KONKURSAS: RENT BOUTIQUE IEŠKO STILINGŲ VESTUVIŲ VIEŠNIŲ

Vestuvių paroda

Jau penktus metus iš eilės organizuojamoje parodoje „Mūsų vestuvės“ bus pristatytos naujausios vestuvių ir švenčių organizavimo tendencijos. Parodos svečiai turės progą susipažinti su geriausiomis vestuvių ir kitų šventinių renginių organizavimo paslaugas teikiančiomis kompanijomis bei pradėti ruoštis asmeninėms šventėms. Parodos dalyviai ir organizatoriai svečiams pasiūlys ne tik stilingų naujovių, bet ir įvairių nuolaidų bei siurprizų!

Planuokie susitikimus parodoje ,,Mano tobulos vestuvės’’

Vestuvių sezonas įsibėgėjo, o kartu su juo ir paslaugų rinkimosi metas. Į vestuvinių malonumų planavimą įsisukusios būsimosios nuotakos įvairiausiais būdais stengiasi rasti tobuliausią sau variantą. Kaip būnant paslaugos tiekėju spėti suderinti susitikimus ir darbą jau su esamais klientais? ,,Mano tobulos vestuvės’’ - didžiausia vestuvių paroda vidurio Lietuvoje, Kaune, siūlo visiems laiko sutaupysiančią alternatyvą.

„Nuotakos spintoje“ kabėjo ir garsių moterų suknelės

Vasario 4−5 d. vyko paroda jaunavedžiams, kurios metu daugiau nei 100 kvadratinių metrų užėmė sėkmingai 2016 m. debiutavęs renginys „Nuotakos spinta“. Šiemet projektas, skatinantis nepalikti savo suknelės dulkėti spintoje, o išleisti ją prie altoriaus dar kartą, surinko daugiau nei 200 nuotakų suknelių iš visos Lietuvos. Renginio organizatorės Armina Staniulienė ir Simona Krasauskienė džiaugiasi, kad toks renginys skatina vartoti atsakingai ir taip nuotakoms, galinčioms savo stiliui skirti tik mažesnę biudžeto dalį, suteikiama galimybė įsigyti dizainerio suknelę už perpus žemesnę kainą. Pasak renginio sumanytojų, į „Nuotakos spintą“ surinktos suknelės atspindi ir lietuvaičių nuotakų stiliaus tendencijas.
 

Karolina Taraškevič apie 2017 m. vasaros vestuvinio makiažo tendencijas

Jau susipažinau su naujausiomis makiažo tendencijomis ir galiu pasakyti, kad ant bangos bus gaivūs veidai, švytintys makiažai ir spindinčios nuotakos“, – trumpai naujoves pristatė įvaizdžio dizainerė, makiažo meistrė Karolina Taraškevič. Pasak jos, makiažo meistrai visuomet atsižvelgia į užsienio madas, žiūri „Bridal Fashion Show“, nes skirtingi mados namai ir dizaineriai su savo kurtomis suknelėmis pristato ir siūlomą įvaizdį. „Pavasarį kurdami savo įvaizdžių kolekciją Lietuvos nuotakoms, mes į tai atsižvelgiame.

A. Vasiljevas: ar žinote, kas buvo pirmoji garsenybė su balta suknele?

Lietuvoje puikiai žinomas scenografas, interjero dizaineris, mados istorikas, meno kritikas ir kolekcininkas Aleksandras Vasiljevas savo suknelių kolekcijoje turi ne vieną vestuvinę suknelę, kurią su malonumu eksponuoja savo parodose, stebi atskirų dizainerių kūrybą pasaulyje, domisi tendencijomis, pokyčiais, naujovėmis, prisimena ir pirmuosius madų šou.

„Mūsų vestuvės 2016“: ką verta įsidėmėti iš vykusių seminarų?

Vasario mėnesio pirmąjį savaitgalį Vilniuje organizuota didžiausia su vestuvėmis susijusi paroda – „Mūsų vestuvės 2016“. Be įvairių renginių, konkursų bei susirinkusių dalyvių šioje parodoje vyko daugybė įdomių seminarų su profesionalais. Mes aplankėme du: „Fashion Gold“ įkūrėjos Julijos Gerlich bei tinklaraščio „Neringos grožio patarimai“ įkūrėjos Neringos Šimkutės. Atskleisime jums jų metu išgirstus svarbiausius faktus ir patarimus.

Ar ne per daug vestuvių parodų Lietuvoje?

Vestuvių parodos kasmet vyksta Jungtinėse Amerikos Valstijose (net kelis kartus per metus), vis kituose Jungtinės Karalystės regionuose, Australijoje, Japonijoje bei visur visur... Prieš devynerius metus ir Lietuvoje įvyko pirmoji paroda „Mūsų vestuvės“, kelerius metus iš eilės visiems dalyviams nunešusi stogą savo lankomumu, o tada jau prasidėjo – pristatyta „Išteku.lt“ paroda Vilniuje, „Mano tobulos vestuvės“ paroda Kaune bei paroda Klaipėdoje.

Pakruojo dvare vyko netradicinė vestuvių paroda

Ruošdamiesi ypatingai gyvenimo dienai – vestuvėms – jaunieji pradeda daug jėgų reikalaujančias didžiąsias paieškas. O rasti tikrai yra ką – vieta, fotografas, suknelė, tortas, maisto tiekėjai ir dar milijonas svarbių dalykų, kad šventė būtų tokia, apie kokią svajojama, trumpai tariant – tobula. Paieškas ypač palengvina vestuvių parodos. Tokia neseniai praūžė ir Pakruojo dvare, kuri čia vyko pirmą kartą, tačiau kartu buvo ir išskirtinė, nes be vestuvinių akcentų pristatymo čia įvyko ir tikros dvariškos barono dukters vestuvės.

Pirmasis nuotakų mados šou Baltijos šalyse

2017 m. sausio 18 dieną Vilniuje, „Kempinski Hotel Cathedral Square“ viešbutyje, susitiks Baltijos šalių dizaineriai, kuriantys nuotakoms. „L`Oréal Professionnel Baltic Bridal Fashion Show“ vadinamas renginys įvyks pirmą kartą ne tik Lietuvos istorijoje, tačiau ir Baltijos šalių mastu. Tai pirmas tokio pobūdžio renginys šiame regione. Daugiau nei 150 kviestinių svečių bus pristatytos naujausios Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Baltarusijos ir užsienio dizainerio, kuris kol kas įvardijamas kaip kviestinis svečias, suknelių kolekcijos, skirtos 2017 metų nuotakoms, bei kitą sezoną madingiausios vestuvinės šukuosenos, sukurtos „L`Oréal Professionnel“ profesionalų iš visų Baltijos šalių.

KVIETIMAS Į DVARIŠKĄ PARODĄ LIETUVOJE JAU ŠĮ SEKMADIENĮ

Visus visus būsimus jaunavedžius kviečiame į tikras Pakruojo dvare rengiamas barono dukters vestuves.

KONKURSAS JUVELYRAMS: 2017 M. TENDENCIJOS

Sukurk originalų ir trokštamą 2017 m jaunųjų amžinos santuokos simbolį - vestuvinį arba sužadėtuvių žiedą!

KONKURSAS FOTOGRAFAMS: GRAŽIAUSIA VESTUVIŲ AKIMIRKA'16

Gražios ir iškilmingos vestuvės - kiekvienos poros svajonė. Tai šventė ne tik jiems, bet ir visiems esantiems šalia šią ypatinką dieną. Pasibaigus vestuvėms apie jas norisi kalbėti visiems: kaimynams, draugams ir tiems, kurie dalyauti negalėjo. Tačiau joks pasakojimas nebus įspūdingas, jeigu jaunieji neturės gražių ir pavydą keliančių fotografų užfiksuotų akimirkų.

Viešos piršlybos parodoje (video)

Parodoje Mūsų vestuvės įvyko viešos piršlybos. Video akimirkos

Malonus planavimas: paroda „Mūsų vestuvės“

Kasmet vis zirziu, kad ir vėl tos parodos, nes man jos kasmet jau devynerius metus, o kiekvienai iš jūsų vienąkart gyvenime. Todėl iškart dalinuosi mintimis, kas jose labai vertinga ir kodėl ten eiti.

Papasakok meilės istoriją ir laimėk įspūdingas piršlybas

Papasakok meilės istoriją ir laimėk įspūdingas piršlybas

Sukurk išskirtinę nuotakos suknelę konkurse ,,Kitokia vestuvinė suknelė‘‘

Konkursas ,,Kitokia vestuvinė suknelė‘‘ kviečia dizainerius pasirodyti vestuvių parodoje ,,Mūsų vestuvės‘‘.

Dalyviai apie parodą „Mūsų vestuvės“

Vasario 7 dieną prasidėjo ilgai laukta 7-oji „Mūsų vestuvės“ paroda, kuri daugybę įvairiausių vestuvių paslaugų tiekėjų subūrė į „Radisson Blu“ viešbutį. Parodoje šurmuliavo jaunos dar tik pradedančios planuoti vestuves poros ir tie, kurių vestuvės ne už kalnų.

Ką įdomaus pamatėme parodoje I dieną

Šiandien gavau daug „Facebook“ žinučių su klausimais apie parodą: Kas ten įdomaus? Naujo? Ar verta eiti? Ir panašiai... Taigi rašau asmenišką šios dienos reziumė.

Paroda „Mūsų vestuvės“ šiemet vėl kitokia

Vasario 7–8 dienomis viešbučio „Radisson Blu Hotel Lietuva“ konferencijų salėje vyks kasmetinis, jau tradicija spėjęs tapti, renginys – „Mūsų vestuvės“. Tai paroda, skirta esamiems ir būsimiems jaunavedžiams, šeimos nariams supažindinti su vestuvinių paslaugų naujovėmis ir tendencijomis. Parodos organizatorė Edita Ramanauskaitė atskleidė, ko parodoje galime tikėtis šiemet.

Vilnių drebins 7-oji “Mūsų vestuvės” paroda

Paroda “Mūsų vestuvės” tai kasmetinis renginys, kurio tikslas supažindinti esamus ir būsimus jaunavedžius ir jų šeimos narius su vestuvinių paslaugų naujovėmis ir tendencijomis. Parodoje kasmet dalyvauja įvairias vestuvines paslaugas bei prekes siūlančios tiek Lietuvos, tie užsienio įmonės. Kviečiame apsilankyti!

Paroda „Mūsų vestuvės“ 2014 metų naujienos jūsų šventei

Praėjusį savaitgalį jau šeštąjį kartą Vilniuje vyko paroda „Mūsų vestuvės“. Kaip ir kiekvienais metais, joje netrūko įdomių renginių, seminarų bei kitos svarbios informacijos būsimiems jaunavedžiams. Apžvelgsime naujas idėjas bei pateiktus pasiūlymus šiais metais susituokti besiruošiančioms poroms. Nuo mažiausių dekoro detalių iki šventės vietos pasiūlymų – visa tai radome vykusioje parodoje.

Paroda „Mūsų vestuvės’14“ ir vėl atvers duris

Norite pajusti vestuvinę atmosferą, paganyti akis į gražiausias vestuvines sukneles, pamatyti floristikos stebuklus, pasimatuoti žiedą, o gal tiesiog susirinkti reikalingus kontaktus, susipažinti su paslaugu tiekėjais, kurie Jūsų svajonių šventę pavers realybe? Tada privalote nepraleisti didžiausios vestuvių parodos vasario 8-9 dienomis, kuri vyks konferencijų ir renginių centre „Radisson Blu Hotel Lietuva”.

Didžiausia šventinė paroda „Mūsų vestuvės’14“ ir vėl atvers duris!

Nori pajusti vestuvinę atmosferą, paganyti akis į gražiausias vestuvines sukneles, pamatyti floristikos stebuklus, pasimatuoti žiedą, o gal tiesiog susirinkti reikalingus kontaktus, susipažinti su paslaugu tiekėjais, kurie Jūsų svajonių šventę pavers realybe? Tada privalai nepraleisti didžiausios šventės vasario 8-9 dienomis, paroda vyks konferencijų ir renginių centre „Radisson Blu Hotel Lietuva”

Kasmetinėje parodoje „Mūsų vestuvės’13“ staigmena dar vienai laimingai porai

Vasario 9-10 dienomis Vilniuje duris ir vėl buvo atvėrusi kasmetinė vestuvių organizatorių paroda „Mūsų vestuvės’ 13“, kurioje jau penktus metus iš eilės buvo organizuojamos ne tik viešos tuoktuvės, bet ir pristatyta daug siurprizų. Jau pirmąją parodos dieną aukcione buvo pasiūlyta įsigyti Ramunės Piekautaitės kurtą suknelę, kurią vestuvių dieną vilkėjo krepšininko Arvydo Macijausko žmona, nors parodos metu suknelė naujo šeimininko nesurado, organizatoriai el. paštu gavo net du laiškus dėl suknelės įsigijimo, greitai turėtų paaiškėti jos savininkas.

Pirmoji šventinės parodos „Mūsų vestuvės 2013“ diena

Šventinė paroda „Mūsų vestuvės“ pasitiko būsimus jaunavedžius jau penktą sykį. Vienus nudžiuginusi, kitus nustebinusi ji nepaliko abejingų. Visą dieną praleidę tarp parodos lankytojų ir dalyvių dalinamės vyraujančiomis nuomonėmis.

Parodoje „Mūsų vestuvės“ įvyko piršlybos

Antrąją jubiliejinės penktosios šventinės parodos „Mūsų vestuvės“ dieną viešbučio „Radisson Blu Hotel Lietuva“ salės gerokai ištuštėjo, dalyviai naudodamiesi proga bendravo tarpusavyje, o atlikėjai ant scenos pasirodydavo pavieniams lankytojams. Visgi 15:00 prie scenos sugužėjo daug smalsuolių, pastebėjusių programėlėse užrašą „Piršlybos“.

Parodoje „Mūsų vestuvės“ – viešos Auksės ir Rimvydo tuoktuvės

Vestuvės – individualiausia ir įsimintiniausia šventė bene kiekvieno žmogaus gyvenime. Tik keletas entuziastų nusprendžia surengti keistas, nutrūktgalviškas ir avantiūrą primenančias savo vestuves. Tokie yra Auksė Aleknaitė ir Rimvydas Bendorius – pora pasiryžusi susituokti ne slapčia, bet visų parodos „Mūsų vestuvės“ dalyvių akivaizdoje.

V. Macijauskienės vestuvinė suknelė aukcione dėmesio nesulaukė

Šeštadienio pavakarę būrys būsimų nuotakų Vilniuje vykusioje parodoje „Mūsų vestuvės“ turėjo išskirtinę galimybę nusipirkti žinomo Lietuvos krepšininko Arvydo Macijausko žmonos Viktorijos Macijauskienės vestuvinę suknelę. Dizainerės Ramunės Piekautaitės kurtos suknelės pradinė kaina buvo 3500 litų. Tačiau niekas iš negausiai susirinkusių aukciono stebėtojų nepanoro įsigyti tokios brangios dovanos.

Į tuoktuves pora pakvietė visus Lietuvos žmones

Norintys teigiamų emocijų kviečiami jų pasisemti vasario 9-10 Vilniuje, „Radisson Blu Hotel Lietuva“ viešbutyje vyksiančioje parodoje „Mūsų vestuvės’2013“ ir sudalyvauti vienos išradingos ir drąsios porelės vestuvėse, kurie su šokių studija šokiai.lt ruošia įspūdinga šokį su savo 10 porų palyda. Ar dar vieni jaunieji susituoks parodos metu, vis dar nežinoma, bet norinčių yra net kelios poros.

KONKURSAS: Įamžinkite savo meilės prisipažinimą

KONKURSAS: Įamžinkite savo meilės prisipažinimą

V. Macijauskienė vestuvinę suknelę parduos aukcione

Garsaus Lietuvos krepšininko Arvydo Macijausko žmonos Viktorijos Macijauskienės vestuvinę suknelę, kurtą dizainerės Ramunės Piekautaitės, galės įsigyti viena iš būsimų Lietuvos nuotakų. Žinoma moteris puošnią suknelę nusprendė parduoti specialiame aukcione ir taip prisidėti prie Vilniaus sutrikusio vystymosi kūdikių namų gerovės.

Jubiliejinėje parodoje „Mūsų vestuvės“ – viešos vestuvės ir žinomi vardai

Vienintelė ir didžiausia Lietuvoje jau 5-oji, jubiliejinė, paroda „Mūsų vestuvės“ šiemet žada nustebinti ne tik dar didesne dalyvių gausa ir jų įvairumu, supažindinti su naujausiomis tendencijos ir madomis, bet ir ruošia ne vieną siurprizą. Paroda „Mūsų vestuvės“ vyks vasario 9-10 d. nuo 10 iki 18 val. sostinės viešbučio „Radisson Blu Hotel Lietuva“ konferencijų centre.

Parodoje „Mūsų vestuvės” tuoksis Auksė ir Rimvydas

Auksė Aleknaitė (25) ir Rimvydas Bendorius (28) tuoksis penktojoje parodoje „Mūsų vestuvės”. Pora laimėjo vestuves savo išradingu prisistatymu. O šiandien norime Jus visus supažindinti kas gi jie tokie ir kuo gyvena.

Didžiausia metų šventinė paroda „Mūsų vestuvės’13“ ir vėl atvers duris!

Norite suplanuoti tobulą vestuvių šventę? O gal ieškote verslo partnerių renginių organizavimo sferoje? Vasario 9-10 dienomis Vilniuje ir vėl duris atvers prabangi ir šventiška paroda „Mūsų vestuvės’13“!

Ieškome poros, kuriai dovanosime vestuves

Sveiki, mielieji, jau penktus metus iš eilės ieškome poros, kuriai norime padovanoti vestuves.

„Aš norėčiau....Man patiktų....“

Šį savaitgalį (2011 02 11-12) Radisson Blu Hotel Lietuva viešbutyje įsimylėjėlius džiugino šventinė paroda “Mūsų vestuvės!”. Daug laimingų veidų, šypsenų ir saldžių planų – taip atrodė abi parodos dienos.

Pirmos viešos piršlybos Lietuvoje

Vakar, vasario 12 d., 14 val. parodoje „Mūsų vestuvės“ įvyko spontaniškos viešos sužadėtuvės. Vilnietis Vaidas (22 m.) pasipiršo savo mylimajai studentei Jolantai (22 m.). Pora drauge jau ketverius metus. Užsienyje savo mylimąsias vyrai stebina sumaniomis piršlybomis dažniau, o lietuvaičiai vis dar santūresni. Šios pirmos viešos piršlybos suvirpino ne tik Jolantos širdį, bet ir visų parodos dalyvių, kurie jas stebėjo.

Iš parodos „Mūsų vestuvės“ dalyvių lūpų – ir nepasitenkinimas

Šiandien, vasario 12 d., 16 val. baigėsi paroda „Mūsų vestuvės“. Antrąją renginio dieną, nors ir spaudė kone 20 laipsnių šaltukas, besidominčių vestuvių šventei reikalingais daiktais ir paslaugomis – netrūko. Parodos dalyviai noriai dalijosi savo verslo paslaptimis ir patarimais. Apievestuves.lt pasidomėjo, kaip savo paslaugas pristatančios įmonės vertina renginį ir ar jis pateisino lūkesčius.

Pirmoji parodos „Mūsų vestuvės“ diena (papildyta)

Pirmoji parodos „Mūsų vestuvės“ diena prasidėjo. Parodos dalyviai dailiai pasipuošę laukia būsimųjų jaunavedžių, o jų čia kas minutę vis daugėja. Besišypsančios poros vaikštinėja ir viską renkasi savo vestuvėms: gėles, sukneles, vyriškus kostiumus, kvietimus, fotografus ir visa, kas miela širdžiai ir ko tikrai reikia per vestuves. Šiandien čia tikra šventė.

Paroda „Mūsų vestuvės“ – idėjų kraitė lankytojams

Pirmoji parodos „Mūsų vestuvės“ diena lankytojų gausa nustebino ne tik jos rengėjus, bet ir dalyvius. Viešbutyje „Radisson Blu“ nuo pat ankstyvo ryto šurmuliuojantys žmonės ieško įvairiausių idėjų savo ypatingai šventei – vestuvėms. Su parodos lankytojais, atvykusiais iš įvairiausių Lietuvos vietų, kalbamės apie parodą bei būsimas vestuves.

Parodoje „Mūsų vestuvės“ mažai dėmesio vyrų garderobui

Šiemet į parodą „Mūsų vestuvės“ kai kurie vyrai atvyko be savo išrinktosios. Gal dairosi sužadėtuvių žiedo? Keista, bet šiemet renginyje panoro dalyvauti ne daug vyrišką garderobą siūlančių įmonių. O kokios vestuvės be naujo ir stilingo kostiumo? Apie tai, kokie mados „vėjai“ sklando kostiumų rinkoje ir kokius kostiumus renkasi būsimieji jaunikiai, kalbamės su olandų įmonės „Suitsupply“ atstovu Elvijumi Keršuliu.

Vestuvių šventės puošyba: kuo natūraliau, tuo gražiau?

Sutuoktuvių dieną jaunajai nuotaiką gali sugadinti netgi nelaiku nuvytusi gėlė puokštėje, todėl kiekviena dekoro detalė tądien turi būti savo vietoje. Norint išvengti neigiamas emocijas galinčių sukelti momentų, patartina viską iš anksto preciziškai paruošti. Floristo vaidmuo, rengiantis didžiajai gyvenimo šventei, labai svarbus, tad būsimieji jaunavedžiai turėtų nepalikti šio klausimo paskutinei dienai.

Kaip ir daina, fotografija - amžina

Kiekvienas iš mūsų namuose turime nuotraukų albumų, tačiau vieni padėti lengviau pasiekiamoje vietoje, o kiti kažkur nežinioje, vien dėlto, kad nuotrauka neturi šarmo, nors ir įamžinta puiki akimirka. Bet nėra jokių standartų sąvokai šarmas ar charizma- kiekvienas ją nusistatome pagal save.

Šventinės parodos „Mūsų Vestuvės“ būsimieji jaunavedžiai

Šventinės parodos „Mūsų Vestuvės“ organizatoriai ir žurnalas „Vestuvės“ Nuo…iki, š.m. sausio mėnesį, atsirinko būsimus jaunavedžius, kurių pagrindinis prizas - tuoktuvės parodos metu

Paroda „Mūsų vestuvės“ sulaukė 15 000 lankytojų

Š.m. vasario 12 - 13 dienomis viešbutyje „Radisson Blu Hotel Lietuva”, Vilniuje, vykusioje trečiojoje tarptautinėje parodoje – šventėje „Mūsų vestuvės” šiais metais apsilankė rekordinis lankytojų skaičius – net 15 000. Didžiausio svečių būrio sulaukė vasario 12 d., 15:00 val. vykusios viešos jaunųjų vilniečių Julijos Dunovskajos (24 m.) ir Justo Masiliūno (25 m.) tuoktuvės.

Antroji parodos „Mūsų vestuvės“ diena

Mielieji, štai ir baigėsi trečioji paroda „Mūsų vestuvės“. Šiais metais esame labai laimingi ir džiaugiamės paroda. Sutikome labai daug laimingų ir įsimylėjusių porų, kurie šiais ar kitais metais švęs vestuves. Parodoje būsimų jaunavedžių laukė vestuvinių suknelių nuomos salonai, fotografai, video guru ir visi kiti kuriantys Jūsų vestuves. Atrdome labai daug ir suvalgėme savo pirmojo gimtadienio tortą. Dalinamės įspūdžiais.

Parodoje susituokė Julija ir Justas

Ar Jūs išdrįstumėte susituokti parodoje? Julija ir Justas, vilniečių pora susipažinę socialiniame tinkle, ką tik sumainė aukso žiedus stebint miniai žmonių. Džiaugsmo ašaros nuriedėjusios jaunajai ją dar labiau papuošė ir šią šventę ne tik jiedu, bet ir visi stebėjusieji dar ilgai prisimins. Apie viską iš pradžių.

„Mūsų vestuvės“ pirmoji parodos diena (Video)

Mielieji, štai ir prabėgo pirmoji parodos „Mūsų vestuvės“ diena. Čia apsilankė tikrai daugelis būsimų jaunavedžių, įvyko Julijos ir Justo vestuvės, o mes sutikome labai daug Jūsų vestuvėmis besirūpinančių žmonių. Vieni rado vestuvių žiedus, kiti kvietimus į vestuves, treti išsirinko vestuvių tortą ir kitas mielas smulkmenas, Apie viską iš pradžių su didele nuotraukų galerija ir nuotaikingu video.

Pasiruošimas parodai „Mūsų vestuvės”

Mielieji, tradiciškai dalinamės pasiruošimo parodai „Mūsų vestuvės” akimirkomis. Paroda vyks 2011 m. vasario 12 – 13 dienomis Vilniuje, „Radisson Blu Hotel Lietuva”. Jos metu seksime įvykius ir dalinsimės naujais atradimais. Skaitykite portalo rubriką skirtą būtent parodai ir sekite mūsų Facebook žinutes. Pažadame būti atidūs.

Parodoje tuoksis vilniečių pora!

Parodos „Mūsų vestuvės“ organizatoriai š.m. sausio mėn. vykdė jaunavedžių atrankos konkursą, kurio pagrindinis prizas – tuoktuvės organizatorių sąskaita. Konkurso nugalėtojais tapo jauna vilniečių pora - Julija Dunovskaja (24 m.) ir Justas Masiliūnas (25 m.). Poros tuoktuvės vyks vasario 12 d. viešame renginyje, viešbutyje ”Radisson Blu Hotel Lietuva”, Vilniuje.

Žiema - labiausiai nepatrauklus metas vestuvėms

Parodos „Mūsų vestuvės“ organizatoriai š.m. sausio mėn. atliko apklausą, kurios pagalba buvo siekiama sužinoti, kokioms vestuvėms apklausos dalyviai teikia pirmenybę.

Parodos „Mūsų vestuvės“ organizatoriai kviečia susituokti jų sąskaita

Parodos organizatoriai kviečia jaunas poras dalyvauti jaunavedžių atrankos konkurse, kurio pagrindinis prizas – konkurso nugalėtojų tuoktuvės organizatorių sąskaita. Poros tuoktuvės vyks šių metų vasario 12 d., šv. Valentino dienos išvakarėse.

Dalyvaukite parodos „Mūsų vestuvės“ konkursuose

Mielieji, dalinamės trečiosios vestuvių parodos „Mūsų vestuvės“, kuri vyks 2011 m. vasario 11-12 dienomis, organizuojamais konkursais. Dalyvių gretos auga kasdien. Kviečiame dalyvauti ir Jus. Prizai ir siurprizai laukia aktyviausių ir išradingiausių. Sėkmės visiems dalyviams.

Trečioji paroda „Mūsų vestuvės”

Trečioji paroda – šventė „Mūsų vestuvės” vyks 2011 m. vasario 12 – 13 dienomis Vilniuje, „Radisson Blu Hotel Lietuva” viešbučio konferencijų centre. Parodoje dalyvaus įvairias vestuvines paslaugas bei prekes siūlančios tiek Lietuvos, tiek užsienio įmonės. Parodoje rasite viską, ko reikia, kad Jūsų vestuvės taptų įsimintiniausia diena Jūsų gyvenime.

Dar keletas akimirkų iš parodos „Mūsų vestuvės!” (Video)

Prabėgus parodai „Mūsų vestuvės!” vis dar gyvename prisiminimais. Dėkojame Rimantui Navickui už puikų filmuką. Pasižiūrim?

Paroda „Mūsų vestuvės“- ką pamatėme?

Jau baigėsi II-oji paroda „Mūsų vestuvės”. Parodos organizatoriai jums buvo paruošę daug staigmenų. Vestuvių ekspertai pristatė naujausias vestuvių tendencijas, dalinosi patirtimi ir yra atsakinėjo į visus Jūsų klausimus. ApieVestuves.lt komanda kviečia pažiūrėti, kas vyko parodos metu.

„Mūsų vestuvės” II diena

Mielieji, dėkojame Jums už puikią parodą ir gražias idėjas vestuvėms. Tiems, kurie nespėjo apsilankyti foto akimirkos iš antrosios dienos. Daugiau reportažų ir straipsnių ApieVestuves.lt jau kitą savaitę.

Živilės ir Laimučio vestuvės

„Mūsų vestuvės!” parodoje aukso žiedus sumainė kauniečiai Živilė ir Laimutis. Kas? Kaip? Kur? Video ir nuotraukų reportažas specialiai Jums.

„Mūsų vestuvėse!” – tūkstančiai smalsuolių

Šeštadienį Vilniuje didžiausios spūstys kilo prie „Reval Hotel Lietuva“ viešbučio – prasidėjo antroji tarptautinė paroda-šventė „Mūsų vestuvės!”. Lankytojai turėjo kur paganyti akis – įvyko tikros, nesuvaidintos vestuvės, fakyrų šou, pristatytos vestuvinių suknelių mados tendencijos. Taip prasidėjo ilgai laukta paroda.

Pasiruošimas vestuvėms parodoje „Mūsų vestuvės” (papildyta 2010 04 07)

Vilniuje kovo 27-28 dienomis „Reval Hotel Lietuva” viešbučio konferencijų centre vyksianti II-oji tarptautinė vestuvių paroda-šventė „Mūsų vestuvės” ypatinga. Jūsų akivaizdoje susituoks Živilė ir Laimutis. Įdomu kaip jie ruošėsi ir planavo savo vestuves? Video reportažai Jums.

Įspūdingu flashmob’u ir nuotakų rekordu pristatyta paroda „Mūsų vestuvės!”

Vilniuje, netradiciniu reginiu pristatyta kovo 27-28 dienomis „Reval Hotel Lietuva” viešbučio konferencijų centre vyksianti II-oji tarptautinė vestuvių paroda-šventė „Mūsų vestuvės”.

Paroda „Mūsų vestuvės“ kviečia į seminarus

Paroda šventė „Mūsų vestuvės“ kviečia būsimus jaunavedžius registruotis į seminarus. Dalinamės pirmaisiais. Informacija bus nuolat pildoma.

Parodoje „Mūsų vestuvės“ pristatytos vestuvinės suknelės

Dalinamės parodoje „Mūsų vestuvės“ pristatytomis vestuvinėmis suknelėmis. Didelė nuotraukų galerija.

Gėlės 2010 m. vestuvėms

Naujausios vestuvinių gėlių tendencijos ir patarimai. Mūsų žurnalistė, būsima nuotaka, pasidomėjo gėlėmis, jų spalvomis ir pasidalino įspūdžiais iš parodos „Mūsų vestuvės”. Apie tai, kas yra labai populiaru, nauja ir įdomu.

Popieriniai stebuklai mūsų vestuvėse

Kvietimai,stalo kortelės, servetėlės, gėlės, puošyba ir dar daug mažų stebuklų iš popieriaus. Popieriniai atradimai iš parodos „Mūsų vestuvės”. Ar kada pagalvojote apie popierinių gėlių puokštę? Daugiau idėjų ir popierinių svajonių šiame straipsnyje.

2010 metų vestuvių tendencija – meilė!

ApieVestuves.lt komanda džiaugiasi pavasariu ir ruošiasi jau antrajai parodai „Mūsų vestuvės“. Laukiame Jūsų visų ten kovo 27-28 dienomis, o šiandien dalinamės 2010 metų vestuvių tendencijomis. Kalbame apie nuotakos sukneles, vestuvinius žiedus, gėles, dekorą...
Jau penktus metus iš eilės organizuojamoje parodoje „Mūsų vestuvės“ bus pristatytos naujausios vestuvių ir švenčių organizavimo tendencijos. Parodos svečiai turės progą susipažinti su geriausiomis vestuvių ir kitų šventinių renginių organizavimo paslaugas teikiančiomis kompanijomis bei pradėti ruoštis asmeninėms šventėms. Parodos dalyviai ir organizatoriai svečiams pasiūlys ne tik stilingų naujovių, bet ir įvairių nuolaidų bei siurprizų!

Registruokis kataloge

Jeigu Jūsų verslas susijęs su vestuvėmis, parašykite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime. Kartu nuspręsime, kuo šis vestuvių katalogas gali būti naudingas Jūsų verslui ir klientui.
Tel.:
* duomenys saugus. zr.: privatumo politika
Facebook draugai rekomenduoja