Su šventėmis

Vestuvių idėjos

Vestuvių planavimas reikalauja ne tik laiko, bet ir kūrybiškumo. Mūsų vestuvių idėjos yra skirtos jums, mielieji, kad šiek tiek palengvintų užduotį. Norime pasidalinti sukaupta patirtimi, kad žinotumėte, kurios idėjos vestuvėms pasiteisino, o kurios susilaukė galbūt ne tokio pasisekimo. Vestuvinės idėjos apima daugybę dalykų, pradedant pasiruošimu didžiajai savo gyvenimo šventei ir baigiant svečių išlydėjimu. Taigi, tikime, kad šiame puslapio skyriuje pateikiamos idėjos jauniesiems ne tik bus naudingos, bet ir sužadins jų pačių kūrybiškumą. Kažkas seno, kažkas naujo, galbūt šiek tiek lengvo avantiūrizmo ar jums būdingo subtilumo – improvizuokite drąsiai, nes ši šventė - jūsų!

Netradicinė idėja įamžinti meilę – tatuiruotės vietoje žiedų

Planuojantiems greitu metu susituokti vienas iš didžiausių rūpesčių yra vestuvinių žiedų pasirinkimas. O ar išdrįstum sulaužyti tradicijas ir vietoje vestuvinio žiedo tatuiruoti pirštą kaip amžinos meilės simbolį? Nors tai skamba kiek beprotiškai ir Lietuvoje dar neįprasta, bet pasaulyje tatuiruotės tampa vis populiaresniu meilės įamžinimo būdu, kurį drąsūs jaunieji renkasi kaip alternatyvą tradiciniams auksiniams vestuviniams žiedams. Štai kelios priežastys, kodėl tatuiruotės idėja gali būti visai įdomi ir galbūt ateityje paklausi Lietuvoje.

10 idėjų, kaip nustebinti mylimąjį

Išreikšti, kaip mylite savo antrąją pusę, galima nepasakius nė vieno žodžio. Vienas iš būdų yra skirti savo laiką ir idėjas stebinant mylimąjį. Kiekvienas mėgsta dėmesį ir kai stengiatės dėl jo. Pateikiame idėjas, kaip nesunkiai, smagiai ir romantiškai galite nustebinti savo antrąją pusę.
 

Idėja vestuvėms: Prosecco baras ant ratų (video)

Visada planuojant šventę išlieka noras nustebinti svečius, nepaisant, kokia tai būtų proga. Vestuvėse, mergvakaryje ar gimtadieniuose smagu išvysti kažką kūrybiško, originalaus. Siūlome idėją, kuri padės nustebinti artimuosius ar draugus per vakarėlį.

2017 m. vestuvių sezono atradimai: birželis

2017 m. vestuvių sezonas gausus atradimų. Dalijamės gražiausiais atradimais.

Nuotakos dovana jaunikiui: meilės raštelis iš viso pasaulio

Visai neseniai skaitydama „Nuotakų namučių“ įrašus pamačiau labai gražų dalyką – meilės laiškelis nuo nuotakos, pavadinkime ją Edita, mylimajam, pavadinkime jį Tomu. Kuo jis įdomus? Tuoj sužinosite.

SUPER idėjos vestuvėms

SUPER idėjos nuo pirmojo šokio, kalbos idėjos iki...

Žinomų žmonių mintys apie meilę

Žinomų žmonių mintys apie meilę

Pippa Middleton's ir James Matthews vestuvės (faktai)

Pippa Middleton's ir James Matthews vestuvės. Įdomiausi faktai ir gražiausios nuotraukos.

Pippa Middleton vestuvėse atkartotos Kate vestuvių akimirkos

Pippa Middleton vestuvėse atkartotos Kate vestuvių akimirkos. Ar matėt?

2017 m. vestuvių sezonas atidarytas. Įdomybių galerija.

2017 m. vestuvių sezonas atidarytas. Įdomybių galerija.

AR ILIUZIONISTAS VESTUVĖSE TINKA IR PATINKA PUBLIKAI?

Dažniausiai vestuvės nepraeina be programų: jaunieji šoka, svečiai sveikina, o geriausia, kai visa vakaro programa atiduodama profesionaliam renginio vedėjui į rankas. Tačiau ir tada jaunieji nori pikantiško prieskonio ir ieško ypatingos pramogos. Dažnai samdomos žinomos grupės kelioms dainoms, kviečiami šokių mokytojai, o paskutiniaisiais metais net magai.

Sukurkite nepakartojamą šventę su Party Inbox

Norite žaismingos šventės, bet nenorite didelių išlaidų? Nepatikėsite, bet ir be vestuvių planuotojos galite sukurti nuostabią šventę, o tai padaryti padės žaismingos detalės iš „Party Inbox“. Tad dalijamės atradimais iš www.partyinbox.lt.

10 būdų jam ar jai parodyti, kad mylite

Branginti žmogų galima labai įvairiais būdais, tačiau norint išlaikyti puikius santykius, vertėtų savo mylimam žmogui rodyti nuolatinį dėmesį, rūpestį ir, be abejo, pasakyti, kad jį mylite. Kad išlaikytumėte aistrą, romantiką ir kibirkštėlę santykiuose po vestuvių, pateikiame jums 10 paprastų būdų, kaip brangiam žmogui parodyti, kad jūs jį mylite ir jis jums be galo svarbus.

Registracija į seminarą „Mano vestuvės 2017 m.“

Kyla daug klausimų? Feisbuke gauni per daug informacijos ir streso? Skęsti „Google“ jūroje? Nebegali žiūrėti į vestuvių tematikos nuotraukas? Nori gauti tik kokybiškos ir reikalingos informacijos apie vestuves? Ateik pas mus į seminarą „Mano vestuvės 2017 m.“

Kaip originaliai paskelbti apie sužadėtuves?

Jis paprašė tavo rankos ir, žinoma, tu ištarei „Taip“? Kas toliau? Juk prieš pradedant planuoti vestuves reikia pasigirti blizgučiu ir visiems pranešti apie džiugią žinią. Pasidalinti nuotraukomis su artimaisiais svetur arba visiems vienu metu pranešti socialiniuose tinkluose arba rengiant sužadėtuvių vakarėlį. Pateiksime idėjų nuotraukoms, kad geriau atskleistum judviejų džiugesį. Ar rasi tinkamiausią sau?

Vestuvių tradicijos sėkmei prišaukti

Sėkmės talismanais tikime arba ne, bet per vestuves dažnai pasitelkiame tradicijas, nešančias laimę. Šiais laikais tradicijos keičiasi ir to, kas buvo populiaru mūsų senelių ir tėvų laikais, jau dažnai nepripažįstame. Ar žinome, ką kiekvienas ritualas reiškia? Galbūt tai pasirodys jums nereikalinga ir atgyvenę, o gal norėsite įtraukti ką nors ir į savo šventę.

Įdomios idėjos su laimės sausainiukais

Vos tik ėmus planuoti vestuves, prasideda ir idėjų paieškos internete. O jame gausybė gražių minčių, tereikia teisingai pasirinkti ir įgyvendinti. Užsienyje labai populiari laimės sausainuko idėja. Jie naudojami kone visoms šventėms, taip pat ir vestuvėms. Turbūt jau visi žino apie piršlybas, kai laimės sausainukas buvo panaudotas kaip žiedo dėžutė su užrašu: „Ar tekėsi už manęs?“ Bet čia mes pateiksime dar daugiau nuostabių idėjų, kaip sukurti elegantiškas vestuves su žaismingu laimės sausainuku.

Jaudinančios netradicinės piršlybos (Video)

Pora kartu jau šešerius metus. Vieną rytą Maikas suprato, kad daugiau niekada nenori nubusti be savo vaikino Andželo šalia. Maikas nusprendė, kad tradicinis pasipiršimas yra per paprasta, nes „Andželas vertas žymiai daugiau“, kaip sakė pats Maikas.

Nauja pramoga vestuvių antrai dienai arba mergvakariui

Tokiomis karštomis dienomis, kai termometras rodo 27 laipsnius šilumos, o kartais net ir daugiau, nesinori lakstyti po miestą atliekant užduotis ar šėlti mergvakario/bernvakario ritmu. Juo labiau antroji vestuvių diena tampa tingia ir nuobodžia švente, kai niekas dėl karščio neturi jėgų ir noro kuo nors užsiimti. Puikus atsigaivinimo būdas ir linksma pramoga yra putų šou.

Meilė ir vestuvės Prancūzijoje: „Chaumet“ šedevrai

Meilė Prancūzijoje – kokia ji? Ženk kartu su įsimylėjėliais ir fotografu Matthew Brooksu ir patirk nuostabiausią meilės nuotykį Paryžiuje...

Kaip nustebinti vyrą vestuvių rytą?

Turbūt nepameluosiu sakydama, jog nuotakai per vestuves atitenka didžioji dėmesio dalis. Šventės dalyviai giria jos suknelę, batelius bei gražią šukuoseną. Tačiau svarbu, kad Jūsų jaunikis jaustųsi taip pat ypatingai. Štai, pateikiame 8 idėjas, kaip galite nustebinti jį prieš išvystant savo mylimąją prie altoriaus ir prieš ištariant jai „Taip“.

Ieškantiems WOW šou per vestuves

Stilingas muzikinis kabaretas. Spalvinga pasaka. Neregėtas lengvumas. Pavojingi gyvybei triukai. Kvapą gniaužiantys pasirodymai. Jausmų ir emocijų proveržis...Visa tai telpa į nepakartojamą ledo šou, kuris gali įvykti bet kuriuo metų laiku Jūsų pasirinktoje vietoje. Ir tai bus pats netikėčiausias šventės akcentas, galintis nustebinti net ir viską mačiusius svečius. Pats laikas pasimėgauti puikiausiu šou planetoje.

2016-ųjų vestuvių maisto tendencijos

Kulinarinė studija ČIOP ČIOP kartu sukvietė renginių ir vestuvių planuotojus, fotografus, dekoratorius ir sužinojo, kokios, anot jų, 2016-ųjų metų vestuvių tendencijos. Dalinamės naujienomis su jumis ir taip pat siūlome pasižvalgyti po galeriją, kuri padės geriau įsivaizduoti, ką jie turi omenyje, o gal tiesiog padės pasisemti idėjų savo šventei.

Kodėl sutuoktuvių žiedas nešiojamas ant ketvirtojo piršto?

Santuoka – vienas iš svarbiausių įvykių žmogaus gyvenime. Nepaisant to, kad šiuolaikinių vestuvių ceremonijos gana dažnai skiriasi viena nuo kitos, bet kai kurios tradicijos tvirtos ir jų laikosi beveik visi. Pavyzdžiui,priimta nešioti tuoktuvių žiedą ant ketvirtojo, bevardžio piršto. O ar kada nors susimąstėte, kodėl? Kokios šios tradicijos priežastys?

Sprogstanti naujiena – šampano ir „Prosecco“ POPS LEDAI jau LIETUVOJE

Pernai vasarą visas „Facebook“ ūžė nuo šampano ir „Prosecco“ skonio ledų nuotraukos, kuria pasidalijo stilistė Agnė Jagelavičiūtė, provokuojančiai kviesdama dalintis žiniomis, kur Lietuvoje galima įsigyti šio gurmaniško skanėsto, žadėdama reklamuoti ir įvairiais būdais padėti jį platinti.

Parodos atradimai apie kuriuos dar niekad nekalbėjom

Parodos atradimai apie kuriuos dar niekad nekalbėjom. Parodos atradimai apie kuriuos dar niekad nekalbėjom. ApieVestuves.lt redaktorės Simonos suregistruoti atradimai parodoje. Nuotraukos Jurgita Lukos, Foto Jūra ir kt.

A. Mickevičius: „Meilės kvapas, turėtų būti šiltas ir jausmingas“

Parfumeris, trijų kvapų kolekcijų autorius, kvapų galerijos „FUMparFUM“ įkūrėjas Aistis Mickevičius jaunavedžių poroms siūlo susikurti aromatus šventei, sau, taip pat pirmiesiems bendriems namams. Visos šios kvepiančios paslaugos vasario 7-8 d. bus pristatytos parodoje „Mūsų vestuvės“. Profesionalus kvapų kūrėjas pataria, kaip pasinaudojus kvapų magija ir namuose sukurti romantišką atmosferą arba pažadinti partnerio aistras.

Nauja gera tradicija iš Amerikos

Amerikiečiai turi gražią tradiciją – gražios kalbos. Ne, ne, pamirškit apie tostus iš „Google“ ir atvirukų skaitymą. Ten priimta per šventes sakyti jausmingas kalbas, o per vestuves visi laukia pirmojo pabrolio ir pirmosios pamergės kalbų, kuriais dažniausiai tampa artimiausi poros draugai, ir jie tikrai turi, ką papasakoti.

Planuotojos Liucinos Rimgailės idėjos nuotakoms

Liucina ne tik dailius tortus ir keksiukus kepa, bet ir dar saldesnes bei gražesnes vestuves planuoja. Šiais metais ji suplanavo nemažai įkvepiančiais pavyzdžiais tapusių vestuvių. Keliais iš jų dalijamės.

Vestuvių ryto laiškai nuotakai

Vestuvių rytas itin jaudinantis ir kiekvienos nuotakos laukiamas. O kad jis būtų dar stebuklingesnis, pilnesnis nepamirštamų emocijų, nuotakai galima dovanoti laiškų dėžutę, į kurią būtų sudėti vyro laiškai žmonai, mamos ir sesers, galbūt močiutės, tėvelio, pamergių, draugių, vaikystės draugių, visų svarbių artimųjų linkėjimai ir laiškai. Galima paprašyti parašyti po gražų žodelį ir tų, kurie negali atvykti.

Svečiai AIKČIOS, jei įgyvendinsite šias idėjas

Vestuvių priesaika yra daugiau nei tik žodžiai, kuriuos pasakome. Tai pažadas vienas kitam mylėti, gerbti ir rūpintis vienas kitu visą gyvenimą. Dauguma jaunavedžių priesaikas noriai kuria patys, kad jos būtų tikros, nuoširdžios ir iš visos meilės. Norime jums pasiūlyti idėjų, kaip išsaugoti vestuvių priesaikas. Būkite tikri, jūsų artimieji ir draugai neteks žado, jei tai įgyvendinsite!

Kinijos Kim Kardashian vestuvės už 27 mln.

Aktorė, dainininkė ir modelis Yang, Kinijos Kim Kardashian, ištekėjo 2000 svečių akivaizdoje, o vestuvės kainavo 27 mln. eur. Kviečiame pasižvalgyti į jų vestuvių video. Gal raiste įdomių idėjų?

Fotoidėjos: kai užklumpa lietus

Dažna nuotaka vestuvių dieną meldžia, kad nepasirodytų lietus. Atrodo, toks nekaltas dalykas, tačiau gali sujaukti visus planus. O ką daryti, jei tai nutiko? Svarbiausia yra MĖGAUTIS akimirka ir ją išnaudoti. Yra sakoma, kad lietus vestuvių dieną atneša laimę, santuoka bus tyra ir švari.

Stulbinančios I. Klimienės idėjos fotokampui

Ar žinojote, kad vis rečiau jaunieji, norėdami įsiamžinti šventės dieną, klajoja po žalias pievas, miškus ir klonius, ar vaikštinėja nuo saulės įkaitusiomis, ūžiančiomis senamiesčio gatvėmis? Fotosesijai jaunieji vis dažniau renkasi specialiai šventės vietoje nuotraukoms įrengtą gražų ir jaukų kampelį, atspindintį jų asmenybę, pomėgius, stilių ir gyvenimo būdą.

Dabar 2015 metai, o jūs vis dar leidžiate balandžius?

Ar tikrai 2015 metais vis dar norisi leisti balandžius išėjus iš bažnyčios? Jūs rimtai? Yra milijonas alternatyvų ir nekankinant nei balandžių, nei drugelių, nei dar kokių nors kitų gyvių.

Svečių susodinimo idėja

Net ir įprastas susodinimas prie vaišių stalo gali tapti nedidele pramoga svečiams. Sukurkite šiek tiek intrigos ir vietoj to, kad atvykę svečiai rastų savo vardus ant stalo, leiskite jiems atrasti savo skaičiuką. Tai gali būti vardais pažymėtos mažos kišenėlės, kurių viduje kiekvienas ras numeriuką, žymintį jo vietą prie stalo. Juk tikrai smalsu sužinoti, kieno pašonėje jus pasodino jaunieji.

Veiklos idėjos su vienkartiniais aparatais

Pabandykite įsivaizduoti, kaip atrodytų jūsų vestuvių akimirkos, jeigu jas fiksuotų kiekvienas svečias iš savo perspektyvos? Tai šauni idėja, kuri bus pramoga svečiams, o jums tikras nuotaikos užtaisas bevartant jau išryškintas nuotaikingas fotografijas.

Idėja ką veikti svečiams kol laukia

Siūlome idėją, kuri padės prasmingai išnaudoti kiekvieną šventės akimirką. Kol svečiai laukia atvykstant jaunųjų, kodėl gi nesukūrus dar vieno mielo atsiminimo?

Mielas akcentas jūsų vestuvių automobiliui

Siūlome jaunųjų automobilį papuošti taip, kad, be abejonės, priverstų nusišypsoti. Jokių provokuojančių dekoracijų – paprasta, nuoširdu ir miela. Tegul šie žodžiai visiems praneša: „Mes ką tik susituokę!“. Šis akcentas tikrai paįvairins jūsų fotosesijos nuotraukas.

Palengvinkite pamergių suknelių paieškas

Jeigu savo vestuvėse norite matyti būrį besišypsančių ir tarpusavyje dailiai derančių pamergių, tai siūlome puikią idėją, kuri tikrai palengvins varginantį lakstymą po parduotuves ir tinkamų suknelių ieškojimą.

Nauja geidžiamiausia desertų stalo puošmena

Dar pernai spalį Italijoje su vestuvių planuotojomis iš viso pasaulio diskutavome, kas naujo ir įdomaus atsiras vietoj jau visiškai nusibodusių keksiukų, visų lolly pops'ų ir šakočių bei tortų per tris aukštus. Vienareikšmiškai viršų ėmė ekologijos tema ir ką tik skintos uogos, vaisiai ir kažkoks įdomus naujas desertas. Kas jis toks? Šiemet stebėdama Vilniaus ir Kauno rinkas vienareikšmiškai sakau, kad dar šiemet tai bus SPURGOS (angl. Donuts).

Palinkėjimai jaunavedžiams – kortelės su asmenukėmis

Turime puikią idėją – personalizuotą palinkėjimų dėžutę, kurioje tilps ne tik draugų palikti atsiminimai apie jus, bet ir tą pačią akimirką padaryta asmenukė. Šią idėją šiemet pamatėme vestuvių organizatorių „Špoko šventė“ „Facebook“ profilyje ir dalijamės su jumis.

Kaip nustebinti vyrą vestuvių dieną?

Kviečiu suklusti visas nuotakas, kurios be galo myli savo brangiuosius vyrus ir mėgsta kartais palepinti juos mielomis dovanėlėmis. Staigmenos reikalingos ne tik praskaidrinti įprastą dieną, ne tik gimtadienio ar šventės proga, bet ir ypatingąją vestuvių dieną. Suprantama, jog ši diena savaime bus kupina netikėtumų, tačiau nepamirškite vienas kito – tai judviejų laikas, lepinkite vienas kitą. Pateikiame įdomias idėjas, kurios be abejonės sukels mylimojo šypseną veide.

Citatos apie santuoką

Meilė kuria stebuklus, o žinomi žmonės dažnai pasako gražių, įdomių ir protingų minčių ne tik apie meilę, bet ir apie gyvenimą. Dalinamės su jumis įdomių žmonių citatomis apie santuoką.

Kilimai vestuvėse – būtina

Perskaitę žodį „kilimas“, iškart pradedame galvoti apie tuos, kurie kabėdavo ant sienų ir rinkdavo dulkes , bet šiuolaikinėse vestuvėse kilimas netgi privalomas atributas. Artėjant pavasariui, sulaukiame labai daug klausimų dėl kilimų nuomos, todėl pasidomėjome, ką gali pasiūlyti Lietuvos rinka ir kaip tuos kilimus panaudoti.

Nuostabi svečų knygos idėja!

Puiki svečių knygos idėja jūsų šventei!

10 idėjų, kaip pranešti apie sužadėtuves

Sužadėtuvės – reikšmingas žingsnis kiekvienos poros gyvenime. Tad praneškite savo artimiesiems apie šį įvykį kiek kitaip nei įprasta. Dalijamės idėjomis, kaip originaliai pranešti, kad jūsų sužadėtuvės jau įvyko:

Aqua Lingua - kaip pamatyti ištartus žodžius?

Šiandien kalbamės su visai neseniai ApieVestuves.lt skaitytojus sužavėjusios piršlybų istorijos padėjėjais. Po Pauliaus istorijos gavome nemažai laiškų su klausimu – kas tie vandens paveikslais, kokia jų kaina, kaip juos daryti, ar tai galėtų būti tinkama dovana tėveliams ir t. t. Turime puikią progą pasikalbėti su paveikslų kūrėja Rūta Mickiene.

Pavasarinės vestuvės prie Baltijos jūros

Šylanti oro temperatūra ir ilgėjančios dienos praneša, kad ne už kalnų vasara - vestuvių sezonas. Apie artėjantį švenčių laikotarpį, vestuvių stilistikos ir desertų tendencijas kalbamės su “Lapės vestuvių” pagrindine planuotoja Laura Vagone ir desertų studijos “Tie kepėjai” įkūrėja Laura Donėle, kurios įgyvendino ir juostiniu fotoaparatu užfiksavo savo pavasarines vestuvių vizijas.

10 nematytų ir negirdetų idėjų vestuvėms

Vestuvių idėjos, kurios jūsų šventę pavers dar įsimintinesne ir linksmesne. Juk kurdami savo šventę neprivalote laikytis jokių taisyklių.

Šviečiančios raidės – geidžiamiausias vestuvių akcentas

Labai daug šiuolaikinių jaunavedžių planuoja naujamadiškas vestuves, bet vis palieka kažką seno. Smagu, kad tokios prasmingos tradicijos kaip tėvelių pasitikimas su duona ir druska bei šeimos židinio įteikimas vis dar vyrauja, bet nepatikėsite, ir pirmąsias jaunavedžių vardų raides žmonės vis dar užsakinėja iš rūtų. Ieškantiems įdomių sprendimų, turime naujienų.

Nešama vestuvių fotodrobė atneš ir šypsenas

Įsivaizduokite: kol jaunikis trypčioja nekantraudamas išvysti savo nuotaką, link jo pamažu žengia vestuvių žiedus ir gėlių krepšelius nešantys vaikai. O tada, tarsi iš gražiausio sapno, išnyra ir pati nuotaka, savo spindinčia šypsena pakerinti visus susirinkusius. Tokią vestuvių ceremoniją tikrai papuoš ir svečius nustebins nuotaką pristatanti fotodrobė, o ją galite lengvai susikurti patys.

DEKORO TEMA: AUKSINIS RUDUO

Rudens pradžia visada džiugina ryškiomis spalvomis, įspūdingais žiedynais bei šviesos ir šešėlių žaismu. Būtent tokią teatrališką auksinio rudens nuotaiką ir reikėjo sukurt rugsėjo viduryje vykusioje šventėje.

Halloweeno idėjos vestuvėms

Vestuvės yra Jūsų šventė, todėl visai nesvarbu kokios jos yra, svarbiausia, kad ši diena patiktų jums. Dauguma jaunavedžių renkasi vestuves Halloweeno tema, tikrai taip ir tai labai smagu bei originalu. Galvojate apie tai ir jūs? keletas idėjų:

Originalios vestuvių idėjos

Modernėjimo laikais net ir vestuvių tradicijas vis dažniau keičia šiuolaikiškumo apraiškos ir unikalios idėjos. Štai vietoje tikrų balandžių atsirado balandžiai-balionai, vietoje tradicinio torto patiekiami keksiukai, o vestuvių valsą keičia originalus pačių jaunųjų sukurtas šokis pagal jų mėgstamą muziką. Nebijokite nustebinti savo svečių ir nustebti patys. Įneškite gyvybės ir naujovių į savo vestuvių šventę. Pateikiame jums 20 unikalių bei originalių vestuvių idėjų.

Kiekvienas svečias tampa fotografu: INSTAGRAM

Profesionalios vestuvių fotosesijos – vis dar populiaru, tačiau šių laikų mobiliosios technologijos kasdien keičia mūsų požiūrį į fotografiją. Dabar kiekvienas svečias gali tapti vestuvių fotografu ir vos per keletą sekundžių pasidalinti šventės akimirkomis socialiniuose tinkluose. „Instagram“ programėlės pagalba, galėsite jau tą pačią dieną džiaugtis smagiausiomis savo vestuvių nuotraukomis. Jūsų svečiai tikrai nepraleis progos padaryti daug spontaniškų kadrų savo mobiliaisiais telefonais, o jūs galite paprašyti jų prisidėti prie nuotaikingos ir įvairiapusiškos jūsų vestuvių akimirkų galerijos. Skamba sudėtingai? Nesirūpinkite, jums tereikės tik iš anksto pasiruošti.

Idėja vestuvėms: dekoruojame fotodrobėmis

Kiekviena nuotaka trokšta, kad jos vestuvės būtų nepakartojamos ir tobulos iki pačių smulkmenų – nuo pritrenkiančios suknelės iki cukrinių širdelių ant torto. Siekdami originalumo ir jaukumo, dažna jaunavedžių pora nusprendžia patys dekoruoti savo šventės aplinką asmeninėmis nuotraukomis, rankų darbo papuošimais ar net pačių gamintais skanėstais. O kad ir jūsų vestuvės būtų artimos širdžiai bei maloniai nustebintų dalyvaujančius svečius, ZOOMBOOK siūlo papuošti jas fotodrobėmis.

Kaip originaliai pakviesti tapti tavo pamerge ar pabroliu?

Vestuvių planavimas susideda iš įvairių darbų, kuriuos jaunieji turi atlikti prieš jas. Vienas iš jų – apsispręsti, kas bus tavo pamergės ar pabroliai. Šiais žmonėmis galėsi pasikliauti vestuvių dieną, o vyriausieji padės nepamiršti vestuvinės puokštės ar marškinių sąsagų. Tačiau kaip jiems pranešti apie jūsų sprendimą? Pateiksime keletą idėjų, kurias galėsite panaudoti atėjus laikui.

Vestuvių idėjos: vestuvės kino filmuose

Neretai ieškodami vestuvėms idėjų tarp jų pačių ir paklystame. Atsirenkame gausybę paveikslėlių ir bandome iš jų sudėlioti koliažą, tačiau iki galo sėkmingai to padaryti nepavyksta. Bedėliodami pastebime, kad pritrūksta detalių, kaip: šventės vieta, tema, stalo dekoracijos ar pramogos svečiams. Tad šį kartą, pasisemti įkvėpimo vestuvėms kviečiu iš kino filmų, kuriuose viskas kruopščiai apgalvota ir kurie gali padėti užbaigti jūsų norimą vestuvių paveikslą.

Daugiau nei 12 kėdžių dekoras

Kėdės arba krėslai, ant kurių sodiname svečius per ceremoniją ar vakare, yra dažnai nuvertinami ir net nustumiami į paskutinę vietą. Tai tokie pat svarbūs bendro dekoro akcentai, kurių nevalia užmiršti, kaip ir arka, kilimas arba gėlės ant stalo. Kėdžių ar krėslų daug, tai svarbūs funkcionalūs baldai, kuriems privalu skirti nemažą dėmesį. Stalų bus, tarkime, kokie 6, o kėdžių?.. Po 10 prie kiekvieno stalo...

Įžymių žmonių vestuvės 2013: pasisemkite idėjų iš viešų vestuvių

2013 metams baigiantis norime Jums priminti kelias žymių žmonių vestuves. Ką būtų galima perimti iš taip vadinamų žvaigždžių, o ko tiesiog pasimokyti? Šiandien aptarsime Jasaičių, Šedžių, Nainių bei kitų žymių porų vestuvių detales. Kokias sukneles vilkėjo nuotakos? Kokį dekorą pasirinko šventės vietai? Į šiuos ir kitus klausimus bus atsakyta ir tikimės, kad jie padės Jums planuojant Jūsų dieną.

Idėjos vestuvėms: jaunųjų susitikimas

Dalinamės idėjomis vestuvėms. Štaip kaip Andrea ir Jordan susitiko ceremonijos metu.

Įdomios idėjos vestuvėms (video)

Dalinamės vienos poros vestuvių staigemenomis, kurias surengė Honda. Tikimės, kad ir Jums padės sugalvoti įdomių staigmenų.

Megztos dekoro idėjos žiemos vestuvėms

Viena idealiausių temų žiemos vestuvėms – mezginiai ir viskas, kas su jais susiję. Tačiau neapsiribokite vien megztu šaliu, pledu ar pirštinėmis, galvodami apie šią temą! Dekoro galimybės išties yra beribės... Pradėkime nuo jaunosios puokštės – ji gali būti sudaryta ne vien iš gyvų gėlių, bet ir iš siūlų kamuoliukų, specialiai padarytų bumbulų, megztų gėlių žiedų ir pan. Akcentams galima naudoti ir įvairias juostas, nėrinius ar karoliukus. Pagalvėlė žiedams taip pat gali būti megzta visa ar tik kuri nors jos dalis, dekoruota megztu, nertu žiedu, perrišta elegantišku dirželiu ar velveto juosta...

Stalų dekoro naujovės

Populiarios ryškios spalvos: nuotakos iš kuklių mergelių šią vasarą virsta puikiai žinančiomis, ko nori ir nebijančiomis spalvų moterimis! Stalo dekore daug žaidžiame su ryškiomis ir kontrastuojančiomis spalvomis, pavyzdžiui, oranžinės gėlės ir smaragdinė staltiesė ar panašiai. Vyrauja ryškios spalvos, ryškūs akcentai, ryškios gėlės, ryškūs kontrastai.

Apie vaikų aksesuarus

Kviesti draugus su vaikais į vestuves ar ne – paliekame spręsti Jums. O šįkart dalijamės naujais atradimais. Facebook‘e platybėse radome papuošalų ir aksesuarų vaikams kūrėją Renatą, sukūrusią prekės ženklą „Miss Crafty Bunny“. Šiandien su Renata geriame kakavą ir kalbamės apie vaikus ir aksesuarus jiems. Tikime, kad iš šio pokalbio pasisemsite ne tik idėjų, bet ir teigiamos energijos. Tad...

Dekoro tendencijos 2014-iems metams

Neišsemiamų idėjų laikais vestuvių šventė gali ir turi būti pats įsimintiniausias ir gražiausias įvykis gyvenime. O tam, kad vartydami vestuvinių nuotraukų albumą prisimintumėte ne vien nuostabius tos dienos jausmus, bet ir aiktelėtumėte „kaip buvo gražu!“, pasirinkite savo šventei išskirtinę, originalią temą. Ir būtinai naudokite ją nuo pat pradžių kiekviename pasiruošimo etape – po truputį Lietuvoje populiarėjančiose „save the date“ (rezervavimo) kortelėse, kvietimuose, mergvakaryje, jaunųjų aprangoje ir aksesuaruose, šventės vietos dekore ir net maisto pateikime. Pamatysite, visas šis vargas tikrai bus įvertintas ir pastebėtas jūsų svečių bei patiems paliks neišdildomą prisiminimą.

Idėjos vestuvėms: vaišės prie bažnyčios

Šių laikų vestuvių mados kasdien žengia pirmyn ir vis daugiau smulkmenų tampa labai svarbiomis. Tai, kas anksčiau buvo paliekama savieigai arba kuo pasirūpindavo „kas nors iš svečių“, dabar reikalauja kur kas daugiau dėmesio. Šiandien apie vaišes prie bažnyčios.

Iliuzionistas Mantas Wizard magija džiugina jaunavedžius

Šiais laikais madingos įvairios atrakcijos per vestuves. Taigi ne viena pora suka galvas, kuo nustebinti svečius, o ir save pamaloninti. Vienas naujesnių variantų – magija jūsų vestuvėse. Magijos pasaulis yra paslaptingas ir mums nepažįstamas, taigi truputėlis šio stebuklo vestuvėse garantuos ne tik gerą nuotaiką, bet ir daug įspūdžių tiek jauniesiems, tiek svečiams. Bet kuris profesionalas magas ir jo triukai vestuves pavers linksma, įdomia ir įsimintina švente. Prie kvapios kakavos puodelio apie iliuzijos meną kalbamės su vienu iliuzijos meno meistrų – magu Mantu.

Saldaus stalo puošimas

Meilė yra saldi. Tad kuo įvairesnis saldaus stalo turinys, įmantrus dekoras bei gausa yra būtina vestuvių šventės dalis (kitaip meilė nebus saldi). Smaližiams desertų stalas tikra puota tiek akytėms, tiek pilvukams. Kaip būti originaliems? Siūlyti galima tiek įmantrų meniu, tiek įmantrų dekorą.

Geriausia pamergės kalba (video)

Šiandien dalinamės originalia pamergės kalba per vestuves. Ar tai ateities tendencijos? Ar lietuvaičiai išdrįstų? Jennifer Gabrielli per savo sesers vestuves visą kalbą pasakė pagal Eminem dainą "Without Me."

2013 metų vasaros TOP 10

Taigi įsibėgėjant vasarai ir jau dideliu greičiu įsibėgėjus vestuvių puotoms, trumpa apžvalga, kas yra kas ir kokias diktuoja šių metų vestuvių populiariausias (Lietuvoje ir pasaulyje) tendencijas.

Įspūdingą šventės vietos dekorą kuriame originaliais akcentais

Tas nepakartojamas jausmas įėjus į išpuoštą šventės salę, kol dar nėra svečių. Visi stalai atrodo tobulai, kėdės ir jų dekoras, šviežių gėlių kvapas, kruopščiai rinkti akcentai puošia stalus, žvakių šviesa skleidžia ypatingą nuotaiką... Šis jausmas – mano mėgstamiausias! Gaila, kad trunka taip trumpai, tačiau išlieka amžinai atminty ir nuotraukose. Tuoj suguža svečiai, „nuspalvindami“ įvairiausiomis spalvomis salę, netrukus patiekiami valgiai ir prasideda pati linksmiausia vakaro dalis – šventimas!

Mažo biudžeto vestuvės: idėja – iškylos tipo vestuvės

Yra daugybė straipsnių taupymo tema. Tačiau, tiesą pasakius, visi jie padės sutaupyti nežymiai, nes visų jų pagrindas atsisakyti antro reikalingumo prekių ir paslaugų. Šį kartą siūlau visai kitą vestuvių formatą, padėsiantį ne tik sutaupyti, bet ir atšvęsti vestuves ypatingai.

Vestuvių idėjos: o, Ramunėle!

Tikrai tikrai taip! Šiandien kuriame ramunėlių tema vestuves – paprasta, bet ne prasta. Labai lietuviška, apdainuota, numyluota liaudyje, tačiau dabar dažnai pamirštama. Visa, kas sena – gera.

Mažo biudžeto vestuvės: dekoras

Džiaugiuosi, kad visuomenė po truputį atsikrato nuomonės, kad gražios vestuvės yra brangios vestuvės. Turėdami laiko, noro ir fantazijos net ir mažo biudžeto vestuves galite paversti įspūdingai gražiomis, jaukiomis ir keliančiomis estetinį pasitenkinimą. Prie fantazijos prisidedu ir aš dalindamasi patarimais, kaip nebrangiai papuošti savo šventę.

Top 10 originalių vietų išvažiuojamajai ceremonijai

Mielieji, dalinamės Top 10 originalių vietų išvažiuojamajai ceremonijai.

Idėjos vestuvėms ir mergvakariams: „Namų madam” prijuostės

Prijuostė vėl grįžta į madą ir kiekviena jauna šeimininkė savo virtuvėje privalo turėti specialiai jai pasiūtą prijuostę. Žinoma, prekybos centrai pilni pasiūlos, tačiau rankų darbo ir specialiai tau pasiūta yra išskirtinė ir gali būti perduodama iš kartos į kartą. O jei dar dizaineriu modeliuotoju gali būti pats? Prijuostė ir vestuvės – kaip čia viskas dera? Apie viską iš pradžių.

TOP 10 vestuvių idėjų albumų

Mielieji, dalinamės idėjomis Jūsų vestuvėmis. Surinkome pačias gražiausias nuotraukas ir dalinamės jomis su jumis. Sėkmės planuojant. Vestuvių idėjos Jūsų vestuvėms.

Ką mesti vietoj nuotakos puokštės?

Vis daugiau jaunavedžių galvoja apie įdomias pramogas ne tik sau, bet ir savo svečiams. Todėl tokias jau tradiciniais vestuvių elementais tapusias pramogas kaip puokštės metimas apgalvoja iš anksto. Įprasta mesti puokštę netekėjusioms merginoms, o nevedusiems vaikinams – kas? Šiandien dalinamės idėjomis, ką mesti merginoms ir vaikinams iš jaunavedžių rankų.

Puoškitės kailiu per vestuves

Planuojančios savo šventę šaltuoju metų laiku greičiausiai jau suka galvas, kaip nesušalti ir dar atrodyti nepriekaištingai. Šiandien pakalbėsime apie puikią išeitį – kailiuką. Su gražiais kailiniais ne tik nesušalsite, bet ir atrodysite pritrenkiamos.

Pagrindiniai bažnyčios dekoravimo principai

Klausimas: dekoruoti bažnyčią ar ne, kamuoja ne vieną jaunųjų porą. Iš tiesų apsisprendimą lemia tiek pati Bažnyčia, pastato architektūra, interjeras ir vieta, tiek ir metų laikas. Sezono metu viena pora keičia kitą, tad papuošti ir nupuošti gali tekti per labai trumpą laiką. Šiltuoju laiku bažnyčios altorių ir taip puošia gėlėmis. Ir dar, juk dažnai bažnyčia pasirenkama vien todėl, kad patinka jos išskirtinis interjeras, atmosfera, tad ir papildomai dekoruoti neprasminga.

Erdvės metamorfozės: lietuviškai ir jaukiai

Tikriausiai dalis jaunųjų, planuodami vestuves, iškart atmeta kaimo sodybą kaip vietą savo ypatingos dienos paminėjimui – nori išvengti vienodų medinių stalų, suolų ir kitų, su užstale susijusių, stereotipų. Tačiau, atradus tinkamą sodybą ir joje pritaikius jai tinkantį dekorą, net kaimo stiliaus aplinkoje galima švęsti jaukiai ir gražiai.

Nespalvotos vestuvės

Juodos ir baltos spalvų derinys yra tikra klasika. Šįkart siūlome tokį derinį pritaikyti vestuvėse. Juodos ir baltos spalvų žaismas puikiai tiks norintiems stilingos ir išskirtinai rafinuotos šventės.

Šokoladinės vestuvės

Štai dar vienas įkvėpėjas vestuvėms – šokoladas. Išskirtinai prabangiai atrodantys rudos atspalviai gali puošti ir vestuves. Baltojo, pieniško ir juodojo šokolado spalvos diktuoja visą vestuvių koloritą ir sukuria prabangią, puošnią ir subtilią atmosferą.

Balionai vestuvių dekore

Klysta manantys, kad balionai gali puošti tik vaikų gimtadienius. Patekę į kūrybingo žmogaus rankas balionai gali tapti įspūdinga vestuvių dekoracija, kuri anaiptol neatrodys pigiai, nors ir kainuos palyginti nedaug. Taip pat balionai gali tapti puikia pramoga ar fotosesijos atributu.

Mėlynos vestuvės

Mėlyna spalva simbolizuoja ramybę, harmoniją, aiškumą ir pasitikėjimą. Tiek šviesesnių, tiek tamsesnių atspalvių mėlyna labai gražiai kontrastuoja su balta, geltona, raudona spalvomis. Mėlynus ir žydrus tonus galima papildyti violetinės ar turkio spalvų atspalviais. Tad šįkart apie mėlyną dviejų žmonių pasaką.

Dešimt būdų nustebinti svečius

Šiais laikais būna kuo originaliausių vestuvių, turbūt galvojate, kad svečių jau niekuo nenustebinsi. Visgi mes pateiksim 10 sprendimų, kurie Jūsų vestuvių svečius labai nustebintų ar net šokiruotų.

Vestuvių idėjos: vestuvės daržinėje

Netrukus ruduo pradės dažyti medžių lapus ir privers būsimus sutuoktinius pamąstyti apie nuostabiai rudenišką vestuvių šventę. Skatiname ir mes savo vestuvėms rinktis šį jaukų ir margą metų laiką, taip pat dalinamės idėjomis, o viena jų – vestuvės dažinėje.

Rudens vestuvių dekoras

Nuo senų senovės vestuvių sezonas buvo ruduo. Vestuves rudenį keldavo dėl pabaigtų vasaros darbų ir nuimto derliaus. Na, o aš manau, kad ruduo – jaukių, stilingų ir išskirtinių vestuvių metas. Patarsiu, kaip dekoruoti vestuves šiuo metų laiku.

Kas išrado vestuves?

Kada ir kur atsirado vestuvės? O gal jas kažkas sugalvojo? Apie vestuvių kilmę ir seniausias tradicijas straipsnyje pasakoja mūsų ekspertė Renata. O ar žinojote, kad Japonijoje po santuokos nuotaka likdavo gyventi su tėvais, o jaunikis turėjo ją lankyti kiekvieną naktį? Apie tai ir dar daugiau keisčiausių tradicijų skaitykite šiame straipsnyje.

Tikros vestuvės: 2011 11 11 aštrieji pipiriukai

Vytautas ir Elena susipažino prieš daugiau nei 4 metus labai įdomioje vietoje – prie skubių siuntų terminalo, kur Vytautas dirbo tiekėju, o Elena personalo vadybininke. Kelis kartus parvežęs Eleną namo, Vytautas galiausiai pakvietė ją į pasimatymą. Nori papasakoti savo istoriją ir tu? Siųsk [email protected]

Idėja: megztos vestuvės

Dalinamės idėjomis vestuvėms. Begalvodama apie temas žiemos vestuvėms, visada pirmiausia susimąstau apie šiltus, minkštutėlius, baltutėlius, lengvus baltus mezginius. „Megztos“ vestuvės – kodėl gi ne?

Mažos jaukios vestuvės

Svajodama apie vestuves turbūt nė nesusimąstei apie svečių skaičių, kol nepradėjai iš tiesų rengtis savo šventei. Bet kokiu atveju – didelė ar maža – Tavo šventė bus dieviška, tačiau šį kartą pasvarstykime apie mažas vestuves...

Idėja kaip pasitikti jaunuosius

Mielieji, dalinamės ApieVestuves.lt skaitytojos Ramintos atsiųsta video nuoroda. Ji pasidalino ne tik video kaip sutiko į vestuvių puotą grįžusius savo mylimus draugus Mildą ir Darių, bet ir sutiko papasakoti kaip viskas vyko. Taigi trumpas interviu apie tai, kaip gimsta gražios idėjos.

Tuokiamės gamtai draugišku būdu

Didžiausią savo gyvenimo šventę paverskite mažiausiai žalojančia gamtą. Dar kartelį apie tai, kaip Jums įgyvendinti ekologiškų vestuvių svajonę ir kaip mūsų tautiečiai „įsivažiuoja“ švęsti „švariau“.

Karališkų vestuvių šokis bažnyčioje

Mielieji, nesenai visi sulaikę kvapą žiūrėjome į karališkas vestuves. O štai Didžiosios Britanijos mobiliojo ryšio kompanija T Mobile sukūrė karališkų vestuvių įėjimą į bažnyčią. Jis išties kūrybingas.

ApieVestuves.lt skaitytojos Gerdos vestuvės

Mielieji, ir toliau publikuojame Jūsų siųstus laiškus, kuriuose pasakojate apie savo vestuves. Gavome jų visą šūsnį. Nori papasakoti apie savo vestuves ir Tu? Siųsk savo vestuvių istoriją ir keletą nuotraukų elektroniniu paštu [email protected] ir mes ją išpublikuosime. Metų pabaigoje laukia staigmenos.

Personalizuotos detalės vestuvėse

Mielos rankų darbo arba stilizuotos detalės vestuvėse - tikrai pradžiugins ne vieną Jūsų svečią, bet ir jus pačius. Įvairias dekoro detales galite gaminti patys. Drobiniai maišiukai su riešutais ir šakočio gabaliukais, nuotraukų girliandos ir dar daug idėjų Jums siūlo Lina.

Sidabrinės vestuvės

Šįkart dalinamės sidabrinių vestuvių simbolika ir ką reiškia sidabras žmonių gyvenime. Popierinės vestuvės - tikrai didelė šventė, bet kai žymime sidabrines ar auksines ir vis dar mylime savo žmogų, norisi rėkti iš laimės, tiesa? Taigi, viskas apie sidabrines vestuves.

Visi prietarai apie vestuvinę suknelę

Kas lemia sėkmingus santuokos metus? Ką reiškia jei vestuvių dieną suplyšo suknelė? Ar galima matuotis vestuvinę suknelę prieš vestuves? Kodėl suknelės spalva buvo juoda? Šie ir dar daugiau prietarų Jums, mielosios. Bet tikėti jais ar ne?

Kaip pasipiršo Linai?

Sveiki mielieji, siunčiate mums laiškus pasakodami ne tik apie vestuves, bet ir apie piršlybas. Šįkart dalinamės ApieVestuves.lt skaitytojos Linos istorija. Jūsų istorija ne ką prastesnė? Siųsk ją ir keletą nuotraukų el. paštu [email protected]

Idėjos: kaip puoštis ir puošti vestuves žiemą?

Tuokiatės žiemą? Sveikiname. Turbūt galvojate, kaip gi išnaudoti visus žiemos privalumus ir savo vestuves paversti dar gražesne pasaka. Snaigės, ledas, lemputės... Stilingos spalvotos detalės ir dar keli patarimai iš Linos lūpų būtent tiems, kas ieško idėjų vestuvėms.

ApieVestuves.lt skaitytojos Linos vestuvių istorija

Mielieji, pradedame publikuoti Jūsų siųstus laiškus, kuriuose pasakojate apie savo vestuves. Gavome jų visą šūsnį. Nori papasakoti ir Tu? Siųsk savo vestuvių istoriją ir keletą nuotraukų elektroniniu paštu [email protected] ir mes ją išpublikuosime. Metų pabaigoje laukia staigmenos.

Vietų vestuvių fotosesjai idėjos (II dalis)

Dalinamės dar keliomis idėjomis vestuvių fotosesijos vietoms. Gamta, kaimas, šuolis parašiutu ir dar daugelis kitų. ApieVestuves.lt skaitytojai sudarė įspūdingiausių vietų sąrašą ir pasidalino scenarijais. Įdomu ir Tau?

Vietų vestuvių fotosesjai idėjos (I dalis)

Šiame straipsnyje dalinamės skaitytojų atsiųstomis vietų vestuvių fotosesijai idėjomis

Rudens vestuvių koloritas

ApieVestuves.lt su pasidžiavimu pristato Liną, kuri jums, mielieji, nuo šiol pasakos apie vestuvių stilistiką ir dekorą. Pirmasis jos straipsnis apie rudens koloritą: ką ir kaip dekoruoti? Turite daugiau klausimų? Rašykite [email protected] O dabar skaitome apie auksinio rudens detales jūsų šventėje.

Idėjos rudens vestuvėms

Mielieji, ruduo - labai gražus metas. Išnaudokime jo gėrybes! Puoškime savo vestuvių vietą nuostabiomis rudens gėlėmis, dekoruokime stalą vaisiais, daržovėmis ir grybais, o nuotraukoms pozuokime su skėčiais. Kartais tereikia aopsidairyti aplink ir pamatysi kiek daug visko pats metų laikas mums duoda.

Skoningai neskoninga vestuvių realybė

Šįkart vestuvių organizatorė Renata su jumis, mielieji skaitytojai, dalinasi nuoširdžiu tekstu apie skoningai neskoningą vestuvių realybę. Kodėl svajojame apie nuoširdžias ir gražias vestuves, o švenčiame jas taip lyg prieš dvidešimt metų? Kviečiame nuoširdžiai pasvarstyti: kada pamirštame apie savo svajones?

Vestuvių dekoracijos – svarbiau, nei įsivaizdavote

ApieVestuves.lt skaitytoja Eglė atsiuntė laišką, kuriame paprašė papasakoti apie dekorą vestuvėms. Taigi, ekspertė Viktorija pasidalino idėjomis ką ir kaip dekortuoti, kas Lietuvoje gali dekoruoti ir kaip dekoratoriai dirba. Šiame straipsnyje skaitykite apie išskirtines idėjas vestuvėms.

Puiki kalba vestuvėse. Tai paprasta!

Per vestuves visi nori ištarti pačius gražiausius žodžius jauniesiems, bet kartais balsas ima drebėti. Pasakyti puikią kalbą vestuvėse tikrai nėra taip sudėtinga, kaip gali pasirodyti. Netikite? Renata šįkart dalinasi patarimais, kurie jums tikrai padės. Perskaitykime juos kartu. O svarbiausia juk - nuoširdumas.

Tikroji romantika – žvakės

Norite ypatingai papuošti šventės vietą? Galvojate apie gyvas gėles, ledo skulptūras ar kaspinus... Šįkart Viktorija pasakoja apie paprastą, bet kartu ir stebuklingą dekoro detalę - žvakes. Įsivaizduokite romantiškiausią vaizdą, bet kad nepamirštume svarbių dalykų, perskaitykime planuotojos patarimus.

Dovanų dėžutės vestuvėse

Ką dovanoti jaunavedžiams? Kaip supakuoti? Ar tikrai svarbi pakuotė? Jei kyla tokie ir panašūs klausimai, šis straipsnis kaip tik jums. Šįkart popierinių stebuklų ekspertė Gita dalinasi patarimai ir idėjomis apie dovanų dėžutes. Ar žinojai, kad net ir pinigėliai puikiai telpa dėžutėje?

Kas jums įdomu apie deimantus?

Mielosios, visai nesenai skaitėme apie deimantus, kuriuos galime pagaminti net iš Jūsų plaukų. Stebuklas, ar ne? Straipsnio autorė sulaukė daug Jūsų klausimų ir į juos atsakė. Taigi, Mante, Regina, Gabriele, Goda, Karolina ir kitos ApieVestuves.lt skaitytojos - atsakymai Jums.

Ypatingi deimantai vestuvių žiede

Ar kada nors pagalvojote, kad deimantus galite sukurti ir Jūs? ApieVestuves.lt komanda šiandien su Jumis dalinasi ypatingais deimantais. Ar gali patikėti, kad juos galima sukurti iš tavo plaukų? Taigi, apie viską iš pradžių. Ypatingi deimantai, ypatingiems žmonėms.

Alyvų žiedai – puošmena Jūsų vestuvėms!

Vienos gražiausių pavasario gėlių - alyvos. Ar kada pagalvojote apie nuotakos puokštę iš jų? Jei tuokiatės pavasarį, alyvomis galite dekoruoti šventės vietą, jų sėklų dovanoti svečiams, o kiekvienų Jūsų vestuvių metinių proga gauti po šaką jų dovanų. Tad pakalbėkime apie alyvas šį šaltoką pavasarį.

Vestuvių simboliai. I dalis

Iš viso pasaulio plūsta įvairiausios vestuvių idėjos, kurios vis labiau prigija ir Lietuvoje. Retai kur pasitaiko piršlybų, sužadėtuvių, mergvakario ar pačių vestuvių apeigos tokios, kokias jas įpratę matyti mūsų senoliai. Pasidomėjome, kaip anksčiau būdavo atliekamos šios apeigos, ką simbolizuoja žiedas, balta vestuvinė suknelė ir rūtų vainikas.

Vestuvių simboliai. II dalis

Patys paprasčiausi daiktai ar reiškiniai tradicinių vestuvių iškilmėse įgauna visiškai kitokią – magišką reikšmę. Tad ką simbolizuoja duona, druska, vanduo, ugnis, grūdai, duonkubilis, šiaudai, vilna ar kailiniai? Nejučia kyla mintis, kad gražiausios vestuvių idėjos atkeliauja tiesiai iš mūsų prosenelių lūpų...

Viskas ką turime žinoti apie priesaiką

Kokiais žodžiais jūs norėtumėte kreiptis į Dievą ir į mylimą žmogų? Nors tradicinėje santuokos sakramento priesaikoje telpa viskas, ko reikia, tačiau siūlome neatmesti gražios vestuvių idėjos – sukurti savo priesaiką arba veikiau tiesiog savais žodžiais pasakyti, kad mylėsite ir gerbsite, turte ir varge, kol mirtis jus išskirs...

Ką galime vestuvėms pasidaryti patys?

Esame tikri, kad ruošiantis šventei jums ne kartą kilo žavingiausios ir netikėčiausios vestuvių idėjos, kurias tučtuojau išmetėte iš galvos manydami, kad yra žmonių, kurie tame specializuojasi ir viską padarys daug geriau už jus. Tačiau galbūt vertėtų įdėti dalelę savęs į tokią svarbią (tik judviejų) šventę ir bent keletą dalykėlių pasidaryti patiems.

Jaunikio staigmena nuotakai: neįtikėtinas šokis

Jei jau galvojate, kad matėte viską, kaip jaunikiai gali nustebinti nuotakas per vestuves, tai kviečiame pažiūrėti šį video. Neįtikėtinas šokis ir ne tik jaunikio, bet ir ...

Prabangiosios Gemy Maalouf mados namų suknelės Instagram

Prabangiosios Gemy Maalouf mados namų suknelės Instagram

AR ILIUZIONISTAS VESTUVĖSE TINKA IR PATINKA PUBLIKAI?

Dažniausiai vestuvės nepraeina be programų: jaunieji šoka, svečiai sveikina, o geriausia, kai visa vakaro programa atiduodama profesionaliam renginio vedėjui į rankas. Tačiau ir tada jaunieji nori pikantiško prieskonio ir ieško ypatingos pramogos. Dažnai samdomos žinomos grupės kelioms dainoms, kviečiami šokių mokytojai, o paskutiniaisiais metais net magai.

Ko reikėtų atsisakyti planuojant 2017 metų vestuves

Kiekvienais metais šimtų ir gal net tūkstančių porų, kurios tuokiasi PIRMĄ KARTĄ, mamos, tėčiai, sesės ir geriausios draugės „tuokiasi“ kartu su jomis. Kartais jie leidžia poroms gana laisvai kurti savo vestuvių stilių, svečių sąrašą, tačiau kartais labai stipriai kišasi ir nurodinėja, kas turi būti, ko ne. Poroms, kurios pasirenka vestuvių planavimo paslaugas, stengiamės padėti koja kojon eiti su naujomis tendencijomis, nedaryti to, kas jau tūkstantį kartų buvo padaryta anksčiau. Esame čia, kad padėtume nebeatrodyti „so yesterday“ savo svečiams, kurie per kelerius metus apsilankė galbūt dešimtyje draugų vestuvių ir jau miršta nuo momentinio fotoaparato nuotraukyčių ir vežasi namo eilinį medaus stiklainį dovanų...

Naujausios idėjos, kaip dekoruoti 2017 metų vestuves

Šventei dekoras suteikia savitą charakterį, nuotaiką, stilių, labai daug pasako apie jos kaltininkus ir kaskart tą pačią vietą gali atskleisti naujomis spalvomis. Todėl dekoras yra labai svarbi šventės dalis, kitaip vakaras atrodys tik kaip eilinė vakarienė restorane su artimaisiais. Juk ir nuotraukas žiūrėti smagiau, kai matai tiek daug įgyvendintų idėjų.

PAVARTYK įspūdingą „Pūsta suknelė“ darbų knygą

Šiais laikais nebereikia eiti į leidyklą ir ten siūlyti išleisti knygą, nes dabar tai gali padaryti kartu su „ZoomBook“.

„Provanso kvapai“ – aromaterapija ir SPA ruošiantis vestuvėms

Ruošdamosi vienai svarbiausių gyvenimo švenčių daugelis nuotakų patiria ne vien laukimo džiaugsmą, bet ir nerimą bei stresą. Niekada nepamirškite, kad tai Jūsų šventė ir skirkite laiko sau. Neleiskite, kad šviežios bei nuostabios gėlės arba kulinarinio šedevro vertas tortas nustelbtų nuo organizacinių reikalų pavargusią nuotaką. Todėl būtinai pasinaudokite nuostabiu „Provanso kvapų“ pasiūlymu Jums. Atsipalaiduokite, nusiraminkite ir vestuvių dieną atrodykite pritrenkiamai.

Per gražūs suvalgyti tortai

Per gražūs suvalgyti tortai

STULBINAMOS IDĖJOS, KAIP ŽENGTI PRIE ALTORIAUS

Kam vestuves pradėti įprastu žengimu duoti priesaikos, jei galima tai padaryti originaliai? Tai jūsų diena, kai galite daryti, ką širdis geidžia. Įprasta į bažnyčią įeiti grojant lėtai muzikai, būti pasitempusiam, kai lauki prie altoriaus, jaudintis, kad nesukluptum ar neužmintum suknelės. Ne. To tikrai nereikia, nes šia dieną nesvarbu niekas. Svarbiausia - jaustis nuostabiai ir mėgautis!

„DEGA RŪTOS“ – IDĖJOS IŠSKIRTINĖMS VESTUVĖMS

Nežinai, kaip vestuvių šventę padaryti įsimintinesnę ir neužmirštamą? Atsibodo tie patys papuošimai, tos pačios vietos? Ne bėda. „Dega Rūtos" vestuvių planuotojų komanda tikrai turi, ką parodyti, ir kiekvienas gali atrasti naujo ir dar nematyto.

Jaudinančios netradicinės piršlybos (Video)

Pora kartu jau šešerius metus. Vieną rytą Maikas suprato, kad daugiau niekada nenori nubusti be savo vaikino Andželo šalia. Maikas nusprendė, kad tradicinis pasipiršimas yra per paprasta, nes „Andželas vertas žymiai daugiau“, kaip sakė pats Maikas.

KAUBOJIŠKOS VIKTORIJOS IR NERIJAUS VESTUVĖS LIETUVOJE

Kai besižvalgydama „Facebook" pamačiau visai kitokią vestuvių fotosesiją, iš karto nusprendžiau sužinoti apie ją daugiau, todėl parašiau Viktorijai. Ji sutiko papasakoti apie jos vieną laimingiausių dienų.

Ką panaudoti iš IKEA vestuvėms

Idėjos ką ir kaip galima panaudoti vestuvių dekorui iš IKEA.

Mildos ir Aurimo kosmopolitiška meilės fotoknyga

ZOOMBOOK meilės knygos konkurso nugalėtojų Mildos ir Aurimo fotosesija vyko Kauno viešojoje bibliotekoje. Viena mano mėgstamiausių frazių – visos meilės istorijos nuostabios, bet mūsų pati geriausia. Ši pora tai ir atspindi. Jie turi tiek meilės, kad per fotosesiją visoms knygoms teko dengti viršelius. Skubam papasakoti, kokia jų meilės istorija ir kaip jiems sekėsi kurti savo knygą, kurią išspausdino ZOOMBOOK.

Po lašelį meilės kiekvienam svečiui

Kiekvienas svečias jūsų šventei ruošėsi itin kruopščiai ir atsakingai, atkeliavo galbūt netgi iš labai toli palinkėti jums laimės, todėl nusipelnė šio to daugiau nei “ačiū, kad atvykote”, kažko, kas priverstų jį pasijusti ypatingu. Dovanos vestuvėms priklauso nuo jūsų kūrybiškumo, norų ir galimybių: saldainių dėžutės su jūsų jungtuvių simbolika, o gal smagūs pokštai...

Kaip užimti vaikus vestuvių šventėje?

Kartais išlaikyti savo mažąsias atžalas netriukšmaujant yra sudėtinga užduotis, juk jiems oficialioji vestuvių ceremonija atrodo mažų mažiausiai nuobodi. Tam, kad mažieji nenuobodžiautų, o ir suaugusieji atrastų valandėlę ramybės, siūlome pasidaryti labai nuotaikingus spalvinimo segtuvus.

Neišsenkanti idėjų skrynia – „Instagram“

Šiais technologijų laikais dažna iš mūsų nepaleidžiame iš rankų savo išmaniojo telefono, o tai reiškia, jog galime tame surasti ir nemažai naudos. Idėjų vestuvėms niekada nebus per daug, o išmaniosos nuotakos gali pasisemti įkvėpimo iš populiariosios programėlės „Instagram“.

Idėja, kaip užimti svečius kol jie laukia jaunųjų

Labai dažnai būsimi jaunieji galvoja, kuo užimti svečius, kad jiems būtų nenuobodu laukti jų grįžtant iš fotosesijos. Parodoje „Mūsų vestuvės“ teko išbandyti fotobūdelę. Tai puiki pramoga jūsų svečiams.

Vestuvių dekoro tema: perlai

Viena iš klasikinių vestuvių dekoro detalių yra perlai. Pasitelkus perlus galima sukurti net kelias skirtingas temas, ir visos jos bus žavingos bei įsimintinos. Be to, spalviškai perlai yra labai universalūs ir tiks prie visų jaunųjų mėgstamų spalvų.

Nuotakos Šarūnės rankų darbo idėjos vestuvėms

Kiekviena nuotaka į vestuvių planavimą žiūri labai rimtai, juk tai bene svarbiausia šventė gyvenime. Vienos samdosi dekoratorius, floristus, o kitos nori savo šventę puošti pačios. Šarūnė yra viena iš tų nuotakų, kurių galvoje sukasi begalė idėjų ir minčių apie tai, kaip pačiai papuošti savo vestuves. Domimės, iš kur būsima nuotaka semiasi idėjų ir kaip jai sekasi jas įgyvendinti.

10 PATARIMŲ APIE MEDAUS DOVANAS VESTUVIŲ SVEČIAMS

Pačios gražiausios dovanos vestuvių svečiams yra tos, kurias galima suvalgyti ir yra dailiai papuoštos. Norėdami atsidėkoti savo svečiams, kad apsilankė Jūsų šventėje, įteikite po saldžią medaus dovanėlę, kurią kiekvienas su džiaugsmu parsineš namo. Jie tikrai bus sužavėti.

Idėja jaunikiui: nustebs nuotaka

Vestuvių dieną reikia stebinti ne tik svečius, bet ir vienas kitą. Puiki idėja mėgstančiam šokti jaunikiui - šokis savo išrinktajai.

Lempučių žavesys vestuvėse

Norit, kad jūsų vestuvių šventėje žibėtų šimtai žiburių? Lemputės tam tobulai tiks. Daugelyje vestuvių pagrindinis dekoro elementas dažniausiai būna gėlės, drugeliai, balionai ir pan., tačiau norint šventę paversti jaukia ir romantiška tobulas sprendimas yra lemputės. Vestuvių šventė sužibės nuostabiais žiburiais, o svečių atmintyje išliks romantiškų, jaukių ir prabangių vestuvių prisiminimas.

Idėjos spalvingoms rudens vestuvėms

Ruduo yra įspūdingas metų laikas iškelti šventę, o jei tai dar ir Jūsų vestuvės... Svarbiausia – žinoti, kaip išnaudoti kiekvieną gamtos duotą detalę. Oro trapumas ir kaita, auksiniai atspalviai, gamtos elementai, uogos, riešutai – šiai šventei imkite viską, ką tik žemė Jums duoda, ir vestuvių grožis – garantuotas. Trūksta idėjų? Ne problema, ApieVestuves.lt visada patars, pateiks idėjų, kaip Jūsų šventę paversti įsimintiniausia diena ne tik Jums, bet ir atvykusiems artimiesiems.

Kaip panaudoti balionus dekorui

Vestuvių dekoracijos ne vienam tampa didžiuliu galvos skausmu galvojant, kaip turėtų atrodyti šventė. Pradedant, kokią biudžeto dalį galite skirti, ir baigiant, kaip atrodyti kuo originalesniems. Turime idėją, kuri iš pirmo žvilgsnio atrodo paprasta, tačiau pažvelgus įdėmiau, išskirtinis šventės išpildymas – garantuotas.

TOP 10 originaliausi svečių knygos variantai

Top 10 originaliausi svečių knygos variantai, kurie nustebins svečius bei tuo pačiu sukurs jiems pramogą, o jums gražų prisiminimą.

I. Klimienės patarimai, kaip sukurti desertų stalą

Pagalvokite, ant ko bus patiekiami ir kaip serviruojami skanėstai. Tai gali būti įprastas stalas, apdengtas gražia staltiese, o gal rinksitės nestandartinius sprendimus: senovinį sekreterą ar kosmetinį staliuką su veidrodžiu, indaują, Provanso ar antikvarinę komodą, ar stalą, o gal sukomponuosite ir indaują, ir komodą? Kuriant kaimo stilių tiks įvairios lentynos, alaus statinės, medinės dėžės, šieno spudulai ir pan. Leiskite sau improvizuoti.

Kvietimai, stalo kortelės ir numeriai

Jei pasirinksite tradicinį būdą ir kvietimus, stalo korteles bei numerius spausdinsite, tuomet būtų idealu, jei rinktumėtės arba tą pačią vietą, kurioje užsakote šią spaudą, arba tą patį dizainerį, kuris visa tai gali maketuoti, nes taip bus išlaikomas vientisas gražus stilius, naudojamos tos pačios spalvos, šriftas ir Jūsų simbolis, elementas.

Iškalbingi foto koliažai: fotografė B. Grigienė

Fotografė Brigita Grigienė dar ne taip seniai fotografuoja vestuves, tačiau idėjų ir minčių turi originalių ir daug, o dar šauniau tai, kad jai puikiai sekasi tas idėjas įgyvendinti. Brigita valdo žodį, o dar labiau vaizdą – ji kuria iškalbingus fotografinius koliažus, kuriuose puikiai derina spalvotus ir nespalvotus vaizdus, atskleidžia jausmus bei emocijas, pasakoja istorijas.

Kaip sukurti vestuvių albumą

Visi jaunavedžiai po vestuvių gali pasidžiaugti ne tik dovanomis, bet ir gražių nuotraukų gausybe. Vestuvėse visada dalyvauja fotografas, o ir draugai gali pagauti žavių kadrų – juk fotografija šiais laikas domisi ne vienas. Dažniausiai sutuoktinių pora nuotraukas sudeda į prabangų albumą. Tačiau yra žymiai daugiau žmonių, kurie norėtų turėti gražų jūsų šventės atsiminimą. Tai tėvai, seneliai ir artimi draugai. Dabar tai tikrai ne problema – su ZOOMBOOK susikursite gražią fotoknygą tiesiog internete. Dalinamės keliais praktiniais patarimais.

Kuo vaikučius puošti, kaip rengti į vestuves

Turbūt ne vieniems tėveliams iškyla toks klausimas: kuo gi puošti mažiausius šventės dalyvius? Viskas priklauso nuo vestuvių, į kurias jus pakvietė, sezono, stiliaus ir vietos: ar vestuvės vyks kaimo sodyboje, pajūryje, ar bus labai formalios miesto rotušėje, restorane.

(Ne)tradicinės vestuvės

Įsibėgėjant vestuvių sezonui norom nenorom kyla noras apžvelgti vestuvinės floristikos tendencijas. Smagu matyti, kad jaunosios (jų draugės, mamos ir net jaunikiai) vis labiau drąsėja rinkdamiesi vestuvių temą, planuodami šventės stilių, aprangą, gėles bei kitus aksesuarus. Tikrai ne viena pora ruošdamasi santuokai kruopščiai apgalvojo, kokios šventės nori ir kokius prisiminimus norėtų įamžinti nuotraukose bei atmintyje. Natūralu, kad gėlės vestuvėms turi ne mažesnę reikšmę nei apranga ar muzika, skambanti per šventę. Tinkamai pasirinktos augalų kompozicijos suteikia savitumo ir išskirtinumo, todėl svarbu pasirinkti jas ne tik atsižvelgiant į sezoną ar spalvas, bet ir į bendrą šventės stilistiką.

FOTODROBĖS – VESTUVIŲ AKCENTAS IR PUIKI DOVANA

Ruošiantis vestuvėms, daugelį neramina mintis, kaip šventę paversti įsimintina ir nepakartojama diena ne tik jauniesiems, bet ir svečiams. Keliais kūrybingais patarimais dalinasi jau eilę metų kūrybos srityje dirbanti, tikra savo amato meistrė, ZOOMBOOK dizainerė Inga. Dar prieš pokalbį ji pažadėjo papasakoti net tik kaip sukurti išskirtinius pakvietimus ar dekoracijas panaudojant nuotraukas, bet ir kaip šiuos stebuklus pritaikyti namuose.

Vestuvių fotosesija jaunavedžiams

Norėdami, kad ta vienintelė vestuvių diena būtų tikrai laimingiausia, jaunavedžiai turi ne tik įrodyti, kad moka organizuoti, yra sumanūs, išmoningi, išradingi, bet ir skirti daugiau laiko bei dėmesio tą dieną sau.

KŪRYBINGOS IDĖJOS JŪSŲ VESTUVĖMS

Apie tai, jog vestuvės – svarbiausia šventė, kalbėti nereikia, todėl geriau pakalbėkime apie tai, kaip šiai šventei suteikti ypatingo žavesio. ZOOMBOOK komanda nori su jumis pasidalinti originaliomis idėjomis ir patarimais, kaip nuotraukas panaudoti kvietimams, originalioms dovanėlėms ar net svečių įtraukimui į šventės programą.

Dovanos vienas kitam: ar būtina? Ką ir kaip dovanoti?

Vestuvės jau ir taip yra dviejų mylinčių žmonių dovana vienas kitam: be paprašiusio tekėti (o gal net paprašiusios!) nebūtų ir sutikusios (ar sutikusio). Tai nuostabi šventė dviejų mylinčių žmonių, oficialiai susijungusių ir tapusių šeima. Susijungia dvi giminės, du šeimos medžiai, kelios kartos, visi įgyja naujų statusų: žmona, vyras, šešuras, anyta, svainis ir panašiai. Kad ir kaip būtų, šiais laisvamaniškais laikais, vestuvės yra labai svarbi ir daugeliui žmonių reikšminga šventė. Tad ką ir kaip dovanoti?..

Vestuvių idėjos: vintažas

Vintažinės vestuvės – graži idėja atkartoti praėjusį šimtmetį. Kiekvienas laikmetis turi savo žavesio ir tai, kas kadaise buvo labai madinga, dabar atrodo egzotiškai ir originaliai. Kad žodis vintažas būtų konkretesnis, pateikiame XX amžiaus vestuvių madas.

Vestuvinė fotosesija: kaip, kur, kada...

Artėja 2013-ųjų vestuvių maratonas. Vasarą populiariausios vietos mirgėte mirgės jaunavedžių ir juos fotografuojančių menininkų. Kaip vestuvinę fotosesiją paversti pramoga ir švente, kurios patys svarbiausi dalyviai būsite jūs, kaip atsipalaiduoti ir organizuoti fotografavimąsi, kad išvengtumėte nesklandumų, apžvelgsime šiame straipsnyje.

Vestuvių idėjos: perlų įkvėptos vestuvės

Pavasaris už lango dar neprasidėjo, tačiau vasarą jau jaučiu – intensyviai prasideda pasiruošimas vestuvėms. Šįkart ruošiuosi vestuvėms, kurių tema – perlai. Man asmeniškai labai gražu ir džiaugiuosi jas kurdama, todėl nusprendžiau pasidalinti gražiomis idėjomis ir su jumis. Gal kam pravers, beieškant savosios temos vestuvėms! Gal pasaulyje jau yra daugybę kartų keltos vestuvės perlų tema, tačiau Lietuvoje, tai tikrai kol kas ne taip populiaru ar banalu.

Vestuvių idėjos: augintiniai vestuvėse

Dažniausiai augintinis tampa šeimos nariu, taigi ne vienai porai yra kilusi mintis, kad jųdviejų mylimas keturkojis turėtų dalyvauti vestuvėse. Ir iš tiesų, mielas gyvūnėlis žaismingai atrodys nuotraukose ir maloniai nustebins svečius.

Vestuvių idėjos: kaimiškas stilius

Lietuvoje yra daugybė puikių kaimo turizmo sodybų, galinčių sutalpinti gausybę svečių, teikiančių maitinimo paslaugas, tačiau šiais laikais jaunavedžiai dažnai vengia tokio šventimo būdo. O veltui. Žvalgomės į prabanga tviskančius restoranus ir pokylių sales ir nė nenutuokiame, kokios gražios, skoningos, šiltos ir jaukios gali būti vestuvės kaime.

Smart automobiliukai smagioms vestuvėms

Įsimintiniausios vestuvės būna tos, kurios nuo pradžių iki galo yra personalizuotos, t. y. prasmingos tuo, kad atspindi porą, jų pažinties istoriją, bendrus pomėgius, charakterius ir net požiūrį į vestuves. Šįkart rašome apie transportą, ir ne bet kokį, o tokį, kuris puikiai atitiktų smagią, pašėlusią ir stilingą porą. Šis tas apie stilinguosius smartus vestuvėms.

Pasidaryk pati pavasariškus kvietimus

Norėtųsi greičiau prišaukti pavasarį, todėl pamėginkime kartu pasigaminti šiluma dvelkiančius kvietimus. Tam mums prireiks kelių pastelinių spalvų popieriaus lapų, o grožį padės atskleisti dekoratyviniai skylamušio išmušti drugeliai ir gėlės. Yra šimtai įvairiausių formų tokių aparačiukų, todėl galima pasigaminti tikrai unikalius darbelius.

Mėtinės gaivos vestuvės

2013 m. gaiviausia ir madingiausia spalva neabejotinai yra mėtų žalia. Kaip visada Apievestuves.lt skelbia karščiausias metų naujienas vestuvių srityje ir dalinasi su Jumis mėtinėmis idėjomis.

Priesaiką rašome patys. Patarimai

Jei nusprendėte, kad Jūsų meilė sužadėtiniui nesutelpa į tradicinę priesaiką, galite bandyti rašyti ją patys. Žinoma, kad tai irgi nelengva, todėl pateiksiu kelis patarimus ir tikiuosi, kad jie bent jau užves Jus ant kelio.

Pasidaryk pati originalias stalo korteles

„Grožis slypi paprastume“ – dievinu šią frazę. Ją galima pritaikyti ir kuriant šventinius papuošimus, juk dažnai norint sukurti ką nors ypatinga mėgstame persistengti. Tačiau iš tiesų tereikia geros idėjos ir žinoti keletą gudrybių, padėsiančių nepriekaištingai tą idėją įgyvendinti. Pažvelkite, ką galima pasigaminti panaudojus paprasčiausią butelio kamštį.

Kaimiško stiliaus vestuvės

Lietuvoje yra daugybė puikių kaimo turizmo sodybų, galinčių sutalpinti gausybę svečių, teikiančių maitinimo paslaugas, tačiau šiais laikais jaunavedžiai dažnai vengia tokio šventimo būdo. O veltui. Žvalgomės į prabanga tviskančius restoranus ir pokylių sales ir nė nenutuokiame, kokios gražios, skoningos, šiltos ir jaukios gali būti vestuvės kaime.

82 frazės, kurias galima išgraviruoti ant vestuvinių žiedų

Manote, kad vestuvių datą graviruoti vestuviniuose žieduose verta tik todėl, kad sutuoktinis nepamirštų jūsų pasveikinti? O vardus užsirašo tie, kurie neturi jokios fantazijos? Skelbiame 82 pačius gražiausius meilės žodžius, posakius, sentencijas, kuriuos galima išgraviruoti ant jūsų vestuvinių žiedų.

Idėja vestuvėms: fotoerdvė arba fotokampas

Sparčiai plintant vakarietiško stiliaus vestuvėms Lietuvoje, labai populiarios darosi ir „fotoerdvės“, skirtos specialioms svečių nuotraukoms.

Nuostabi jaunikio kalba

Dalinamės nuotabia jaunikio kalba. Tikimės Jus įkvėps.

Deimantės ir Kęstučio beprotiškos vestuvės

Mielieji, dalinamės Deimantės (27) ir Kęstučio (27) meilės ir vestuvių istorija bei nuotraukų galerija.

Restoranas „Medininkai“ – aristokratiškai ir jaukiai vestuvių šventei

Švęsdami su artimiausiais žmonėmis dažniausiai laiką norime leisti jaukioje aplinkoje, ypač per savo vestuves. Porai ši diena – naujo gyvenimo pradžia, atmintyje liekanti ilgam, tad norisi, kad ir artimiems žmonėms, su kuriais jaunieji dalinasi savo švente, ji būtų jauki, įsimintina bei asocijuotųsi tik su ta pora, kuri tą dieną susieja savo gyvenimus.

Idėja vestuvėms: naktinė „A-photo“ fotosesija

Naktinė vestuvių fotosesija skamba neįtikėtinai? Retai kas taip sugalvoja ir išdrįsta, tačiau vėliau džiaugiasi. Šiandien dalinamės su Jumis nauja, negirdėta ir nematyta idėja vestuvių fotosesijai. Jūsų vestuvės vėjuotą rudenį ar šaltą žiemą – fotografuokitės naktį. Nebūtina fotografuotis vestuvių naktį: galima iš anksto ar jau po vestuvių. Jei dar turėsite energijos, po pokylio išsiruoškite į mistišką naktinę fotokelionę po Jūsų mylimą miestą ar kitas vietas.

Žvakių, šviesų ir baltų gėlių magija

Kurdama šventės dekorą būtinai atsižvelgiu į šventės vietą bei metų laiką. Vasarą ilgai šviesu, vėlyvą rudenį – dieną kaip vakare! Taip, ko gero, pavasaris ir vasara kiek lengvesni mėnesiai dėl ilgo šviesaus paros laiko. Grėsmės, kad kas nors nepamatys dekoro detalių arba jos atrodys labai prastai, mažiau. Tačiau kai tamsa varo visus į patalpą, apšvietimas kuriant dekorą yra labai svarbus. Yra tam tikros subtilybės, kurias pamiršus tiesiog aplankys nusivylimas.

Ar būtina puošti bažnyčią?

Šįkart pagelbėsime tiems, kas neapsisprendžia, ar reikia puošti bažnyčią. Taigi, visi už ir prieš bažnyčios puošimą.

Auksinių atspalvių vestuvės

Aukso žvilgesys ant bevardžio piršto įprasmina dviejų žmonių meilę.Tad šįkart siūlome prasmingą aukso spindesį perkelti į visą vestuvių dieną.

Desertų stalo idėjos

Šiandien dalinamės pačiomis saldžiausiomis ir skaniausiomis idėjomis. Kokie desertai Jūsų šventės svečiams į atmintį įstrigs ilgam? Atsakymą padėsime sužinoti šiame straipsnyje.

Vestuvių žaidimai: judrūs vestuvių žaidimai

Vestuvių svečiams įsidrąsinus ir įsiaudrinus tinkamiausi yra judrūs žaidimai. Tokie ne tik padovanos daug juoko, azarto ir gerą nuotaiką, bet ir suartins svečius. Idealiausia žaisti vakarui įpusėjus, o geriausi žaidėjai – energingi, entuziastingi ir azartiški svečiai. Pateikiame kelis pavyzdžius žaidimų, galinčių tapti vakaro vinimi.

Ekologiškos žalios vestuvės Kaune

Jaunieji pademonstravo meilę savo gimtajam miestui, savo šventei pasirinkdami ekologiškiausią transporto priemonę – dviratį… Fotoreportaže šventės akimirkos.

Viešos piršlybos Kaune

Kaune gyvenantis elektros sistemų specialistas Andrius Padegimas, panoręs nustebinti savo būsimą sužadėtinę Ievą,vakar pasipiršo jai surengdamas jausmingą reginį prie aukščiausio Baltijos šalyse akvariumo prekybos ir laisvalaikio centre „Mega“. Netikėtame merginai pasirodyme dalyvavo ir akvariumo narai, kurie po vandeniu iškėlė plakatą – „Ievukai, ar tekėsi už manęs“?

Žaidimai vestuvėms: linkėjimų žaidimai

Linkėjimai yra labai svarbi vakaro dalis. Jums brangūs žmonės linki viso ko geriausio iš širdies gelmių ir tai šventę daro itin prasmingą. Kartais žmonėms pritrūksta drąsos ir žodžių išreikšti, ką jie jaučia. Tam puikiai pasitarnaus linkėjimų žaidimai. Linksmi, originalūs ir nuoširdūs linkėjimai nuskambės tokių žaidimų metu.

Skaitytojos laiškas: kiek kainuoja geras oras?

Lietuvoje po truputį baigiasi taip ir nespėjusi prasidėti vasara, o kartu su ja ir vestuvių maratonas. Tiesa, Lietuva dar turi auksinį rudenį ir sunkiai prognozuojamą bobų vasarą, tačiau dažniausiai poros santuokai renkasi birželio–rugpjūčio mėnesius. Nėra daug avantiūristų, pasiruošusių prisiekti amžiną meilę stebint seniui besmegeniui, o norinčių tuoktis per škvalą turbūt dar mažiau, kad ir kaip romantiškai tai skambėtų... O ką daryti, jei ypatingoji data nesuderinama su geru oru Lietuvoje?

Vestuvės per Naujuosius

Įsivaizduokite, visas pasaulis švenčia jūsų jungtuves, visi fejerverkai skelbia, kad prasidėjo ne tik Naujieji metai, bet ir susikūrė nauja šeima... Na, gerai, gana tos pompastikos, bet sutikite, vestuvės Naujųjų išvakarėse išties puiki idėja.

Vestuvės per Kalėdas

Jei trokštate jaukios, šiltos šventės su dailiu dekoru, siūlome Jums vestuves per Kalėdas. Tai būtų jaukiausia, prasmingiausia ir gražiausia šventė, kokią tik galite įsivaizduoti.

Praeities įkvėptos vestuvės arba Glamorous vintag

Praeities įkvėptos vestuvės – tema šiltoms, jaukioms ir labai stilingoms vestuvėms. Puikiai tiks meniškai, stiliaus pojūtį turinčiai porai.

Aistringos raudonos vestuvės

Aistringos vestuvės – vestuvių tema beprotiškai įsimylėjusiai aistringai porelei. Puikiai tiks ryškioms asmenybėms su stiliaus pojūčiu.

2013-ųjų metų vestuvių dekoro tendencijos

Ateinančiais metais vyraus gaivus, lengvas, linksmas ir nenutolsiantis nuo gamtos motyvų dekoras. Pirmiausiai apie dominuosiančią spalvą. Tai pranašaujama šviesiai turkio (melsvai žaliai ar žaliai melsvai), taiklesnis tikriausiai yra angliškas pavadinimas – „mint“. Daugiau skaitykite mano straipsnyje;

Kaip pažymėti vidurnaktį?

Ne tik vestuvių diena, bet ir vidurnaktis turi didelę reikšmę. Jis žymi, kad jau visą dieną esate vyras ir žmona, o išaušusį rytą pasitiksite kaip šeima. Įprastai vidurnaktį keliamos šampano taurės, pjaustomas tortas, bet vis daugiau porų nori jį įprasminti papildomais elementais.

Ką barstyti vietoj žiedlapių?

Kiekvienas planuodamas vestuves galvojame, ką gi padaryti įdomesnio, kuo nustebinti svečius ir kaip patiems pasidžiaugti savo švente. Sulaukėme daug jūsų laiškų su klausimu, kuo pakeisti pabodusius žiedlapius?

Kaip sukurti vestuvių vietos interjerą?

Kiekviena savo vestuvių dieną įsivaizduojame skirtingai, tačiau visos norime vieno – sukurti šventei tinkamą aplinką, kad ne tik svečiai, bet ir mes jaustumės gerai. Visa tai svajojame padaryti kuo pigiau, nes pinigų reikės ne tik gyvenimo šventei, bet ir įsimintinam medaus mėnesiui. Pasirinkta vestuvių vieta sukuria tam tikras galimybes arba barjerus formuojant norimą vaizdą. Pasitelkus išmonę, visas problemas galima įveikti, o iš galimybių išspausti viską, kas įmanoma. Štai keli sprendimai.

2013 m. vestuvinės suknelės ir Loveit.lt idėjos

Mielosios, artėja 2013 m. vestuvės. Pats metas pradėti domėtis, kas gi dedasi vestuvių pasaulyje. Loveit.lt programoje pradėjome jums rinkti viską, kas susiję su vestuvėmis ir ateinančio sezono naujovėmis. Drąsiai naršykite ir domėkitės, pačios kurkite savo vestuvių albumus ir dalinkitės idėjomis su kitais.

Šis tas mėlyno, skolinto, seno ir naujo

Sakoma, kad nuotaka turi turėti ką nors naujo, seno, dovanoto, skolinto ir mėlyno arba žydro. Kaip padaryti taip, kad visa tai tobulai derėtų prie jūsų vestuvinės suknelės ir dėl daugybės šių detalių nenukentėtų jūsų subtilus nuotakos stilius. Plačiau papasakosime apie deimantus, perlus, krištolus, keliaraištį, rankinę bei pirštinaites.

Sakyti ar ne - ko norėtume dovanų?

Dovanos vestuvėms – tai didelis galvos skausmas jūsų šventės svečiams. Tad kyla klausimas, ar palengvinsite šią naštą jiems pateikdami pageidaujamų dovanų sąrašą arba subtiliai užsimindami, kad būtų dovanojami pinigėliai. Visgi vestuvių dovanos nėra tam, kad ilgus metus rinktų dulkes sandėliuke, tad gerai pagalvokite, ar verta leisti savo svečiams improvizuoti.

Kaip padėkoti už dovanas?

Dovanos vestuvėms – išmokite ne tik dovanoti, bet ir priimti dovanas. Kiekvienas jūsų šventės svečias tikisi, kad padovanojo jums reikalingą bei patinkantį daiktą, kuriuo ilgai džiaugsitės. Žmonės patiria dovanojimo malonumą, kai mato jūsų nuoširdų džiaugsmą, girdi be galo nuošidžiai ištariamą “ačiū”, jaučiasi padarę kažką svarbaus bei naudingo...

Kaip patiems papuošti vestuvių paviljoną?

Prieš kelias savaites ApieVestuves.lt Facebook profilyje turėjote galimybę klausti mūsų ekspertų. Štai atsakymai Jums. „Mano draugai tuokiasi vasarą, šventė vyks lauko palapinėje, o pamergės, aišku, atsakingos, kad būtų gražu. Viktorija, kaip puošti vestuvių paviljoną.“ - klausia skaitytoja Ugnė.

Vestuvių tortas

Vestuvių vaišės ir šventinio stalo pagrindinė puošmena – tortas, kaip išsirinkti iš tokios gausybės siūlomų? Restoranai ir konditerijos parduotuvės šiandien ne tik pateikia storus katalogus su daugybe vestuvinių tortų nuotraukų, gausybe dekoravimo variantų, bet ir surengia įspūdingas degustacijas. Torto paieškos gali tapti tikra smaguriavimo fiesta!

Kas lemia sėkmingą renginio vedėjo darbą?

Jūsų vestuves veda renginio vedėjas? Šaunu! Jūsų šventės svečiai ir Jūs patys puikiai pasilinksminsite. Kas yra renginio vedėjas ir ką jis veikia Jūsų šventės metu? Į šiuos ir kitus klausimus atsako ApieVestuves.lt ekspertas ir vienas populiariausių Lietuvoje renginių vedėjų - Mindaugas.

Idėjos žiemos vestuvėms: kvietimai

Tuokiatės žiemą? Sveikiname. Jūsų vestuvės bus išties pasakiškos. Šiuo Gitos straipsniu pradedame dalintis idėjomis žiemos vestuvėms. Pirmasis straipsnis apie kvietimus, stalo korteles, dovanėles svečiams, palinkėjimų knygas ir nuotraukų albumus. Skaitome ir dalianamės savo idėjomis su visais.

Scenarijus priešvestuvinio video

Svajojate apie priešvestuvinį jūsų meilės filmuką? ApieVestuves.lt kartu su Zzet pictures kviečia Jus atsiųsti savo scenarijus ir laimėti profesionalų video. Savo scenarijus siųsk el. paštu [email protected] O dabar kviečiame perskaityti pirmuosius scenarijus.

Personalizacija kvietimuose

Dėmesys smulkmenoms gali paversti Jūsų vestuves dar nuoširdesne švente. Ar kada nors pagalvojote apie juostelę su Jūsų vardais ar padėkos laišką su antspaudu, kuriame matyti Jūsų vardų raidės? Vestuvės - dviejų žmonių meilės šventė, tad kodėl gi neparodyti to? Šįkart Gita dalinasi personalizacijos subtilybėmis.

Kokia muzika tinka mūsų šokiui?

Nusprendėte šokti ypatingą jaunavedžių šokį? Šaunuoliai. Apie skirtingus šokius ir smagias idėjas jau kalbėjome, tad šįkart Jurgita jums pataria kaip pasirinkti dainą jūsų šokiui. Paklausykime rekomenduojamų meilės dainų. Kokia daina yra jūsų meilės šokio daina?

Pasakykite ačiū

Vestuvės buvo fantastiškos. Dar ir dabar prisiminus svaigsta galva. Kol dar jaučiate euforiją, ar neverta padėkoti svečiams? Kaip tai padaryti? Ką pasakyti? Kur ir kaip? Ar užtenka žodžiu ištarti ačiū? Šįkart būtent apie tai pasakoja popieriaus fėja Gita.

„Nuotakos draugės vestuvių planavimo akademijos“ įkvepiantis startas

Pamenate, pasakojome apie naujus atradimus:„Nuotakos draugės vestuvių planavimo akademiją“? Šiandien akademijos dalyviai su mumis jau dalijasi įspūdžiais. Ar buvo naudinga? Ar rekomenduotų draugams? Skaitykime dalyvių atiliepimus.

Naujausios stalo kortelių idėjos

Kaip sodinti svečius? Tikime, kad dėliojate planus, braukote ir vėl iš naujo bandote rasti draugams tinkamus pašnekovus. Tačiau, šįkart ne apie tai, kaip juos tinkamai susodinti, bet apie tai, kaip tai padaryti kūrybiškai ir gražiai. Naujasis Gitos tekstas apie stalo korteles ir nuotraukų galerija.

Klijuojamos dirbtinės blakstienos

Nuotaka - pati nuostabiausia. Suknelės, bateliai, makiažas, papuošalai ir... Bet Jūsų akys - sielos veidrodis. Mielosios, šįkart, Karolina Jums pasakoja apie dirbtines blakstienas. Kaip ir kada jas naudoti? Kaip teisingai prisiklijuoti ir kaip jas teisingai nusiimti. Skaitome.

„Trollbeads“ tinka ir vestuvėms

Girdėjome, kad jau yra pagaminta žiedų sudarytų iš trijų dalių: pirmas sužadėtuvių, antras vestuvinis,o trečias dovanojamas gimus pirmam kūdikiui. Tačiau šiandien apie stebuklinguosius karoliukus. Pradėkite kurti stebuklingas šeimos tradicijas dovanodami prasmingas ir ypatingus įvykius primenančias dovanas. Apie „Trollbeads“ Jums pasakoja Julija.

Plaukų gofravimas vėl madingas

Turime pritrenkiančių naujienų - plaukų gofras vėl madingas. ApieVestuves.lt stilistų komanda Andre Team jums, mielosios, ne tik parašė apie tai, bet ir surengė fotosesiją. Tad skaitom ir žiūrim apie tai, apie ką kalba ir Chanel mados namai.

Pirmasis susitikimas su planuotoja

Planuojate vestuves patys? O gal Jums jas planuoja vestuvių organizatoriai arba padeda planuotojai? Pasitikėti jais? Ko iš jų tikėtis? Apie pirmąjį susitikimą su šių paslaugų tiekėjais Jums, mielieji, pasakoja mūsų linksmoji ekspertė Renata.

Norėtum tuoktis internetu?

Dar praėjusią vasarą interneto platybėse radau projektą - Santuoka internetu. Įdomu kada tai bus įmanoma. Pasikalbėjau su Algirdu Tomu, idėjos autoriumi ir supratau, kad dar ne greitai. Bet ką Tu manai apie santuoką internetu?

Ar tinka balta jei šventė antra?

Antrosios vestuvės - didelė šventė Jums ir Jūsų šeimai. Pirmasias planavome su šeima ir būriu draugų, stengėmės iškelti didelę puotą, o antrosioms ruošiamės atsakingiau. Juk šįkart ne taip lengva ištarti priesaikos žodžius, tačiau apie viską iš pradžių mums pasakoja ekspertė Renata.

Apie Vienos valsą jaunavedžiams

Vestuvinis šokis - labai svarbi Jūsų šventės dalis. Dabar vis populiaresni yra linksmi jaunųjų šokiai su pulku, tačiau šįkart apie šokių karalių - Vienos valsą. Kodėl jį rinktis vestuvėms? Kiek laiko reikėtų mokytis? Apie viską Jums pasakoja šokių ekspertė Jurgita.

Apie šukuosenas nuotakoms. Interviu su stilistu Andriumi

Argi ne šaunu, kai jūsų grožis atsiduria tikrų profesionalų rankose. Vienas iš jų – “Andre Team” grožio centro kirpimo meistras Andrius Mašauskas, kuris atsakys į kiekvienai nuotakai aktualius klausimus: kokios šukuosenos madingos šiemet, ką daryti trumpaplaukėms nuotakoms, ar puošti plaukus kristalais, perlais?

Ar dalyvauti vaikams vestuvėse?

Neįsivaizduojate vestuvių be žiedlapius barstančios mergaitės ar žiedus nešančio berniuko? O gal vaikų dalyvavimas vestuvėse jums nepriimtinas? Dažnai jauniesiems sunku apsispręsti, reikia vaikų vestuvėse ar ne. Pagalvokime kartu.

Idėjos stalo kortelėms

Jūsų dėmesio, mielieji, pareikalaus ne tik vestuviniai kvietimai, bet ir stalo kortelės. Jos taip pat priklauso grupei malonių smulkmenų, kuriomis parodomas dėmesys jūsų svečiams. Nustebinkite savo svečius išradingumu ir padėkite kiekvienam pasijusti ypatingu šventės dalyviu.

Gėlės palydai

Visos vestuvinės puokštės turėtų būti suderintos tarpusavyje: pamergių puokštėse atsikartotų jaunosios puokštėje esančios gėlės, pabrolių švarkus taip pat turėtų puošti mažytis gyvų gėlių ornamentas su išlaikyta aliuzija į nuotakos puokštę. Automobilių, šventinės salės ar net bažnyčios puošyboje taip pat turėtų atsikartoti vienijantys gyvų gėlių elementai.

Išskirtiniai pulko vyrai

Jaunojo ir pabrolių stilius ar veikiau jo nebuvimas? Jeigu eidami į vestuves apsivilkote kostiumą, tai dar nereiškia, kad esate stilingi, o juo labiau – originalūs. Vyriški kostiumai, paprastai pasirenkami vestuvėms – tai klasika, kuriai reikia įkvėpti žavesio, unikalumo ir šių dienų dvelksmo. Nebijokite surizikuoti ir turėsite išskirtinį vestuvių pulką.

Vestuvės užsienyje pagal senovinius papročius

Norėtumėte susituokti pagal ispanų papročius, tuomet vieta vestuvėms turėtumėte rinktis Ispaniją arba Meksiką. O galbūt jus domina kur kas egzotiškesnių pasaulio kampelių vestuvių tradicijos? Tradiciniai tailandiečių, Maldyvų, Polinezijos salų gyventojų bei ispanų vestuvių papročiai jūsų smalsumui patenkinti.

Dovanos su emocine „pakuote“

Šventės vis komerciškėja, o dovanos – praktiškos ir masinės. Pinigai, dovanų čekiai, kuponai... Paprasta ir greita. Tinka visiems ir kiekvienam, o ypač vestuvėms. Streso ir rūpesčių mažai. Malonumo dovanoti bei įspūdžių gavus dovaną – dažnai taip pat. Dovanojimo džiaugsmas mums jau svetimas?

Specialus vestuvių meniu

Pasitelkite šiek tiek kūrybiškumo arba bent jau pasidomėkite, kas siūloma jūsų vestuvių vaišių stalui. Galbūt norėsite, kad jūsų vestuvių valgiaraštis turėtų temą, pvz.: Japonija ar Meksika. Čia jums galės pagelbėti specializuoti šių kultūrų restoranai. O galbūt norėtumėte išrinkti valgiaraščiui spalvą? Tuomet būtų patiekiamos pasirinktos spalvos ir atspalvių vaišės.

Nuoširdi dovana tėveliams

Tėvams siūloma dovanoti išgraviruotus stalinius laikrodžius, kur gali būti parašyta, kad laikas bėga ir jų sūnui ar dukrai jau atėjo metas kurti savo šeimą. Norite simboliškos dovanos? Dovanokite angelus, rankų darbo šiltus dirbinius. O jei turite galimybę, nepagailėkite padovanoti ir kelionės. Prisiminkite viena - ne kaina čia svarbiausia, o jūsų padėka.

Mano dovana tau, mieloji

Kokia turėtų būti dovana, kad ji ne tik pradžiugintų būsimą žmoną ar vyrą, bet ir primintų apie vestuves dar ilgai? Brangi? Simbolinė? O gal geriausia dovanoti potyrius ir įspūdžius? Svarbiausia viską gerai apmąstyti. Juk kiekviena vestuvių detalė, įskaitant ir dovaną vienas kitam, turi būti nuoširdi, apgalvota ir skirtaq būtent jūsų mylimajam.

Pigios ir brangios stalo kortelės

Stalo kortelės yra tokios pat svarbios kaip ir vestuviniai kvietimai. Beje, abejus netgi rekomenduojama daryti ant vienodo popieriaus arba išlaikyti dizaino bendrumą. Stalo kortelės ne tik pagelbės svečiams laisvai bendrauti tarpusavyje – kreiptis vienas į kitą vardu, bet ir išvengti lemtingų klaidų (skaitykite TOP3).

Ką turime žinoti apie vestuvinius žiedus?

Tiek vestuviniai žiedai, tiek ir sužadėtuvių žiedai – tai sąjungos arba dar tik planuojamo bendro gyvenimo kelio simboliai, kuriuos išsirinkti reikia itin kruopščiai. Tad ką tiksliai reiškia žiedai, kodėl jie turi būti nešiojami užmauti būtent ant tam tikro piršto ir koks turėtų būti žiedas, atnešsiantis jūsų sąjungai tą stebuklingąjį “...ir jie gyveno ilgai ir laimingai...”?

Graviruoti vestuvinius žiedus ar ne?

Tiek vestuviniai žiedai, tiek ir sužadėtuvių žiedai gali būti išgraviruoti gražiausiais meilės žodžiais, o gal tiesiog mažyčiais simboliais, kurių reikšmę žino tik patys jaunieji ir kaskart, kam nors pasiteiravus, paslaptingai susižvalgo svarstydami, ar atskleisti šią paslaptį, kuri su tokia didele meile ir aistra juos sieja...

Ar tik auksiniai vestuviniai žiedai mums tinka?

Vestuviniai žiedai iš tiesų yra visam gyvenimui ir tai – anaiptol ne metafora. Sužadėtuvių žiedai dažniausiai būna su atsikišusiais brangakmeniais, tačiau ne taip jau ir sunku pakentėti menkučius įbrėžimus, paliekamus bene viskame, ką paliečiate, tuos pusę metų, tačiau renkantis vestuvinius žiedus reikia ypatingo dėmesio net ir smulkmenoms.

Viskas apie brangakmenius vestuviniuose žieduose

Sužadėtuvių žiedai – tai žiedai su brangakmeniais, atskleidžiantys vyrų meilę moterims, parodantys jų norus susieti savo gyvenimus, todėl neretai sakoma, kad meilė moteriai matuojama karatais. Vis labiau tampa populiarūs ir vestuviniai žiedai su akytėmis – įvairiausiais brangakmeniais, turinčiais savitą reikšmę, o gal pasirenkamais dėl tam tikrų gydomųjų galių.

Kaip pulke išsiskirti pabroliui? P.S. Tik vyrams.

Jaunojo ir pabrolių stilius, koks jis? Savotiškai monotoniškas arba, kitaip tariant, visuomet toks pats. Reikia pastangų, norint prie santuokų rūmų nesupainioti savojo pulko su kitą nuotaką atlydėjusiuoju. Mielieji, vyriški kosiumai būna ne tik juodos spalvos, o aksesuarai skirti ne vien moterims.

Netradiciniai vestuvių kvietimai

Vestuviniai kvietimai yra labai skirtingi kaip ir jūs patys, tačiau kiekvienu atveju jie reprezentuoja šventę, į kurią kviečiami svečiai. Pasistenkite, kad jie atspindėtų šventės dvasią ir jūsų pačių, mieli jaunieji, nusiteikimą. Yra tam tikri neva šablonai, kaip turi atrodyti kvietimai vestuvėms ar stalo kortelės – pamirškite juos!

Keli patarimai jei nesamdote fotografo

Jeigu foto paslaugos nėra tas vestuvių elementas, kuriam būtumėte pasiryžę išleisti daugiau pinigėlių, o fotografo pareigas ketinate užkrauti kaimynui Jonui, nes jis neseniai nusipirko “kietą” fotoaparatą, tuomet šis straipsnis kaip tik jums. Duosime keletą praktiškų patarimų, kad Jonas užfiksuotų visus gražiausius ir reikšmingiausius jūsų šventės momentus.

Ar tik Vienos valsas gali būti vestuvinis šokis?

Tradiciškai jaunieji šoka Vienos valsą, tačiau tai anaiptol nėra taisyklė. Jūsų vestuvinis šokis gali būti ir samba, ir sirtakis, ir salsa, ir netgi lietuviška polka. Tai priklauso nuo jūsų norų ir pasirinktos muzikos. Beje, mokytis šokti gali būti be galo smagu, jeigu kartu pasikviesite ir savo vestuvių pulką: pabrolius su pamergėmis.

Išvyka į gamtą: idėjos Jūsų lauknešėliui

Manote, kad geriausios vestuvių idėjos gimsta netikėtai? O kas jeigu išvykos į gamtą metu visai netikėtai jūsų pamergėms ir pabroliams gimtų idėja pavalgyti, tačiau per kažkieno užmaršumą lauknešėliu nebūtų pasirūpinta. Žinoma, tuomet galėtų pasitarnauti vestuvių žaidimai tokie kaip “susimedžiok maisto”, kuriuos patyrusiems piršliams ir liudininkams nebūtų sunku suorganizuoti... Tačiau vis dėlto pamėginkime to išvengti.

Ar turėsime teisę rinktis savo santuokos vietą?

Vieta vestuvėms – jūsų sąjungos įteisinimui – civilinės metrikacijos skyrius ir bažnyčios altorius? Turime džiugių naujienų – galbūt jau šią vasarą galėsite išsirinkti mielą, artimą vietą savajai sąjungai. Žinoma, teks trigubai ar keturgubai daugiau susimokėti, tačiau reikia džiaugtis bent jau tuo, kad tokia galimybė apskritai atsiras. Laisvė!

Vyro, mergautinė ar dviguba mano nauja pavardė?

Ne ką mažiau svarbus nei vedybų sutartis ar kiti su santuoka susiję teisiniai klausimai yra pavardės pasirinkimas. Ar žinote, kokius galite rinktis variantus? Ne tik atlikome apklausą, kur pergalingai triumfavo dviguba pavardės konstrukcija, bet ir pasikonsultavome su teisininke Ginta Kazėnaite.

Apie vedybų planuotojas

Vestuvių planavimas – tai ilgas ir kruopštumo reikalaujantis darbas, todėl jeigu neturite laiko, kantrybės ar didelio noro to imtis patys, siūlome kreiptis į profesionalus. Kada verta kreiptis į vestuvių planuotoją? Kaip išsirinkti tą vienintelę gerąją fėją? Kiek gali kainuoti jos paslaugos? Neišsigąskite – tai anaiptol nėra prabanga, kurią sau leisti gali tik turtingiausieji.

Dizainerio vestuvinės suknelės kodas - siela

Vestuvinės suknelės gali būti nuomotos, pirktos arba siūtos. Nors pirmieji du variantai yra kur kas pigesni nei paskutinysis, tačiau pagalvokite, kaip būtų gera vilkėti tobulai krentančią pagal jūsų kūną sukurtą suknelę. Suknelę, kuri turi savo istoriją, prasidėjusią jums įžengus į dizainerio stiliaus artelę. Čia žodžiai „nuotakos stilius“, įgauna kitokią prasmę...

Nuotakų mados reido eksperimentas. Kaunas I dalis

Vieni vestuvinių suknelių salonai įvardijami kaip geresni už kitus, kiti stipriai peikiami, o apie kai kuriuos apskritai nieko negirdėti. Susipainioti internetinių diskusijų džiuglėse visiškai nesudėtinga – gali nutikti taip, kad “nuotakų rojumi” tituluojami salonai jums pakvips kiču, o mažyčiuose nebyliuose salonuose atrasite savo sielos namus.

Ką ir už kiek dovanoti?

Vis dažniau dovanos vestuvėms telpa vokelyje ir visai ne todėl, kad svečiams trūksta išradingumo – to pageidauja jaunieji. Puiku, greičiausiai jie planuoja išvykti į tolimą kelionę arba padengti dalį šventės išlaidų, tačiau kiek pinigėlių dovanoti? O galbūt jaunieji davė laisvę jūsų fantazijai ir nežinote, kaip suktis?

Brangioji, gal per Deimantines vestuves pakartojam savo pirmąjį šokį?

Senosios kartos nuotakoms tikrai nekils klausimas, koks buvo jų vestuvinis šokis, nes tradiciškai pirmojo jaunavedžių šokio vaidmenį atlikdavo valsas. Laikai keičiasi, šiandien jaunieji turi galimybę sušokti ir salsą, ir rumbą ar net specialiai jiems iš atskirų žingsnelių sukurtą šokį. Nesvarbu ką pasirinksite, pirmasis šokis – vis dar labai svarbi vestuvinių apeigų dalis.

Jaunikio stiliaus kodas

Jaunojo ir pabrolių stilius nėra vienas iš tų dalykų, į kuriuos galima numoti ranka, sakant, kad kiekvienas vyras savo spintoje turi kostiumą. Vyriški kostiumai būna patys įvairiausi, tad kodėl tokiai svarbiai progai vilktis tą patį, su kuriuo ėjote į darbo vakarėlius, kaimyno laidotuves ir pusbrolio vaiko krikštynas. Žinoma, labai ekonomiška, bet ar skoninga, įdomu ir madinga?

Jei tavo šventė antra, ar tinka balta?

Vestuvinės suknelės paieškos antrą kartą tekančiai moteriai neretai kelia daugybę klausimų, kurių pagrindinis – kokios spalvos suknelę derėtų rinktis. Vienareikšmiško atsakymo į šį klausimą nėra, tačiau viena aišku – brandesnės nuotakos stilius turėtų dvelkti elegancija, rafinuotumu ir moteriškumu.

Vestuvinių kvietimų idėjos

Vestuviniai kvietimai – tai jūsų šventės vizitinė kortelė, tad nenumokite į juos ranka sakydami „ai, nusipirksiu prekybos centre, o tekstą susirasiu internete”. Būkite atidūs detalėms, juk kalbame apie jūsų vestuves. Nepatingėkite pasiskaityti patarimų, šiek tiek pasukti galvą ir sutelkti visą savo kūrybiškumą.
Įvairiausios idėjos vestuvėms, kurios tikrai nuspalvins jūsų šventę, pateikiamos šiame mūsų puslapio skyriuje. Originalios vestuvių idėjos, kurias drąsiai galima būtų vadinti “Pasidaryk pats”: kaip patiems pasidaryti originalius vestuvių kvietimus ar stalo korteles, kaip nustebinti savo svečius rankų darbo dovanėlėmis ar išradingiausiais žaidimais bei pramogomis. Taip pat vestuvinės idėjos, susiję su jūsų šventės tema, netgi valgiaraščiu ar drabužiais. Esame tikri, kad idėjos jauniesiems gali gimti ne ką mažiau orginalios ir nepakartojamos nei yra jie patys.

Registruokis kataloge

Jeigu Jūsų verslas susijęs su vestuvėmis, parašykite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime. Kartu nuspręsime, kuo šis vestuvių katalogas gali būti naudingas Jūsų verslui ir klientui.
Tel.:
* duomenys saugus. zr.: privatumo politika
Facebook draugai rekomenduoja

Video

Ponas balionas video
Ponas balionas video
Ponas balionas video
Facebook visagalis:)
Facebook visagalis:)