis. Šiuos prisiminimus galima ne tik išsaugoti atmintyje, bet ir nuotraukų albume, tereikia surengti sau „Love story“ fotosesiją, per kurią galima prisiminti savo tikrą meilės istoriją arba sukurti intriguojančią, įsivaizduojamą, kokia būna tik filmuose ar svajonėse. Rodos, jau tiek daug jų matėme ir apie skaitėme, bet šįkart dalinuosi idėjomis ir patarimais kaip reikėtų ruoštis tokiai fotosesijai.

KONKURSAS: Laimėk G. Jankausko fotosesiją

KONKURSAS: Laimėk G. Jankausko fotosesiją

Mildos ir Andriaus kareiviška meilės istorija

Mielieji, dalinamės Mildos ir Andriaus kareiviška meilės istorija. Fotosesijos idėja, šiltas interviu su jaunavedžiais. Būsimiems jaunavedžiams linkime mėgautis kiekviena pasiruošimo akimirka ir nesureikšminti smulkmenų – vestuvės yra tik vienas mažas lašelis Jūsų bendrame gyvenimo kely, o Giedriui linkime gerų klientų, gerų kadrų ir kad nelūžtų nei rankos, nei technika :)

Idėja vestuvėms: naktinė „A-photo“ fotosesija

Naktinė vestuvių fotosesija skamba neįtikėtinai? Retai kas taip sugalvoja ir išdrįsta, tačiau vėliau džiaugiasi. Šiandien dalinamės su Jumis nauja, negirdėta ir nematyta idėja vestuvių fotosesijai. Jūsų vestuvės vėjuotą rudenį ar šaltą žiemą – fotografuokitės naktį. Nebūtina fotografuotis vestuvių naktį: galima iš anksto ar jau po vestuvių. Jei dar turėsite energijos, po pokylio išsiruoškite į mistišką naktinę fotokelionę po Jūsų mylimą miestą ar kitas vietas.

Bangos ir Viliaus vestuvės

Mielieji, dalinamės Bangos ir Viliaus vestuvių planavimo ypatumais bei didele galerija.

Elenos ir Pauliaus rudeninė Love story

Love story fotosesiją suplanavome gana netikėtai – visada turėjome minčių mūsų porą įamžinti profesionalaus fotografo darytose nuotraukose, tačiau tinkamos progos vis neatsirasdavo. Visgi po įsimintinų ir tikrai netikėtų sužadėtuvių kilo mintis, kad šį įvykį reikėtų užfiksuoti ir nuotraukose – štai tuomet ir atradome Giedrių.

Kas svarbiau: keksiuko nuotrauka ar jausmingas poros portretas?

Jau esu įamžinęs daugiau negu 300 vestuvių: nuo Lietuvos iki Pietų Afrikos, nuo Amerikos iki Kazachstano, nuo Prancūzijos Rivjeros iki Italijos širdies Romos. Ir tai mane džiugina. Tai tarsi sustabdytas siužetinis epizodas, kurį privalu įamžinti perteikiant prisilietimo trapumą, nesuvaidintus išgyvenimus ir šiltus apkabinimus. Fotografijos kalba - emocija, tuo metu negalioja jokios taisyklės

Povestuvinė fotosesija „Bėganti su vilkais“

Tikriausiai žiūrint į šį sukurtą paslaptingą bėgančios su vilkais merginos įvaizdį kyla ne viena asociacija: kai kam tai ‒ moderni raudonkepuraitės pasaka. Moderni tuo, kad ši raudonkepuraitė, labiau primenanti dievaitę, atėjusi iš visai kitokios erdvės – miesto – ir sutikusi miške vilkus netapo jų auka, o atvirkščiai – juos pažabojo.

Vestuvių fotosesijos idėja: paplūdimys

Vestuvių fotosesijos idėja: papludimys. Mielieji, dalinamės vestuvių fotosesijos idėjomis. Šįkart fotografo Giedriaus Jankausko labai mielos poros Eglės ir Manto vestuvinė fotosesija.

Skaitytojos Jurgitos laiškas: įspėjimas jaunavedžiams apie R. Byčių

Mielieji, dalinamės apievestuves.lt skaitytojos Jurgitos laišku su jumis apie neprofesionalius paslaugų tiekėjus. Mūsų vestuvių data 2011 m. liepos 9 d., Radviliškis. Kaip ir buvo sutarta žodžiu (pasirašyti sutartį fotografas atsisakė ir dar pasišaipė, kad nepatiklus mano vyras! Deja, vėliau paaiškėjo, kad mano vyras teisus!).

Ar fotografo profesionalumą rodo brangios paslaugos?

Fotografo vaidmuo vestuvių šventėje itin svarbus – juk tas žmogus jaunavedžiams dovanoja ne tik nuostabių meninių nuotraukų, bet ir kuria tam tikrų emocijų, kurios nepamirštamos net ir praėjus keliolikai metų po vestuvių. Vargu ar galėtumėte neprisiminti, kaip tas žmogus, su kuriuo praleidote pusdienį, su jumis bendravo, ar fotosesija buvo varginantis darbas, ar įkvėpė „atsiduoti“ akimirkai, kuri niekada daugiau nepasikartos.

Kaip rinktis fotografą vestuvėms?

Mielosios, dalinamės patarimais kaip išsirinkti fotografus savo vestuvėms. Šiuo straipsniu tęsiame seminaro Stilinga nuotaka specialistų patarimų straipsnių seriją.

Fotografas E. Scinskas - kiekviena nuotaka gali būti modelis

„Rengiantis tokiai didelei šventei kaip vestuvės būtinybių sąraše fotografui dažniausiai tenka viena paskutiniųjų vietų. Aš į savo darbą žiūriu labai atsakingai, tokio paties požiūrio noriu ir iš klientų. Kiekvienas fotografuojamas vestuves noriu įamžinti taip, kad nuotraukos darytų stiprų emocinį poveikį ir suteiktų galimybę vėl išgyventi tuos potyrius, kuriuos jaunieji patyrė tą išskirtinę dieną. Tam reikia pasiruošti iš anksto, deja, jaunavedžiai dažniausiai apie tai nepagalvoja“, – mintimis dalijosi fotografas.

Vestuvių fotografai: TOP - 10

Mielieji, ieškote pačio kūrybingiausio fotografo savo vestuvėms? ApieVestuves.lt dalinasi su Jumis vestuvių fotografų TOP - 10. Šiame straipsnyje atskleidžiame visas geriausias šių vestuvių fotografų savybes. Sėkmės renkantis, o tai padaryti tikrai nėra lengva.

Love story fotosesija

Ar kada nors girdėjote apie prieš vestuvinę fotosesiją? Ne, šįkart ne apie mergvakarį ar bernvakarį. Ar matėte fotografuotą Love story? Naujais ir gražiais mūsų atradimais šiandien dalinamės su Jumis. Mes dievianame fotografiją, o Jūs?

Vestuvių fotografai – kokių paslaugų tikėtis?

Foto paslaugos – tai kur kas daugiau nei profesionalus fotografas jūsų vestuvėse, į jas įeina ir visa postprodukcija (fotofilmai, nuotraukų albumas, fotokoliažai, fotoknyga ir kt.). O ką jau kalbėti apie vestuvių fotografų stilių ir pasiūlymus fotogrtafuoti savo meilės istoriją ar suknelės sunaikinimo procesą. Įdomu?

Vestuvių fotografavimo stiliai

Gero vestuvių fotografo privalumas – jis sugeba padaryti puikias nuotraukas bet kur ir bet kada. Jam nesvarbu, lyja ar šviečia saulė, fotografuojama miesto gatvėse ar gamtoje. Vestuvių fotografas stengiasi patarti ir pasitarti, kur geriau fotografuoti. Viskas priklauso nuo norų, vestuvių scenarijaus, lėšų, trukmės, vietos, laiko, kokybės, nuotraukų skaičiaus, papildomų paslaugų.

Kiek ir už ką mokame fotografui?

Foto paslaugos – skamba nuobodžiai, tiesa? Pasirodo, ieškoti tinkamo fotografo ir domėtis jo teikiamomis paslaugomis bei jų įkainiais gali būti labai įdomu. Arba komiška (kai kainų santykis atrodo protu nesuvokiamas, o vietoje fotografo randate jaunikį). Arba naudinga edukacine prasme – gausite daug (neprašytų) patarimų.

Keli patarimai jei nesamdote fotografo

Jeigu foto paslaugos nėra tas vestuvių elementas, kuriam būtumėte pasiryžę išleisti daugiau pinigėlių, o fotografo pareigas ketinate užkrauti kaimynui Jonui, nes jis neseniai nusipirko “kietą” fotoaparatą, tuomet šis straipsnis kaip tik jums. Duosime keletą praktiškų patarimų, kad Jonas užfiksuotų visus gražiausius ir reikšmingiausius jūsų šventės momentus.

Fotografo patarimai jauniesiems

Manote, kad vestuvių nuotraukų kokybė priklausys nuo fotografo profesionalumo? Iš dalies esate teisūs, tačiau net ir geriausias fotografas nesugebės paslėpti jūsų veide tvyrančios įtampos ar susirūpinimo. Palikite vestuvių planavimo rūpesčius kam nors kitam, atsipalaiduokite ir mėgaukitės savo švente, būkite laimingi ir neslėpkite savo jausmų...

ZOOMBOOK stoja į darbo knygų žaidimą: susikurk kokios nori PATS

Artėja metų sankirta ir daugelis planuoja pirkti darbo knygas. Išleista jų labai daug ir įvairių, bet jūs turite galimybę pasigaminti unikalią ir vienintelę ZOOMBOOK programoje. Būkite pirmi ir įsigykite ją su išskirtine nuolaida. Atkreipkite dėmesį: šis pasiūlymas galioja iki spalio 3 dienos (imtinai).

Šiuolaikinės nuotakos darosi asmenukes!

Jeigu olimpiečiai darosi asmenukes nuo apdovanojimų pakylos, kodėl to neišbandžius nuotakai per savo vestuves? O čia keletas gudrybių tobulai asmenukei:

Ką fotografas padaro dėl kadro (neįtikėtinos situacijos)

Specialiai progai - vestuvėms - reikia ir profesionalaus fotografo, kuris sugebėtų įamžinti geriausias akimirkas. Sugebėtų užfiksuoti viską, kad paskui būtų gera prisiminti.

GRAŽIAUSIŲ FOTOSESIJŲ VIETOS KAUNE

Nė vienos vestuvės nepraeina be fotosesijos. Tai šventė, kai svarbu įamžinti gražiausią dieną. Tačiau taip pat svarbu surasti gražią vietą, todėl mes sudarėme TOP5 gražiausių Kauno vietų.

Meilė ir vestuvės Prancūzijoje: „Chaumet“ šedevrai

Meilė Prancūzijoje – kokia ji? Ženk kartu su įsimylėjėliais ir fotografu Matthew Brooksu ir patirk nuostabiausią meilės nuotykį Paryžiuje...

Fotoidėjos: kai užklumpa lietus

Dažna nuotaka vestuvių dieną meldžia, kad nepasirodytų lietus. Atrodo, toks nekaltas dalykas, tačiau gali sujaukti visus planus. O ką daryti, jei tai nutiko? Svarbiausia yra MĖGAUTIS akimirka ir ją išnaudoti. Yra sakoma, kad lietus vestuvių dieną atneša laimę, santuoka bus tyra ir švari.

86 Lietuvos fotografai (kontaktai)

86 Lietuvos fotografai (kontaktai)
Viskas, kas telpa žodžių junginyje “foto paslaugos”, yra būtent čia: vestuvių fotografai ir to vienintelio paieškų ypatumai, vestuvinės nuotraukos ir galimi jų variantai, fotostudijos ir ar verta rinktis pozuojamąją fotografiją, vestuvių nuotraukų gamyba, nuotraukos internetu, vestuvinis albumas, foto knygos ir orientacinės šių paslaugų kainos. Na, o jeigu jau nusprendėte, kas bus jūsų vestuvių fotografas, ir ši garbė atiteko kaimynui Jonui (jis darys tik reportažines nuotraukas, o foto studija pasirūpins savo srities profesionalai), tuomet turime keletą patarimų jam, kad vestuvių albumas ir foto knyga (kurių greičiausiai norėsite) būtų užpildyti nuotraukomis, kuriose užfiksuoti svarbiausi jūsų šventės momentai. Juk vestuvinis fotoalbumas dar ilgai jums primins vieną iš pačių reikšmingiausių įvykių gyvenime.

Registruokis kataloge

Jeigu Jūsų verslas susijęs su vestuvėmis, parašykite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime. Kartu nuspręsime, kuo šis vestuvių katalogas gali būti naudingas Jūsų verslui ir klientui.
Tel.:
* duomenys saugus. zr.: privatumo politika
Facebook draugai rekomenduoja

Video

Sarunas kryzius
RGB 2014
RGB 2014
Mantas foto 2015
Mantas foto 2015