Padėkliukas - mokyklos lenta (Atsispausdink)

Vestuvių planavimas | Virš 150 straipsnių ir galerijų |

Vestuvių planavimas – virš 150 straipsnių apie vestuvių planavimą, fotogalerijos su idėjomis kaip patiems susiplanuoti vestuves bei kiti mieli patarimai. Vestuvių planuotojai yra tie žmonės, kurių atsakomybėje yra vestuvių scenarijus ir vestuvių organizavimas. Tačiau kartais pasigirsta nusivylimas, kad vestuvių scenarijai kartojasi nuolat, vestuvių planuotoja užsakė šokoladinį tortą, pamiršusi, kad visa jaunojo giminė turi alergiją šokoladui, o taip norėtųsi tos “vienintelės” ir nepriekaištingos šventės. Šiame mūsų puslapio skyriuje rasite daug naudingų patarimų ne tik kaip išsirinkti vestuvių planuotoją – žmogų, kuriam patikėsite savo didžiąją šventę, bet ir kaip patiems susiplanuoti savo vestuves.

2018 metų ryškiausi vestuvių akcentai ir madingiausios stalo dekoro idėjos

Kiekviena vestuves planuojanti pora svajoja, kad ta diena taptų įsimintiniausia ne tik jiems, bet ir jų svečiams. Todėl visi jaunavedžiai dega noru žinoti, kokiomis naujovėmis ir originaliomis idėjomis gali nustebinti svarbiausią savo gyvenime dieną. Ypatingas dėmesys organizuojant šventę skiriamas vestuvių stalui, nes maisto kokybė ir estetinis pateikimas turi derėti ne tik prie jaunavedžių norų, bet ir prie šventės vietos, stiliaus, idėjos.

Vestuvių planuotojoms pristatytos prancūziško meniu tendencijos

Restoranas „Le BonJour“, garsėjantis ne tik svetingumu, gardžiais patiekalais, bet ir jaukiu prancūzišku interjeru, paskutinį rudens ketvirtadienį pakvietė Lietuvos vestuvių planuotojas ypatingų pusryčių. Renginyje buvo pristatytos naujausios meniu tendencijos vestuvių vakarienei, net per pusryčius idealiai derėjusios su Antano Mažono floristiniais sprendimais.
 

Smulkmena, kuri gali būti labai svarbi moterų seksualiniam potraukiui

Norėdami pakurstyti savo moters aistrą, leidžiate romantišką muziką, degate žvakes ir kitaip kaitinate vaizduotę. Deja, visos pastangos gali nueiti perniek, jeigu jūsų dama bus paprasčiausiai neišsimiegojusi. Profesoriaus Davido Kalmbacho ir kolegų tyrimas atskleidė, kad papildoma valanda miego labai svarbi moterų seksualiniam potraukiui.

Išskirtiniu įvaizdžiu garsėjanti stilistė V. Šaulytė tapo kvapą gniaužiančia nuotaka

Pavasarį apie sužadėtuves su išrinktuoju paskelbusi stilistė Viktorija Šaulytė pasimatavo vestuvinę suknelę. Išskirtiniu įvaizdžiu garsėjanti kūrybinio dueto „ŠaŠa“ narė tapo svajonių nuotaka. Tiesa, prie altoriaus žavioji stilistė dar nežengia. Viktorija kvapą gniaužiančios nuotakos fotosesijoje įsiamžino pristatydama būsimą renginį „L’ORÉAL PROFESIONNEL Baltic Bridal Fashion Show“, kuris vyks jau antrąkart Lietuvoje 2018 02 18.

Kam reikalingos vedybos?

Mūsų senelių pasakos turėjo faktiškai vieną pabaigos šabloną, kuris buvo laikomas pačiu teisingausiu: „Jie susituokė ir gyveno ilgai ir laimingai“. XXI a. pasakos baigsis šiek tiek kitaip: „Jie pamilo viens kitą, sumetė skudurus ir gyveno toliau“. Ar laimingai?.. Istorija nutyli.

Tu turi tai žinoti: natūralūs afrodiziakai

Žmonija jau kurį laiką ieško prieskonių seksualiniam gyvenimui pagardinti. Senovės romėnai valgydavo austres, kinai – ryklių pelekų sriubą, arabai – kupranugario kuprą. Vis dėlto patys galingiausi afrodiziakai glūdi mūsų kūnuose.

Pagrindinės priežastys, kodėl žmonės skiriasi

Lietuvoje, remiantis statistikos departamento duomenimis, užfiksuota, kad per penkerius paskutinius metus išsiskyrė 48 429 asmenys, vien praeitais, 2016 metais, užfiksuota 8879 ištuokos atvejai. Kokios priežastys lemia šiuos didelius skaičius?

Ko per jūsų vestuves nori jaunikis?

Nors ir didelė tikimybė, kad apie savo didžiąją dieną svajojote nuo pat vaikystės ir jaučiatės priimanti daugybę sprendimų, vestuvės yra dviejų žmonių šventė, tad labai svarbu į visą organizavimo procesą įtraukti ir jaunikį, kurį ši diena yra ne ką mažiau jaudina nei jus.

Maži darbai, kurie gelbsti santuoką

Iš pradžių euforija. Vėliau – džiaugsmas. Dar vėliau – štilis. Taip kinta įsimylėjėlių jausmai. Leidžiamės taip pat staigiai, kaip ir pakilome – nespėjame net pastebėti, kaip meilę pakeičia santykių krizė. O ar yra būdų išjudinti sustingusią jausmų jūrą? Taip. Ir, laimei, jie visai nesudėtingi – jums tereiks skirti kelias minutes per dieną.

Povestuvinė depresija – kas ji ir kaip su ja kovoti?

Kai kurie žmonės po viso vestuvių organizavimo ir koordinavimo streso, nuolatinio lėkimo ir skubėjimo, viskam pasibaigus jaučia netikėtą liūdesį ir tuštumą. Taip galima jaustis dėl skirtingų priežasčių, nuo ilgėjimosi šeimos ir draugų, kurie nuolat buvo šalia, iki palengvėjimo, kad viskas jau praėjo, ar tiesiog abstraktaus „o kas dabar“ jausmo. Vestuvės – vienas svarbiausių gyvenimo žingsnių, tad nenuostabu, kad visi pokyčiai: nauji namai ar giminaičiai iš vyro pusės, ar tiesiog pavardės pakeitimas gali sukelti vidinę sumaištį. Povestuvinis liūdesys iš tiesų egzistuoja, o ne jūs einate iš proto. Net nepastebėsite, kaip viskas vėl grįš į savo vėžes ir džiaugsitės svarbiausiu dalyku – jūsų naujo bendro gyvenimo pradžia.

Priežastys, kodėl poros gyvena kartu, bet nesituokia

Vienoms moterims santuoka yra kaip pagrindinis santykių tikslas ir pasiekimas. Kai kurioms net gyvenimo tikslas ir jos negalėtų įsivaizduoti draugystės, nevedančios į santuoką. Tačiau yra nemažai ir tokių, kurioms santuoka nėra svarbiausias tikslas ir jos kuria laimingus ir ilgalaikius santykius, neįsipareigodamos santuokos priesaika. Šie laimingi santykiai keičia požiūrį į vedybas. Šiais laikais santuokos yra retesnės ir dažniausiai sudaromos vyresniame amžiuje palyginti su mūsų seneliais. Taigi iš kur atsirado šie skirtingi požiūriai apie vedybas? Kodėl vienoms tai yra būtinybė, o kitoms ne kuriant santykius? Pateikiame priežastis, kodėl moterys renkasi nesituokti

Ką po vestuvių pagalvoja beveik visos nuotakos?

Regis, tik vakar susižadėjote ir pradėjote planuoti vieną įsimintiniausių akimirkų savo gyvenime – vestuves, o šiandien jūsų ranką puošia dar vienas žiedas. Nuo skraidymo ant devinto debesies ir nenorėjimo sugrįžti į realybę iki visiško išsekimo ir negalėjimo išlipti iš lovos, štai kokios povestuvinės mintys, iš kurių, garantuojame, bent viena suksis ir jūsų galvoje.

Kaip pakurstyti aistrą santykiuose ?

Draugystės pradžioje poros retai susimąsto, kad ateis diena, kai reikės iš naujo įžiebti aistrą. Tačiau praeina keleri metai ir intymūs santykiai dažnai nebetenkina partnerių.

Pavardės keitimas: kompromisas su vyru

Klausimas, ar pasilikti mergautinę pavardę, ar po vedybų pasikeisti į vyro, seniau būdavo lengvas. Dauguma moterų tiesiog pasikeisdavo pavardę, taip buvo įprasta. Tačiau keičiantis laikams merginos vis dažniau nusprendžia pasilikti savo pavardę arba renkasi dvigubą, rašomą per brūkšnelį. Toks moterų sprendimas, nors ir galimas, ir teisiškai leidžiamas, tačiau labai dažnu atveju gali būti mažiau priimtinas visuomenei. Kiekviena, laužanti tradicijas, gali susidurti su neigiama aplinkinių nuomone, o taip pat ir sutuoktinio. Tačiau reikia nepamiršti, kad tapote šeima, taigi ieškokite abiem pusėms priimtinų alternatyvų.

Vestuvių košmarai ir kaip jų išvengti

Daugelis porų tikisi, kad jų vestuvių diena bus nepakartojama, pilna juoko ir teigiamų emocijų, tačiau niekada negalite būti užtikrinti, kad viskas praeis kaip viltasi. Nesėkmių gali būti daug ir įvairių, vienų labai pasistengę ir viską tobulai suplanavę galime išvengti, o kitos tik atsitiktinumai, kurie gali neigiamai paveikti jūsų šventę.

10 idėjų, kaip smagiai praleisti savaitgalį porai

Pristigusiems minčių ir bėgantiems nuo rutinos santykiuose pateikiame idėjų, kaip smagiai galite praleisti laiką su savo antrąja puse.

Vyrų mintys, kurias privalo žinoti jų moterys

Vyrai iš prigimties nėra linkę dalytis mintimis ir išgyvenimais, tačiau yra dalykų, kuriuos moterims labai naudinga žinoti. Žinoma, kai jie tyliai laiko viską sau, mums lieka tik suprasti ir išskaityti viską pačioms. Bet būdama jo gyvenimo moterimi, turėtum tai mokėti. Yra savaime suprantamų dalykų ir minčių, kurių vyrai dažnai nepripažįsta. Moterys, būdamos žmonomis ir motinomis, turi turėti šiek tiek minčių skaitymo galių, kad tarpusavio bendravimas klestėtų. Tad išskyrėme pagrindines vyrų paslaptis ir mintis, kurias vyrai linkę slėpti tuo pat metu norėdami, kad jų gyvenimo moteris tai suprastų. Ką vyrai nori, kad žinotum, bet niekada to nepripažins?

MAGIŠKI ŽODELIAI KEIČIA MŪSŲ GYVENIMĄ

„Visą gyvenimą žiūrėjau į žodžius taip, lyg matyčiau juos pirmą kartą.“ Ernestas Hemingway’us

Rugsėjo mėnesio meilės horoskopas

Rugsėjis - vienas gražiausių rudens mėnesių. Kokį jį Tau žada žvaigždės?

10 DALYKŲ, NELEIDŽIANČIŲ SURŪDYTI MEILEI

Gera žinia – mokslininkų teigimu, aistra ir meilė gali trukti net dešimtmečius! Keletas ilgalaikės meilės formulės sudedamųjų dalių.

Facebook susižavėjimo bangą sukėlęs vyro poelgis

Tai jus įkvėps tikėti meile iki paskutinio atodusio...

PRIEŠINGYBĖS TRAUKIA AR STUMIA?

Garsusis menininkas Michelangelo savo nuostabių skulptūrų kūrimą aiškino taip: „Aš imu marmuro gabalą ir atmetu tai, kas nereikalinga.“ Gyvenime dažnai pastebimas reiškinys, kai partneriai formuoja vienas kitą tol, kol pastarasis priartėja prie jų idealiojo „aš“. Ar šis procesas iš tiesų vyksta, o gal tai tik iliuzija, bevaisė pastanga?

Tobula nuotakos asmenukė: penki svarbiausi patarimai

Kuo toliau, tuo labiau žmonės įsitraukia į socialinius tinklus. Įprantame dalytis kiekvienu gyvenimo įvykiu, nuotraukomis iš kasdienybės. Asmenukės, kaip viena iš priemonių dalytis akimirkomis, žinomos ir mėgstamos daugelio. Tai puikus būdas įamžinti vakarą su draugais, nusifotografuoti vienam prie nuostabaus kraštovaizdžio arba tiesiog nepraleisti progos pasirodyti su nauju makiažu ar papuošalu. Nuotakos vestuvių dieną tikrai būna ypatingai gražios. Tiek makiažo meistrų darbas, tiek apdarai ir aksesuarai prideda grožio. Tad kodėl nepasinaudojus asmenukių mada ir savo vestuvių dieną? Surinkome svarbiausius akcentus ir su profesionalios fotografės Jurgitos Lukos pagalba išskyrėme penkis, kuriuos verta įsiminti.

MEILĖS INJEKCIJOS BET KOKIAM DRAUGYSTĖS TARPSNIUI

Ilgainiui jausmai ima blėsti. Tai jokia paslaptis. Tačiau kodėl vieniems pavyksta išsaugoti stiprią santuoką, o dauguma skiriasi? Atsakymo paieškokime jų meilės vaistinėlėje.

Universali meilės kalba

Ja šneka visas pasaulis – mergina, vartanti mados žurnalų puslapius, vyras, taisantis mašinas, ar primityvios gentys, neturinčios rašto. Kuo ši kalba ypatinga ir ką ji iš tikrųjų sako?

Kokio zodiako ženklo atstovės tampa geriausiomis žmonomis? Ar tai tu?

Astrologinėmis prognozėmis pasikliaujame planuodami atostogas, karjerą ar net antrą pusę renkamės pagal zodiako ženklų suderinamumą. Pagal pagrindines zodiako ženklų savybes galima išskirti tris moterų tipus, pasižyminčius skirtingomis savybėmis, kaip tik šios moterys geriausiai tinka į žmonas. Galbūt tai tavo zodiako ženklas? O gal tai padės sužinoti: kokių savybių trūksta tau, kad būtum puiki žmona?

NEIŠTIKIMYBĖ: ATLEISTI NEGALIMA SKIRTIS

Kaip sėkmingai išspręsti meilės trikampio rebusą? Neištikimybė atsliūkina į namus it juoda katė. Net išprašius ją lauk, juntama, kad namie jos būta. Vienos poros susitaiko ir gyvena kartu toliau, kitos supranta, kad su tokiu šleifu gyventi drauge nesugebės, ir pasuka skirtingais keliais. Remiantis statistiniais duomenimis, nesantuokinių ryšių turi apie 50 proc. vyrų ir kiek mažiau moterų. Stebėtina, bet labai dažnai neištikimieji, ypač vyrai, didelių sąžinės priekaištų nejaučia. Ir vis dėlto jie stengiasi nuslėpti neištikimybę, nenorėdami skaudinti partnerio: išoriškai gali atrodyti sužydėję, pasitempę, atjaunėję. Tiesai išaiškėjus tokie žmonės pažeria daugybę argumentų, tikėdamiesi, kad juos supras ir atleis, o gyvenimas toliau riedės sena vaga.

Būsimos nuotakos darbo knyga 2018: pristatymo video akimirkos

Būsimos nuotakos darbo knyga 2018: pristatymo video akimirkos su nuostabiomis emocijomis, šypsenomis, apkabinimais ir Liucinos Rimgailės desertais, nealkoholiniu ALITA putojančiu vynu ir, žinoma, to ryto karaliene, knyga būsimoms nuotakoms.

LAIMINGA SANTUOKA – SANTUOKA BE ILIUZIJŲ?

„Santuoka nėra ritualas ar gyvenimo pabaiga. Tai ilgas, sudėtingas, intymus šokis kartu. Šokio darna priklauso nuo to, ar moki išlaikyti pusiausvyrą ir kokį partnerį pasirinkai.“ Amy Bloom

2017m. vasarą daugiausiai dėmėsio INSTAGRAM sulaukęs kokteilis

Tokį tikrai norėtųsi pasidaryti mergvakariui ar vestuvėms. Daug žadanti spalva ir pateikimas. Pažiūrėk.

Pristatyta BŪSIMOS NUOTAKOS DARBO KNYGA 2018

Per mergaitiškus pusryčius vestuvių industrijos atstovams ir vestuvėms bei gražiems leidiniams neabejingai auditorijai Vilniuje, Užupyje desertinėje „Liu“ pristatyta „Būsimos nuotakos darbo knyga 2018“. Naujas leidinys – tai itin subtili ir moteriška darbo knyga ir vestuvių planuoklis viename. Leidinys sukurtas specialiai nuotakai, bet tinka ir visoms svajojančioms apie vestuves ar tiesiog Tifany spalvai neabejingoms merginoms. Knyga sumaketuota taip, kad būtų patogu naudotis: dienotvarkės planavimas suskirstytas padieniui, kiekvienas mėnuo ir metai turi savo išklotines, daug vietos užrašams, knygos savininkes pasitiks įkvepiančios citatos, naudingi patarimai, įdomūs faktai apie vestuves, filmų rekomendacijos, kai jau norisi pertraukos nuo vestuvių, gėlių sezoniškumas, maisto ir gėrimų skaičiuoklės, svečių sėdėjimo planas ir kt.

Privalote tai pamatyti: nuostabiausias išlydėjimas prie altoriaus

Fantastiškai gražus gėlių mergaičių ir pamergių ėjimas link altoriaus. O jau finalas - NUOTAKA. Kviečiame pasižiūrėti pilną gerų emocijų ir įkvėpimo video.

Socialiniuose tinkluose neskelbk apie vestuves šių dalykų

Šiais laikais socialiniai tinklalapiai taip stipriai paplito, kad jų neįmanoma išvengti ir savo vestuvių dieną. Naujos technologijos suteikia galimybę viską įamžinti, rašyti ir dalytis informacija su daugybe žmonių. Tokiu būdu jaunieji ir svečiai savo šventinėmis nuotaikomis gali pasidalyti su platesniu draugų ratu. Tačiau tiek jaunieji, tiek svečiai turėtų gerai apgalvoti, kuo yra priimtina dalytis, o kurias akimirkas derėtų pasilikti tik savo atmintyje, o ne socialiniuose tinkluose.

Trumpa atmintinė keliantiems vestuves vasarą

Vasarą tuoktis – džiaugsmas, tačiau ir šis metų laikas gali iškrėsti išdaigų, taigi yra keletas dalykų, kuriuos reikėtų gerai apgalvoti, kad per vestuves nekiltų nesklandumų.

2018 metų vestuvių datos ir astrologinės prognozės joms

Vienas iš pirmųjų žingsnių ilgame vestuvių planavimo kelyje yra vestuvių datos pasirinkimas. Skirdama vestuvių datą kiekviena pora asmeniškai nusprendžia, pagal kokį kriterijų ją pasirinks. Vieni renkasi visiškai atsitiktinai pasitaikiusią datą, kiti – pagal gražių skaičių kombinaciją, treti savo likimą palieka žvaigždėms ir ieško pagal astrologiją palankios datos santuokai.

LUKS: stilinga berniukų apranga šventėms

Aprengti mažus berniukus ar jaunuolius stilingu kostiumu – išties didelis iššūkis. Ieškome kokybiškų kostiumų greitosios mados parduotuvėse, tačiau norintys išskirtinumo dažnai atranda LUKS ir lieka ištikimi klientai, net ir uniformas siuva savo vaikams. LUKS – tai prabangūs, elegantiški dviejų dalių kostiumai berniukams. Kostiumai pasiūti iš kokybiškų medžiagų – daugiausia itališkos vilnos, šilko. Drabužiai puikiai tinka vestuvėms, krikštynoms, gimtadieniams ir stilingai kasdienai.

2017 m. šaltojo sezono spalvų paletė: dekorui, aprangai ir kt.

Jei tavo vestuvės rudeniop ar žiemą štai spalvos, kurias panaudoti verta. Spalvų institutas Pantone jau paskelbė 2017 m. šaltojo sezono spalvų paletes. Jos buvo sudarytos stebint ne vien New York madų savaitės podiumo tendencijas, bet ir Londono madų savaitėje vyravusias spalvas.

„Si“ vestuvės – geros šventės garantas

„Si“ vestuvės – tai vestuvių bei kitų švenčių organizatorė Laura ir jos profesionalų komanda. Jie dirba tam, kad Jūs galėtumėte džiaugtis švente, jiems geriausias atlygis – jūsų šypsenos ir pasitikėjimas, jie – ne tik darbuotojai, bet galbūt ir būsimi jūsų draugai, nes dirbama iš širdies ne tik dėl nepakartojamo tos dienos rezultato, bet ir dėl jūsų pasitikėjimo ir tikėjimo ateityje.

Idėjos poroms, ką veikti 2017 m. vasarą

Vasarą galima rasti daug veiklos, kuria galite užsiimti su antrąja puse laukdami vestuvių. Išvengsite vien tik vestuvių temos ir pailsėsite. Pateikiame idėjas ir pasiūlymus, ką galite veikti vasarą.

Svečių sąrašas: atsakykite sau į 11 klausimų

Svečių sąrašas – dalykas sudėtingas: rašai, braukai, vėl rašai... Ir taip, rodos, be galo. Prieš kviesdami į vestuves asmenį, atsakykite sau į šiuos klausimus, tai palengvins sąrašo sudarymo kančias.

,,Mano tobulos vestuvės’’ organizatoriai: ,,Planuokite iš anksto ir nebus dėl to verkti’’

Labai jau šabloniška frazė ,,Kolekcionuok momentus, o ne daiktus’’, bet lygiai taip pat ir teisinga. Vestuvės – didelis ir gausus emocijų bei momentų kratinys, kuriam vieni leidžia pinigus neskaičiuodami, kiti nusprendžia apeiti šį malonumą taupumo sumetimais. Ką daryti? ,,Visuomet yra išeitis – tereikia pradėti galvoti iš anksto’’ - vienu svarbiausiu patarimu dalijasi vestuvių parodos ,,Mano tobulos vestuvės’’ (http://manotobulosvestuves.lt/) organizatoriai, kurie po vienu stogu kasmet lapkričio mėnesį suburia šimtus paslaugų vestuvėms teikiančių gamintojų. Jau rudenį pradėję ieškoti įvairiausių paslaugų – niekuomet nenusivilsite.

Iki šiol tai vestuvėse matei labai retai: NAUJIENOS

Iki šiol tai vestuvėse matei labai retai: NAUJIENOS

Vestuvių fėja pristato naujas kryptis vestuvėms

Istorija kiek banali, tačiau vis vien mūsų istorija... Su Modestu vienas apie kitą kažkiek žinojome jau nuo mokyklos laikų  buvau girdėjusi apie „tokį“ sesės klasės draugės brolį, tačiau net nebuvome susitikę ar pagalvoję, kad viskas susiklostys būtent taip. Mūsų pažintis prasidėjo per 2013 m. šv. Velykas, kai intensyviai rašiau savo bakalauro darbą, o draugės mane pasikvietė pavakaroti. Nors buvo daug darbo ir ilgai dvejojau, net negalvojusi, ką apsirengti, nuskuodžiau į kitą Anykščių miesto galą. Įžengusi į kambarį su visais draugiškai pasisveikinau, o Modestas, sėdėdamas stalo viduryje (buvo galima suprasti, kad mėgsta dėmesį), jau tada dirstelėjo į savo sesę akimis sakydamas: „Štai šią aš griebsiu“. Tačiau neatkreipiau dėmesio nei į jį, nei į jo žvilgsnius, o krestelėjau ant sofos ir ramiai su visais šnekučiavausi. Vakaras jau buvo įsisiūbavęs, todėl netrukus visi draugiškai nusprendėme keliauti į šokius ir merginų būrelis išskuodė pirmas. Mano nuostabai, atsliūkino ir Modestas. Jis nieko nelaukęs čiupo mane ir, nors visą vakarą vienas kitam nepasakėme nei žodžio, ėmėme šokti dviese. Iš pradžių stengiausi pabėgti ir ramiai pabūti su draugėmis, tačiau nežinau kodėl, bet galų gale pasidaviau ir jis manęs nebepaleido. Kartu jau esame tris su puse metų, nors šalia vienas kito buvome kur kas ilgesnį laiką, tik vienas kito nepažinojome.

Šeimos židiniai, tapsiantys namų puošmena

Šeimos židinys – tradicija, nepamirštama net ir šiuolaikiškose, netradicinėse vestuvėse, dažniausiai laikoma vienu iš prasmingiausių vestuvių papročių. Šiandien pasakojame apie šeimos židinio istoriją, prasmę ir šiuolaikines interpretacijas.

Vestuvių planuotoja, kuri skiria marias laiko jums - kas ji?

Vysnios.com planuotojos Editos Skruibienės vestuvių planavimo stilius labai skaidrus ir viską galima nusakyti keliais žodžiais: asmeniška, jautru, suvaldytas stresas ir biudžetas, viskas perimta, numatyti visi žingsniai į priekį, sukurti visi planai A, B ir C netgi Ž, o svarbiausia viskas labai asmeniška su begaline jūra laiko jums patiems.

Vestuvės + krikštynos = TAIP!!!

Šiais laikais neretai poros gyvena kartu, kol susilaukia vaikų, ir tik tada pradeda galvoti apie santuoką. Vaikams gimus, jau iškyla poreikis rengti ir krikštynas. Ką daryti? Pagaliau imti organizuoti savo vestuves ar pasirinkti krikštynas, „nuskriaudžiant“ save? Patirtimi dalijasi vestuvių planuotoja, floristė / dekoratorė Inga Klimienė (www.vestuviusvente.lt).

Santuokos etiketas: niekada apie tai nekalbėk su draugais

Kiekviena šeima turi savo taisykles ir paslaptis. Bet nėra to blogo ar gero, apie ką moterys nepasikalba gerų draugių būrelyje. Pamiršk „Seksą ir miestą“ bei visus kitus filmus ar serialus ir gerbk savo antrą pusę, saugok šeimos ramybę ir niekada niekada (ar sutariam?) nekalbėk su draugais ar draugėmis apie:

Vestuvių svečiams šie dalykai visiškai nerūpi

Planuodamos vestuves, dažnai daug darote dėl kažko – mamos, tetos, tėčio, vaikučių ir pan. Tačiau tai tik kliedesiai ir taip elgtis jau nebereikia. Viską savo šventėje darykite dėl savęs ir kaip norite būtent Jūs.

Liumy.lt idėjos jūsų vestuvėms, kuriomis žavisi JAV

Liumy.lt idėjos jūsų vestuvėms, kuriomis žavisi JAV

Naujųjų metų priesaikos susižadėjusiems

Ką tik prasidėjus 2017-tiesiems, tai turėtų tapti garsiai perskaitoma Jūsų priesaika naujiesiems metams, nes pasibaigus žiemos šventėms, tarsi linksmieji kalneliai įsibėgės Jūsų vestuvių planavimas.

Ko vengti 2017 m. vestuvėse pagal „Vogue“

Planuodami savo vestuves, turbūt skaitote daug straipsnių, stebite „Facebook“ įrašus, nardote „Pinterest“ jūroje ir alpstate nuo idėjų genialumo? Pritariame, jus viskas žavi, yra nauja ir net labai įdomu, nes jūsų gyvenime tai įvyks pirmąjį kartą ir, jei per pastaruosius kelerius metus nesate dalyvavę dešimtyse vestuvių, viską labai norėsis panaudoti savo šventėje.

I. Klimienė: video apie nematomą vestuvių planavimo pusę

I. Klimienė: video apie nematomą vestuvių planavimo pusę

Kiek šiais laikais kainuoja vestuvės?

Vestuvės gali būti pavadintas vienu svarbiausių įvykių kiekvieno žmogaus gyvenime. Todėl daugelis porų joms negaili išleisti didelių sumų: taupo, ima paskolas, skolinasi iš tėvų. Kiti pasirenka kelti kuklias ir daug nekainuojančias vestuves. Planuojantys tuoktis sužadėtiniai iš anksto apsisprendžia, kokios šventės norės ir kiek jiems tai kainuos. Tačiau neretai šventės biudžetas netikėtai išauga dėl nenumatytų išlaidų ar pabrangusių paslaugų. Taigi, kiek šiais laikais kainuoja vestuvės?

Ko reikėtų atsisakyti planuojant 2017 metų vestuves

Kiekvienais metais šimtų ir gal net tūkstančių porų, kurios tuokiasi PIRMĄ KARTĄ, mamos, tėčiai, sesės ir geriausios draugės „tuokiasi“ kartu su jomis. Kartais jie leidžia poroms gana laisvai kurti savo vestuvių stilių, svečių sąrašą, tačiau kartais labai stipriai kišasi ir nurodinėja, kas turi būti, ko ne. Poroms, kurios pasirenka vestuvių planavimo paslaugas, stengiamės padėti koja kojon eiti su naujomis tendencijomis, nedaryti to, kas jau tūkstantį kartų buvo padaryta anksčiau. Esame čia, kad padėtume nebeatrodyti „so yesterday“ savo svečiams, kurie per kelerius metus apsilankė galbūt dešimtyje draugų vestuvių ir jau miršta nuo momentinio fotoaparato nuotraukyčių ir vežasi namo eilinį medaus stiklainį dovanų...

Kas moka už vestuves?

Vestuvės – svarbus įvykis ir šeimos susikūrimo šventė, bet ši diena kainuoja tikrai didelius pinigus. Iš kieno kišenės jie dažniausiai imami?

PAVARTYK įspūdingą „Pūsta suknelė“ darbų knygą

Šiais laikais nebereikia eiti į leidyklą ir ten siūlyti išleisti knygą, nes dabar tai gali padaryti kartu su „ZoomBook“.

Eksperimentas: putli ir stilinga

Kaip nestandartinė mergina dažnai susiduriu su sunkumais, susijusiais su apranga. Man tik 23 ir tikrai nesinori atrodyti dvigubai vyresnei, o tai labai lengvai nutinka netyčia, nes didesnių dydžių stilingos aprangos Lietuvos rinkoje pasirinkimas tikrai nedidelis. Apsipirkinėti ten pat, kur mama ir močiutė, ir rengtis vienodai tikrai nesinori jokiai jaunai merginai. Tad šį kartą esu pasiruošusi rasti ką nors jaunatviško, stilingo ir neplėšančio kišenės, bet 48 dydžio. Bent pabandysiu rasti, nes labai greit išteka mano artima bičiulė ir žadu būti stilinga viešnia.

PAVARTYK seminaro MŪSŲ VESTUVĖS 2017 žurnalą

PAVARTYK seminaro MŪSŲ VESTUVĖS 2017 žurnalą

Kaip nepaskęsti informacijos apie vestuves jūroje

Kaip nepaskęsti informacijos apie vestuves jūroje

Naujos 2017 metų vestuvių planavimo tendencijos

Spalio 9 dieną Kaune, „Park Inn by Radisson“, įvyko didžiausias vestuvių planavimo seminaras Lietuvoje. Pranešimus skaitė daugiau nei 300 būsimų 2017 m. ir 2018 m. jaunavedžių vedybų planuotojos Liucina Rimgailė ir Inga Klimienė, apie nuotakos ir jaunikio stilių pasakojo Ingrida Rutkauskaitė („Inži“ mados namai), renginių vedėjas Marijus Olekas, informacinio portalo jaunavedžiams vyriausioji redaktorė Simona Krasauskienė ir viešbučio „Park In by Radisson“ atstovai.

Vestuvių vakaro scenarijus: nuo ko priklauso sėkmingas vakaras?

Spalio 9 dieną Vestuvių planavimo seminaro metu Marijus Olekas pristatė, kaip sėkmingai suplanuoti vestuvių vakaro scenarijų.

Pavartyk NUOTAKOS DARBO KNYGĄ jau dabar

#PREORDERIS Pavartyk NUOTAKOS DARBO KNYGĄ jau dabar. Jos kiekis ribotas. Jau 1000 nuotakų ją įsigijo. Liko mažai. Rezervuok savo egzempliorių dabar.

Labiausiai erzinantys klausimai prieš vestuves

Pradėjote planuoti savo šventę ir jau po truputį imate jausti „nuotakos siaubūnės“ simptomus, nes aplinkiniai nerimsta ir kamantinėja apie vestuves! Tam, kad nepavirstumėte prieš draugus tikra siaubūne, pažiūrėkite, ką atsakyti į labiausiai erzinančius klausimus:

Supermamų forumą nukarūnavo „Nuotakų namučiai“

Pradėjus tyrimą matyti, kad feisbuko grupė „Nuotakų namučiai“ turi beveik 9 tūkst. narių, o „Būsimų jaunikių chat“ grupė turi vos 70 narių. Vestuvių planavimo valdovės yra merginos, ir jas planuodamos šiuolaikinės nuotakos į pagalbą kaip pagrindinį įrankį pasitelkia slaptas feisbuko nuotakų grupes, kuriose prisipažino, kad apsilanko bent kelis kartus per dieną ir iš ten gauna didžiausią dalį informacijos. Atlikome nedidelę apklausą ir pakalbinome ApieVestuves.lt redaktorę Simoną Krasauskienę, kad išsiaiškintume, kodėl visgi nuotakos planuoja vestuves feisbuko grupėse?

Stilinga nuotakos darbo knyga + vestuvių planuoklis

Nuotakos darbo knyga – tai 365 dienų planas tai merginai, kurios vestuvės būtent 2017 ar 2018 metais. Dienotvarkės planavimas suskirstytas padieniui, kiekvienas mėnuo ir metai turi savo išklotines, daug vietos užrašams. Įkvepiančios citatos, naudingi patarimai ir dar daug naudingos ir įdomios informacijos apie vestuves.

Ar visos rekomendacijos tikros?

Buvo laikai, kai supermamų forume tam tikri paslaugų teikėjai rašėsi apie save rekomendacijas net neslėpdami, kad yra nauji nariai. Tai buvo akivaizdu ir nuotakos tai matė, bet teikėjai vis tiek rašė ir tikėjosi, kad kiti nesupras. Keičiasi ir laikai, ir reklamos formos.

Neįtikėtina vidurnakčio pramoga

Sukate galvą, ką daryti vidurnaktį? Nusibodo gintaro dulkės? Balionai su heliu ir dangaus žibintai? Nenorite fakyrų ir ugnies šou? Turime įdomią ir naujovišką pramogą, kurią jums padės sukurti profesionalūs barmenai. Apie ką mes? Ogi apie TAURIŲ PIRAMIDĘ.

EKSPERIMENTAS: ragauju DIVERSO patiekalus

Stebint, kaip rūpestingai būsimos nuotakos ruošiasi savo ypatingajai šventei, mums, Evelinai ir Živilei, kilo idėja įsijausti į būsimos nuotakos amplua ir skaniai praleisti vakarą. Taip taip, skaniai! Tą vakarą, saulėtą trečiadienio vakarą, pasipudravome nosytes, pasipuošėme ir avėdamos aukštakulnius keliavome į Kaune esantį viešbučio „Park Inn by Radisson“ restoraną „Diverso“ ragauti pačių skaniausių patiekalų savo (įsivaizduojamai) artėjančiai šventei. Dalijamės mūsų eksperimento rezultatais.

Instrukcija: vestuvinė suknelė ir naudojimasis tualetu

Planuodamos vestuves galvojame apie vaišes, svečius, įvaizdį, gėles ir visas kitas svarbias smulkmenas, bet pamirštame labai svarbų dalyką – per visą dieną tikrai teks kartą kitą eiti į tualetą. Kaip tai padaryti nesugadinant puošnios baltos didelės suknelės?

Nuotakų vlogai, kuriuos privalai sekti

Pasakojimai iš svečių ar tiekėjų lūpų apie ruošimąsi vestuvėms gali būti nelabai aiškūs ir nelabai padės išgyventi stresą. Tačiau kai nuotakos pasakoja savo patirtį, dalija patarimus, o šiuo atveju net „pasiima“ kartu su savimi, yra geriausia pagalba planuojant savo šventę.

Diena su planuotoja I. Klimiene: šiltas priėmimas ir užburiantis dekoras

Diena su planuotoja, tiksliau, diena nuostabioje pasakoje! Liepos 22 dieną turėjau galimybę stebėti planuojamas vestuves ir pati patirti, kas vyksta užkulisiuose, ruošiantis vestuvių šventei. Ne tik stebėti, bet ir įsijausti į pasiruošimo darbų šurmulį. O kaip kitaip sužinoti, ką reiškia planuotojos/dekoratorės darbas, jei ne minutėlei pačiai įsijausti į tą „vaidmenį“. Kadangi ne visi turi galimybę praleisti dieną su vestuvių planuotoja, floriste ir dekoratore, pasistengsiu perteikti tai, ką pajutau, pamačiau ir patyriau. Skaitom!

8 faktai, kurie erzina Jūsų vestuvių svečius

Dalykai, kurie erzina vestuvėse dalyvaujančius svečius. Paskaitykite dažniausius svečių nusiskundimus!

2017 m. vestuvių tendencijos

Kas bus madinga 2017 m.? Ko vengti per vestuves kitais metais? Planuoji vestuves 2017 m. privalai tai perskaityti.

Kiek kainuoja dokumentų keitimas Lietuvoje

Kiek kainuoja dokumentų keitimas Lietuvoje? Kiek kainuoja naujas pasas? Kiek kainuoja tapatybės kortelė? Kokios sąskaitos? Kiek pervesti? Kur kreiptis dėl naujų dokumentų? Per kiek laiko juos pagamina?

Spalvos, kurios dominuos vestuvėse 2017 metais

Kiekvienais metais mados industrijoje vis kitos spalvos nuplieskia mados namų kūrinius, parduotuvių kolekcijas. Žinoma, tendencijos neaplenkia ir vestuvių sektoriaus. Sužinok, kas bus aukštumose kitais metais žvelgiant į vestuvių kvietimus, dekorą ir įvaizdžius.

Kur įsigyti „Coca-Colos“ stikliniuose buteliukuose?

Daugelis ieško išeities, kaip gražiai pateikti vaisvandenius ant vestuvių stalo. „Coca-Cola“ – vienas iš populiariausių gėrimų, tiek kaip vaisvandenis, tiek kaip kokteilių ingredientas. Todėl čia pateikiame keletą vietų, kur „Coca-Colą“ galima įsigyti stikliniuose buteliukuose, kurie atrodo daug gražiau ir estetiškiau nei plastikiniai buteliukai.

Savaitė iki vestuvių: ko nepamiršti?

Liko savaitė iki vestuvių? Svajojate ištarti lemtingąjį „taip“ be jokių nesklandumų? Na, tada pateikiame jums 10 dalykų, kurių tiesiog privalote nepamiršti ir žūtbūt atlikti iki savo šventės pradžios.

EKSPERIMENTAS: stebiu tikrų vestuvių fotosesiją

Labai dažnai matydami gražias ir nepriekaištingas nuotraukas net nesusimąstome, kokį ilgą kelią jos turėjo praeiti, kol pasiekė mūsų akis. Būtent todėl šį kartą sumanėme atlikti visiškai naują eksperimentą ir pamatyti, kaip vyksta fotografų darbas bei vestuvių fotosesija iš arti, dienai tampant jų asistentėmis. Mums pagelbėti sutiko fotografės Alina Paurazė bei Airina Budreckytė (kartu jos – „Due Madam photography“). Lankėmės Viktorijos Miliauskaitės ir Aivaro Ivanovo vestuvių ceremonijoje, kuri vyko birželio 11 dieną Kaune. Tiesa, su kolege dviese stebint fotosesiją mūsų požiūriai bei pastabos nemenkai išsiskyrė, tad pateikiame dvi skirtingas įžvalgas.

Švęskite stilingai: „365 eventus“ gėrimų staliukas kitaip

Svarbu, kad vaišės per vestuves būtų ne tik skanios, bet ir gražiai patiektos. Dauguma porų ieško idėjų, kaip įdomiau ir originaliau pavaišinti svečius. Gėrimai yra neatsiejama šventės dalis. Dabar labai populiaru po ceremonijos bažnyčioje svečius vaišinti šampanu, kuris sudėtas ant nedidelio specialaus staliuko. Čia pateiksime staliuko idėją kitaip.

I. Klimienė: kiek kainuoja vestuvės?

Didelis biudžetas vestuvių puotai negarantuoja puikios šventės. Apie vestuves bei jų kainą jums papasakos vestuvių planuotoja, floristė-dekoratorė Inga.

Tėčio pareigos dukros vestuvėse

Įsimintina ir kvapią gniaužianti vestuvių akimirka – tėčio ir mažosios jo mergaitės žengimas prie altoriaus. Tai gražus simbolis ir jaudinanti akimirka, kai atsiskleidžia dukros ir tėvo ryšys ir parodomas tėvo pasitikėjimas žentu. Ši akimirka išspaudžia ne vieną ašarą ir sukelia gražiausias emocijas. Juk tėčio mergaitė užaugo ir atrado vyrą, kuris pavergė jos širdį. Tačiau tėčio širdyje ji visada išliks jo mažoji dama, kurią reikia globoti ir ginti. Tėtis dukros gyvenime yra lygiai toks pat svarbus kaip ir mama. Jo vaidmens nesuvaidins niekas kitas, jis tarsi įkvėpėjas, pats stipriausias ir protingiausias. Dukroms reikia to, ką tėčiai turi geriausia – stiprybės, drąsos ir tvirtybės. Tik mylimo tėčio kantrybė, meilė, rūpestis ir nuolatinis palaikymas padeda merginai tapti tokia moterimi, kokia ji yra tą dieną žengdama prie altoriaus! Pristatome jaudinančias nuotakos ir tėčio akimirkas!

EKSPERIMENTAS: vestuvėse su planuotoja Liucina Rimgaile

Daugelis žmonių galvoja, kad vestuvių planuotojoms nėra už ką mokėti ir jų darbas yra lengviausias pasaulyje. Tai visiška netiesa. Vestuvių planuotoja Liucina Rimgailė sutiko mus priimti į vestuves, organizuojamas Druskininkuose, ir iš arčiau supažindinti su vestuvių planuotojos darbu. Praleidusios dieną su Liucina Rimgaile, pačios pamatėme, kad toks darbas reikalauja didelės atsakomybės, greitos reakcijos, drąsos priimti iššūkius, mokėjimo tobulai planuoti laiką ir noro bendrauti su žmonėmis, nesvarbu, kokia tau būtų nuotaika.

ANYTOS - DRAUGĖS AR PRIEŠĖS?

Turbūt kiekviena nuotaka mano, kad mylimojo mama bus ir jai kaip antra mama, kuri patars ir padės. Taps net drauge, į kurią taip pat galės atsiremti. Tačiau ne visada tai būna realybė.

Staigmena svečiams – ypatingos šampano taurės

Šampano ar vyno taurė yra neatsiejamas džiugios iškilmės simbolis. Vestuvės yra ypatingai didelė ir džiugi šventė, todėl visi jaunavedžiai ieško kuo originalesnių idėjų, kaip sau ir kitiems šventę padaryti dar gražesnę ir labiau įsimintiną. Čia pateiksime tobulą idėją, kaip galite nudžiuginti svečius.

Teki vasarą? Privalai tai žinoti

Vasara – vestuvių metas, tačiau reikia nepamiršti, kad tai nereiškia, jog problemų bus mažiau nei bet kurį kitą sezoną. Nuotakoms tenka ypatingai didelį dėmesį skirti maistui, gėlėms, apsaugai nuo kaitrios saulės, taip pat pasirūpinti, kad su suknele nuotaka jaustųsi gerai alinant karščiui.

Eksperimentas: diena su vestuvių planuotoja

„Aš čia jau nuo 6 valandos ryto“, – vos pasitikusi mus tarė vestuvių planuotoja Edita Skruibienė. Vestuvių planuotoja sutiko mus priimti į jos organizuojamas vestuves, vyksiančias „Margio krante“, ir leido savo kailiu patirti, kokia yra jos dienos darbotvarkė ir kaip vyksta darbų planavimas iki ceremonijos. O mums tik ir kirbėjo mintis: kaipgi atrodo vestuvių planuotojos darbo diena?

Jaunavedžių taurių renesansas (NAUJIENA)

Šiame skubančiame pasaulyje, atrodo, lieka vis mažiau tradicijų, relikvijų, kurios būtų perduodamos iš kartos į kartą, to, ką patys saugome ir branginame metų metus. Šeimos židinys, vestuviniai žiedai ir nuotraukose ar vaizdo įrašuose nugulę prisiminimai tampa mūsų santuokos priminimais, kurie dūla stalčiuose.

Gero sezono linkėjimai su ZOOMBOOK

Gegužės mėnuo APIEVESTUVES.lt buvo draugiškumo mėnuo ir ApieVestuves.lt kartu su ZOOMBOOK siuntė linkėjimus GERO SEZONO savo draugams, skaitytojams ir visiems visiems.

Ką nuotakos po vestuvių parduoda „Facebook" grupėse?

„Facebook" grupėse galima nusipirkti ne tik puikios būklės ir kokybės vestuvinių suknelių, bet ir mažiausių smulkmenų, kurios pavers nuotakos šventę išskirtine, pvz.: dailius žibintus, išskirtines stalo korteles, momentinius fotoaparatus, pakabinamus rožių burbulus bei įvairiaspalves žvakes. O štai kiti parduodami dalykai privers jus ir šyptelti, nes kalbame ne tik apie abejotinos kokybės automobilio papuoštukus, bet ir apie pikantiškas nuotakos garderobo detales.

Ar kilo kainos po euro įvedimo?

ApieVestuves.lt redaktorė Simona Krasauskienė, pernai pristačiusi net dvi knygas jaunavedžiams „Nuotakos biblija“ ir „Vestuvių planuoklis“, jau beveik dešimtmetį aktyviai dirbanti vestuvių sektoriuje, pasidalino atsakymais su Lrytas.lt žurnaliste apie vestuvių kainas ir dėl nuomonės neatitinkančios antraštės atsakymai buvo panaudoti tendencingai. Šiandien publikuojame Simonos atsakymus apie vestuves ir jų kainas bei bendrą padėtį vestuvių versle.

Stilingas vestuvių planavimo laikotarpis namuose ir darbe

Planavimas turi būti malonus ir juo reikia mėgautis, todėl pats metas namie įsirengti šaunią, stilingą vietelę ir darbe panaudotivieną kitą smulkmeną, kuri primins apie ypatingą laiką. Štai idėjos, kaip galite savo namus ir darbo vietą „užkrėsti vestuvėmis“.

6 knygos būtinos kiekvienai nuotakai

Daugelis būsimų nuotakų, pradėdamos planuoti vestuves, pradeda kaupti kuo daugiau informacijos apie tai, kaip tapti sėkminga moterimi, žmona, mylimąja. Šiandien su ApieVestuves.lt skaitytojomis dalinamės, kokios knygos tiesiog privalo būti kiekvienos nuotakos asmeninėje bibliotekoje.

Kaip pranešti svečiams, kad nenorite gėlių

Gėlės, atrodo, savaime suprantamas švenčių, o ypač tuomet, kai sveikiname kažką, atributas. Deja, dažniausiai džiaugsmas, kurį suteikia gėlės, yra trumpalaikis, o tokių švenčių kaip vestuvės metu gėles galima vadinti galvos skausmu, nes reikia mąstyti, kaip jomis pasirūpinti, kad po poros valandų nebūtų nuvytusios. Jaunieji, ieškodami didesnio prasmingumo ir patogumo, vis dažniau vietoj gėlių mieliau gautų kitokių dalykų, pavyzdžiui, loterijos bilietų ar to, kas būtų naudinga kitiems, pavyzdžiui, žaislų vaikų namams ar ėdalo gyvūnų prieglaudai, tačiau iškyla problema – kaip tai pranešti svečiams?

3 situacijos, kurias neišvengiamai patirsite nusprendę susituokti

Pradėjus planuoti vestuves sužadėtiniams nuo informacijos gausos ima suktis galva. Pataria visi: mama, teta, draugė, kaimynė... Štai trys situacijos, kurias neišvengiamai patirsite pradėję planuoti vestuves ir norėdami apsispręsti, kokia bus jūsų šventė ir kaip viskas vyks. Įžvalgomis pasidalino „Vestuvių šventė“ vestuvių planuotoja, floristė / dekoratorė Inga Klimienė.

Dalykai, kuriuos nuotakos savo šventėje keistų

Net tie, kurie stengiasi viską apgalvoti ypač kruopščiai ir racionaliai, vėliau pamąsto, jog kažką būtų darę kitaip. Tiesa, vieni klaidingi sprendimai sukelia graužaties vos keletui minučių, kiti – kone visam gyvenimui. Ypač reikšmingi yra tie dalykai, kurie vyksta pačiais svarbiausiais gyvenimo momentais, o vestuvės – idealus pavyzdys. Norite žinoti, į ką ypač reiktų atkreipti dėmesį, kad netektų gailėtis kaip kitoms nuotakoms?

Trys svarbiausi patarimai, jeigu vestuves planuojate savarankiškai

Kas yra svarbiausia, jeigu vestuves planuojate patys? Nesijauskite blogai, jei nežinote atsakymo, nes per dešimtmetį sukaupta patirmi ir patarimais pasidalino „Vestuvių šventė“ vestuvių planuotoja, floristė / dekoratorė Inga Klimienė.

Inesa Borkovska: ypatingos 2016 m. vestuvių naujienos

Ko gero, galėtumėme teigti, kad kiekvienas vestuvių sezonas prasideda padvelkiant naujiems vėjams. Šie metai taip pat nėra išimtis. Ko tikėtis? Į ką atkreipti dėmesį? Kas „ant bangos“? Apie tai kalbamės su Inesa Borkovska, kurią galėtumėme pavadinti barbe-devyndarbe – ji „Vestuvių planavimo studijos“ įkūrėja, floristė, dekoratorė ir vestuvių planuotoja, koordinatorė. Dalinamės ilgametę patirtį turinčios Inesos įžvalgomis.

7 dalykai, apie kuriuos vestuvėse galvoja vieniši svečiai

Vestuvės tai šventė, kurioje meilė trykšta per kraštus. Atrodo, viskas būtų gerai, jei ne faktas, kad tai tampa priminimu vienišiams, kad jie dar nesutiko savo meilės. Toks priminimas gali sukelti tiek gerų, tiek blogų emocijų. Žemiau pateikiama minčių pavyzdžių, kurios gali praskrieti jūsų svečių galvose.

Sužadėtuvių etiketas: viskas, ką reikia žinoti

Kol būsima nuotaka savęs klausia, ar nepasirodytų pagyrūnė, jei publikuotų sužadėtuvių žiedo nuotrauką, jos draugės svarsto, ar nepasirodytų įžūlios, jei paklaustų šio bei to apie žiedelį. Tai, žinoma, ne vieninteliai klausimai – jų gerokai daugiau. Į juos norisi atsakymų, tačiau paieška gali būti ilga ir varginanti. Tam, kad viskas būtų paprasčiau – sužadėtuvių etiketo gidas.

Elenos ir Jevgenij bohemiškos, gracingos ir rokenroliškos vestuvės

Jei nori pamatyti nuotraukas geresnes nei Pinterest? Jei nori pasisemti idėjų? Jei nori nubraukti ašarą? Jei nori sužinoti daugiau apie tikras vestuves - skaityk Elenenos ir Jevgenij vestuvių istoriją.

8 sužadėtinių veiksmai, kurie erzina kitus

Susižadėję žmonės dažnai susitelkia tik į didžiąją dieną ir viską, kas su ja susiję. Kartais net prarandamas saikas ir tuomet dalykai, kadaise buvę žaviais, pradeda erzinti aplinkinius. Kokios klaidos daromos dažniausiai galite rasti šiame sąraše. Galbūt jūs jų nedarote, tačiau pastebėjote, kad jūsų draugė tarsi apsėsta vestuvių – pasidalinkite šia subtilia užuomina.

Kaip planuoti vestuves darbo metu

Jūs susižadėjote! Vestuvės yra viskas, apie ką norite galvoti, bet deja... Jūs vis dar turite dirbti – juk viskas kainuoja. Turbūt svarstote, kaip spėti viską suorganizuoti, bet neapleisti savo darbo. Pateikiame jums patarimų, kaip būti produktyviai tiek kaip planuotojai, tiek kaip darbuotojai.

Pasirodo, įmanoma per 15 dienų padailinti formas prieš vestuves

Atradom įdomų projektą, o O įdomiausia, kad į jo paslaugomis naudojosi jau kelios būsimų jaunavedžių poros, kurių abu jaunieji vienu metu laikėsi šios programos ir net 15 dienų maitinosi teisingai bei pasiekė savo tikslų – dailesnių linijų, energijos ir gražesnės odos. Žinai apie jį?

Tobulas vyras – koks jis?

Erichas Marija Remarkas yra pasakęs, jog gyvenimas nenumatė iš mūsų padaryti tobulybių, nes tobulybių vieta muziejuje. Nepaisant to, kai kalbama apie partnerio pasirinkimą, žodis „tobulas“, visgi, nejučiomis išsprūsta. Koks būtų jis, tas tobulas vyras? Kiekvienos moters atsakymas galėtų (ir tikriausiai būtų) kitoks, tačiau pateikiame jums dešimt dalykų, kuriuos atradę viename asmenyje turėtumėte rimtai pagalvoti, ar tai nėra tas asmuo, su kuriuo norėtumėte sulaukti senatvės.

Per vestuves jiems sakyk NE: II dalis

Kultinis ApieVestuves.lt straipsnis, perskaitytas daugiau nei penkis tūkstančius kartų, sulaukė papildymo. Šias nuotraukas atsiuntė pačios būsimos nuotakos. Taigi, pradedame žiūrėti į tai, ką jūs laikote „Ne“ per vestuves.

Kokia svetainė lankoma dažniausiai jau laukiant vestuvių dienos

Artėjant vasaros savaitgaliams fotografų ir planuotojų Facebook paskyros pildosi meldimais gero vėjo, oro, tik ne lietaus ir tik daug saulės. Kokią svetainę jie tikrina dažniausiai, ar žinai?

Astrologės prognozės norintiems susituokti magišką dieną

Artėja magiškos datos: 2016 06 06 (arba 2016 06 16), 2017 07 07 (2017 07 17), 2018 08 08 (2018 08 18). Būsimosios nuotakos savo kalendoriukuose brauko jas raudonai ir svarsto, ar ką nors girdėjo apie tuoktuves tokiomis ypatingomis dienomis, ar jos palankios planuoti vestuves. Astrologė Rasa Baliutavičiūtė-Kungienė portalo ApieVestuves.lt skaitytojoms atskleidžia, ką žvaigždės pranašauja poroms, nusprendusioms šeimą sukurti tokiomis magiškomis dienomis.

Ar žinai, kuris mėnuo tapo 2016 m. vedybų karaliumi?

Socialinio tinklo „Facebook“ grupė „Nuotakų namučiai“ panaši į didelę vestuvių virtuvę, kurioje pluša daugybė buvusių ar būsimų nuotakų˗virėjų. Šį kartą jų „patiekalas“ – vestuvių datos pasirinkimas. Kokios tendencijos vyrauja 2016˗iais pagal „Nuotakų namučių“ nares?

Susipažinkite – nuotakų galvų skausmai

Reikia pripažinti, kad vestuvių planavimas ne šiaip rimtas, bet labai rimtas dalykas, kuris kartais net ir patyrusią planuotoją verčia sunerimti, o ką jau kalbėti apie nuotakas, kurioms tai pirmasis kartas. „Facebook“ grupė „Nuotakų namučiai“ vieta, kur nuotakos dalinasi ne tik džiaugsmais, bet ir vargais, tad galime pažvelgti į tai, dėl ko jos suka galvas.

Kuo gyvena lietuvės nuotakos planuojančios vestuves iš užsienio

Niekam ne paslaptis, kad dalis lietuvių gyvena užsienyje. Tarp jų yra besiruošiančių vedyboms ir, nors tam tikrais dalykais patraukė užsienis, tuoktuvės planuojamos gimtojoje Lietuvoje. Kuo gyvena nuotakos, kurios yra išvykusios į vieną šalį, o planuoja vestuves kitoje? Žvilgtelėti galima „Facebook“ grupėje „Nuotakų namučiai“.

S. Urbonas: apie šeimos puoselėjimą ir laiką vienas kitam

Gyvenimo tempas – vis greitėja, laiko – mažėja. Kai atrodo, kad jo nedaug, kam svarbiausia jį skirti? Šis Simono Saimio Urbono parašytas tekstas gali padėti rasti atsakymą.

Šiandien planuotojomis nori būti vos ne kas antra buvusi nuotaka

Nors Inga jau turi 10 metų vestuvių planavimo patirties, tačiau pati nuolat mokosi ir tobulėja, siekdama sukurti kiekvieną šventę vis kitokią, nesikartoti. O visai neseniai įvykusiame „I-jame vestuvių verslo kongrese“ kartu su kitais 7 pranešėjais ji dalinosi profesine patirtimi ir su rinkos naujokais, siekiančiais augti ir tobulėti vestuvių versle.

Kaip trumpam atitrūkti nuo vestuvių planavimo?

Nuotakai planuoti vestuves, ko gero, tas pats kaip bėgikui nubėgti maratoną – būtina. Tačiau, nors iš vienos pusės tai yra labai malonus, iš kitos pusės tai tiek fizinių, tiek protinių jėgų reikalaujantis darbas, nuo kurio gali reikėti atsipūsti. Žemiau aprašoma keletas būdų, kaip tai galima padaryti.

5 būdai kaip panaudoti technologijas vestuvėse

Kur bepasisuktumėme – technologijos mus supa kone visur. Nors technologijos ir daro žalos, tačiau, kaip ir daugelis dalykų, turi ir nemažai privalumų, o kai kuriuos jų net galima panaudoti savo vestuvėms paįvairinti. Jums pateikiami penki būdai, kaip tai padaryti.

KAIP PASAKYTI, KAD VAKARINĖ DALIS VYKS BE VAIKŲ

Vestuvių šventės suvokimas labai spalvingas ir skirtingas. Vieni teigia, kad tai jaunųjų šventė, todėl be jokių išlygų viskas turi būti taip, kaip nori ir įsivaizduoja jaunieji. Kiti mano, kad tai šėlionės, todėl visi svečiai turėtų būti nusiteikę audringam šventimui iki paryčių (karaokė, šokiai, žaidimai, įvairios užduotėlės...). Dar kiti įsitikinę, kad tai šeimos šventė, todėl joje turi dalyvauti visi artimieji be išimčių: nuo kretančio senuko iki klykiančio vaikiuko, nes visi – šeima. Visi variantai geri, bet neginčytinas vienas vienintelis dalykas: vestuvės – suaugusiųjų, o ne vaikų šventė (nebent jaunieji nuspręstų kitaip). Taigi, kai kviečiami ir vaikai, visiems smagu, ir mažieji svečiai tikrai labai pagyvina vestuves. Visomis prasmėmis... Tačiau dažnai jaunieji vestuvėse nori matyti tik suaugusiuosius, šis jų noras ne tik suprantamas, bet iš tikrųjų ir teisingas – vaikams suaugusiųjų šventėje nebūtinai turi atsirasti vietos ir laiko. Deja, vis dar kyla nesklandumų šiuo klausimu...

Mamų patarimai ištekančioms dukroms

„Reikėjo klausyt mamos“, „Mama sakė teisybę“ – panašios frazės, anksčiau ar vėliau, dažniausiai nuskamba iš vaikų lūpų. Nors iš pradžių daugeliui atrodo, kad viską žino geriausiai, vėliau jie supranta, kad, kaip bebūtų, mama žino daugiau. Ypač tai aktualu tuomet, kai kalbama apie santykius, kadangi mamos jau turi, malonios ar ne, patirties. Žemiau pateikiami kelių mamų pamokymai savo vaikams, kurie tikrai verti dėmesio.

Šiems dalykams per vestuves rekomenduojame sakyti „ne“

Šiame straipsnyje surinkta kolekcija Facebook reklamos perliukų, kuriems ApieVestuves.lt redaktorė Simona rekomenduoja sakyti „ne“. Peržiūrėkite nekokybiškų arba seniai nenaudojamų dalykų vestuvėse sąrašą

2016-ųjų nuotakos jiems taria „ne“

Artėjant vestuvių maratonui, šiemet ištekėsiančios nuotakos „Facebook“ grupėje „Nuotakų namučiai“ svarsto, ko magiškai dienai reikia, o ko – ne, jei norima sutaupyti pinigų. Žemiau pateikiamas sąrašas dalykų, kuriems nuotakos, priešingai nei savo išrinktiesiems, tars „ne“.

Pavartyk VESTUVIŲ PLANUOKLĮ

Pavartyk VESTUVIŲ PLANUOKLĮ

Psichologas M. Truncė apie šeimos išsaugojimą

Interviu su psichologu Mykolu Trunce.

Kaip planuoti vestuves, kuriose numatoma tik ceremonija

Jei esate vieni iš tų porų, kurios nusprendė tuoktuvėms sakyti taip, o vakarėlio atsisakyti. Jei nenorite ar negalite svečiams rengti vakarinės dalies, labai rekomenduoju pagalvoti bent apie pusvalanduko pasibuvimą po ceremonijos. Juk negyvenate visai vieni, leiskite žmonėms ateiti bent jūsų pasveikinti. Kviečiu apgalvoti mažytes smulkmenas, kurios bus ir jums patiems, ir žmonėms, atėjusiems jus pasveikinti, svarbios, mažos, tačiau labai smagios.

Kaip atrodo vestuvių eiga 2016 metais

Atrodo, kad tai toks paprastas klausimas, tačiau jis užduodamas labai dažnai. Todėl dalijamės keliais scenarijais, kurie bus labai dažni 2016 metais.

2016– ųjų metų vestuvių akcentai

Nesenai peržengėme 2016 – ųjų metų slenkstį, artėja naujasis vestuvių sezonas. Tad tai metas, kai intensyviausiai pradedama ruoštis šiai vienai iš svarbiausių gyvenimo švenčių. Kokių naujų vėjų galime tikėtis šiais metais? Kokie akcentai vyraus ir kas karaliauja metų metus neužleisdami savo vietos jokioms naujovėms. Apie viską, profesionalūs parodos „Mūsų vestuvės“ dalyvių patarimai.

Mes darom kitokias vestuves nei kiti

MES DAROM KITOKIAS VESTUVES NEI KITI. O kai papasakoja, kas jų planuose, supranti, kad tai daro kaip beveik 90 proc. kitų porų. Pasakymas „darom kitokias“ yra sąlyginis dalykas – ką reiškia „kitokios“? Su kuo lyginti? Su senove ir lininiais drabužiais bei duonos kepalais? Su sovietiniais laikais? Ar su vestuvėmis, kurios vyko prieš dešimt metų? Į

Išvažiuojamoji santuoka gamtoje

Kur svajojate tuoktis? Civilinės metrikacijos salėje, bažnyčioje, o gal su brangiais prisiminimais susijusioje vietoje? Ar žinote, kad Lietuvoje yra galimybė žiedus sumainyti ten, kur širdis geidžia? Apie išvažiuojamąją santuoką pasakoja Lietuvoje viena pirmųjų pradėjusi rengti tokias ceremonijas „Vestuvių šventė“ planuotoja, floristė-dekoratorė Inga Klimienė.

RENKUOSI VESTUVIŲ PLANUOTOJĄ. Kaip nepasimesti pasiūlymų jūroje?

Kalbiname didelę patirtį vestuvių planavime turinčią „Vestuvių šventė“ planuotoją, floristę-dekoratorę Ingą Klimienę, 2015 m. „Nacionaliniuose vestuvių apdovanojimuose“ laimėjusią „Geriausios vestuvių dekoratorės“ vardą.

Vestuvės be vakarinės dalies - tik ceremonija

ApieVestuves.lt skaitytoja Indrė klausia, ar normalu atsisakyti vestuvių šventinio vakarėlio. Kas bus, jei atsisakę gailėsimės? Patirsime artimųjų spaudimą? Atsakyti paprašėme vestuvių planuotojos Editos Skruibienės www.vysnios.com

Kiek planuoja išleisti savo vestuvėms 2016 m. nuotakos

Facebook prasidėjusi diskusija apie vestuvių biudžetus buvo išties įdomi. Sudarėme dažniausiai minėtų sumų TOP 10. Štai tokius biudžetus turi šių metų nuotakos.

Pasipiršo per Kalėdas ar Naujus? Nuo ko pradėti planuoti vestuves?

Toks klausimas iškyla nusprendus susituokti. Vienas poras vilioja galimybė pasireikšti organizuojant savo vestuves, jie yra pilni kūrybinių minčių, kurias nori įgyvendinti, kitos neturi laiko ar noro. Viskas priklauso nuo situacijos, sužadėtinių poreikių ir noro dalyvauti šventės kūrime.

2016 m. vestuvių planavimo horoskopas nuotakoms

Atskriejo laiškas į „Facebook“, kuriame pasakojama apie susižavėjimą astrologija ir žvaigždėmis. Apie vestuvinius kiekvieno horoskopo ženklo reikaliukus, kaip jie, kaip ženklų atstovai, planuoja vestuves, ir kaip, anot Sandros, paklausus žvaigždžių, jiems seksis būtent 2016 metais. Norite tikėkite, norite ne, bet mums pasirodė įdomu, tai dalijamės ir su jumis.

Unikalios idėjos 2016 m. vestuvėms iš „Dega rūtos“ archyvo

Idėjos 2016 m. vestuvėms iš „Dega rūtos“ archyvo

„Lapės vestuvių“ idėjos 2016 m. vestuvėms

„Lapės vestuvių“ idėjos 2016 m. vestuvėms

Kokie yra naujos kartos svečiai?

Labai įdomu stebėti, kaip žmonės elgiasi svečiuose, vakarėliuose, įmonės renginiuose, vestuvėse, krikštynose ir... Nors daug socialinių reklamų mums rodo, kad net būdami su draugais ar artimaisiais nepaleidžiame iš rankų mobiliųjų, pasistatome nešiojamąjį kompiuterį ir vis kažką tikriname, bet vis tiek taip elgiamės ir galiu pasakyti, kad naujos kartos svečiai – telefoniniai. Ir nesvarbu, kas vyksta – vestuvės, krikštynos ir t. t. Na, gal laidotuvėse netraukia telefono iš kišenės ir visko nefiksuoja pro išmaniąją akutę.

Susipažinkime su vestuvių planuotoja Edita Skruibiene

Dabar ji skaito daug pasakų mažiesiems, gilinasi į sveikos mitybos ir sporto temas, kasdien laviruoja tarp šimtų darbų ir malonumų, o pusryčiams ruošia tobulą patiekalą... Koks jis? Skaitom.

Kaip už dalyvavimą padėkoti svečiams ir dirbusiems jose

Pirmas vestuvinis šokis jau sušoktas, svečiai išlydėti, pakuojate dovanas, džiaugiatės nuostabiomis nuotraukomis, vestuviniais palinkėjimais ir dalijatės emocijomis su buvusiais kartu šventės dieną. Kaip padėkoti kiekvienam asmeniškai? Skambinti? Gal elektroniniu paštu? Atsikvėpkite, tam turite šiek tiek daugiau laiko... Tik per ilgai neuždelskite, tai derėtų padaryti praėjus 1,5 savaitės ar daugiausia 3 savaitėms po vestuvių šventės. Žinoma, galite tam pasiruošti ir iš anksto.

2017 m. nebeliks popierinių santuokos liudijimų

Seimas nusprendė, kad popieriniai gimimo, mirties, santuokos liudijimai bus išduodami tik asmenims pageidaujant, o patiems gyventojams nebereikės pranešti apie pasikeitusią civilinę būklę.

12 rekomendacijų iš buvusių jaunavedžių

Daugelis jau susituokusių porų įvardijo šiuos dalykus, kaip tokius, dėl kurių gailisi, kad nepadarė. Kokius? Skaitykite plačiau tekste.

Parodos „Mano tobulos vestuvės“ apžvalga

Dar parodai neprasidėjus nuėjau pavaikštinėti ir pažiūrėti, kas ir kaip ruošiasi, ką žada parodyti ir kaip gi toje parodoje viskas bus. Prisipažinsiu, skeptiškai žiūriu į vestuvių parodas Lietuvoje ir labiausiai nekenčiu turgaus efekto, bet visgi visad yra kur tobulėti. Šįkart paroda Kaune nors ir pirmoji, bet ji profesionaliai surengta: tik įėjus į PLC „Mega“ iškart pasitinka nuorodos, kur ta paroda, iš karto supranti, kad esi atskirtas nuo prekybos centro erdvės ir nesi kažkur tarp visų kalėdine manija užsikrėtusių žmonių. Priešingai – aplink tave erdvūs stendai, platūs koridoriai, žalia veja padengtos grindys, malonus apšvietimas, graži muzika ir besišypsantys veidai.

Ko klausti vestuvių planuotojos susitikus pirmąjį kartą

Ruduo yra pats įkarščio metas tarp savo šventę pradėti planuoti norinčių ir ieškančių planuotojų. Dauguma porų rašo laiškus su klausimais, kiek kainuoja planavimas ir ar laisva data. Jei kaina tinkama ir data laisva, tuomet susitinkame. Susitikus su dauguma porų kažkaip susidaro įspūdis, kad visi žino vieną frazę. Kokią? Skaitykite.

Kas per (ne)sąmonė tos vestuvių parodos?

Prieš kelias savaitės ėjau pasivaikščioti po moterims skirtą parodą „Moters pasaulis“. Patekau ten nusipirkusi bilietą ir prasidėjo... Trys aukštai, knibždėlynas, pilna žmonių, visi šypsosi, visi kviečia... Greit nubėgusi aplankiau kelis pažįstamus, nusipirkau ekologiško šampūno ir dingau. Važiuodama namo supratau, kaip būsimi jaunavedžiai jaučiasi patekę į parodas, skirtas vestuvėms. Ten dalyvavau daugiau nei penkerius metus, po to lankausi kaip svečias ir man viskas aišku, kas ten, kodėl ir kaip. Taigi trumpai – kas per (ne)sąmonė tos vestuvių parodos ir ko ten tikėtis?

Darbai, kuriuos būtina atlikti iki Naujųjų metų (atmintinė)

Štai ir prabėgo rugsėjis, saulėtas ir spalvotas spalis, ramios Vėlinės. Ne už kalnų ir Kalėdos. Vieniems sužadėtiniams ruduo buvo vestuvių metas, kiti pradėjo joms ruoštis. Ir taip kasmet... Kai kuriems pradėjus planuoti šventę, nekyla klausimų, kaip ir ką geriau daryti. Kiti sutrikę: pernelyg daug rekomendacijų ir patarimų. Informacijos, kaip susiplanuoti vestuves ir darbus, – apstu, net galva sukasi! Galima naudotis vestuvių planuotojų rekomendacijomis ir patarimais, galima ir buvusių nuotakų patirtimi forumuose. Arba į pagalbą pasitelkti darbų planavimo gidus ir kalendorius.

Kokiais nuotakos momentais neturėtum dalintis Facebook?

Šiuolaikiniame pasaulyje, kai įvairūs haštagai (angl. hashtag) ir kasdieninio gyvenimo naujienos tampa socialinių medijų kasdienybe, vestuvių planavimas taip pat nėra išimtis. Tačiau ši tema yra gana subtili ir linija tarp sentimentalių ir nederamų žinučių tampa labai trapi. Taigi, jei kada save pagausi galvojant, ar tai galima viešinti, prisimink šiuos penkis dalykus, kuriais nuotakai nevalia dalintis.

Nuotakos atskleidžia klaidas, kurias padarė planuodamos

Mes visi mokomės iš savo klaidų, tačiau turbūt nenorime šios teorijos patvirtinti per savo vestuves. Be to, visos trokštame, kad mūsų vestuvės praeitų be jokių trukdžių. Taigi, tam, kad viskas klostytųsi kaip įsivaizdavai, septynių tikrų nuotakų paprašėme atskleisti didžiausias klaidas, kurias padarė planuodamos savo vestuves. Nuo nesikalbėjimo iki biudžeto tortui taupymo... Pritaikyk du ar tris (arba visus septynis) tų merginų patarimus, kurios jau žengė prie altoriaus ir ištarė „Taip“.

Penki populiariausi vestuvių svečių nusiskundimai

Kiekviena pora organizuodama savo vestuves nori, kad visi svečiai būtų patenkinti ir gerai praleistų laiką. Deja, dažniausiai vis tik atsiranda nusiskundimų ir tai nėra naujiena – visiems įtikti neįmanoma. Šiandien Jums pateikiame penkis dažniausiai pasitaikančius nusiskundimus ir, žinoma, patarimus, kaip jų išvengti.

Įdomioji galerija kas ir kaip dirba prieš, per ir po jūsų vestuvių

Geriausias renginys tas, apie kurį žmonės sako, kad tokį suorganizuoti nieko nereiškia, dažnai sakydavo M. Krasauskas, turėdamas minty, kad renginys buvo sklandus, žmonės mėgavosi atsipalaidavę ir visiems viskas buvo gerai ir niekas nepastebėjo, kad didelė komanda daug dirbo. O prieš jūsų šventes, per jas ir po jų vestuvių industrijos žmonės labai pluša. Kviečiu pasižvalgyti ir kartais pamiršti tas replikas „už ką aš čia jiems moku“.

5 laimingos santuokos įpročiai

Manai, kad suprasi kaip santuoka veikia tik susituokusi? Tai tik vienas iš būdų. Tačiau „pradėjus sveikus įpročius dar prieš tai, gali būti skirtumas tarp santuokų – viena juk trunka iki senatvės, o kita griūva ir baigiasi skyrybomis,“ – sako santykių ekspertė Janet Ong Zimmerman. Kodėl tos patirtys taip skiriasi? „Išlavinti sveiki įpročiai kuria stiprius pamatus, todėl kai kyla problemų, abu asmeniškai yra labiau išsilavinę jas spręsti pagarbiu ir taktišku būdu,“ – atsako santykių ekspertė. Taigi, jei esate pasiruošę dirbti link laimingos ir sveikos santuokos dabar, pateikiame jums 5 įpročius, kuriuos galite tobulinti jau dabar.

Kiek kainuoja vestuvių dekoravimo ir floristikos paslaugos?

Dekoro paslaugų kainą lemia Jūsų poreikiai ir finansinės galimybės. Puokštė ant stalo gali kainuoti 30 eurų, bet gali neužtekti ir 200 eurų. Bažnyčią galima papuošti už 100 eurų, o suma gali viršyti ir 1000 eurų. Kad sutrumpintumėte kelią tarp susirašinėjimo ir klausimų˗atsakymų eilės, rekomenduočiau rašant užklausą floristui / dekoratoriui atsakyti jam į šiuos klausimus (taip pateiksite bent pagrindinę specialistui reikalingą informaciją):

Privaloma perskaityti pradedančiam planuoti vestuves

Privaloma perskaityti pradedančiam planuoti vestuves. Kad planavimas taptų sklandesnis.

Skaitiniai apie vestuves kauniečiams

Skaitiniai apie vestuves kauniečiams.

Visų laikų nuotakų mėgstamiausi straipsniai

ApieVestuves.lt gyvuoja nuo 2009 ir šiandien dalijamės visų laikų nuotakų labiausiai skaitytais straipsniais bei rubrikomis. Valio. TOP 20

Kvietimas dalyvauti parodoje „Mano tobulos vestuvės“ Kaune

Mielieji, vienas vestuvių sezonas baigėsi, o kito planavimas jau prasidėjo. Būsimi jaunavedžiai turi milijonus klausimų ir ieško įvairiausių paslaugų teikėjų savo regione ir ne tik. Nors parodų šiais metais ne viena, mes tikime Kauno regiono sėkme ir kviečiame registruotis ir dalyvauti parodoje „Mano tobulos vestuvės“ Kaune, PLC „Mega“, jau lapkričio 27−29 d.!

Niekad nepagalvotum apie tai planuodama

Dalijamės nuorodomis į tuos mūsų parengtus tekstus apie kuriuos dažniausiai poros net nepagalvoja paskaityti planuodamos vestuves. Dalijamės vertingais patarimais ką perskaityti vis dėlto reikėtų.

Geriausios žiemos vestuvių idėjos

Viskas vienoje vietoje: geriausios žiemos vestuvių idėjos nuo kvietimų iki aprangos detalės.

Kodėl svečiai iš šventės nori išvykti anksčiau?

Planuodami savo šventę įdedate visą širdį, kad viskas pavyktų taip, kaip norite ir svajojate. Tačiau yra dalykų, kurie svečiams šventėje nepatinka ir verčia juos galvoti apie kelionę namo. Žinoma, ne visi svečiai yra vienodi, tačiau priežastys žemiau juos verčia šiek tiek nuobodžiauti ir kurti pabėgimo planą.

Kokias pamokas išmokstate pirmaisiais vedybų metais?

Santuoka yra labai atsakingas gyvenimo žingsnis, kai prisiekiate mylėti vienas kitą ir džiaugsme, ir varge. Pirmieji santuokos metai patikrins jūsų santykius daugeliu būdų, kurių net nesitikite. Atlaikę stiprias audras ar jas aplenkę jūs tampate stipresni nei prieš tai. Štai kelios gyvenimo pamokos, kurias išmokę per pirmuosius santuokos metus džiaugsitės.

5 gudrybės, kaip mažo biudžeto vestuves paversti brangiomis

Netiesa, kad tik prabangios vestuvės atrodo elegantiškai. Originalias ir skoningas vestuves galima suplanuoti turint bet kokį biudžetą. Tačiau rengiant riboto biudžeto šventę svarbu nepamiršti, kad reikia susidėlioti prioritetus, kokie akcentai yra svarbiausi, ir susidaryti planą, kur ir kam skirsite lėšas. Norėdami jums padėti, dalijamės patarimais, kaip mažo biudžeto vestuves suplanuoti tarsi jos būtų didelių išlaidų reikalaujanti šventė.

2016 m. nuotakų mylimiausi straipsniai (rugsėjis)

Dalijamės rugsėjo mėnesio straipsnių top 20 pagal jūsų skaitomumą.

TOP 10 skaitiniai apie vestuves vilniečiams

Skaitiniai apie vestuves vilniečiams.

Ar verta eiti į vestuvių parodas?

Kai vienas vestuvių sezonas eina į pabaigą, prasideda labai aktyvus kito planavimas, nors būsimi kitų metų jaunavedžiai pasyviai ieško idėjų jau nuo vasaros pradžios. Kodėl sakau, kad labai aktyvus? Nes nuo spalio prasideda vestuvių parodos, seminarai ir t. t. Ar verta eiti į parodas? Vienareikšmio atsakymo nėra, tačiau būtina žinoti kai kuriuos dalykus. Apie ką aš?

„Nuotakos biblijos“ apžvalga

„Nuotakos biblija“ yra knyga-lobynas būsimoms nuotakoms, kurios nežino, nuo ko pradėti vestuvių planavimą, neįsivaizduoja šventės eigos ir ką būtina žinoti renkantis paslaugų teikėjus. Knygoje galima rasti visą naudingiausią informaciją vienoje vietoje, sudėliotą nuosekliai su specialistų patarimais ir idėjomis.

I. ir J. Morkūnų priesaikos žodžiai

I. ir J. Morkūnų priesaikos žodžiai.

Privaloma žinoti rudens jaunavedžiams

Tyliai tyliai atėjo auksinis ruduo. Saulė vis dar kaitri, bet rytai jau alsuoja žvarbiu šaltuku, kuris įdienojus vis primena vasarą. O jei tavo vestuvės dar šį ar kitą rudenį, dalijamės nuostabiomis idėjomis.

Rudens skaitiniai sužadėtiniams

Artėja ruduo, su juo vienas vestuvių sezonas ateis į pabaigą, o kito planavimas jau netrukus pasieks įkarštį. Visiems planuojantiems vestuves vis pasakojame, kad planavimas irgi turi būti malonus, todėl tais malonumais šįkart norime pasidalinti.

Spyna – atgyvena ar vertinga vestuvių detalė?

Spynomis ant miesto tiltų nukabinėti ir surudiję tiltų turėklai. Kasmet jų vis mažiau, bet Facebook vis dar verda diskusijos dėl spynų: Kur jas pirkti? Kur kabinti? Kur dėti raktus? Ir taip toliau...

10 laimingos santuokos taisyklių

Dalijamės nuostabiomis taisyklėmis, kurios padės išlaikyti puikius tarpusavio santykius.

Ar Facebook viešinti vestuvių nuotraukas normalu?

Jūs dar nespėjote ištarti TAIP, o Facebook jau pilna jūsų nuotraukų, sveikinimų ir t. t. Suprantama, svečiai nori pasirodyti, kokie gražūs atėjo į jūsų šventę, ir į socialinius tinklus kelia savo, jūsų atvaizdus, šventės dekoracijų elementus ir t. t. O ar jūs to prašėte? Leidote? Ar tai normalu?

Vestuvės nuosavame kieme tampa nauja mada

Dar prieš kelis metus visi aikčiojo ir su abejone kalbėjo apie vestuves savo namų terasoje ar tėvų namų kieme, tačiau šis vestuvių vakarėlio modelis vis labiau populiarėja. Neįtikėtinai daug jaunavedžių jau dabar 2016 m. vestuves planuoja namų terasose ar senelių sodybų kiemuose.

Ką ruoštis patiems, o kam samdyti specialistus?

Dalijamės informacija kodėl vertėtų vestuvių planavimui samdytis specialistus ar ruoštis patiems. Įdomaus skaitymo.

Vestuvių planavimo PERTRAUKA

Perskaitei pavadinimą ir galvoji, kas čia per nesąmonė? Kasdien bendrauju su nuotakomis ir vis girdžiu: kaip pavargau, kaip nusibodo, galėtų būti lengviau ir t. t. Taip galėčiau tęsti iki begalybės. Žinot, kodėl taip yra? Ogi šalia normalaus gyvenimo – darbo, būsimo vyro, sporto ir kitokio laisvalaikio – jūs dar nuolat dirbate – planuojate vestuves.

Pirmieji vestuvių planavimo darbai

Dalijamės pirmųjų darbų sąrašu ir žymime svarbiausius žodžius nuorodomis, kuriuos paspaudę rasite naudingos informacijos apie šiuos darbus.

Didžiausios 2015 m. sezono vestuvių katastrofos

Facebook ir visa žiniasklaida mirga marga nuo vestuvių nuotraukų. Tikrai daugelis matote ir sekate šią informaciją, o man vis norisi dalintis gražiais atradimais. Tai ir darome, tačiau šįkart noriu papasakoti apie nesusipratimus, kuriuos matau šį vestuvių sezoną.

Geriausi filmai planuojantiems vestuves

Labai dažnai per seminarus sužadėtiniams pasakoju apie stresą ir ruošiu kalbas vien tik apie vestuves ir kaip iš to užburto rato išeiti. Bet kai reikia įsijausti į vestuvių temą, visad rekomenduoju pažiūrėti bent kelis filmus apie vestuves ir kartu pasijuokti iš situacijų, kai atpažįsti save sukurtame personaže ir pan. Todėl šiandien dalijuosi vertais dėmesio filmais apie vestuves, jų planavimą ir santykius.

Kaip sodinti svečius prie stalų?

Idealaus ir vieno patarimo nėra, tačiau dalijamės idėjomis ir patikrintais patarimais.

Paslaugų teikėjų dress code

Vasaros savaitgaliais matai ne tik pasipuošusius jaunuosius ir jų svečius, bet ir per jų vestuves dirbančius asmenis. Nuo ryto iki vakaro labai daug jų nematau, bet galiu papasakoti, ką gražaus pastebiu Facebook'e ir iš ko kviečiu pasimokyti, kad nebūtų taip, kad vedėjas dirba su dailiu kostiumu ir blizgančiais batais, o DJ su maikonu ir nutrintais džinsais arba vestuvių planuotoja su suknele, gražesne nei pamergių ar neduok dieve... nuotakos.

ATSISIŲSKITE VESTUVIŲ PLANAVIMUI

Vasara yra tas metas, kai labai daug porų nusprendžia sumainyti aukso žiedus, na, o kiti susimąsto apie didžiosios dienos planavimą. Pats planavimo procesas yra tikrai atsakingas momentas, kuomet nuo įvairių detalių priklauso, kokia gi bus jūsų šventė. Kad planavimas vyktų sklandžiau ir šventei nestigtų originalumo, dalijamės įvairiais planavimo įrankiais, kurie palengvins jūsų šventės organizavimą nepamirštant svarbių smulkmenų.

Pirmosios vestuvių nakties ypatumai

Pirmoji vestuvių naktis – skamba pikantiškai ir romantiškai. Kas iš tiesų vyksta už uždarų jaunavedžių durų niekas nežino: ar skaičiuojami vokeliai su dovanomis, ar palaimingai miega ką tik iškepta šeima, ar... Galbūt vieniems sutuoktiniams tai viena iš reikšmingiausių naktų jų gyvenime, nes tai iš tiesų pirmoji jų naktis.

Neišsenkanti idėjų skrynia – „Instagram“

Šiais technologijų laikais dažna iš mūsų nepaleidžiame iš rankų savo išmaniojo telefono, o tai reiškia, jog galime tame surasti ir nemažai naudos. Idėjų vestuvėms niekada nebus per daug, o išmaniosos nuotakos gali pasisemti įkvėpimo iš populiariosios programėlės „Instagram“.

Paskutinės akimirkos vestuvės

Kol vieni pareigingai pradeda planuotis vestuves prieš pusmetį, metus ar dar daugiau, gyvenime gausu situacijų, dėl kurių tenka susidurti su „paskutinės akimirkos“ vestuvėmis. Galbūt visai neseniai susižadėjote ir staiga nusprendėte nelaukti kitų metų, galbūt sužinojote, jog po kelių mėnesių būsite nebe dviese, o trise, ir tuomet susižvalgę tarėte „tuokiamės!“

I. Klimienė apie vestuvių planavimą 2016 m.

Vestuvių planuotoja Inga Klimienė pasakoja apie vestuvių planavimą, ką reikia žinoti apie puošybą, patį planavimą ir dar begalę naudingos informacijos.

Pažintinė savaitė Jaunavedžiams Italijoje

Svajojate susituokti Italijoje, tačiau nežinote nuo ko pradėti – kur ir kaip ieškoti tos vienintelės vietos savo šventei? Pažintinė jaunavedžių programa kaip tik Jums! Per savaitę aplankysite dvi Italijos pakrantes (Čilento ir Amalfio), apžiūrėsite daugybę vietų skirtingo biudžeto vestuvėms ir susipažinsite su tiekėjais, su kuriais dirba „Olga Studio“.

Vestuvių koordinatorius. Kaip suorganizuoti sklandžią dieną?

Vestuvių diena nebus sklandi, jei nebus kam ja pasirūpinti šventės dieną. Turintiems pakankamai žinių ir noro savarankiškai ruoštis šventei patarčiau neužmiršti realiai įvertinti savo galimybes organizuojant darbus ir išpildant idėjas šventės dieną. Ar tikrai tą dieną galėsite tinkamai pasirūpinti darbais, viską sukontroliuoti ir sukoordinuoti? Ar norėsite šventinį rytą puošiantis ar fotografuojantis atsakinėti į netylančio telefono skambučius ir spręsti iškilusius klausimus? Ar vilioja tokia pasiruošimo šventei perspektyva: vestuvių išvakarėse iki vėlumos ruošti smulkmenas šventei, o vestuvių dieną jaustis nuvargusia?

S. Krasauskienė apie šiuolaikines vestuves

Redaktorė Simona dalijasi savo mintimis, idėjomis bei patirtimi apie vestuves. Kokias vestuves švenčia lietuviai, ko laukti ir tikėtis šventėje, koks vestuvių biudžetas ir kuo stebina vestuvių svečius jaunieji. Tai ir dar daugiau Simonos interviu.

Daugiakalbės vestuvės

Vestuvės yra ta šventė, kurioje jaunieji nori matyti pačius artimiausius ir mylimiausius žmones. Dėl to į savo šventę jie dažnai kviečia gimines ir draugus ne tik iš Lietuvos, bet ir kitų šalių – Anglijos, Italijos, Lenkijos, Rytų bei Vakarų Europos. Kaip tuomet spręsti kvietimų skirtingomis kalbomis paruošimo ir daugiakalbės vakaro programos parengimo klausimus? Štai keli praktiniai patarimai, kuriais norėčiau pasidalinti.

Kaip rengtis, kai nenurodytas aprangos kodas?

Patarimai, kaip rengtis vestuvių svečiui, kai kvietime nenurodytas aprangos kodas. Ką daryti, kaip išskaityti ten paslėptą informaciją?

Patarimai: ko reikia svečiams vestuvėse

Vestuvės didelė šventė būna ne tik jums, jaunieji, bet taip pat ir jūsų svečiams. Nepatikėsite, bet dalis jūsų pakviestųjų tokioje šventėje tikrai dalyvauja pirmą kartą. O ar žinojote, ko reikia, kad svečiai apie jūsų įstabią dieną kalbėtų dar ilgai ir savo draugams pasakotų „O aš buvau tokiose vestuvėse, nerealiose“? Reikia visai nedaug? Skaitykite toliau.

Kaip pasirinkti tuos vienintelius paslaugų tiekėjus?

„Ar dirbate Kaune?“, „Gal žinote vestuvių vedėją iš Marijampolės?“, „Ieškau fotografo Alytaus rajone“. Tokius klausimus labai dažnai girdi paslaugų vestuvėms teikėjai. Dauguma savo vestuves planuojančių porų ieško jų iš savo ar bent jau kuo artimesnio miesto. Noras samdyti paslaugų teikėją iš savo miesto dažniausiai kyla dėl dviejų svarbių priežasčių. Kokių, skaitykite tekste.

Darbų sąrašas, kai iki vestuvių lieka savaitė

„Vestuvių planuoklio“ (www.nuotakosbiblija.lt) sudarytoja Simona Krasauskienė dalijasi patarimais, kokius darbus kiekviena nuotaka ir jaunikis turi būtinai atlikti, kai iki vestuvių lieka savaitė. Taip pat ji dalijasi ilgu sąrašu, ką būtina padaryti iškart po vestuvių.

Kaip pasirinkti paslaugų teikėjus, nesutrikti ir nesuklysti

Interneto platybėse, parodose, reklaminiuose lankstinukuose ir vestuvių žurnaluose – pilna įvairiausių paslaugų teikėjų, vieni už kitus gražesni, geresni, kaip teigia, o kainos nemažos – kaip išsirinkti?

10 būdų, kaip per vestuves pagerbti iškeliavusius

Vestuvės, ko gero, ta diena, kurios metu pagalvosite ir apie brangius žmones, kurių jau nėra tarp jūsų. Tačiau, kai žmones myli, jie visuomet yra su jumis, tad norime pasidalinti idėjomis, kaip vestuvių dieną paminėti ir pagerbti jums brangius žmones. Nuspręskite patys, kaip norite tai padaryti.

Vestuvių rytą praleiskite turiningai

Vestuvių rytas – tai ta akimirka, kai kyla daugiausiai klausimų, širdis kupina tiek džiaugsmo, tiek nerimo, tad būtina atrasti būdų, kaip išlikti ramiai. Dažniausiai tai padaryti padeda pamergių būrys arba geriausia draugė šalia. Tik reikia sugalvoti keletą būdų, kaip tai įvykdyti.

Vestuvinė depresija, kodėl ji pasireiškia?

Tikriausiai keista prieš tokį šventišką ir džiuginantį įvykį kalbėti apie depresiją. Tačiau depresyvi nuotaika prieš vestuves yra tiek pat tikėtina ir įprasta, kiek ir džiugi nuotaika. Į tikrą klinikinę depresiją ši depresyvi nuotaika virsta, tiesa, ne taip dažnai, bet pasitaiko ir tokių atvejų. Tad verta apie tai kalbėti, nors dažnai atrodo labai nepriimtina ir sunku.

Svečių tipai, kuriuos sutinkate vestuvėse

Jūsų vestuvės privalo būti geriausia diena gyvenime, todėl reikia atidžiai sudėlioti svečių sėdėjimo planą, kad nekiltų nesklandumų ir jums nereikėtų galvoti, kad tarp svečių kilo konfliktas. Keletas svečių tipų, kuriuos tikrai galima sutikti kiekvienose vestuvėse. Mielosios, o pas jus sąraše jau yra tokių svečių?

Planuokite lengviau su vestuvių planuokliu

Planuojant vestuves, iškyla daug klausimų – nuo ko pradėti, kaip turi vykti planavimas. Jeigu visą krūvį apsiimate sau, jums prireiks daug kantrybės ir laiko, nes planavimo etapams reikia gerai pasiruošti ir turite žinoti, ką darote. Kartais poros samdosi vestuvių planuotojas, kurios daugelį darbų padaro už jus, tačiau tikrai ne visus. Kyla klausimas, kokia išeitis iš šios situacijos? Vestuvių planuoklis!

Būsimos nuotakos laiškas bendramintėms

Būsima nuotaka rašo laišką savo bendramintėms apie vestuvių planavimą. Kviečiame paskaityti, o gal būt jūs jaučiatės panašiai?

15 stadijų, kurias patiria kiekviena nuotaka

Ar kada nors įsivaizdavote, kaip keičiasi nuotakos nuotaikos nuo tada, kai jai buvo pasipiršta, iki tada, kai vestuvės buvo baigtos ir jaunavedžiai grįžo į savo kambarį? Dauguma buvusių nuotakų visas šias stadijas patvirtintų, todėl pažvelkime į jas visos: ir buvusios, ir – ypač – būsimos jaunosios. 15 stadijų, kurios privers Jus šypsotis. Patikėkite, jas patirsite ir Jūs.

TOP 50 portalų apie vestuves

Vestuvių planavimas atsakingas darbas, nes norisi viską padaryti idealiai. Dalijamės su jumis blogais, kurie rašo apie vestuves. Smagaus planavimo!

Vestuvių svečių aprangos etiketas

Vestuvių dieną tinkamai ir gražiai turi atrodyti ne tik jaunieji, bet ir šventės svečiai. Todėl dalijamės su jumis aprangos patarimais, kad šventės metu nereikėtų jaustis nejaukiai.

Geriausi patarimai planuojantiems vestuves

Labai geri patarimai planuojantiems vestuves.

Kaip per vestuves ypatingai pagerbti tėvelius

Vestuvės jaunųjų tėveliams dažniausiai yra labai sentimentali šventė, tad truputis dėmesio yra visada labai malonu. Dažnai tėveliai dar ir padeda vaikams su vestuvių keliamomis išlaidomis susitvarkyti, tad labai gražu jiems pareikšti padėką. Žinoma, padėka tokiu atveju jei biudžetas yra „jautrus“, neturėtų būti labai materiali.

Atradimai renginiams, o ypač vestuvėms

Dalijamės atradimais, kurie vestuvių šventei tikrai naudingi.

„Špoko šventė“ apie vestuvių planavimą

Į parodą „Mūsų vestuvės“ kasmet einu pasilabinti su pažįstamais ir susitikti su naujais paslaugų teikėjais. Šiemet ieškojau įvairiausių naujovių ir džiaugiuosi, kad radau ne vieną. Šįkart kavą geriame su vestuvių planuotoja Sandra iš „Špoko šventės“ ir kalbamės, ką ji veikia, apie ką svajoja ir ką pataria būsimiems jaunavedžiams ne tik šiam sezonui, bet ir 2016 metų nuotakoms.

Pristatyta pirmoji nuotakoms skirta knyga Lietuvoje

Geidžiamiausi svajonių jaunikiai ir nuotakos vienoje vietoje, didžiulis saldumynų stalas, dekoruotas bateliais, nuotakos puokštė iš kaktusų – štai tokiomis detalėmis svečius stebino pirmosios lietuviškos knygos nuotakoms „Nuotakos biblija“ pristatymo organizatoriai. Išskirtinis pristatymas sulaukė ne tik būsimų jaunavedžių, bet ir daugelio kitų žinomų žmonių dėmesio: renginyje dalyvavo Liucina Rimgailė, Baiba Skurstenė, Laura Vagonė, Kristina Kaikarienė, Agnieška Dobrovolska, Jurgita Česnavičiūtė ir daugelis kitų.

Į ką atkreipti dėmesį samdant paslaugų tiekėjus?

Į ką reikėtų atkreipti dėmesį samdant paslaugų tiekėjus? Pasitikėkite tik Jums pažįstamų žmonių, kurių skoniu neabejojate, rekomendacijomis. Elektroninėje erdvėje rekomenduojančių žmonių skonis ir kokybės supratimas gali kardinaliai skirtis nuo Jūsų. Ir dar daug kitų patarimų.

Kokių vestuvių planavimo klaidų vengti?

Vestuvės – labai jauki, šilta šventė, kuriai pasiruošti reikia ir daug atsakomybės. Po vestuvių planavimo seminarų Vilniuje ir Kaune dalijamės straipsnių ciklu aktualiausiomis šių seminarų temomis. Norime pasidalinti vestuvių planuotojos Lauros Vagonės („Lapės Vestuvės“) patarimais, kaip išvengti klaidų vestuvių planavimo laikotarpiu ir kokios jos dažniausiai būna. Kaip teigia L. Vagonė, „neištaisomų klaidų nėra“, taigi galime pradėti.

Tavo vestuvės vasarą – ar viską padarei? Pasitikrink!

Kartu su Cosmopolitan.lt atlikome eksperimentą. Net trims merginoms būsimoms nuotakoms iš Facebook atsitiktiniu būdų padovanojome po Vestuvių planuoklį (www.nuotakosbiblija.lt). Paprašėme jo skiltyje, kur pristatyti darbai ką kiekviena pora turėtų atlikti planuodama vestuves per metus laiko, sužymėti ką jie jau atliko.

Laiškas būsimoms nuotakoms

Vestuvių planavimas – tai tokia būsena, kurią norisi išsaugoti ilgai ilgai, dar ir po vestuvių. Esame skirtingi žmonės, vieni racionalesni, kiti spontaniški romantikai, bet planuodami vestuves visi jaučiamės ypatingai, tarsi pakylėti nuo žemės... Nuostabus jausmas būti nuotaka.

Gimtadienio proga porų KONKURSAS

Vasario 14 d. ApieVestuves.lt jau septyneri metai. Džiaugiamės, kad mūsų skaitytojų ratas sparčiai auga ir norime švęsti kartu.

Vestuvių rytas! Kur jis? Kur ji? Kur jie abu?

Kiekvieną kartą turiu malonumo savo jaunavedžiams „patarti“, kas ir kur turi miegoti naktį prieš vestuves ir kaip išvažiuoti iš namų. Jei tik įmanoma, siūlau abiem paskutinę naktį praleisti atskirai, pavyzdžiui, savo tėvų namuose. Kad ir daug metų jau negyvenate tėvų namuose, tas grįžimas ir nakvynė savo vaikystės lovoje ir kambaryje prideda šarmo.

Knyga „Nuotakos biblija“

„Anksčiau vestuvėms didelę įtaką turėdavo tėvai, o dabar požiūris keičiasi. Jaunieji stengiasi surengti šventę sau patiems ir draugams. Dar viena įdomi tendencija – vis dažniau vestuves organizuoti imasi vyrai, nes moteris, užkluptas organizacinių rūpesčių, dažnai ištinka nervinė krizė“, - apie šiuolaikinių vestuvių tendencijas pasakoja Simona Krasauskienė, portalo www.apievestuves.lt vyr. redaktorė. Jos ir viso būrio vestuvių organizavimo profesionalų parengtą knygą apie vestuvių planavimą „Nuotakos biblija“, kurią išleido leidykla „Alma littera“ jau galima įsigyti pagal išankstinį užsakymą.

Registracija į parodos seminarą apie Vestuves Italijoje

Domiesi galimybe susituokti svetur arba pradėjai tai planuoti, bet kyla daug klausimų – užsiregistruok į pirmąjį seminarą Lietuvoje, kuris padės Tau atsakyti į daugelį kamuojančių klausimų, gal per vieną konsultaciją net padės suorganizuoti vestuves užsienyje dviese.

7 dalykai, kurių tikisi svečiai Jūsų vestuvėse

Aiškus, bet kartais pamirštamas faktas: vestuvės yra jaunųjų šventė. Tai turi būti stebuklinga jų meilės ir įsipareigojimo diena. Tačiau kartais pasiruošimas šventei tampa kiek painus, ypač tada, kai planuojamas didelis svečių skaičius. Mes žinome, kad kiekviena pora nori, jog šeima ir draugai mėgautųsi jų vestuvėmis kiek įmanoma labiau. Todėl parengėme Jums sąrašą, ko svečiai vestuvėse tikisi labiausiai.

Idėja vestuvėms: vestuvių popietė

Paprastai po iškilmingos santuokos ceremonijos vestuves švenčiame restorane ar sodyboje su nakvyne. Šiandien tokia tradicinė vestuvių šventė atitinka jau ne visų jaunųjų poreikius. Vestuvių popietė tai šventės sprendimas, kai vietoje įprasto pokylio sodyboje po santuokos ceremonijos, rengiama tik šventinė popietė gamtoje. Toks modelis – puikus sprendimas poroms, norinčioms pasidžiaugti santuoka su draugais bei artimaisiais, bet nenorinčioms jos išplėsti į kelių dienų renginį.

100 būsimų jaunavedžių mokėsi planuoti vestuves

Šiandien net 100 būsimų jaunavedžių susirinko į vestuvių planavimo seminarą Vilniuje, viešbutyje „Ramada“. Nuo ankstyvos popietės iki pat 19 val. jame savo patirtimi dalijasi garsioji vestuvių planuotoja Laura Vagonė, floristas Antanas Mažonas, renginių organizatorius ir vedėjas Marijus Olekas, kepyklėlės vadovė Liucina Rimgailė, šokių mokytoja Jurgita Česnavičiūtė ir kiti. Merginos į seminarą drąsiai atvyko vienos, lydimos būsimų vyrų, anytų, mamų ar draugių.

Vestuvių planavimo seminaro Kaune programa

Pagalbos, kaip tinkamai ir sklandžiai patiems susiplanuoti šventę ir išvengti klaidų, galima ieškoti profesionalių vestuvių planuotojų forumuose, konsultacijose, seminaruose. Vestuvių planavimo seminaras – kas tai?

Vestuvių tendencijos (2014 m.)

Šiais metais nusprendėme atlikti apklausą, norėdami išsiaiškinti Lietuvoje vyraujančias vestuvių tendencijas. Joje dalyvavo 329 buvusios, esamos ir būsimos 2014 metų nuotakos.

Patarimai planuojantiems tuoktis ir fotografuotis užsienyje

Ar kada keliaujant po svečią šalį šovė mintis, kaip būtų puiku turėti profesionalių kelionės nuotraukų, kuriose dviese mėgaujatės vietiniais gardumynais ar lankote žymias vietas, o gal kopiate į kalnus ar gaudote jūros bangas. Turime naudingų patarimų planuojantiems tuoktis ir fotografuotis užsienyje.

KVIEČIAME DALYVAUTI APKLAUSOJE

Mielosios nuotakos, mums įdomu, kaip vyksta jūsų vestuvių planavimas. Norėdami sužinoti 2015 metų vestuvių biudžetus kviečiame sudalyvauti apklausoje.

Top 10 „Pinterest“ kūrėjų, kuriuos privalai sekti!

Šiuo metu ant bangos esantis socialinis tinklas „Pinterest“ lyg išsigelbėjimas bet kuriai nuotakai! Ar žinojote, jog net 59 % būsimų nuotakų įkvėpimo ieško būtent šiame socialiniame tinkle? Galbūt Jūs viena iš tų 59 %? Nenuostabu! Socialinis tinklas „Pinterest“ – tarsi lobių skrynia, iš kurios trauki vieną auksinį pinigėlį po kito. Tad siūlome Jums pasinerti į „Pinterest“ erdves ir atrasti geriausias idėjas. Pristatome Jums TOP 10 „Pinterest“ kūrėjų, kuriuos tiesiog privalote sekti!

Vestuvių planavimo konsultacijai sakoma „Taip!“

Konsultacija, skirta poroms, vestuves planuojančioms savarankiškai. Per tokią konsultaciją vestuvių planuotoja įsigilina į sužadėtinių poreikius, kartu nagrinėja jiems aktualias problemas, dalijasi patirtimi ir patarimais, pateikia sprendimus, pasiūlymus bei rekomendacijas vestuvių planavimo klausimais.

Vestuvės vakare, sutemus

Užmerk akis ir pagalvok apie daugybę lempučių, žvakių, lengvą vėjelį, gražią smuikelio melodiją, ir tokią ramybę, tartum visa gamta klausytųsi, kaip šiurena lengvas tavo suknelės tiulis einant takeliu pas mylimąjį...

2014 metų vestuvių apžvalga

Kiekvienais metais vestuvių tendencijos daugiau ar mažiau keičiasi. Nuotakos stilius, dekoras ar net vestuvių šventimas taip pat kinta, remdamosi naujovėmis būsimos nuotakos planuoja savo vestuves. Šiais metais nusprendėme atlikti apklausą, norėdami išsiaiškinti Lietuvoje vyraujančias vestuvių tendencijas.

Blizgučiai ir deimantai Jūsų vestuvėms

Šviečia, žiba, blizga, tviska. Ir kuri moteris galėtų pasakyti: man tai nepatinka? Ieškodamos idėjų vestuvėms, turbūt ne viena pagalvojame, kodėl savo vestuvių nepavertus žibančiomis. Ir ne tik perkeltine prasme, prisipažinkime, pagalvojame ir apie žibančią suknelę, batelius ar dekorą. Pagrindinis šio straipsnio tikslas – padėti Jūsų vestuvėms tapti elegantiškomis. Kaip tik žibančių vestuvių idėja, ypatingai tinka artėjant rudens ir žiemos sezonui. Taigi, pateikiame pasiūlymus, kaip vestuves paversti tikra pasaka.

O. Raškauskienė apie vestuves Amalfio pakrantėje

Saulėtą rytą „Bonadies“ viešbučio terasoje susitikome su vestuvių planuotoja Italijoje Olga. Ji ką tik pabudo po vakar dienos vestuvių, kurias čia šventė lietuvaičiai Romanas ir Gitana. Skubame klausti visko, kas labai domina, nes matėme visą organizavimo virtuvę. Taigi, geriam tikrą stiprią ekspreso kavą ir kalbamės.

Asmeninė vestuvių programėlė

Šiais technologijų laikais kiekvienas svečias vestuvėse gali tapti fotografu ir su savo išmaniuoju telefonu užfiksuoti gražias Jūsų šventės akimirkas. Įsivaizduokite, kiek smagių nuotraukų gali sukurti jūsų draugai, tačiau kaip po šventės visas jas turėti vienoje vietoje? Siūlome jums sprendimą – WedPics programėlę. Tik trys žingsniai, ir jūs bei jūsų svečiai galės kurti ir dalytis gražiausiomis vestuvių akimirkomis.

Ideja vestuvėms: kaip panaudoti technologijas

Kai kas naujo ne visada reiškia ką nors pirkti. Išbandykite kai ką naujo naudodami naujausias technologijas ir paverskite vestuves moderniomis.

Vestuvių seminarai su I. Klimiene

Spalis turbūt yra tinkamiausias mėnuo vestuvių planavimo pradžiai, jeigu vestuves planuojate kitų metų vasarą. Pradėję planuoti vestuves rudenį visada turėsite daugiau galimybių nei tai darytumėt pavasarį: turėsite galimybę atidžiai ir neskubėdami išsirinkti Jūsų vestuvėms visus būtinus paslaugų teikėjus, pamatyti juos, pabendrauti, paanalizuoti gautą informaciją ir ramiai apsispręsti, kokių vestuvių norėsite.

15 vestuvių dienos grožio katastrofų, kaip jas spręsti

Nelaimės gali užklupti tuomet, kai jų mažiausiai tikiesi. Pateikiame jums 15 problemų, galinčių iškilti per vestuves, bei kiekvienos jų sprendimo būdą, kad vestuvių dieną nereikėtų patirti papildomo ir bereikalingo streso.

Kaimo stiliaus vestuvės

Įkvėpimo vestuvių temai išpildyti dažniausiai žvalgomės į standartinio stiliaus pavyzdžius. Tačiau kartais norint išsiskirti reikia išbandyti ką nors visiškai naujo. Mes siūlome idėją – Lietuvoje galbūt dar ne tokios populiarios, bet pasaulyje labai mėgstamos kaimo stilių vestuvės. Tam dažniausiai pasitelkiamas medinis namas ir detalės, Jūsų vestuves paverčiančios originaliomis. Štai keli pasiūlymai, kaip dekoruoti savo kaimiško stiliaus vestuves.

Lietuvių teikiamos vestuvinės paslaugos Londone

Emigravote į Jungtinę Karalystę? Apie tai pagalvojome ir jei planuojate vestuves ten, Pateikiame visą sąrašą lietuvių teikiamų vestuvių paslaugų Londone.

Planuoju vestuves pats: pliusai ir minusai

Vestuvės dažniausiai reikalauja daug pastangų, įgūdžių bei pinigų, todėl klausimas, ar vestuves planuoti patiems, ar samdytis vestuvių planuotoją, tikriausiai kyla kiekvienai jaunavedžių porai. Visgi nusprendę vestuves planuoti patys, turėtumėte žinoti, kokie iššūkiai gali laukti ateityje. Šis straipsnis palengvins jūsų apsisprendimą ir atsakys į klausimą, ar vestuves planuoti patiems, ar tai turėtų daryti profesionalas. Pateikiame jums pliusų ir minusų sąrašą, jeigu vis dėlto nusprendėte vestuves planuoti patys.

S. Murugesh apie vestuves Indijoje

Vestuvių organizatorius iš Indijos – Sachindra B M Murugesh – mums papasakojo apie tradicinių vestuvių organizavimą šioje šalyje, o mes Jums perpasakojame tai, kas atrodo kiek keista ir neįprasta, tačiau labai įdomu žvelgiant mūsų akimis.

15 idėjų vestuvėms paplūdimyje

Vestuvės prie jūros sulaukia vis didesnio susidomėjimo, tad norime pasidalinti idėjomis, kurios padės sukurti gražią ir šiltą šventę.

Idėjos spalvingoms rudens vestuvėms

Ruduo yra įspūdingas metų laikas iškelti šventę, o jei tai dar ir Jūsų vestuvės... Svarbiausia – žinoti, kaip išnaudoti kiekvieną gamtos duotą detalę. Oro trapumas ir kaita, auksiniai atspalviai, gamtos elementai, uogos, riešutai – šiai šventei imkite viską, ką tik žemė Jums duoda, ir vestuvių grožis – garantuotas. Trūksta idėjų? Ne problema, ApieVestuves.lt visada patars, pateiks idėjų, kaip Jūsų šventę paversti įsimintiniausia diena ne tik Jums, bet ir atvykusiems artimiesiems.

Šiltos aprangos idėjos rudens vestuvėms

Planuojate vestuves rudenį? Šaunu. Tačiau turėtumėte pasirūpinti ir atitinkama apranga bei avalyne. Rudens dienoms trumpėjant, o vakarams ilgėjant ir vis labiau vėstant jus gali užklupti netikėtas šaltukas, kuris į šventę gali įnešti sumaišties. Apsirūpinus šiltesne apranga ir apgalvojus avalynės pasirinkimą, tokios gamtos išdaigos jūsų tikrai neišgąsdins. Pateikiame keletą patarimų, kaip apsisaugoti nuo šalčio ir kokią aprangą pasirinkti vestuvėms rudenį.

Vestuvių planavimas: rudens darbai

Jūsų vestuvės 2015 metų vasarą? Jūs dar turite tikrai daug laiko viską sklandžiai suplanuoti. Tačiau kai kuriuos dalykus jau turėtumėte pradėti daryti šį rudenį. Kad nereikėtų nertis iš kailio ir paskutinę minutę lyg be galvos viską planuoti, mes Jums pateikiame keletą patarimų, ką turėtumėte pradėti daryti jau šį rudenį, jei trokštate, kad viskas eitųsi lyg per sviestą.

Nuo ko pradėti planuoti vestuves?

Vestuvių planavimas – didžiulis iššūkis, reikalaujantis nemažai žinių ir įgūdžių. Dažniausiai užduodamas klausimas: „nuo ko pradėti planuoti vestuves?“ kamuoja didžiąją dalį būsimų jaunavedžių. Nesvarbu, ar galvojate vestuves patikėti vestuvių planuotojai, ar jas planuojate patys, turėtumėte žinoti keletą pirmųjų žingsnių, kurie palengvins jūsų naštą.

Registruokitės į vestuvių planavimo seminarus

Mielosios, kartu su draugais www.vestuviusvente.lt kviečiame į vestuvių planavimo seminarą. Dalyvaukite seminare ir sukurkite nuostabiausią vestuvių šventę! Sėkmės.

Kaip panaudoti balionus dekorui

Vestuvių dekoracijos ne vienam tampa didžiuliu galvos skausmu galvojant, kaip turėtų atrodyti šventė. Pradedant, kokią biudžeto dalį galite skirti, ir baigiant, kaip atrodyti kuo originalesniems. Turime idėją, kuri iš pirmo žvilgsnio atrodo paprasta, tačiau pažvelgus įdėmiau, išskirtinis šventės išpildymas – garantuotas.

TOP 10 originaliausi svečių knygos variantai

Top 10 originaliausi svečių knygos variantai, kurie nustebins svečius bei tuo pačiu sukurs jiems pramogą, o jums gražų prisiminimą.

Vestuvių rytą – nuotaka be streso

Nuotakos rytas, atrodytų, prasideda kaip pilna streso ir jaudulio diena. Manikiūras, šukuosena, makiažas. Įprastai visą dieną užimančios procedūros turi tilpti į kelias valandas, kurios ir taip labai reikalingos likusiai vestuvių dienai. Kad diena klostytųsi taip, kaip suplanuota, reikia nuotakos procedūrų plano, kurio laikydamasi išvengsite papildomo streso ir būsite pasirengusi laiku.

Vestuvės su trupučiu magijos: M. Petrikas

Visi jaunieji organizuoja savo šventę, kad ši būtų kuo įsimintinesnė ir nori, kad vestuvių svečiai taip pat turėtų gilų prisiminimą. Vestuvių muzikantai kartais nepateisina lūkesčių, o ir originalumas puikus šventės akcentas. Paskutiniu metu į šventes pradėti kviesti iliuzionistai, šventei suteikiantys magijos bei šarmo ir paliekantys įspūdį svečiams. Kalbame su iliuzionistu Modestu, jau ilgą laiką užsiiminėjančiu magija.

Romantiškos vestuvės su bijūnais

Bijūnai simbolizuoja romantiką, grožį, sėkmę ir laimę santuokoje. Šios gėlės ne tik gražiai atrodo, bet yra ir praktiškos – ilgai nevysta, įvairios spalvos ir žiedų formos leidžia sukurti įdomias bei įvairias puokštes ar dekoracijas.

Kaip geriau pažinti vienas kitą (klausimai)

Sužadėtuvės skirtos pasiruošti vestuvėms, pasirinkti jų šventimo būdą, vietą, programą, fotografą, vestuvių planuotoją, sudaryti svečių sąrašą, išsiuntinėti kvietimus ir atlikti kitus su vestuvėmis susijusius veiksmus. Vestuvių planavimas tikrai užima nemažai būsimų jaunavedžių minčių, reikalauja daug veiklos ir energijos. Ne mažiau svarbu per sužadėtuves pasiruošti ne tik šiai šventei, bet ir pačiai santuokai. Kol tęsiasi sužadėtuvės, dažna pora vis dar patys to nesuvokdami žvelgia per rožinius akinius.

Vestuvių planuotoja I. Klimienė: nuo atsakomybių organizuojant iki praktinių patarimų

Vos tik pradėję planuoti vestuves visa širdimi pasineriame į vizijas ir svajones apie tą vienintelę išsvajotą dieną. Tik norint sukurti svajonių šventę privalu skirti tam laiko ir pastangų. Neretai jau įpusėjus planuoti šventę tampa sunku viską aprėpti, todėl vestuvių organizavimas gali pasirodyti ne toks jau ir lengvas darbas kaip tikėtasi. Tuomet jauniesiems užtikrinta pagalba tampa vestuvių planuotojos.

Šeimos psichologė atsako: kokią pavardę rinktis?

Sveiki mielieji, Šeimos psichologė Giedrė ir toliau atsako į jums iškilusius klausimus. Taigi, kokią pavardę rinktis, kodėl kartais nenorime rinktis vyro pavardės, o gal atvirkščiai?

Top 10 netradicinių vietų vestuvėms

Kiekviena pora nori įsimintinai praleisti vestuvių dieną. Nedomina begalėje vestuvių besikartojantis tas pats scenarijus, norite kažko SAU? Vestuvės dviese, su keletu draugų ar būryje artimųjų – visai nesvarbu. Svarbiausia, kad patiems jauniesiems ši diena įsirėžtų giliai į atmintį ir visuomet keltų šypseną bei gerus prisiminimus. Sąrašas vietų, kur neįprastai galite duoti vienas kitam amžinos meilės įžadus, nuo vis populiarėjančio pajūrio iki ekstremalių ir drąsių vedybų ore ar po vandeniu.

Kur ieškoti informacijos ir idėjų savo vestuvėms?

Dauguma jaunų merginų svajoja apie vestuvių dieną nuo pat mažų dienų, bet kai ateina laikas jas planuoti – sutrinka ir nebežino, kaip ir ką daryti. Sutrikusiems jauniesiems artimieji bando pagelbėti, bet visų asmeninės nuomonės ir patarimai labai skiriasi. Taigi, kur ieškoti patikimos informacijos apie vestuvių planavimą? Straipsnyje paminėsime daugybę įvairių Lietuvos bei užsienio šaltinių: internetinių puslapių, tinklaraščių, socialinių tinklų bei žurnalų, kuriuose rasite reikalingą informaciją ir pasisemsite idėjų.

10 šauniausios nuotakos patarimų

Šiandien dalijuosi smagiais patarimais, padėsiančiais mėgautis savo vestuvėmis per visą jų planavimą, paversti švente kiekvieną planavimo etapą ir džiaugtis kiečiausios nuotakos titulu. Kiečiausia nuotaka daug ką daro savo rankomis, turi 1000 ir 1 idėją, priverčia jaustis ypatingai visus bei kiekvieną vestuvių svečią ir pati jaučiasi nuostabiai.

Kviečiame Jus tapti LNK projekto teisėjais

Mielieji, ApieVestuves.lt skaitytojai, kviečiame jus tapti tikrais ekspertais. Tuoksitės šią vasarą? O gal jau susituokėt? Gražiausios gyvenimo šventės įspūdžiai dar neišblėsę? Pasidalink jais su televizijos žiūrovais! Pildykite anketą , atvykite į TV studiją su savo šeima, draugais, artimaisiais ir tapkite naujo LNK televizijos projekto teisėjais!

Nuoširdžios vestuvių priesaikos (tekstai ir video)

Priesaika yra įžadai, duodami visam gyvenimui, tai turėtų būti žodžiai iš širdies, o ne banalios frazės, kurias tiesiog būtina pasakyti.

NAUJIENA! Kitokie balandžiai vestuvėms

Dažna pora per vestuves po ceremonijos bažnyčioje planuoja iš savų rankų paleisti baltus balandžius – meilės, taikos, švelnumo, tyrumo ir ištikimybės simbolį. Du balandžiai simbolizuoja sutuoktinių atsidavimą ir laimę. Tačiau niekas, ypatingai ponasbalionas.lt, netvirtina, kad balandžiai privalo būti tikri.

Šiuolaikinės vestuvės: netradicinė šventė su trupučiu tradicijų

Tradicijos, vyraujančios vestuvėse, keičiasi priklausomai nuo laikotarpio, aplinkos formuojamo žmogaus požiūrio ir šeimoje skiepytų vertybių. Didžiulę įtaką sprendimams organizuojant šventę turi technologijos bei galimybė jomis naudotis. Lietuvoje organizuojamų vestuvių šventėse pastebima tendencija – senųjų, istorinių tradicijų perpynimas su naujomis, iš filmų nusižiūrėtomis ar užsienyje matytomis, vestuvių šventimo ypatybėmis. Nenuostabu, juk šiais laikais gali ne tik televizoriaus, kompiuterio ir interneto pagalba pasižiūrėti, kas kaip tuokiasi plačiame pasaulyje, bet ir visai nesunkiai nuvykti į svečią šalį.

Vestuvinių terminų žodynas (papildykite)

Vestuvinių terminų žodynas (papildykite).Mielieji, viena iš apievestuves.lt skaitytojų mums atsiuntė įdomų laišką su vestuvinių terminų žodynu, kurį pati pradėjo daryti. Gal papildome visi kartu? Savo terminus ir jų paaiškinimus rašykite komentaruose. Laukiame.

Kuo skiriasi vestuvės pagal biudžeto dydį

Dažnai su dviem susituokti ketinančiais žmonėmis diskutuojame apie biudžetą, svečių skaičių, ką ir kiek užsakyti. Dar dažniau gaunu laiškų su klausimais, ar įmanoma už x Lt pasidaryti didelę šventę, ar mažą, bet labai prabangią ir panašiai... Tad šiandien tiesiog bandysiu kai kuriems truputį padėti, kitus galbūt nudžiuginti, o trečius gal net nuliūdinti, bet tikiuosi, kad ši informacija bus naudinga ir padės pradėti diskusiją.

ApieVestuves.lt forumas – puiki vieta bendrauti

Praėjusių metų pabaigoje tinklapis ApieVestuves.lt būsimiems jaunavedžiams pasiūlė atskirą erdvę – forumą, kuriame forumiečiai galės ieškoti informacijos ir ja dalytis. Jame yra aptarinėjama daugybė temų, susijusių su vestuvių planavimu. Forumas yra suskirstytas į kelis atskirus skyrius: „Paplepėkim“, „Specialistų konsultacijos“, „Vestuvinė suknelė ir kita“, „Grožis“, „Pirmieji vestuvių planavimo darbai“, „Vestuvių planavimas“ ir „Vestuvių svečiai“. Dauguma forumo lankytojų yra jaunos merginos, planuojančios vestuvių šventę artimiausiu metu arba kitais metais. Aptarsime kiekvieną temą atskirai ir sužinosime, apie ką merginos kalbasi ir kokių patarimų ieško.

Psichologė pataria: kaip elgtis su artimaisiais prieš vestuves

Šeimos psichologės atsakymai į Jūsų siųstus klausimus. Kaip elgtis jei tėvai išsituokę ir turi antras puses? Kaip elgtis jei viena giminė bendrauja, o kita ne? Ką ir kaip kviesti?

Vestuvės svečioje šalyje. Interviu su vestuvių planuotoja Italijoje

Kadangi vis daugiau jaunavedžių žvalgosi ne tik medaus mėnesį, bet ir pačias vestuves atšokti užsienyje, mes kalbiname vestuvių planuotoją Italijoje. „Olga Studio“ vadovė mums atskleis, kokios nepagrįstos baimės trukdo vestuvėms svečioje šalyje bei kokios tos vestuvės Italijoje.

Nuotaka, mama, dukra ir draugė (fotosesija PRIEŠ ir PO)

ApieVestuves.lt organizuotą konkursą „GATINEAU priešvestuvinė dovana“ laimėjo Snieguolė. Būsima nuotaka su mama ir drauge ne tik džiaugiasi prizu – „Gateneau“ grožio salono specialistų konsultacija, bandomąja šukuosena, makiažu ir fotosesija Vilniuje – bet ir po truputį ruošiasi trečiosioms savo vestuvėms. Snieguolės nuotaika puiki, nes nuoširdžiai tiki, kad trečias kartas nemeluos ir santuoka neiširs. Skirtingai nei ankstesnės, šios vestuvės planuojamos iš anksto, atsakingai viską apgalvojus, išreiškus lūkesčius, o ne mąstant, kad atėjo laikas ar aplinkybės spaudžia. Būsima nuotaka viliasi pirmą kartą gyvenime pasidžiaugti mergvakariu, o svarbiausia – šiose vestuvėse dalyvaus ir mylimos Snieguolės dukros.

Renginys „10 paslapčių Jūsų vestuvėms“: ką pataria profesionalai

Jau rašėme apie neseniai praėjusį renginį Kaune. Vestuvių temai dedikuoti seminarai padėjo praskleisti vestuvių planavimo šydą. Kokių klaidų vengti ir kaip rinktis fotografus bei vedėjus, pataria jie patys. Tad visų pirma pažvelkime į fotografiją. Kodėl mums tai turėtų būti taip aktualu?

Renginys „10 paslapčių Jūsų vestuvėms“: Vestuvių planuotojos patarimai

Jeigu planuojate pačią gražiausią savo gyvenimo šventę – pagalba niekada nepamaišys. Kokios didžiosios planavimo klaidos, kaip jų išvengti ir kaip patiems susiplanuoti vestuves – diskutavo geriausi šios srities profesionalai. Vestuvių renginio „10 paslapčių Jūsų vestuvėms“ patarimai pagelbėjo ne vienai porai. Jeigu negalėjote dalyvauti – ne bėda. Mūsų komanda Jums pateikia, pačias svarbiausias renginio dalyvių mintis. Pradedame nuo vestuvių planuotojos – Lauros Vagonės patarimų.

Kaip suplanuoti vestuvių dienos eigą

Pirmiausia svarbu susiplanuoti iki vestuvių dienos visus darbus taip, kad vestuvių dieną visą laiką iki ceremonijos labai ramiai galėtumėte skirti tik ruošimuisi, maloniam bendravimui ir fotografavimuisi. Antra, svarbu turėti dienos planą – popierinį planą prieš akis tam, kad jaudulio, emocijų, nuotaikų pagauti nenukryptumėte nuo sudėliotos įvykių tvarkos. Trečia, kaip įmanoma mažiau rūpesčių nuotakai. Kadangi visą pirmą dienos pusę nuotaka ir taip bus užimta pasiruošimu, trunkančiu daug ilgiau nei jaunikio, visi rūpesčiai – tokie kaip: kas susisieks su muzikantais, pasirūpins, ar atvyko ledų furgonėlis, ar šaltas šampanas, pas ką pasai, žiedai ir visa kita – turi likti tik jaunikiui. Arba planuotojai, jei tokią turite. Ketvirta, sėkmingos ir be stresų dienos paslaptis – viskam palikti šiek tiek papildomo laiko. Jei nuotakos makiažas trunka 1 valandą, būtinai pasilikite 15–20 minučių papildomai tarp šukuosenos ir makiažo visokiems netikėtumams (vizažistei nuleido padangą, neranda jūsų adreso, nepatinka makiažas, reikia pataisyti). Jei viskas vyksta sklandžiai, tiesiog ramiai galėsite paskambinti brangiausiajam ir paplepėti gerdama kavą.

Kur išsinuomoti indus saldžiam stalui?

Dažnai nutinka, jog atrodo, jau viską suplanavote, užsisakėte, bet pamiršote, kad neturite į ką sudėti. Norite sudėti ne į bet ką, bet į gražius, šventės tematikai tinkamus indus. Taigi atlikome apžvalgą, kur galite išsinuomoti indus saldžiam stalui.

Visos Lietuvos vestuvių planuotojos (kontaktai)

Mielieji, surinkome sąrašą Lietuvos planuotojų. Jei ko trūksta, parašykite komentaruose.

Išvažiuojamoji santuoka gamtoje

Kur svajojate tuoktis? Civilinės metrikacijos salėje, bažnyčioje, o gal su brangiais prisiminimais susijusioje vietoje? Lietuvoje jau penktus metus yra galimybė žiedus sumainyti ten, kur širdis geidžia. Apie išvažiuojamąją santuoką pasakoja Lietuvoje viena pirmųjų pradėjusi rengti tokias ceremonijas „Vestuvių šventė“ planuotoja Inga Klimienė.

Laimingos santuokos taisyklės

Mielieji, dalinamės laimingos santuokos receptu.

Kaip greitai ir paprastai sudėlioti svečių sėdėjimo planą?

Svečių sėdėjimo plano sudarymas dažnai tampa nemažu jaunųjų rūpesčiu – kur ir ką sodinti, kad visi bendrautų ir patogiai jaustųsi šventėje? Skirstant šias vietas pagelbės vizualiai ryškus planas – paprastas ir patogus būdas, naudojant spalvas. Procesas bus greitesnis, o kintant svečių skaičiui, – ir lengvai koreguojamas planas.

Patarimai nuotakoms iš V. Prokofjevos lūpų

Vestuvių planuotoja Viktorija Prokofjeva surengė seminarą būsimoms nuotakoms, kur dalijosi savo patirtimi ir patarimais apie vestuvių planavimą. Per kelių valandų seminarą buvo aptartos pagrindinės problemos: nuo ko pradėti, kaip pasirinkti, kaip suplanuoti? Visus atsakymus į šiuos ir kitus klausimus rasite straipsnyje.

Interviu su broliu Pijumi apie santuoką

Vestuvės – tai ne tik didelė šventė, bet taip pat ir įsipareigojimas vienas kitam. Santuoka civilinės metrikacijos biure ar bažnyčioje? Su tokia dilema susiduria dauguma susituokti norinčių porų. Garsi astrologė Nijolė Valaitytė-Volmer paklausta apie dviejų santuokų skirtumus

Viskas ką reikia žinoti apie vestuvių planuotojas

Būsiu atvira: prieš gerus 20 metų retas lietuvis žinojo tokią profesiją – vestuvių planuotoja. Ir be jokios pavydo gaidos turiu pripažinti, kad šioje srityje vėliavnešė yra Kristina Kaikarienė, pirmoji išdrįsusi kaip tik taip įvardyti savo pareigas ir pradėti kurti šventes, kurios visiškai skyrėsi nuo tradicinių užstalės vestuvių su piršlio korimu ir abejotino muzikinio išsilavinimo linksmintojais. Buvo mergaičių, kurios žiūrėdamos televizorių svajojo apie vestuves kaip iš kino filmo, buvo mergaičių, kurios svajojo tokias kada nors suorganizuoti. Realybė nėra tokia romantiška ir saldi. Bet mes čia ne apie tai.

Viktorija Prokofjeva kviečia nuotakas į seminarą

Viktorija Prokofjeva kviečia nuotakas į seminarą.

Vaikų dalyvavimas vestuvėse: kaip juos užimti?

Vestuvės – viena didžiausių švenčių tavo gyvenime. Trokšti, kad jos būtų tobulos. Viena iš svarbiausių dilemų – svečių sąrašas. Kviesti ar nekviesti vaikus į šventę, štai ko klausia savęs dauguma jaunavedžių prieš vestuves. Vaikai šventei suteiks daug džiaugsmo, natūralumo, žaismingumo ir gyvybingumo. Nuotraukos su mažaisiais svečiais džiugins ne tik jų tėvelius, bet ir jus. Tačiau mažieji ne tik džiaugsmas, bet ir rūpestėlis, kuriuo pasirūpinti turėsi tu – šventės šeimininkė. Taigi ką daryti?

Vestuvių popietė – kitoks šventės scenarijus

Įprastai, po iškilmingos santuokos ceremonijos vestuves švenčiame restorane ar sodyboje su nakvyne, o kartais ir antros dienos šventės pratęsimu. Tačiau tokia tradicinė vestuvių šventė šiandien atitinka ne visų jaunųjų poreikius. Siekdama sužadėtinių pasirinkimui pasiūlyti daugiau nei vieną vestuvių eigos scenarijų, „Vestuvių šventė“ planuotoja Inga Klimienė pasakoja apie šiandien jaunųjų tarpe vis labiau populiarėjančias spalvingas ir jaunatviškas vestuvių popietes.

Sužadėtuvių vakarėlis – mums tinkanti amerikietiška tradicija

Ir štai taip laukta arba visai netikėta akimirka – jis padovanojo žiedelį ir Tu sutikai! Jeeeee!!! Kaip smagu! Kaip gera širdy! Dabar jūs ne tik „draugė ir draugas“, o S U Ž A D Ė T I N I A I! Norisi šaukti rėkti visa gerkle visam pasauliui ir švęsti.

Vestuvių vedėjų kainos 2014 m. sezonui

Ir vėl skubame į pagalbą vestuves planuojantiems. Gavome labai daug prašymų rekomenduoti gerą pobūvio vedėją kitų metų vestuvėms. Kas yra geras vedėjas? Klausimas abstraktus ir vienareikšmio atsakymo nėra. Vieni švenčia tradicines vestuves kaip kad šventė tėveliai, kiti – rengia modernią šventę ir samdo renginio vedėją su DJ. Šiame straipsnyje mes kalbėsime būtent apie antrąjį variantą. Daugiau nei savaitę ieškojome pačių įvairiausių vestuvių vedėjų. Naršėme internete, išanalizavome daug vedėjų puslapių, perskaitėme visus lietuviškus forumus su jūsų nuomone, pakalbėjome su keletu vestuvių vedėjų. Dalinamės tuo, ką sužinojome.

Vestuvių sukakčių sąrašas

Vestuvių sukakčių sąrašas.

Atmintinė nuotakai

Mielosios nuotakos, dalinamės dailia atmintine Jums.

Vestuvių idėjos: mažos vestuvės

Mažos ir jaukios vestuvės tik artimiausių žmonių rate yra labai dažnas pasirinkimas šiomis dienomis. Ir tai dažniausiai nebereiškia, kad pora taupo, tiesiog šiais laikais labai populiarus yra nuoširdumas ir paprastumas. Jokiu būdu neraginu nekviesti giminės, tiesiog sakau, kad šiais laikais poziciją „privalai pakviesti“ yra pakeitusi: „tai mūsų šventė ir mes norime, kad ji būtų artimiausių žmonių rate – kur visi jaučiamės jaukiai, o artimieji mus matė ir padėjo, lydėjo visą kelią iki santuokos.“ Man labai labai patinka Apievestuves.lt publikuotas straipsniukas „Svečių sąrašas – košmaras. Kaip jo išvengti?“

Galinčios prieš vestuves kilti problemos

Įdomus straipsnis apie tai ką daryti jei tėvai išsituokę, o kvieti abu ir kaip pasakyti draugei, kad ji vis dėlto nebus tavo pamergė. Įdomūs ir teisingi patarimai.

Vestuvių dekoras: juoda ir balta

Klasikinis juodos ir baltos derinys, atrodytų, toks įprastas kasdienėje aplinkoje, panaudotas vestuvių ar kitų švenčių dekore dažnai nustebina svečius. Tačiau kaip tik šis derinys užkariauja vis daugiau jaunųjų širdžių ir įsiveržė į kitų metų vestuvių dekoro tendencijas.

Vestuvių idėjos: vestuvės Balyje

Balis garsėja nuostabiais paplūdimiais, unikalia gamta, turtinga istorija bei ypatingu gyvenimo būdu. Europiečiui tai egzotiška pasakų šalis, kurioje vyrauja gražiausi papročiai, buitis persipynusi su daugybe ritualų, o kiekviename žingsnyje laukia stebuklas. Čia vaiko gimimą švenčia gerokai prieš jam ateinant į šį pasaulį, o pačia reikšmingiausia ir linksmiausia švente yra išėjimas iš gyvenimo. Ritualai persmelkia visas gyvenimo sritis taip, kad net sunku suvokti ribą, kur baigiasi vaidyba ir prasideda gyvenimas. Vestuvės čia švenčiamos ypatingai! Gal kaip tik dėl to apklausos rodo, kad Balio gyventojai jaučiasi viena laimingiausių pasaulio tautų.

2014 m. vestuvių tendencijos – tikrumas ir originalumas

Kai nuolat sukiesi vestuvių planavimo versle, gana paprasta kalbėti apie ateinančio sezono tendencijas, jei gebi analizuoti ir sisteminti tą nenutrūkstamą informacijos srautą, kuriuo kasdien dalijasi internetas. Ir net jei pati ne kartą teigiau, kad vestuvių rinka keičiasi labai labai lėtai, tam tikras tendencijas įžvelgti visada įmanoma. Aišku, kadangi dauguma besikreipiančių į planuotoją tuokiasi pirmą kartą, tai viskas, kas susiję su žodžiu vestuvės, gali pasirodyti nauja ir dar negirdėta.

Tėvelių sutikimas su duona ir druska

Susimaišius tradicijoms pradėta galvoti, kad jos nėra prasmingos ir jų neverta laikytis. Tačiau dauguma tradicijų turi gilią prasmę, šaknis, jas galima pritaikyti šiuolaikinėms realijoms. Šiandien apie jaunavedžių sutikimą su duona ir druska.

Kviečiu į savo... antras vestuves!

Jei tai nuotakai antros vestuvės, tuomet organizavimo prasme dažniausiai būna viskas daug paprasčiau, tačiau ne prasčiau, ne mažiau streso ir išprotėjimų dėl menkniekių, nes tiesiog jau kartą viskas įvyko. Man asmeniškai net lengviau organizuoti antrą kartą besituokiantiems vestuves, nes labai konkretūs ir aiškūs jų norai bei svajonės.

Patarimai, kaip sutaupyti planuojant vestuves

Yra daug patarimų, raginančių atsisakyti vienos ar kitos paslaugos/prekės per daug nekeičiant pačios šventės (ne ką ir sutaupant), tačiau šį kartą siūlau truputį pakeisti šventės formatą, kad ji taptų ne prastesne ar pigesne, o tiesiog kitokia.

Įdomios idėjos, galinčios pakeisti linkėjimų knygą

Smagu po keleto metų, kai įspūdžiai išblėsta, pavartyti savo vestuvių linkėjimų knygą… arba nebūtinai knygą. Idėjos ieškantiems ko nors originaliau nei tradicinė balta vestuvinė linkėjimų knyga

Svečių sąrašas – košmaras. Kaip jo išvengti?

Vienas iš daugiausiai laiko užimančių ir jėgų atimančių bei atsakingiausių darbų planuojant vestuves yra svečių, kuriuos kviesite į vestuves, sąrašo sudarymas. Kad ir kokia darni būtų pora, visuomet kyla ginčų, ką kviesti, o ko – ne. Kaip išvengti vestuvių svečių sąrašo sudarymo keblumų ir kaip elgtis – šiame straipsnyje.

Šeimos židinio tradicija

Tradicija, kuri net ir šiuolaikiškose netradicinėse vestuvėse pasirenkama dažniausiai ir laikoma viena iš prasmingiausių tradicijų. Šiandien apie jos istoriją, prasmę ir šiuolaikines interpretacijas.

Kaip viskas vyksta: civilinės ir bažnytinės santuokos registravimas

Be malonių vestuvių planavimo rūpestėlių yra ir nemažai popierizmo, kurį, deja, sutvarkyti būtina. Kad būtų paprasčiau ir greičiau, pateikiu sąrašą, kaip viskas vyksta ir kokių dokumentų reikės.

Apie vestuvinius filmus (video)

Mielieji, tęsiame video straipsnių ciklą. Jame vestuvių asai pasakos apie vestuvių planavimą, dalinsis patirtimi ir kt. Tikimės, kad kiekvienas video Jums labai naudingas, o žiūrėjimas neprailgas. Šįkart apie vestuvių filmavimą.

5 Teminių vestuvių idėjos

Daugelis vestuves įsivaizduojame tradiciškai – balta nuotakos suknelė, puošnus ir solidus jaunikis, nedidelės gėlių puokštės bei ceremoniją vainikuojantis konfeti. Tačiau nereikėtų pamiršti, jog pasitelkus fantaziją, vieną iš ypatingiausių progų savo gyvenime galime paversti išties nepakartojama. Teminiai vakarėliai dažnai susilaukia pasisekimo ir įstringa ne tik entuziastingų svečių atmintyje, bet ir nuotaikingose nuotraukose. Norime, jog jūsų vestuvių fotoknyga būtų nuostabi, todėl surinkome ir dalinamės idėjomis, kaip paįvairinti savo vestuvių šventę.

2014 metų dekoro spalvų naujienos

Labai džiaugdamasi pristatau karščiausią naujieną 2014 metų vestuvių dekoro madose – pereinančios spalvos! Įvairiausios! Nuo šviesios iki bet kurios tamsios spalvos arba iš vienos spalvos į kitą, pavyzdžiui, iš raudonos į šokolado rudą arba iš violetinės į geltoną. Spalvų perėjimų apraiškas jau pamatėme praeitų metų pradžioje plaukų dažymo madose, tačiau dabar jos veržiasi ir į švenčių spalvinimą.

Kaip viskas vyksta: bažnytiniai sužadėtinių kursai

Visi, norintys savo vestuvių dieną ne tik tapti vyru ir žmona, bet meilę ir ištikimybę prisiekti Dievo akivaizdoje jo namuose, privalo lankyti ir sėkmingai baigti katalikiškus sužadėtinių kursus. Sužadėtinių kursai šiuo metu yra vertinami labai prieštaringai.

Meniu vestuvių šventei

Šiandien ne apie tai, kokius patiekalus ar kokio restorano paslaugas rinktis, o apie šventinės dienos ar vakaro vaišių informaciją svečiams – meniu. Meniu, kuo vaišinsite svečius šventinį vakarą, yra neprivalomas. Viena dalis jaunųjų renkasi svečius stebinti ir nepateikia skaitomo meniu. O kiti nori, kad jų svečiai tiksliai žinotų, kas ir iš ko bus patiekiama. Ir vienas, ir kitas variantas yra priimtini, tai tiesiog individualu. Mano praktikoje, tai tiesiog žmonių asmeninis reikalas, kaip jiems yra priimtiniau.

Labai geri vestuvių vedėjų patarimai (video)

Mielieji, tęsiame video straipsnių ciklą. Jame vestuvių asai pasakos apie vestuvių planavimą, dalinsis patirtimi ir kt. Tikimės, kad kiekvienas video Jums labai naudingas, o žiūrėjimas neprailgas. Taigi, antrasis tekstas su vestuvių vedėjais: M. Krasausku, R. Kuzmenko, M. Bagdonu, M. Oleku ir kitais.

Vestuvės: civilinė ar bažnytinė ceremonija

Šiame straipsnelyje nebandysiu įkalbėti, kad smagiau ar geriau yra rinktis vieną kurią ceremoniją. Jokiu būdu! Tai dvejos nelyginamos iškilmės. Jei tik norisi, galima daryti abejas!

K.Kaikarienė ir A.Januškevičienė apie vestuvių planavimą (video)

pradedame video straipsnių ciklą. Jame vestuvių asai pasakos apie vestuvių planavimą, dalinsis patirtimi ir kt. Tikimės, kad kiekvienas video Jums labai naudingas, o žiūrėjimas neprailgas. Taigi, pirmasis, su vestuvių planuotoja K. Kaikariene ir vestuvių koordinatore A. Januškevičiūte.

Gražiausi biblijos tekstai

Mielieji, dalinamės gražiausiais žodžiais iš Biblijos. Galbūt jie taps Jūsų kasdieniais skaitiniais, o gal kažką panaudosite savo vestuvėse.

Bažnytinės santuokos priesaikos žodžiai

Dalinamės tradicinės priesaikos žodžiais. Linkime, kad kiekvienas juos tariantis, mokėtų mintinai ir prisimintų ne tik tądien, o ir visą gyvenimą.

Ką jau dabar turėtų daryti 2014 m. jaunavedžiai

Laikas nenumaldomai bėga, dar visai neseniai visas jėgas atidavę 2013 m. besituokiančioms poroms šiandien raginame 2014 m. jaunavedžius nedelsti ir pradėti planuoti savo šventę. Dabar pats laikas suskubti rasti vestuvių planuotoją, o jeigu šventę planuosite patys, yra dalykų, kuriuos reikia atlikti kuo skubiau, apie juos šiandien ir pasakoju.

Žiemos vestuvių idėjos 2014 m.

Nė nespėsime ir sumirksėti, kai į Lietuvą ateis balta ir speiguota žiema atnešdama ne tik sniegą ir gražiai įraudusius nuo šalčio skruostukus, bet ir ypatingai šiltą ir jaukų vestuvių sezoną. Šį kartą siūlau gražias idėjas ir temas žiemos vestuvėms.

Dekoro koloritas 2013/14 m. rudens/žiemos vestuvėms

Beprasidedančiam rudens–žiemos vestuvių sezonui šiemet tinka apibūdinimas „kontrastai“. Be visada nuostabiai šaltajam metui tinkančių sidabrinių, šviesių melsvų, kakavinių, rausvų tonų, gamtos motyvų (vyno, rudens lapų bei gėrybių spalvų) šį rudenį ir žiemą karaliaus mėlyna. Ir ne bet kokia mėlyna, o sodri, turtinga, turinti žalsvų, violetinių pustonių. Derinkite šiuos mėlynus atspalvius su raudona, alyvine, rausva, violetine, turkio žalia ir, žinoma, sidabrine – būkite drąsūs!

Vestuvių ceremonijos repeticija

Vakarų šalyse labai populiaru vestuvių išvakarėse ar kelias dienas prieš surepetuoti vestuvių ceremoniją. Ir, matyt, ne veltui, juk vestuvėse antro dublio nebus, o taip norisi, kad viskas būtų tobula.

TOP 10 crazy temų vestuvėms

Šį kartą dalijamės pačiomis beprotiškiausiomis, o kartu ir pačiomis originaliausiomis temomis vestuvėms.

Vestuvės užsienyje. 10 planavimo patarimų

Turbūt nėra poros, nesvajojančios apie tai, kad kaip tik jų vestuvės būtų pačios romantiškiausios, pačios gražiausios, pačios įsimintiniausios. Juk tai svarbiausia diena šeimos gyvenime! Šventė kaip duoklė būriui pažįstamų ir nepažįstamų giminaičių, kalnai maisto, ilgos valandos užstalėje, lėkšti muzikantų juokeliai ir įkaušusių balsų šaukiamas „kartu“ – ar tai yra jūsų išsvajotos vestuvės? O gal kelionės romantika, garantuota saulė, už jūsų pečių šniokščianti jūra ir beprotiškas nematytų augalų žydėjimas šalyje, apie kurią visada svajojote? Vestuvės užsienyje vis populiaresnės. Kaip jas suplanuoti?

Išvenkite 10 klaidų per vestuves

Stresas, patiriamas planuojant vestuves, yra vienas didžiausių, bet vėliau su džiaugsmu galėsite ištarti: „Man pavyko!“ Kad ir kokios puikios buvo vestuvių iškilmės, daug nuotakų vėliau papuola į klaidų per vestuves apmąstymų spąstus. Kad taip nenutiktų, norime dėl kai kurių galimų klaidų perspėti tas, kurios netrukus žengs prie altoriaus. Į patarimus žvelkite ir jais naudokitės protingai ir su humoru.

Už ką ir kiek mokame dekoratoriams?

Man beveik kasdien tenka kalbėti apie dekoro kainas: iš kur jos tokios, kodėl, kas ir už ką. Ironiška, kad taip teisintis tenka daugiausiai vietiniams lietuvaičiams, o užsienyje pagyvenusiems ir bent vieną ar dvi šventes bandžiusiems organizuoti su profesionaliu dekoru jau klausimų nekyla ir net kainos atrodo įspūdingai žemos už tai, kokias paslaugas gauna. Bet, kaip sakoma, nekalbėsi, nemokysi, tai nieko ir nepasieksi.

Vestuvių ceremonija ten, kur mes norime

Jau ketvirtus metus Lietuvoje galioja įstatymas dėl išvažiuojamosios santuokos registravimo. Ir tai tiesiog puiku, juk pora pati gali rinktis jiems svarbią ir gražią ceremonijos vietą. Išvažiuojamoji ceremonija yra puiki alternatyva nenorintiems tuoktis bažnyčioje vien dėl gražios aplinkos ir prisiekti to, ko galbūt nevykdys (pvz., krikščioniškas vaikų auklėjimas), o dėl konvejerio, kurio nepavyks išvengti vasarą, ir ne itin patrauklios aplinkos mintis apie Santuokų rūmus irgi neatrodo pati geriausia. Tuomet išvažiuojamoji ceremonija skamba nuostabiai, tačiau šįkart apie techninius dalykus, apie kuriuos būtina žinoti.

Vestuvių data lemia santuokos ateitį

Vieniems jaunavedžiams (o tiksliau – kai kurioms nuotakoms) būtina suderinti viską iki smulkmenų: net vestuvių datą renka taip, kad tuoktuvės įvyktų tam tikrą dieną ir tam tikru laiku. Buvo porų, kurios veržėsi tuoktis 2007 07 07 ar 2008 08 08, bet visų norinčių negalėjo sutalpinti šalies civilinės metrikacijos biurai.

Kuo vaikučius puošti, kaip rengti į vestuves

Turbūt ne vieniems tėveliams iškyla toks klausimas: kuo gi puošti mažiausius šventės dalyvius? Viskas priklauso nuo vestuvių, į kurias jus pakvietė, sezono, stiliaus ir vietos: ar vestuvės vyks kaimo sodyboje, pajūryje, ar bus labai formalios miesto rotušėje, restorane.

Patarimai vestuvių svečiams

Laikui bėgant keičiasi mados ir tradicijos, besituokiančios poros nemažai laiko praleidžia skaitydamos, kaip planuoti šventę, kad būtų labai gražu, patogu, praktiška ir prasminga. Neretai jiems talkina ir savo srities specialistai, kurie tikrai žino, kaip šventę paversti sklandesne, gražesne ir prasmingesne. Tad nuo naujovių turėtų neatsilikti ir vestuvių svečiai.

TOP 10 jaunikiui reikalingų daiktų per vestuves

Pirmieji trys daiktai yra privalomo būtinumo ir juos pasitikrinti reikėtų pirmiausia. Jie visuomet turi būti šalia. Visi kiti daiktai yra reikalingi dėl atsargos. Jų nederėtų laikyti kišenėje. Geriausia saugiai sudėjus į dėžutę ar maišelį laikyti užrakintoje automobilio, kuriuo važinėsite vestuvių dieną, bagažinėje. Skambučius vestuvių dieną galima peradresuoti vestuvių koordinatorei, kuri maloniai praneš, kad šiandien yra Jūsų vestuvės ir kalbėti Jūs negalite, o svečiams atsakys į iškilusius klausimus.

Šeimos psichologė konsultuoja besituokiančias poras

Šeimos psichologė konsultuoja besituokiančias poras. Turite klausimų ir jūs? Rašykite [email protected]

„Švenčių Miestas“ – geriausias pagalbininkas organizuojant vestuves

Originalioms vestuvėms originalaus scenarijaus nepakanka, reikalinga ir originali aplinka. Šventinę ir netradicinę vestuvių aplinką padeda sukurti įvairi vestuvių atributika, kuria prekiauja švenčių atributikos prekybos lyderiai Lietuvoje – parduotuvės „Švenčių miestas“ ir „Balionų šalis“.

Nuotakos rankinės turinys

Vestuvės – diena, kai norime būti pačios gražiausios, tad net menkiausiais nesklandumais būtina pasirūpinti iš anksto. Skelbiu daiktų, kurie dėl viso pikto turėtų būti netoliese, o dar geriau – dailioje rankinėje, kurią kartu nešiotų liudininkė, pamergė ar vestuvių koordinatorė, sąrašą.

Dovanėlės svečiams. Originalios idėjos

Mintis atsidėkoti svečiams, kad atėjo į Jūsų šventę ir buvo su Jumis Jums svarbią dieną, yra išties graži. Jau netgi nusistovėję šiokie tokie standartai, kokiomis dovanėlėmis dažniausiai lepinami svečiai. Šį kartą pateiksiu originalių ir rečiau aptinkamų dovanėlių sąrašą.

Vestuvių idėjos: vintažas

Vintažinės vestuvės – graži idėja atkartoti praėjusį šimtmetį. Kiekvienas laikmetis turi savo žavesio ir tai, kas kadaise buvo labai madinga, dabar atrodo egzotiškai ir originaliai. Kad žodis vintažas būtų konkretesnis, pateikiame XX amžiaus vestuvių madas.

Kelintą valandą tuoktis?

Jei tik galite, ceremoniją organizuokite kuo vėliau! Ir čia ne apie magiją, astrologiją ir mistinius ženklus, o apie patogumą visiems. Šiandien tokia pakyli nuotaika ir taip norisi pasidalyti gerais ir prasmingais patarimais jums, mielos nuotakos ir jų padėjėjai.

Vestuvių planavimo konsultacija – kas tai?

2–3 val. šilto, bet konstruktyvaus pokalbio su mūsų specialistais apie Jūsų šventę, rekomendacijos, patarimai, atsakymai į visus rūpimus klausimus. Konsultacija vyksta tik pradėjus planuoti vestuves, įpusėjus planavimui ir net artėjant balčiausiai dienai. Nesvarbu, kiek laiko liko iki vestuvių: dveji metai, metai, mėnuo ar diena – visi Jūsų klausimai yra svarbūs ir negali būti neatsakyti.

Vestuvių idėjos: perlų įkvėptos vestuvės

Pavasaris už lango dar neprasidėjo, tačiau vasarą jau jaučiu – intensyviai prasideda pasiruošimas vestuvėms. Šįkart ruošiuosi vestuvėms, kurių tema – perlai. Man asmeniškai labai gražu ir džiaugiuosi jas kurdama, todėl nusprendžiau pasidalinti gražiomis idėjomis ir su jumis. Gal kam pravers, beieškant savosios temos vestuvėms! Gal pasaulyje jau yra daugybę kartų keltos vestuvės perlų tema, tačiau Lietuvoje, tai tikrai kol kas ne taip populiaru ar banalu.

Vestuvių idėjos: augintiniai vestuvėse

Dažniausiai augintinis tampa šeimos nariu, taigi ne vienai porai yra kilusi mintis, kad jųdviejų mylimas keturkojis turėtų dalyvauti vestuvėse. Ir iš tiesų, mielas gyvūnėlis žaismingai atrodys nuotraukose ir maloniai nustebins svečius.

Vestuvių idėjos: kaimiškas stilius

Lietuvoje yra daugybė puikių kaimo turizmo sodybų, galinčių sutalpinti gausybę svečių, teikiančių maitinimo paslaugas, tačiau šiais laikais jaunavedžiai dažnai vengia tokio šventimo būdo. O veltui. Žvalgomės į prabanga tviskančius restoranus ir pokylių sales ir nė nenutuokiame, kokios gražios, skoningos, šiltos ir jaukios gali būti vestuvės kaime.

Vestuvių koordinatorė būtina kiekvienose vestuvėse

Prieš ketverius metus labai populiarios tapo vestuvių planuotojos, kasmet jų vis daugėja. Vieni dirba profesionaliau, kiti kūrybingiau, treti – … Paklausa yra pagal pasiūlą. Vis dar yra labai daug porų, kurios pačios nori ir planuoja savo šventę, tačiau tądien nenori jokių derinimo rūpesčių užkrauti nei sau, nei artimiesiems, todėl jau kelerius metus labai populiarios yra vestuvių koordinavimo paslaugos. Ši paslauga skirta poroms, kurios nori daugumą organizacinių bei vestuvių palnavimo darbų daryti pačios, tačiau joms reikia profesionalo vestuvių dienai koordinuoti ir užtikrinti, kad viskas eitųsi sklandžiai.

Smart automobiliukai smagioms vestuvėms

Įsimintiniausios vestuvės būna tos, kurios nuo pradžių iki galo yra personalizuotos, t. y. prasmingos tuo, kad atspindi porą, jų pažinties istoriją, bendrus pomėgius, charakterius ir net požiūrį į vestuves. Šįkart rašome apie transportą, ir ne bet kokį, o tokį, kuris puikiai atitiktų smagią, pašėlusią ir stilingą porą. Šis tas apie stilinguosius smartus vestuvėms.

Pirmoji vestuvių naktis – elegancijos ir klasikinio stiliaus apsuptyje

Manote, kad vestuvinė naktis šiais laikais neturi didelės reikšmės? Klystate. Kiekvienai jaunavedžių porai vestuvinė naktis yra ir turi būti svarbesnė už visas kitas iki tol buvusias ar būsimas. Santuokai pasiryžę žmonės suvokia ne tik jų oficialios sąjungos reikšmę, bet ir pirmosios nakties, judviejų kaip naujos šeimos, pradžią. Kaip tik šią pradžią ir pažymi pirmoji naktis.

Ką daryti jei būsimoji anyta kišasi per daug?

Ką daryti jei būsimoji anyta kišasi per daug? Ką daryti jei vyras suabejojo mūsų vestuvėmis prieš pat šventę? Laukiamės vaikelio ir kunigas pasakė pagalvoti prieš tuoktuves - vyras suabejojo. Šeimos psichologės atsakymai į Jūsų klausimus.

Mėtinės gaivos vestuvės

2013 m. gaiviausia ir madingiausia spalva neabejotinai yra mėtų žalia. Kaip visada Apievestuves.lt skelbia karščiausias metų naujienas vestuvių srityje ir dalinasi su Jumis mėtinėmis idėjomis.

Priesaiką rašome patys. Patarimai

Jei nusprendėte, kad Jūsų meilė sužadėtiniui nesutelpa į tradicinę priesaiką, galite bandyti rašyti ją patys. Žinoma, kad tai irgi nelengva, todėl pateiksiu kelis patarimus ir tikiuosi, kad jie bent jau užves Jus ant kelio.

Nuotakos dienos planas (atsisiųskite)

Mielosios, dalinamės nekomama kopija Nuotakos dienos plano. Atsisiųskite ir naudokitės. Sėkmės

Svečių susodinimo planas (atsisiųskite)

Mielieji, dalinamės svečių sėdėjimo planu. Atsisiųskite ir naudokitės. Sėkmės

Ką daryti, kai vestuvėms negauni to, ko nori?

2013 metų vasarą populiariausios vestuvių datos yra šios: 06 15, 07 27, 08 10 ir jos didenybė – populiariausia 2013 m. vestuvių data – 2013 08 24. Sulaukiame beprotiškai daug Jūsų užklausų su prašymais rekomenduoti renginio vedėjus, fotografus, šventės vietas ir kt., nes Jūsų norimi ir mylimi žmonės ar vietos jau užimti Jūsų šventės dieną. Matyt, norėdami išvengti tokių nusivylimų 2014 m. jaunavedžiai jau pradėjo rezervuoti šventės vietas, samdo planuotojus, vedėjus, DJ, ir fotografus.

Vestuvės penktadienį

Rašėme, kad nebijotumėte organizuoti savo vestuvių penktadienį. Dalinamės idėjomis, kaip švęsti penktadienio vestuves.

2014 m. vestuvių planavimas – ar ne per anksti pradėti dabar?

Sveikiname visus 2013 metų jau esamus ir dar tik būsimus jaunavedžius, labai džiaugiamės, kad per gražiausias metų šventes – Kalėdas ir Naujuosius – daugelis vyrų pasipiršo mylimosioms ir jie jau pradeda planuoti 2014 m. savo vestuves. ApieVestuves.lt redakcija kasdien sulaukia vis daugiau Jūsų laiškų su prašymais rekomenduoti šventės vedėją, vietą, fotografą, nuogąstavimų, ar ne per anksti pradedate planuoti ir kt. Į daugelį laiškuose užduodamų klausimų pasistengsime atsakyti šiame straipsnyje. Šiandien apie 2014 m. vestuvių sezoną kalbamės su vestuvių planuotoja Laura Vagone, renginio vedėju Mindaugu Krasausku, fotografu Eigirdu Scinsku ir „Tony resort“ pardavimų vadybininke Arneta.

Kaimiško stiliaus vestuvės

Lietuvoje yra daugybė puikių kaimo turizmo sodybų, galinčių sutalpinti gausybę svečių, teikiančių maitinimo paslaugas, tačiau šiais laikais jaunavedžiai dažnai vengia tokio šventimo būdo. O veltui. Žvalgomės į prabanga tviskančius restoranus ir pokylių sales ir nė nenutuokiame, kokios gražios, skoningos, šiltos ir jaukios gali būti vestuvės kaime.

Idėja vestuvėms: fotoerdvė arba fotokampas

Sparčiai plintant vakarietiško stiliaus vestuvėms Lietuvoje, labai populiarios darosi ir „fotoerdvės“, skirtos specialioms svečių nuotraukoms.

Vaišės po ceremonijos

Pasveikinti jaunųjų dažniausiai atvyksta nemaža kompanija draugų, giminių, kaimynų, bendradarbių ir visų kitų, norinčių pasidžiaugti drauge su jaunavedžių pora. Kad ir kaip ironiškai atrodytų pabroliai su šampano buteliais ir vienkartinėmis stiklinėmis bei pamergės su saldainių krepšeliais, visgi pavaišinti susirinkusius Jus pasveikinti būtų gražu. Padėsime Jums tai padaryti skoningai.

Pavasariu kvepiančios vestuvės

Keista, tačiau Lietuvoje pavasaris nėra labai populiarus tarp besituokiančių. Tačiau aš tikiuosi, kad tik kol kas, nes tai yra idealus metas kelti dideles savo svajonių vestuves. Kodėl? Tuoj sužinosite, pasistengsiu išvardinti visus pliusus ir vieną mažą minusą. Labai viliuosi, kad tai bus naudinga ir privers jus pasvarstyti apie savo vestuvių datą dar per šią Šv. Valentino dieną.

Žvakių, šviesų ir baltų gėlių magija

Kurdama šventės dekorą būtinai atsižvelgiu į šventės vietą bei metų laiką. Vasarą ilgai šviesu, vėlyvą rudenį – dieną kaip vakare! Taip, ko gero, pavasaris ir vasara kiek lengvesni mėnesiai dėl ilgo šviesaus paros laiko. Grėsmės, kad kas nors nepamatys dekoro detalių arba jos atrodys labai prastai, mažiau. Tačiau kai tamsa varo visus į patalpą, apšvietimas kuriant dekorą yra labai svarbus. Yra tam tikros subtilybės, kurias pamiršus tiesiog aplankys nusivylimas.

Erdvės metamorfozės: baltas skrydis

Jaunieji, nusprendę susituokti po dešimties draugystės metų, savo meilės šventei pasirinko skrydžio tematiką ir norėjo, kad dekoras neužgožtų erdvės, o subtiliai ją papildytų ir atspindėtų pasirinktą idėją. Bendrauti su organizatoriais pradėjome anksti – drauge kūrėme kvietimus. Apsisprendėme, kad tiek kvietimams, tiek vėliau dekore naudosim neutralias spalvas ir medžiagas (balti ir rudi atspalviai, paprastas rudas popierius, rafija ir pan.). Pasiūliau originalią skaitmens 10 formą; kvietimai puošti paukščių motyvais.

Ar būtina puošti bažnyčią?

Šįkart pagelbėsime tiems, kas neapsisprendžia, ar reikia puošti bažnyčią. Taigi, visi už ir prieš bažnyčios puošimą.

Auksinių atspalvių vestuvės

Aukso žvilgesys ant bevardžio piršto įprasmina dviejų žmonių meilę.Tad šįkart siūlome prasmingą aukso spindesį perkelti į visą vestuvių dieną.

Ieškome 2013 m. nuotakų

Mielosios, spalio 1 dieną portale ApieVestuves.lt atsiras Jūsų rubriką „Planuojančios nuotakos“. Kas vyks? Ogi mūsų ekspertus keisite jūs. Ieškome net 10 merginų, norinčių per 3–4 kartus per mėnesį pasidalyti savo vestuvių planavimo patirtimi: ją aprašyti ir pateikti nuotraukų.

Vestuvės per Naujuosius

Įsivaizduokite, visas pasaulis švenčia jūsų jungtuves, visi fejerverkai skelbia, kad prasidėjo ne tik Naujieji metai, bet ir susikūrė nauja šeima... Na, gerai, gana tos pompastikos, bet sutikite, vestuvės Naujųjų išvakarėse išties puiki idėja.

Vestuvės per Kalėdas

Jei trokštate jaukios, šiltos šventės su dailiu dekoru, siūlome Jums vestuves per Kalėdas. Tai būtų jaukiausia, prasmingiausia ir gražiausia šventė, kokią tik galite įsivaizduoti.

Praeities įkvėptos vestuvės arba Glamorous vintag

Praeities įkvėptos vestuvės – tema šiltoms, jaukioms ir labai stilingoms vestuvėms. Puikiai tiks meniškai, stiliaus pojūtį turinčiai porai.

Aistringos raudonos vestuvės

Aistringos vestuvės – vestuvių tema beprotiškai įsimylėjusiai aistringai porelei. Puikiai tiks ryškioms asmenybėms su stiliaus pojūčiu.

Kuo skiriasi piršliai nuo liudininkų?

Pakvietė liudyti vestuvėse? Galvojate, ką kviesti liudyti? Šis straipsnis tiek būsimiems jaunavedžiams, tiek liudininkams, tiek piršliams, tiek svotams. Jis padės išsinarplioti iš tradicijų ir šiandienių formalumų raizgynės.

Kaip pažymėti vidurnaktį?

Ne tik vestuvių diena, bet ir vidurnaktis turi didelę reikšmę. Jis žymi, kad jau visą dieną esate vyras ir žmona, o išaušusį rytą pasitiksite kaip šeima. Įprastai vidurnaktį keliamos šampano taurės, pjaustomas tortas, bet vis daugiau porų nori jį įprasminti papildomais elementais.

Ką barstyti vietoj žiedlapių?

Kiekvienas planuodamas vestuves galvojame, ką gi padaryti įdomesnio, kuo nustebinti svečius ir kaip patiems pasidžiaugti savo švente. Sulaukėme daug jūsų laiškų su klausimu, kuo pakeisti pabodusius žiedlapius?

VESTUVIŲ PLANAVIMAS IR KOORDINAVIMAS

Mielieji, susižadėjote? Nuoširdūs sveikinimai nuo ApieVestuves.lt komandos. Pats metas pradėti planuoti vestuves. Pradėjote ir puikiai sekasi – sveikiname ir linkime gerų emocijų, tikime, kad šventė bus puiki. Na, o jei reikalinga pagalba ir rekomendacijos, pristatome naują ApieVestuves.lt paslaugą – vestuvių planavimo konsultaciją ir / arba vestuvių dienos koordinavimą. Apie viską iš pradžių.

Kiek pinigų aukoti bažnyčiai už santuokos ceremoniją?

Kiek pinigų aukoti bažnyčiai? Tuokiatės bažnyčioje ir nežinote kiek aukoti bažnyčiai? Mes atsakymo neduosime, tačiau pasidalinsime jaunavedžių patirtimi.

ApieVestuves.lt svarbios naujienos. Laiškas jaunavedžiams

Mielieji, norime padėkoti jums už šiltus laiškus su klausimais ar padėkomis, ačiū už jūsų istorijas, kurios tampa puikiais straipsniais, už šiltus susitikimus ir skanią arbatą bei kavą. Šiemet vestuvių sezonas prasidėjo 2012-ųjų balandį. Suskaičiavome, kad jau gavome 1000 jūsų laiškų, kuriuose pateikėte įvairiausių klausimų, komentarų, prašymų ir kt. Buvome susitikę su labai mielais jaunavedžiais ir sprendėme jų dilemas, susijusias su vestuvių planavimu. Atrodo, šis sezonas dar nesibaigė, o mes jau planuojame 2013-ųjų darbus. Ar tik mums taip greitai laikas bėga?

Kaip sukurti vestuvių vietos interjerą?

Kiekviena savo vestuvių dieną įsivaizduojame skirtingai, tačiau visos norime vieno – sukurti šventei tinkamą aplinką, kad ne tik svečiai, bet ir mes jaustumės gerai. Visa tai svajojame padaryti kuo pigiau, nes pinigų reikės ne tik gyvenimo šventei, bet ir įsimintinam medaus mėnesiui. Pasirinkta vestuvių vieta sukuria tam tikras galimybes arba barjerus formuojant norimą vaizdą. Pasitelkus išmonę, visas problemas galima įveikti, o iš galimybių išspausti viską, kas įmanoma. Štai keli sprendimai.

Dovanėlės svečiams: saldus slyvų džemas su šokoladu

ApieVestuves.lt redakcija išbandė šį receptą ir tikrai pirštus apsilaižę. Rekomenduojame šią uogienę išpilsyti į mažus stiklainiukus, sukurkite gražias etiketes ir užklijuokite ant jų. Tai bus jūsų rankų darbo šiluma jūsų svečiams.

Ką reiktų padaryti iškart po vestuvių?

Pasibaigus vestuvių pokyliui juntame menkutę nostalgiją, kad visa tai jau praeity, bet kartu ir palengvėjimą, kad viskas praėjo sklandžiai ir dabar žymiai apmažės rūpesčių bei išlaidų. Bet ar tikrai taip? Ar išlydėjus svečius jau galime atsipalaiduoti? Deja, vis dar lieka keli rūpestėliai, kuriais geriausia rūpintis kuo greičiau. Kadangi žinome, kokioje euforijoje vis dar būsite, drįstame priminti kelis tokius rūpestėlius.

Civilinės metrikacijos biurai Lietuvoje

Dalinamės Civilinės metrikacijos biurais Lietuvoje: jų adresai, el. paštai ir telefonai. Kokių dokumentų reikia? Kaip viskas vyksta? CMB.

Kur vyksta pasirengimo santuokai kursai?

Kur vyksta pasirengimo santuokai kursai?

2013 m. vestuvinės suknelės ir Loveit.lt idėjos

Mielosios, artėja 2013 m. vestuvės. Pats metas pradėti domėtis, kas gi dedasi vestuvių pasaulyje. Loveit.lt programoje pradėjome jums rinkti viską, kas susiję su vestuvėmis ir ateinančio sezono naujovėmis. Drąsiai naršykite ir domėkitės, pačios kurkite savo vestuvių albumus ir dalinkitės idėjomis su kitais.

Loveit.lt TOP5: gražiausios vestuvių idėjos Jums

ApieVestuves.lt portalas turi savo paskyrą socialiniame tinkle Loveit.lt ir jau pasidalino savo atradimais. Ar skaitei mūsų straipsnį apie 2013 m. sukneles? Tačiau šiandien norime pasidalinti džiaugsmu, kad ir jūs planuodami vestuves naudojatės Loveit.lt mėgtuku ir kolekcionuojate idėjas vestuvėms. Dalinamės TOP5 gražiausiais albumais.

Erdvės metamorfozės: 500 drugelių vestuvės

Iš tiesų tų drugelių buvo virš 500 vienetų. 550 mėlynų drugelių, kurie „skraidė“ ne vien šventės vietoje, bet buvo „nutūpę“ ir ant kvietimų bei vardų kortelių. Na, o trumpiau tariant, tai buvo lengvas, plasnojantis, vėjyje besisukantis dekoras: rankomis iškarpyti nuotakai patikusios mėlynos spalvos įvairaus dydžio drugeliai. Kabantys drugeliai, pririšti drugeliai, prisegti drugeliai, priklijuoti...

Ką veikti svečiams kol laukia jaunųjų?

Planuodami vestuves mes tikimės matyti laimingus artimus žmones, palikti gerą įspūdį ir padovanoti brangiems žmonėms nuostabią šventę. Deja, neretai planuojant neapgalvojamas toks dalykas, kaip svečių užimtumas belaukiant jaunųjų su visa svita. Juk dažniausiai svečiai pasirodo kur kas anksčiau, nei numatyta kvietime, o ir vestuvininkai vėluoja į pokylį. Bet kokiu atveju nereikėtų palikti žmonių stovyniuoti prie nukrautų stalų ir dirsčioti į laikrodį. Pateikiame Jums tik keletą iš nesuskaičiuojamos daugybės pavyzdžių, kaip padaryti, kad svečiai būtų maloniai nustebinti Jums dar nė neatvykus.

Mėlyna Gretos ir Liudo meilės istorija

Dėkojame ApieVestuves.lt skaitytojams Gretai ir Liudui už jų Love story fotosesijos nuotraukas ir įspūdžius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo įspūdžiais, mielai priimsime [email protected] Na o dabar skaitome ir grožimės nuotraukomis.

Priešvestuvinė fotosesija. Tema cirkas

Ir jūs rengėte fotosesiją? Jūsų vestuvių nuotraukos ypatingos ir turite gerų įspūdžių? Rašykite mums ir siųskite foto [email protected]

Naujos tradicijos: kaip kviesti svečius į šventes?

Tokios asmeninės šventės kaip vestuvės, krikštynos labai daug reiškia šeimai ir artimiesiems. Nuo seno likęs paprotys susikviesti visą giminę ir senus geriausius draugus jau pamažu dingsta. Jaunieji suvokia, kad, jei gyvena Anglijoje, Airijoje ar kitoje šalyje ir nematė savo draugų jau daugiau nei penkis metus, tie draugai jau viską pamiršo ir per vestuves sėdės kamputyje laukdami, kada gi pagaliau galės įteikti dovaną ir bėgti namo, kur jaukiai įsitaisę ant savo sofutės žiūrės mėgstamą serialą.

Save the date idėjos

Mielieji, dalinamės idėjomis kaip svečius informuoti, kada vyks jūsų vestuvės ir apsidrausti, kad jie tikrai saugos šią datą tik jums.

Muzika bažnyčioje

Ar žinojote, kad muzika turi didžiulį poveikį žmogui? Įsivaizduokite, kaip jaustumėtes tardami savo meilės priesaiką bažnyčioje skambant akustinei gitarai, fleitai, fortepionui... O gal tegul groja DJ bažnyčioje? Kodėl gi ne? Šįkart Renata mums pasakoja apie muziką būtent santuokos metu.

Kaip patiems papuošti vestuvių paviljoną?

Prieš kelias savaites ApieVestuves.lt Facebook profilyje turėjote galimybę klausti mūsų ekspertų. Štai atsakymai Jums. „Mano draugai tuokiasi vasarą, šventė vyks lauko palapinėje, o pamergės, aišku, atsakingos, kad būtų gražu. Viktorija, kaip puošti vestuvių paviljoną.“ - klausia skaitytoja Ugnė.

Kiek kainuoja vestuvės?

Vasaros savaitgaliais akį dažnai patraukia ne tik žaliuojanti gamta, bet ir išsipustę vestuves švenčiantys jaunavedžiai, jų artimieji bei draugai. Puošnios nuotakų suknelės, prabangūs limuzinai, ypatingą dieną įamžinantys fotografai bei operatoriai ir dar daug visko, be ko neapseinama šią vienintelę gyvenime dieną. Stebint šventinį spindesį nejučia susimąstai, kiek kainuoja vestuvės?

Stresas prieš vestuves įveikiamas

Šeimos psichologės atsakymai į Jūsų klausimus. Turite klausmų ir Jūs? Rašykite mums [email protected]

Vestuvių planuotojas – nebe prabanga?

Prieš dešimtmetį vestuves planuodavo patys jaunieji, padedami artimųjų ir draugų. Toks pasirengimo didžiajai gyvenimo šventei modelis traukiasi į užribį. Ne paslaptis, kad daugelis šiuolaikinių porų nebeįsivaizduoja savo santuokos be vestuvių planuotojo. Tokį darbą dirbantys žmonės įprastai nestokoja originalių idėjų – jie vestuvių dieną jus ir jūsų svečius gali džiuginti atokaus Lietuvos kampelio mėnulio šviesa, skambant Viljamo Šekspyro sonetams.

Desertų stalas vestuvėms

Jei dievini saldumynus ir estetiką – ištaigingas desertų stalas kaip tik Tau! Ir kada daugiau, jei ne savo vestuvių dieną?! Džiaugsmas skrandžiui ir akiai... Viską gali pasidaryti pati, tik reikia įdėti šiek tiek darbo ir fantazijos. Ir mes, iš meilės saldėsiams ir grožiui, pradėjome kurti desertų stalus vestuvėms. Norime pasidalinti su Jumis keletų patarimų.

Patarimai planuojantiems vestuves 2012 m.

Seminare „Stilinga nuotaka“ girdėti patarimai tęsia mūsų anksčiau pradėtą straipsnių ciklą ir šį kartą siūlome vestuvių planuotojos Lauros Vagonės atsakymus į nuotakų užduotus klausimus: koks vestuvių biudžetas? Ką veikti svečiams kol jaunieji fotografuojasi? Kada geriausia pradėti vestuvių vakarinę dalį ir kt.

Kas keičiasi susituokus?

Dalinamės šeimos psichologės atsakymais į Jūsų klausimus. Siųskite klausimus el. p. [email protected]

Kaip abipusis sąžiningumas gali išgelbėti santuoką?

Magiškoji 2011 11 11 diena – puikus laikas tuoktis

Šį penktadienį Vilniaus santuokų rūmuose – norinčiųjų susituokti banga. O kalta dėl to graži data, nes penktadienį bus 2011 metų 11 mėnesio 11 diena. Astrologai tvirtina, kad ne tik gražiai atrodo šios dienos data, bet tai ir išties sėkminga diena. Ypač tuoktis arba ką nors pirkti.

Kaip tinkamai supakuoti vestuvių prisiminimus?

Atėjus metui, kuomet lauko durys varstomos vis spartesniu tempu, o medžių lapai varomi į spalvotas krūveles... Vis dažniau norisi įsitaisyti greta šiltų prisiminimų.. O gal kaip tik metas viską sudėti į jaukius stalčiukus, kad antrą Kalėdų dieną būtų galima ištraukti? Taip, šį tobulai nuostabų rudenį pakalbėkim apie tai, kaip tinkamai supakuoti Meilės dienos akimirkas, įspūdžius, šlumą...

Kada tinkamiausias laikas tuoktis?

Ar normalu, kad sulaukusi pasiūlymo tekėti miriau iš laimės, o artėjant vestuvėms vis dažniau imu dvejoti, ar čia tikrai tas žmogus ir ar tikrai su juo sieti gyvenimą? Kartais net ima noras pabėgti. Tačiau ryte vėl viskas atrodo gerai. Tikrai noriu tekėti.

Kaip susikalbėti prieš vestuves?

Mūsų vestuvės bus kuklios, nes jis nenori didelės šventės. Tačiau aš nedrįstu pasakyti, kad svajoju apie ypatingą dieną. Planuojame kuklias, o aš jaučiuosi nelaiminga. Kalbamės apie tai ir prieiname prie išvados, kad tai yra protinga. Bet vis dėlto man negera.

Ekologiškos vestuvės – galimybė sutaupyti

Lietuvoje ekologiškų vestuvių tema yra pakankamai nauja. Juk rengiant vestuves ir galvojant apie gamtą, tai virsta ekonomija, nes sutaupoma povestuvinei kelionei ar kitoms šeimos reikmėms. Vestuvių planuotoja Lapė jums pataria.

Svečių sodinimo planas

Kuo labiau įsibėgėja vasara, tuo daugiau triukšmo. Stengiamės realizuoti visas per žiemą sukauptas svajones apie vasarą... Išpuoselėti Meilės debesėliai palengva leidžiasi nudailintomis nuotakų blakstienomis... Tetrūksta visas šventės smulkmenas sudėti į lentynėles ir pamatas svajonei bus padėtas.

Patarimai, kaip surengti vestuves per trumpą laiką

Patarimai, kaip surengti vestuves per trumpą laiką.

Santuoka – už 100 litų

Prisiekti amžiną meilę prieš Dievą – ne taip paprasta. Poros privalo įvykdyti bažnyčios prievoles – lankyti kursus. Žinoma, ne už dyką. Nustatyta ir šiam tikslui būtina piniginė auka – ne mažiau nei 100 litų. Jei kursų sužadėtiniai nelankys, nebus ir santuokos prie altoriaus.

Svarbūs patarimai vestuvių dienai

Mielieji, štai pagaliau išaušo vestuvių diena. Sveikiname! Kaip skubėti lėtai? Kaip viską spėti laiku ir nuo ko pradėti džiaugtis savo vestuvėmis jums pataria geroji vestuvių fėja Renata. Šie patarimai stebuklingi, netikite? Paskaitykite ir su šypsena veide nubusite bei užmigsite savo vestuvių dieną.

Kaip papuošti automobilius per vestuves?

Tikriausiai neįsivaizduojate vestuvių be puošnios ir triukšmingos automobilių palydos ar bent jau išskirtinio jaunųjų automobilio. Tačiau dažnai transporto priemonės atrodo perkrautos, per daug rėžiančios akį ir pasidaro aišku, kad norėta daug, visko ir būtinai geriau nei pas kaimynus. Tereikia nepamiršti kelių pagrindinių taisyklių ir jūsų vestuvių automobiliai atrodys skoningai ir subtiliai.

Etnologė apie vestuves ir pasiruošimą joms

„Mūsų vestuvės“ parodos metu vyko smagus pašnekesys su tautosakininke, etnologe ir žurnaliste Gražina Kadžyte, kuri ilgą laiką tyrinėja įdomiausias senolių tradicijas bei novatoriškas idėjas, su kuriomis susiduria šių dienų jaunimas. Etnologei rūpimi klausimai labai įvairūs, ji puikiai išmano visas vestuvių šventės tradicijas, prietarus ir ypatumus. Ar žinote svočios karvojaus tradicijas? O ką geriausia dovanoti jaunavedžiams? Apie tai išsamiai šiame straipsnyje

Kas iš tiesų yra santuoka?

Mielieji, įsisukę į vestuvių planavimo maratoną dažnai pavargstame ir užsimirštame - ką išties mes darome? Rekomenduojame perskaityti visiems būsimiems jaunavedžiams ir mylintiems bei mylimiems. Kartu atsakykime į klausimą - kas yra santuoka?

Ar meilė ir tiesa suderinama?

Šįkart gvildename seniai mūsų visų santykių problema tapusį klausimą: ar privalai sakyti tiesą, kai myli? Pasakojame apie meilę ir moterų bei vyrų bendravimo subtilybes. Ar tikrai moterys vis dar meluoja geriau? O vyrai nepasakę kažko, teisinasi, kad tai nebuvo svarbu.

Kaip sukurti nuostabią vestuvių šventę 2011 m.?

Vestuvių palnuotoja Viktorija paruošė Jums patarimų ateinantiems metams. Jie apie viską, kas susiję su vestuvėmis. Taigi iš pradžių apie tai, kaip sukurti nuostabią šventę 2011 m. Iškilminga puota ar ceremonija tik dviems? O gal vestuvėms užsienyje? Ką manote apie vestuves lauke? Kam laukti vasaros, tuokimės žiemą.

Šeimos psichologės atsakymai

Kaip paruošti mažuosius tėvelių vestuvėms? Kaip mylimąjį įtraukti į vestuvių planavimo darbus? Šie ir dar daugelis panašių Jūsų atsiųstų klausimų šeimos ir vaikų psichologei G. Gutautei jau publikuojami. Linkime atrasti visus atsakymus. O jei turi klausimų ir tu, siųsk juos [email protected] arba rašyk komentarų skiltyje.

Šeimos psichologė Giedrė atsako: kodėl bijau tuoktis?

Šeimos psichologė Giedrė atsako į Jūsų atsiųstus klausimus. Taigi, kodėl nors ir mylime, bet bijome tuoktis? Kodėl būsimoji žmona planuoja vestuves ištisą parą ir kodėl taip dažnai pykstamės planuodami vestuves ir prieš pat jas? Jei turi klausimų ir Tu, siųsk el. p. [email protected]

Renata atsako: Viskas apie vestuvių planavimą

Publikuojame jau trečią straipsnį, kuriame ApieVestuves.lt ekspertai atsako į Jūsų užduotus klausimus. Šįkart vestuvių organizatoriai Linksmadieniai.lt atsako į visus Jums rūpimus klausimus apie vestuvių planavimą. Ar staliukų formos įtakoja šventės eigą ir atmosferą? Kaip rinktis muzikantus? Kaip formuoti šventės biudžetą?

Šeimos psichologė atsako: kodėl vyrai vengia planuoti vestuves ir kas yra santuoka?

Šeimos psichologė Giedrė ir toliau atsakinėja į Jūsų klausimus. Šįkart Martos ir Egidijaus klausimų atsakymai. Turi klausimų ir Tu? Siųsk elektroniniu paštu [email protected]

Šeimos psichologė atsako į Jūsų klausimus

Mielieji, džiaugiamės pristatydami naują ApieVestuves.lt ekspertų komandos narę - Giedrę. Šeimos psichologė atsakys į visus Jums iškilusius klausimus ir patars. Siųskite klausimus Giedrei el. paštu [email protected] O šįkart ji atsako į klausimus: kas yra santuoka, žmona, vyras? ir kt. Įdomu?

Nuo ko priklauso vestuvių fotosesijos sėkmė?

Ar tik vasarą vykusių vestuvių nuotraukos gali būti žavingos? Nuo ko priklauso Jūsų fotosesijos sėkmė ar nesėkmės? Kur ir kaip fotografuotis per vestuves? Šįkart Renata, Jums, mielieji, pasakoja apie idėjas fotosesijai. Patikėkite, net rudenį ar žiemą fotosesijos gali būti įspūdingos. Ar pagalvojai apie netradicines vietas?

„Nuotakos draugės vestuvių planavimo akademijos“ įkvepiantis startas

Pamenate, pasakojome apie naujus atradimus:„Nuotakos draugės vestuvių planavimo akademiją“? Šiandien akademijos dalyviai su mumis jau dalijasi įspūdžiais. Ar buvo naudinga? Ar rekomenduotų draugams? Skaitykime dalyvių atiliepimus.

Naujausios stalo kortelių idėjos

Kaip sodinti svečius? Tikime, kad dėliojate planus, braukote ir vėl iš naujo bandote rasti draugams tinkamus pašnekovus. Tačiau, šįkart ne apie tai, kaip juos tinkamai susodinti, bet apie tai, kaip tai padaryti kūrybiškai ir gražiai. Naujasis Gitos tekstas apie stalo korteles ir nuotraukų galerija.

Kaip ir nuo ko pradėti planuoti vestuves?

Sulaukėme daug skaitytojų laiškų, klausiančių vienintelio klausimo. Nuo ko pradėti planuoti vestuves – štai kur klausimas, vertas milijono. Paprašėme ApieVestuves.lt ekspertės Viktorijos padėti Jums. Taigi, skaitykime apie pirmuosius penkis žingsnius.

Svečių knyga – kad ilgai prisimintum vestuvių dieną!

Ar pamenate kaip vaikystėje pildėme atminimų knygas? Ak, kaip būtų smagu nors vieną jų perskaityti ir dabar, tiesa? Šįkart Viktorija su Jumis dalinasi idėjomis apie svečių knygas vestuvėms. Ką ir kaip daryti? Kaip svečių paprašyti pildyti tokias knygas? Apie visa tai ir daugiau šiame straipsnyje.

Pirmasis susitikimas su planuotoja

Planuojate vestuves patys? O gal Jums jas planuoja vestuvių organizatoriai arba padeda planuotojai? Pasitikėti jais? Ko iš jų tikėtis? Apie pirmąjį susitikimą su šių paslaugų tiekėjais Jums, mielieji, pasakoja mūsų linksmoji ekspertė Renata.

Popieriniai stebuklai mūsų vestuvėse

Kvietimai,stalo kortelės, servetėlės, gėlės, puošyba ir dar daug mažų stebuklų iš popieriaus. Popieriniai atradimai iš parodos „Mūsų vestuvės”. Ar kada pagalvojote apie popierinių gėlių puokštę? Daugiau idėjų ir popierinių svajonių šiame straipsnyje.

Ar tinka balta jei šventė antra?

Antrosios vestuvės - didelė šventė Jums ir Jūsų šeimai. Pirmasias planavome su šeima ir būriu draugų, stengėmės iškelti didelę puotą, o antrosioms ruošiamės atsakingiau. Juk šįkart ne taip lengva ištarti priesaikos žodžius, tačiau apie viską iš pradžių mums pasakoja ekspertė Renata.

Kaip pasirinkti vestuvių datą ir laiką?

Nutarėte kelti vestuves. Nuo ko ir kada pradėti, kad viską suspėti? Kada kelti vestuves? Nuo kada pradėti ieškoti renginio vedėjo? Kada eiti į nuomos salonus ieškoti tos vienintelės nuotakos suknelės? Daug klausimų, o atsakymai šiame mūsų ekspertės straipsnyje. Laikas - pinigai, tad skaitom.

Ar dalyvauti vaikams vestuvėse?

Neįsivaizduojate vestuvių be žiedlapius barstančios mergaitės ar žiedus nešančio berniuko? O gal vaikų dalyvavimas vestuvėse jums nepriimtinas? Dažnai jauniesiems sunku apsispręsti, reikia vaikų vestuvėse ar ne. Pagalvokime kartu.

Tikėkite ne prietarais – tikėkite meile!

Prasideda detalus vestuvių planavimas: matuojatės vieną suknelę po kitos, svarstote, ką pakviesti į pabrolius, pamerges, o ką – būti liudininkais. Ir čia pradeda kišti koją bene iš akmens amžiaus atkeliavę prietarai: matyti savęs veidrodyje taip, kaip būsite pasipuošusi vestuvių dieną, negalima, pamergės negali būti besilaukiančios, o liudininkai – nesusituokę. Tai bent!

Apie vedybų planuotojas

Vestuvių planavimas – tai ilgas ir kruopštumo reikalaujantis darbas, todėl jeigu neturite laiko, kantrybės ar didelio noro to imtis patys, siūlome kreiptis į profesionalus. Kada verta kreiptis į vestuvių planuotoją? Kaip išsirinkti tą vienintelę gerąją fėją? Kiek gali kainuoti jos paslaugos? Neišsigąskite – tai anaiptol nėra prabanga, kurią sau leisti gali tik turtingiausieji.

Kai visi tau nori padėti

Vestuvių planavimas gali būti labai malonus užsiėmimas, jei tik turite pakankamai laiko ir neketinate per didelės naštos užskrauti ant savo pečių. Juk tam ir yra mama, anyta, draugės – jos visuomet pasirengusios padėti, tik būkite atsargios, kad jūsų šventė netikėtai nevirstų jų švente. Vestuvės turi būti tokios, apie kokias visuomet svajojote pati, o ne jūsų mama ar anyta...

Didžiausios vestuvių planavimo klaidos

Planuodami vestuves turime daug darbelių darbelių, o laiko jiems atlikti nevisad užtenka. Ką daryti? Geriausias patarimas - nedarykite klaidų planuodami savo šventę! Juk tada viskas vyksta sklandžiai, nereikia papildomai rūpintis įvairiomis smulkmenomis ir belieka džiaugtis švente. Tad kokios gi dažniausiai daromos klaidos ir kaip jų išvengti?

2018 metų ryškiausi vestuvių akcentai ir madingiausios stalo dekoro idėjos

Kiekviena vestuves planuojanti pora svajoja, kad ta diena taptų įsimintiniausia ne tik jiems, bet ir jų svečiams. Todėl visi jaunavedžiai dega noru žinoti, kokiomis naujovėmis ir originaliomis idėjomis gali nustebinti svarbiausią savo gyvenime dieną. Ypatingas dėmesys organizuojant šventę skiriamas vestuvių stalui, nes maisto kokybė ir estetinis pateikimas turi derėti ne tik prie jaunavedžių norų, bet ir prie šventės vietos, stiliaus, idėjos.

Vestuvių planuotojoms pristatytos prancūziško meniu tendencijos

Restoranas „Le BonJour“, garsėjantis ne tik svetingumu, gardžiais patiekalais, bet ir jaukiu prancūzišku interjeru, paskutinį rudens ketvirtadienį pakvietė Lietuvos vestuvių planuotojas ypatingų pusryčių. Renginyje buvo pristatytos naujausios meniu tendencijos vestuvių vakarienei, net per pusryčius idealiai derėjusios su Antano Mažono floristiniais sprendimais.

Išskirtiniu įvaizdžiu garsėjanti stilistė V. Šaulytė tapo kvapą gniaužiančia nuotaka

Pavasarį apie sužadėtuves su išrinktuoju paskelbusi stilistė Viktorija Šaulytė pasimatavo vestuvinę suknelę. Išskirtiniu įvaizdžiu garsėjanti kūrybinio dueto „ŠaŠa“ narė tapo svajonių nuotaka. Tiesa, prie altoriaus žavioji stilistė dar nežengia. Viktorija kvapą gniaužiančios nuotakos fotosesijoje įsiamžino pristatydama būsimą renginį „L’ORÉAL PROFESIONNEL Baltic Bridal Fashion Show“, kuris vyks jau antrąkart Lietuvoje 2018 02 18.

Maži darbai, kurie gelbsti santuoką

Iš pradžių euforija. Vėliau – džiaugsmas. Dar vėliau – štilis. Taip kinta įsimylėjėlių jausmai. Leidžiamės taip pat staigiai, kaip ir pakilome – nespėjame net pastebėti, kaip meilę pakeičia santykių krizė. O ar yra būdų išjudinti sustingusią jausmų jūrą? Taip. Ir, laimei, jie visai nesudėtingi – jums tereiks skirti kelias minutes per dieną.

Ko per jūsų vestuves nori jaunikis?

Nors ir didelė tikimybė, kad apie savo didžiąją dieną svajojote nuo pat vaikystės ir jaučiatės priimanti daugybę sprendimų, vestuvės yra dviejų žmonių šventė, tad labai svarbu į visą organizavimo procesą įtraukti ir jaunikį, kurį ši diena yra ne ką mažiau jaudina nei jus.

Ką po vestuvių pagalvoja beveik visos nuotakos?

Regis, tik vakar susižadėjote ir pradėjote planuoti vieną įsimintiniausių akimirkų savo gyvenime – vestuves, o šiandien jūsų ranką puošia dar vienas žiedas. Nuo skraidymo ant devinto debesies ir nenorėjimo sugrįžti į realybę iki visiško išsekimo ir negalėjimo išlipti iš lovos, štai kokios povestuvinės mintys, iš kurių, garantuojame, bent viena suksis ir jūsų galvoje.

Vyrų mintys, kurias privalo žinoti jų moterys

Vyrai iš prigimties nėra linkę dalytis mintimis ir išgyvenimais, tačiau yra dalykų, kuriuos moterims labai naudinga žinoti. Žinoma, kai jie tyliai laiko viską sau, mums lieka tik suprasti ir išskaityti viską pačioms. Bet būdama jo gyvenimo moterimi, turėtum tai mokėti. Yra savaime suprantamų dalykų ir minčių, kurių vyrai dažnai nepripažįsta. Moterys, būdamos žmonomis ir motinomis, turi turėti šiek tiek minčių skaitymo galių, kad tarpusavio bendravimas klestėtų. Tad išskyrėme pagrindines vyrų paslaptis ir mintis, kurias vyrai linkę slėpti tuo pat metu norėdami, kad jų gyvenimo moteris tai suprastų. Ką vyrai nori, kad žinotum, bet niekada to nepripažins?

2018 metų vestuvių datos ir astrologinės prognozės joms

Vienas iš pirmųjų žingsnių ilgame vestuvių planavimo kelyje yra vestuvių datos pasirinkimas. Skirdama vestuvių datą kiekviena pora asmeniškai nusprendžia, pagal kokį kriterijų ją pasirinks. Vieni renkasi visiškai atsitiktinai pasitaikiusią datą, kiti – pagal gražių skaičių kombinaciją, treti savo likimą palieka žvaigždėms ir ieško pagal astrologiją palankios datos santuokai.

Kiek šiais laikais kainuoja vestuvės?

Vestuvės gali būti pavadintas vienu svarbiausių įvykių kiekvieno žmogaus gyvenime. Todėl daugelis porų joms negaili išleisti didelių sumų: taupo, ima paskolas, skolinasi iš tėvų. Kiti pasirenka kelti kuklias ir daug nekainuojančias vestuves. Planuojantys tuoktis sužadėtiniai iš anksto apsisprendžia, kokios šventės norės ir kiek jiems tai kainuos. Tačiau neretai šventės biudžetas netikėtai išauga dėl nenumatytų išlaidų ar pabrangusių paslaugų. Taigi, kiek šiais laikais kainuoja vestuvės?

AR ILIUZIONISTAS VESTUVĖSE TINKA IR PATINKA PUBLIKAI?

Dažniausiai vestuvės nepraeina be programų: jaunieji šoka, svečiai sveikina, o geriausia, kai visa vakaro programa atiduodama profesionaliam renginio vedėjui į rankas. Tačiau ir tada jaunieji nori pikantiško prieskonio ir ieško ypatingos pramogos. Dažnai samdomos žinomos grupės kelioms dainoms, kviečiami šokių mokytojai, o paskutiniaisiais metais net magai.

Papuošk savo šventę gėlių siena!

Net jei ir švenčiate vestuves rudenį ar žiemą, o vasaros vis tiek norisi, išeitis yra! Ypač populiarios gėlių sienos nepalieka abejingo nei vieno. Pristatome kruopščiosios Agatos darbus. Ilgai ieškojusi, kur Lietuvoje savo vestuvėms būtų galima išsinuomoti gėlių sieną, mergina nusprendė pati imtis šio amato. „Buvo likę mažai laiko iki vestuvių, todėl artimieji atkalbinėjo, gal reikėtų atsisakyti šios gėlių sienos idėjos, bet nieko nenorėjau girdėti ir taip gimė mano pirmasis darbas“, − pasakojo Agata Jachimowicz.

Supermamų forumą nukarūnavo „Nuotakų namučiai“

Pradėjus tyrimą matyti, kad feisbuko grupė „Nuotakų namučiai“ turi beveik 9 tūkst. narių, o „Būsimų jaunikių chat“ grupė turi vos 70 narių. Vestuvių planavimo valdovės yra merginos, ir jas planuodamos šiuolaikinės nuotakos į pagalbą kaip pagrindinį įrankį pasitelkia slaptas feisbuko nuotakų grupes, kuriose prisipažino, kad apsilanko bent kelis kartus per dieną ir iš ten gauna didžiausią dalį informacijos. Atlikome nedidelę apklausą ir pakalbinome ApieVestuves.lt redaktorę Simoną Krasauskienę, kad išsiaiškintume, kodėl visgi nuotakos planuoja vestuves feisbuko grupėse?

Kaip paįvairinti vakarą bijantiems, kad DJ ir vedėjo nepakaks

Vedėjas ir DJ – vestuvių vakaro programos „karkasas“ ir „atrama“. Visa kita – priklausomai nuo to, kiek turite laiko, išradingumo ir jūsų biudžeto dydžio – papildomi, vakarą pagražinantys, paįvairinantys ir paskaninantys priedai.

Kitokie rankų darbo kvietimai

Prieš kiekvieną artėjantį sezoną norisi pasidomėt vestuvių kvietimų tendencijomis bei madomis, tačiau kada tiksliai prasideda ir kada baigiasi vienas ir kitas vestuvių sezonai, begaminant kvietimus, sunku net pasakyti. Dar klijuojant, pjaustant, rišant rudens švenčių spaudą, į pašto dėžutę jau beldžiasi laiškai su užklausomis kitos vasaros kvietimams…Tyliai džiaugiuosi, kad jaunieji taip skuba.

Ypatingas vakaro akcentas: asmeninis baras

Rekomenduojame jūsų šventei profesionalius barmenus CWB. Tai patikimumo, nepriekaištingos paslaugų kokybės ir puikios nuotaikos garantas. Tai partneris, kuris per šventes svečius stebina ne tik nepakartojamo skonio kokteiliais, bet ir įmantriu jų puošimu. Taip pat šių barmenų kuriama emocija leidžia renginio dalyviams betarpiškai tarpusavyje bendrauti prie stilingo ir šiuolaikiškai įrengto baro, nes čia kiekvienas jaučiasi laukiamas bei svarbus.

8 faktai, kurie erzina Jūsų vestuvių svečius

Dalykai, kurie erzina vestuvėse dalyvaujančius svečius. Paskaitykite dažniausius svečių nusiskundimus!

„DEGA RŪTOS“ – IDĖJOS IŠSKIRTINĖMS VESTUVĖMS

Nežinai, kaip vestuvių šventę padaryti įsimintinesnę ir neužmirštamą? Atsibodo tie patys papuošimai, tos pačios vietos? Ne bėda. „Dega Rūtos" vestuvių planuotojų komanda tikrai turi, ką parodyti, ir kiekvienas gali atrasti naujo ir dar nematyto.

ANYTOS - DRAUGĖS AR PRIEŠĖS?

Turbūt kiekviena nuotaka mano, kad mylimojo mama bus ir jai kaip antra mama, kuri patars ir padės. Taps net drauge, į kurią taip pat galės atsiremti. Tačiau ne visada tai būna realybė.

Eksperimentas: diena su vestuvių planuotoja

„Aš čia jau nuo 6 valandos ryto“, – vos pasitikusi mus tarė vestuvių planuotoja Edita Skruibienė. Vestuvių planuotoja sutiko mus priimti į jos organizuojamas vestuves, vyksiančias „Margio krante“, ir leido savo kailiu patirti, kokia yra jos dienos darbotvarkė ir kaip vyksta darbų planavimas iki ceremonijos. O mums tik ir kirbėjo mintis: kaipgi atrodo vestuvių planuotojos darbo diena?

3 situacijos, kurias neišvengiamai patirsite nusprendę susituokti

Pradėjus planuoti vestuves sužadėtiniams nuo informacijos gausos ima suktis galva. Pataria visi: mama, teta, draugė, kaimynė... Štai trys situacijos, kurias neišvengiamai patirsite pradėję planuoti vestuves ir norėdami apsispręsti, kokia bus jūsų šventė ir kaip viskas vyks. Įžvalgomis pasidalino „Vestuvių šventė“ vestuvių planuotoja, floristė / dekoratorė Inga Klimienė.

Dalykai, kuriuos nuotakos savo šventėje keistų

Net tie, kurie stengiasi viską apgalvoti ypač kruopščiai ir racionaliai, vėliau pamąsto, jog kažką būtų darę kitaip. Tiesa, vieni klaidingi sprendimai sukelia graužaties vos keletui minučių, kiti – kone visam gyvenimui. Ypač reikšmingi yra tie dalykai, kurie vyksta pačiais svarbiausiais gyvenimo momentais, o vestuvės – idealus pavyzdys. Norite žinoti, į ką ypač reiktų atkreipti dėmesį, kad netektų gailėtis kaip kitoms nuotakoms?

Trys svarbiausi patarimai, jeigu vestuves planuojate savarankiškai

Kas yra svarbiausia, jeigu vestuves planuojate patys? Nesijauskite blogai, jei nežinote atsakymo, nes per dešimtmetį sukaupta patirmi ir patarimais pasidalino „Vestuvių šventė“ vestuvių planuotoja, floristė / dekoratorė Inga Klimienė.

Ypatingas būdas pakviesti pamerges: kvietimas ir dress code viename

Kai kurios nuotakos rūpinasi ne tik kaip pakviesti svečius į vestuves, bet ir kaip pasiūlyti tapti pamerge. Žinoma, norisi, kad būdas būtų pakankamai originalus ir asmeniškas. Siūlome Jums štai tokį būdą.

Sužadėtuvių etiketas: viskas, ką reikia žinoti

Kol būsima nuotaka savęs klausia, ar nepasirodytų pagyrūnė, jei publikuotų sužadėtuvių žiedo nuotrauką, jos draugės svarsto, ar nepasirodytų įžūlios, jei paklaustų šio bei to apie žiedelį. Tai, žinoma, ne vieninteliai klausimai – jų gerokai daugiau. Į juos norisi atsakymų, tačiau paieška gali būti ilga ir varginanti. Tam, kad viskas būtų paprasčiau – sužadėtuvių etiketo gidas.

Kas lydės nuotaką altoriaus link?

Mėgstate ar ne Lotynų Amerikos telenoveles, bet kiekvienai suvirpa širdelė žiūrint paskutinę seriją, kur jaunoji, dažnai lydima tėčio, žengia prie altoriaus, jaunikis nekantriai jos laukia, o visi kiti braukia ašarą. Taip yra filme, o kaip gyvenime? Gyvenime panašiai, taigi prie visų kitų vestuvių organizavimo rūpesčių prisideda ir dar vienas malonus, bet vis dėlto galvosūkis: kas nuotaką lydės prie altoriaus?

Per vestuves jiems sakyk NE: II dalis

Kultinis ApieVestuves.lt straipsnis, perskaitytas daugiau nei penkis tūkstančius kartų, sulaukė papildymo. Šias nuotraukas atsiuntė pačios būsimos nuotakos. Taigi, pradedame žiūrėti į tai, ką jūs laikote „Ne“ per vestuves.

Tobulas vyras – koks jis?

Erichas Marija Remarkas yra pasakęs, jog gyvenimas nenumatė iš mūsų padaryti tobulybių, nes tobulybių vieta muziejuje. Nepaisant to, kai kalbama apie partnerio pasirinkimą, žodis „tobulas“, visgi, nejučiomis išsprūsta. Koks būtų jis, tas tobulas vyras? Kiekvienos moters atsakymas galėtų (ir tikriausiai būtų) kitoks, tačiau pateikiame jums dešimt dalykų, kuriuos atradę viename asmenyje turėtumėte rimtai pagalvoti, ar tai nėra tas asmuo, su kuriuo norėtumėte sulaukti senatvės.

Pasidaryk svečių susodinimo planą su „All Seated“

Turbūt esate matę filmų, kuriuose nuotakų bandymai sudaryti svečių susodinimo planus labiau primena žaidimus – ant stalo krūva skirtingų spalvų ir formų popierėlių, su užrašais ir be jų, figūrėlių. Skamba sudėtingai, tiesa? Patyrusi vestuvių planuotoja Inga Klimienė mums atskleidė mažą gudrybę, kaip padaryti, jog viskas būtų gerokai paprasčiau. Ji pasiūlė išbandyti „All Seated“ – svetainę, kurioje galite sukurti svečių susodinimo planą. Papasakosime jums daugiau.

Programėlės skaičiuojančios kiek liko laiko iki Jūsų vestuvių

„Iki mano vestuvių liko 65 dienos, 22 valandos, 34 minutės“, – galbūt yra tekę išgirsti panašų minučių tikslumu pasakytą laiką, likusį iki vestuvių ceremonijos? Galbūt toks atsakymas galėtų nuskambėti kiek keistai, tačiau, visgi, ar kas nors galėtų kaltinti nuotakas, kad joms norisi skaičiuoti kone kiekvieną minutę iki tos akimirkos, kai žengs prie altoriaus? Dažniausiai iki vestuvių yra pakankamai darbų, tad kam apsikrauti dar ir skaičiavimu, kai tai gali padaryti išmanioji programėlė telefone? Pateikiame sąrašą programėlių, kurias galėsite naudoti telefono darbalaukyje, kadangi, kaip pačios nuotakos teigia, jos patogiausios.

Mergvakario dovanų idėjos

Seniau, planuojant mergvakarį, šventės scenarijus neapsieidavo be dviejų akcentų – striptizo šokėjo ir torto su milžinišku vyrišku atributu. Tačiau laikai keičiasi – striptizo šokėjai merginų šventėse ima pabosti ir pasidaro nuspėjama. Mergvakariams panelės sugalvoja kur kas originalesnių ir subtilesnių staigmenų.

Lietuvos vestuvių guru darbo vietos (nuotraukos)

Kartais mes matome tik fasadus, tačiau labai knieti sužinoti, kas slepiasi už jų. Kai kalba pakrypsta apie profesionalus, kurie sukasi vestuvių rinkoje, smalsumas padidėja – galbūt jų darbo aplinka lemia tai, kad jie savo darbą atlieka taip nepriekaištingai? Gal ten sukurta ypatinga aplinka? Pažiūrėkite ir nuspręskite patys.

Ar aukos ir kiek aukos jaunieji bažnyčiai 2016-aisiais?

Galbūt iš pirmo žvilgsnio straipsnio pavadinimas gali pasirodyti keistas ir pagalvosite, kad tam, kuris rašė, trūksta vieno kito varžtelio galvoje – kaip kitaip gali kilti klausimas, ar jaunieji aukos pinigų bažnyčiai. Tačiau skaitydami šį straipsnį suprasite, kodėl pavadinimas būtent toks.

Po lašelį meilės kiekvienam svečiui

Kiekvienas svečias jūsų šventei ruošėsi itin kruopščiai ir atsakingai, atkeliavo galbūt netgi iš labai toli palinkėti jums laimės, todėl nusipelnė šio to daugiau nei “ačiū, kad atvykote”, kažko, kas priverstų jį pasijusti ypatingu. Dovanos vestuvėms priklauso nuo jūsų kūrybiškumo, norų ir galimybių: saldainių dėžutės su jūsų jungtuvių simbolika, o gal smagūs pokštai...

„Viktorijos vestuvės“ įkvepiantys darbai

Tęsiame vestuvių planuotojų darbų apžvalgą. Šįkart tai „Viktorijos vestuvių“ komandos atradimai.„Viktorijos vestuvės“ įkvepiantys darbai.

Kas gali tapti vestuvių liudininkais?

Būsimi jaunavedžiai dažnai pasimeta rinkdamiesi vestuvių liudininkus, dažnai jiems kyla klausimų, ar jie privalo būti susituokę, ar būtinai pora ir gyvenime? O ką daryti tiems, kurie tokių žmonių artimųjų rate neturi? Dalijamės idėjomis, kas gali tapti liudininkais jūsų vestuvių šventėje. Juk svarbiausia geros emocijos, todėl atsikratykime „Ką kiti pasakys“ komplekso.

Dabar 2015 metai, o jūs vis dar leidžiate balandžius?

Ar tikrai 2015 metais vis dar norisi leisti balandžius išėjus iš bažnyčios? Jūs rimtai? Yra milijonas alternatyvų ir nekankinant nei balandžių, nei drugelių, nei dar kokių nors kitų gyvių.

„Špoko šventė“ – stulbinantys dekoro atradimai

Sandra iš „Špoko šventė“ mane sustabdė parodoje „Mūsų vestuvės“ – jos stendas buvo labai gražus ir po to Facebook pradėjau sekti jos veiklą. Šiemet ji viena iš mano favoričių, nes daro labai gražias vestuves. Gražiausiais atradimais dalijuosi su jumis.

„Dega rūtos“ rock this summer

Šiais metais pradėjome apžvalgas – ką gražaus padarė vestuvių planuotojai Lietuvoje. Pradedame straipsnių ciklą tikrai žavinga planuotojų komanda „Dega rūtos“ ir jų nuostabiomis idėjomis.

Patys originaliausi pasipiršimai (video)

Daugybė jaunikių savo išrinktajai planuoja įspūdingą, įsimintiną ir kuo originalesnį pasipiršimą, kad šis įvykis įstrigtų mylimosios atmintyje visą gyvenimą. Lietuvoje tampa populiarūs masiniai pasipiršimai su dainomis, šokiais. Dalijamės įdomiais pasipiršimais, kuriuos radome internete. Tikimės tai įkvėps ir jus.

Vestuvių užsienyje planavimas. Nuo ko pradėti

Iš pirmo žvilgsnio vestuvės užsienyje daugeliui sudėtingumu prilygsta savarankiškos kelionės organizavimui, tačiau vos tik pradėjus jas planuoti susiduriama su daugybe klausimų, į kuriuos neradus atsakymų, galima lengvai sugadinti šią svarbią progą.

Originalios vestuvių idėjos

Modernėjimo laikais net ir vestuvių tradicijas vis dažniau keičia šiuolaikiškumo apraiškos ir unikalios idėjos. Štai vietoje tikrų balandžių atsirado balandžiai-balionai, vietoje tradicinio torto patiekiami keksiukai, o vestuvių valsą keičia originalus pačių jaunųjų sukurtas šokis pagal jų mėgstamą muziką. Nebijokite nustebinti savo svečių ir nustebti patys. Įneškite gyvybės ir naujovių į savo vestuvių šventę. Pateikiame jums 20 unikalių bei originalių vestuvių idėjų.

Vestuvėms dekoracijas pasidarykite patys (Nuorodos)

Štai artėja jūsų vestuvių šventė. Nusprendėte vestuves planuoti patys ir visą vargą paversti įdomiu laiko leidimu? Planavimas gali būti puiki jūsų ir vyro bendradarbiavimo terapija, pasiruošimas bendram gyvenimui bei bendrų sprendimų priėmimui. Internete knibždėte knibžda gausybė idėjų, kaip ir kuo galima puošti vestuves, tačiau galima ir sutrikti, nes atsirinkti sunku. Keletas puošybos idėjų jūsų vestuvėms.

Top 10 nebanalių žaidimų mergvakariams

Artėjant vestuvių dienai, vyriausiajai pamergei, geriausiai draugei ar seseriai tenka užduotis – surengti būsimai nuotakai mergvakarį – paskutinę nuotakos šventę be jaunojo, simbolizuojančią nerūpestingos jaunystės atsisveikinimą. Mergvakariai gali būti labai skirtingi: audringas vakarėlis naktiniame klube, linksmas pasibuvimas sodyboje, šiltas, jaukus pasisėdėjimas namie ar kavinėje bei diena SPA centre. Tačiau kad ir kokio tipo mergvakaris būtų, jis niekuomet nepraeina be linksmų žaidimų. Žemiau pateikiame dešimtuką nebanalių mergvakario žaidimų, kurie, tikimės, ne tik pralinksmins, bet ir suteiks nepamirštamų akimirkų.

NAUJIENA! Kitokie balandžiai vestuvėms

Dažna pora per vestuves po ceremonijos bažnyčioje planuoja iš savų rankų paleisti baltus balandžius – meilės, taikos, švelnumo, tyrumo ir ištikimybės simbolį. Du balandžiai simbolizuoja sutuoktinių atsidavimą ir laimę. Tačiau niekas, ypatingai ponasbalionas.lt, netvirtina, kad balandžiai privalo būti tikri.

Vestuvių šventė Italijoje: nuostabioji Toskana

Daugelis jaunavedžių tik tyliai pasvajoja apie vestuves svečioje šalyje. Ten, kur šilta, įspūdinga gamta, nepažįstama kultūra. Tačiau kartais be reikalo nesikliaujame savo širdimi – vestuvės užsienyje sparčiai populiarėja. Šalių įvairovė traukia, tačiau būna be galo sunku išsirinkti, maža to, trūksta paskatinimo ir patarimų. Tačiau bene Italija dažnai tampa ta vieta, kurioje jaunieji randa savo rojų, o jiems dažna pagalba tampa „Olga Studio“ komanda. Tad šį kartą rašome apie vestuves Italijoje, konkrečiai – mus pakerėjusioje Toskanoje. Kuo ir kodėl mus stebina šis kraštas, sužinosime pažvelgę į „Olga Studio“ atradimus Italijoje.

Vestuvės svečioje šalyje. Interviu su vestuvių planuotoja Italijoje

Kadangi vis daugiau jaunavedžių žvalgosi ne tik medaus mėnesį, bet ir pačias vestuves atšokti užsienyje, mes kalbiname vestuvių planuotoją Italijoje. „Olga Studio“ vadovė mums atskleis, kokios nepagrįstos baimės trukdo vestuvėms svečioje šalyje bei kokios tos vestuvės Italijoje.

Kada ir kaip planuoti vestuves? 12 mėnesių gidas

Susižadėjote, sveikiname, o dabar pats metas pradėti planuoti vestuves. Sulaukiame labai daug jūsų laiškų su klausimais: nuo ko pradėti, ką ir kada daryti, kaip planuoti ir t.t. Šiandien džiaugiamės galėdami pasidžiaugti ir su jumis pasidalinti 12 mėnesių gidu.

Dekoro tendencijos 2014-iems metams

Neišsemiamų idėjų laikais vestuvių šventė gali ir turi būti pats įsimintiniausias ir gražiausias įvykis gyvenime. O tam, kad vartydami vestuvinių nuotraukų albumą prisimintumėte ne vien nuostabius tos dienos jausmus, bet ir aiktelėtumėte „kaip buvo gražu!“, pasirinkite savo šventei išskirtinę, originalią temą. Ir būtinai naudokite ją nuo pat pradžių kiekviename pasiruošimo etape – po truputį Lietuvoje populiarėjančiose „save the date“ (rezervavimo) kortelėse, kvietimuose, mergvakaryje, jaunųjų aprangoje ir aksesuaruose, šventės vietos dekore ir net maisto pateikime. Pamatysite, visas šis vargas tikrai bus įvertintas ir pastebėtas jūsų svečių bei patiems paliks neišdildomą prisiminimą.

2013 metų vasaros TOP 10

Taigi įsibėgėjant vasarai ir jau dideliu greičiu įsibėgėjus vestuvių puotoms, trumpa apžvalga, kas yra kas ir kokias diktuoja šių metų vestuvių populiariausias (Lietuvoje ir pasaulyje) tendencijas.

Įspūdingą šventės vietos dekorą kuriame originaliais akcentais

Tas nepakartojamas jausmas įėjus į išpuoštą šventės salę, kol dar nėra svečių. Visi stalai atrodo tobulai, kėdės ir jų dekoras, šviežių gėlių kvapas, kruopščiai rinkti akcentai puošia stalus, žvakių šviesa skleidžia ypatingą nuotaiką... Šis jausmas – mano mėgstamiausias! Gaila, kad trunka taip trumpai, tačiau išlieka amžinai atminty ir nuotraukose. Tuoj suguža svečiai, „nuspalvindami“ įvairiausiomis spalvomis salę, netrukus patiekiami valgiai ir prasideda pati linksmiausia vakaro dalis – šventimas!

„Liu my“ – rankų darbo magija vestuvėms

Šiandien norime pristatyti naują rankų darbo kūrėją „Liu my“. Jų sukurti keliaraiščiai ir pagalvėlės žiedams tiks išskirtinumą dievinančiai nuotakai. Jei vis dar ieškote dovanos mergvakario proga, pagalvokite apie „Liu my“ lėles.

Restorano „Medininkai“ patarimai: meniu vestuvėms

Kyla daug klausimų apie šventinį meniu? Šiandien kalbamės su restorano „Medininkai“ vadove Ernesta Montvilaite apie meniu – kiek ir kokio maisto užsakyti, ar derinti alkoholį prie maisto, kokiais gėrimais pasitikti svečius? Kokius staliukus ir kodėl rinktis? Atsakome į visus pagrindinius klausimus, susijusius su meniu.

Idėja vestuvėms: videokvietimai

Šįkart dalinuosi idėjomis su originalumą vertinančiomis, naujoves mėgstančiomis, kūrybingomis poromis. Siūlome tradicinius popierinius pakvietimus pakeisti videopakvietimais.

Rekvizitų idėjos vestuvių fotosesijai

Fotosesija gamtoje jau nieko nebestebina ir vien parko ar miško grožio šiuolaikiniams jaunavedžiams tikrai nebepakanka. Užsienio blog‘ai mirga marga patarimų, kaip įdomiai fotografuotis, o ir Lietuvos fotografai nestokoja idėjų. Šiandien noriu su Jumis pasidalinti keliomis paprastomis, bet neprastomis idėjomis, kurios suteiks žaismingumo Jūsų fotosesijai.

Pirmasis jaunųjų šokis. Patarimai

Kad ir kaip būtų keista, vienas svarbiausių aspektų norint nustebinti svečius – šokio trukmė. Dažniausiai dainos trukmė būna 3–4 min. Jei visą šį laiką šoksite, svečiams pabos net ir itin įspūdingas šokis. Idealiausias variantas 1–2 min. Per tiek laiko spėsite parodyti gražiausius žingsnelius, sukaustyti svečių dėmesį ir jį išlaikyti. Vėliau vedėjas galėtų pakviesti visus svečius prisijungti.

Kaip išsirinkti batelius nuotakai

Ne ką mažiau už vestuvinę nuotakos suknelę yra svarbūs bateliai. Jie ne tik turi būti patogūs, dailūs, bet ir tikti prie suknelės. Šįkart patarsime būsimoms nuotakoms, kaip pradėti ieškoti ir kaip susikurti svajonių batelių viziją. 7 žingsniai priartins Jus prie pavydėtinai gražių nuotakos batelių.

Antifotosesija arba apie tobulumą vestuvių fotografijoje

Ar jūs ieškote idealaus fotografo tobuloms vestuvių nuotraukoms? Kaip planuojate tokį pasirinkti? Paklausysite draugų patarimo, ieškosite internete pagal kainą, nuotraukų grožį, kokybę?

Vestuvės užsienyje. Kaip?

„Nesu šiltų kraštų mėgėja ir vestuvių pajūryje neįsivaizduoju, tačiau mintyse kažkur šmėžuoja kitoks vaizdelis. Daug kas nori tuoktis pajūryje, tai labai populiaru ir yra daug informacijos. O mane domina vestuvės Niujorke, tačiau sunku susigaudyti, kokių dokumentų reikalauja valstybė santuokai įteisinti. Pasilikti ten neplanuojam, tiesiog būtų smagu susituokti Centriniame Parke. Aš esu amžina romantikė… “

Renkamės gėles vestuvėms

Renkantis gėles vestuvėms svarbus ne tik grožis, reikia atsižvelgti į dar kelis labai svarbius aspektus. Galite dievinti rugiagėles, bet prieš nuspręsdami atsakykite sau į kelis klausimus:

Žiedų dėžutės

Įprastai žiedus vestuvių dieną patikime pirmajai porai arba liudininkam. Kartais nesureikšminam, kaip žiedai bus įteikiami tinkamą akimirką, o kartais labai smulkiai apgalvojam šį vestuvių momentą. Arba paliekam vargelį savo patikėtiniam (liudininkam, pirmajai porai, piršliam). Dauguma mūsų – jaunavedžių – renkamės žiedų pagalvėles. Jų įvairovė šiuo metu yra labai gausi. Bet norintiems išskirtinumo, originalumo siūlau kiek kitokią vestuvinių žiedų pateikimo galimybę.

Vestuvės užsienyje. KUR?

Ar žinojote, kad susituokti užsienyje nieko nekainuoja? Be abejo, šį sakinį derėtų pažymėti žvaigždute, o po straipsnio pateikti paaiškinimą vos įžiūrimu šriftu, tačiau svarbiausia tą neįžiūrimą šriftą paversti aiškiai matomu, puikiai suvokiamu ir lengvai įgyvendinamu.

Rudens vestuvių dekoras

Nuo senų senovės vestuvių sezonas buvo ruduo. Vestuves rudenį keldavo dėl pabaigtų vasaros darbų ir nuimto derliaus. Na, o aš manau, kad ruduo – jaukių, stilingų ir išskirtinių vestuvių metas. Patarsiu, kaip dekoruoti vestuves šiuo metų laiku.

Skaitytojos laiškas: kiek kainuoja geras oras?

Lietuvoje po truputį baigiasi taip ir nespėjusi prasidėti vasara, o kartu su ja ir vestuvių maratonas. Tiesa, Lietuva dar turi auksinį rudenį ir sunkiai prognozuojamą bobų vasarą, tačiau dažniausiai poros santuokai renkasi birželio–rugpjūčio mėnesius. Nėra daug avantiūristų, pasiruošusių prisiekti amžiną meilę stebint seniui besmegeniui, o norinčių tuoktis per škvalą turbūt dar mažiau, kad ir kaip romantiškai tai skambėtų... O ką daryti, jei ypatingoji data nesuderinama su geru oru Lietuvoje?

Dovanų tėveliams idėjos

Tėveliai Jūsų vestuvėse nusipelno milžiniškos pagarbos ir dėmesio. Šilti ir nuoširdūs žodžiai, ištarti vestuvių dieną, be abejo, sujaudins ir pamalonins Jų širdis. O ApieVestuves.lt savo ruožtu pasidalins dovanų idėjomis.

Skaitytojos laiškas: nesėkmingas Kauno suknelių salonų šturmas

Visada maniau, kad vestuvių planavimas turi kelti tik geras emocijas. Pasirodo, ne visada būna taip, kaip tikiesi. Turime savo šventės viziją, kuri gali kisti, priklausomai nuo aplinkybių ir situacijos. Daugiau mažiau žinome, ko norime. Nors vestuvės po metų, dar neturime išsirinkę vietos, tikslios datos, tačiau kaip ir visos merginos jau pradėjau suknelės paieškas. Tad su geriausia drauge leidomės po Kauno vestuvinių suknelių salonus. Ir... nuotykiai prasidėjo.

Ką dar reiktų žinoti apie vestuvinį tortą?

Vestuvinis tortas yra labai svarbus. Tai yra pagrindinis desertas, stalo puošmena, o jo pjaustymas – viena svarbiausių šventės dalių. Viską, ką reikia žinoti apie vestuvinį tortą, jo skonį, puošybą, kainą ir kitus niuansus, Jums papasakos apievestuves.lt.

Gardi dovanėlė svečiams – natūralus medus

Džiugu, kad vis daugiau jaunavedžių nepamiršta savo svečių ir įteikia jiems simbolines, itin mielas dovanėles. Juk taip smagu ne tik gauti, bet ir dovanoti. Taip nuotaka su jaunikiu išreiškia pagarbą, padėką kiekvienam atėjusiam svečiui, kuris kartu pasidžiaugė nuostabia gyvenimo diena – tuoktuvėmis.

Dovilė Dagė - nuotakų mylima papuošalų kūrėja

Dovilė Dagė - nuotakų mylima papuošalų kūrėja. Šiandien džiaugiamės kalbindami vieną gražiausių merginų, kuri daro tobulai gražius papuošalus ir nuotakoms. Gerdamos ką tik pagamintą Latte kalbamės apie naujausias tendencijas, kaip Dovilė pradėjo gaminti papuošalus ir ko gi nori mūsų nuotakos.

Ar senelių žiedai tinka ir mums?

Kartais moterų rankas papuošia jų mylimųjų mamų ar močiučių sužadėtuvių žiedai arba abiejų jaunųjų pirštus papuošia senelių ar kitų artimų giminaičių vestuviniai žiedai – tai ne tik iš senų laikų atėjusi graži tradicija, kuomet iš kartos į kartą perduodamos šeimos vertybės, bet ir vyresniųjų palaiminimas.

Sakyti ar ne - ko norėtume dovanų?

Dovanos vestuvėms – tai didelis galvos skausmas jūsų šventės svečiams. Tad kyla klausimas, ar palengvinsite šią naštą jiems pateikdami pageidaujamų dovanų sąrašą arba subtiliai užsimindami, kad būtų dovanojami pinigėliai. Visgi vestuvių dovanos nėra tam, kad ilgus metus rinktų dulkes sandėliuke, tad gerai pagalvokite, ar verta leisti savo svečiams improvizuoti.

Vestuvės užsienyje

Vestuvės užsienyje? Kodėl gi ne? Jei nenorite tradicinių vestuvių Lietuvoje, jau yra galimybė tuoktis ir užsienyje. Dabar Jums atviras visas pasaulis. Kur, kaip, kada tuoktis? Apie visa tai ir dar daugiau Jums pasakoja mūsų kelionių ekspertė Inesa.

Jūros įkvėptas dekoras ir vestuvės pajūry

Tikiu, kad jau pradedat svajoti apie vasarišką šilumą ir gaivias akimirkas pajūryje. O gal planuojate vestuvių šventę prie jūros? Nors mūsų lietuviškas pajūris ir nėra dosnus karštomis dienomis bei švelniu oru, vestuvėms ši vieta ir tema kuo puikiausiai tinka. Net jei gražiausią dieną ketinate praleisti ne prie jūros, su ja susijusiais motyvais galite papuošti ir savo šventę prie kito vandens telkinio.

Ar fotografo profesionalumą rodo brangios paslaugos?

Fotografo vaidmuo vestuvių šventėje itin svarbus – juk tas žmogus jaunavedžiams dovanoja ne tik nuostabių meninių nuotraukų, bet ir kuria tam tikrų emocijų, kurios nepamirštamos net ir praėjus keliolikai metų po vestuvių. Vargu ar galėtumėte neprisiminti, kaip tas žmogus, su kuriuo praleidote pusdienį, su jumis bendravo, ar fotosesija buvo varginantis darbas, ar įkvėpė „atsiduoti“ akimirkai, kuri niekada daugiau nepasikartos.

Idėja: megztos vestuvės

Dalinamės idėjomis vestuvėms. Begalvodama apie temas žiemos vestuvėms, visada pirmiausia susimąstau apie šiltus, minkštutėlius, baltutėlius, lengvus baltus mezginius. „Megztos“ vestuvės – kodėl gi ne?

Mažos jaukios vestuvės

Svajodama apie vestuves turbūt nė nesusimąstei apie svečių skaičių, kol nepradėjai iš tiesų rengtis savo šventei. Bet kokiu atveju – didelė ar maža – Tavo šventė bus dieviška, tačiau šį kartą pasvarstykime apie mažas vestuves...

Erdvių metamorfozės: vasariškas kiemo dekoras

Šįkart vestuvių dekoravimo užsakymas buvo suformuluotas taip: jaukiu ir šiltu „a la Provence“ stiliumi papuošti žaliuojančią kiemo erdvę bei pritaikyti kitas detales viduje (stalo korteles, numerius, sukurti maisto pateikimo kompozicijas). Ką gi, tai pats artimiausias man stilius, tad su džiaugsmu kūriau dekoro koncepciją.

Kas lemia sėkmingą renginio vedėjo darbą?

Jūsų vestuves veda renginio vedėjas? Šaunu! Jūsų šventės svečiai ir Jūs patys puikiai pasilinksminsite. Kas yra renginio vedėjas ir ką jis veikia Jūsų šventės metu? Į šiuos ir kitus klausimus atsako ApieVestuves.lt ekspertas ir vienas populiariausių Lietuvoje renginių vedėjų - Mindaugas.

Vestuvių vedėjas ar piršlys?

Nesate apsisprendę, kam patikėti savo šventės dirigento lazdelę? Tam, žinoma, yra vestuvių vedėjai ir piršliai. Tačiau kuriuos rinktis? Pasirinkimas priklauso nuo jūsų pačių norų, svečių amžiaus, pažiūrų bei vestuvių tematikos (ar ketinate rengti tradicines vestuves, ar norėtumėte itin modernių). Tad viską gerai apsvarstykite.

Tikroji romantika – žvakės

Norite ypatingai papuošti šventės vietą? Galvojate apie gyvas gėles, ledo skulptūras ar kaspinus... Šįkart Viktorija pasakoja apie paprastą, bet kartu ir stebuklingą dekoro detalę - žvakes. Įsivaizduokite romantiškiausią vaizdą, bet kad nepamirštume svarbių dalykų, perskaitykime planuotojos patarimus.

Kokią dainą rinktis vestuvių šokiui?

Nusprendėte šokti per vestuves jaunavedžių šokį? Sveikiname. Juk tai puiki pramoga jums patiems ir svečiams. Šokių pamokos ne tik puikiai atpalaiduoja,bet kartu praleisite daug gražių akimirkų. Bet prieš eidami mokytis pagalvokite - kokia daina tinkamiausia Jūsų šokiui. Šįkart Jurgita pasakoja kaip išsirinkti tinkamiausią dainą.

Auksas gali būti ir juodas

Auksas - populiariausias vestuvinių žiedų metalas. Ar kada nors pagalvojote, kad Jūsų vestuviniai žiedai gali būti juodo aukso? Tai paskutinis mados klyksmas. Apie aukso spalvas, kaip jos išgaunamos ir kokią rinktis Jūsų žiedams pasakoja juvelyrikos ekspertė Julija.

Idėjos šventės vietai

Tuokiamės! Taip nusibodo tradicinės kaimo sodybos, o apie restoraną net negalime pagalvoti. Kur tuoktis? Vedybų planuotoja Viktorija atsako į ApieVestuves.lt skaitytojos Rasos klausimą. Tuoktis ant vandens, pievoje ir ... Skaitykite mūsų ekspertės straipsnį.

Vegetarų vestuvės

Valgiaraštis vestuvių puotai gali būti labai įvairus. Restoranų virėjai, virtuvės virtuozai jau gali pasiūlyti skaniausių dalykų Jūsų šventei, kurie atitikts net išrankiausio svečio skrandžio poreikius. Bet ar kada pagalvojote apie vegetarų vestuves?

Vestuvės Šri Lankoje

Galbūt norėtumėte ne tik povestuvinės kelionės, bet ir pačių vestuvių toli nuo namų esančiame egzotiškame kampelyje, kur stovėdami ant gėlėmis puošto tiltelio, gyvai skambant meilės dainoms ir vandenyno ošimui ištartumėte vienas kitam “Taip”? Pasakojame, kaip vyksta tuoktuvių ceremonija viename iš egzotiškiausių pasaulio kampelių – Šri Lankoje.

Alyvų žiedai – puošmena Jūsų vestuvėms!

Vienos gražiausių pavasario gėlių - alyvos. Ar kada pagalvojote apie nuotakos puokštę iš jų? Jei tuokiatės pavasarį, alyvomis galite dekoruoti šventės vietą, jų sėklų dovanoti svečiams, o kiekvienų Jūsų vestuvių metinių proga gauti po šaką jų dovanų. Tad pakalbėkime apie alyvas šį šaltoką pavasarį.

Ar verta daryti bandomąjį vestuvinį makiažą?

Nuotakoms labai svarbu, kaip jos atrodys tą vienintelę dieną, todėl eksperimentuoti su savo išvaizda nederėtų. Bandomasis makiažas, šukuosena, keli suknelės primatavimai - puiki išeitis patikrtinti ar viskas tinka ir patinka. Šįkart mūsų grožio ekspertė Karolina atsako Jums, mielosios, ar verta darytis bandomąjį makiažą?

Antrosios dienos drabužiai nuotakai

Vis dar gyvuoja tradicija vestuves švęsti keletą dienų. Ko gero, antrąją šventės dieną vestuvinės suknelės nesivilksite, tad kuo puoštis? Be jokios abejonės, išskirtinis ir puošnus nuotakos stilius turi būti išlaikytas, tačiau jūsų pasirinkimas priklauso nuo to, kur ir ką veiksite, nuo metų laiko ir, žinoma, nuo jūsų pačios norų.

Santuoka bažnyčioje. Dažniausios problemos ir jų sprendimo būdai

Jaunavedžių kursai – tai ne vienintelis formalumas, kurio pareikalauja santuoka bažnyčioje. Galite susidurti su problemomis nustatant laisvą valią, taip pat su trukdžiais pasirengti santuokai savo ar kitoje parapijoje. Ne retai iškyla ir klausimas, ar krikštas yra būtina sąlyga tuoktuvėms Katalikų Bažnyčioje.

Gėlės palydai

Visos vestuvinės puokštės turėtų būti suderintos tarpusavyje: pamergių puokštėse atsikartotų jaunosios puokštėje esančios gėlės, pabrolių švarkus taip pat turėtų puošti mažytis gyvų gėlių ornamentas su išlaikyta aliuzija į nuotakos puokštę. Automobilių, šventinės salės ar net bažnyčios puošyboje taip pat turėtų atsikartoti vienijantys gyvų gėlių elementai.

Vestuvių muzikantai – kiekvienam pagal kišenę

Turbūt pritartumėte man, kad muzikantai – svarbus vestuvių akcentas. Juos išsirinkti nėra lengva, todėl nusprendžiau atlikti tyrimą, paklausinėti pačių muzikantų, kaip ir už kiek jie groja. Vestuvių muzikantus suskirsčiau į dvi grupes: tradicinius ir netradicinius. Atskira grupe būtų galima laikyti DJ'us.

Viskas ką turite žinoti apie kvietimus

Apie jūsų šventę draugams ir artimiesiems praneš vestuviniai kvietimai, tad šios džiugios žinios šaukliai turėtų atspindėti būsimos šventės dvasią ir jaunųjų charakterį. Nepaisant to, kad draugaujate daugybę metų, galbūt vis dar esate vėjavaikiška įsimylėjelių porelė, tad ir kvietimas turėtų būti atitinkantis judviejų nuotaiką.

Ką turime žinoti apie vestuvinius žiedus?

Tiek vestuviniai žiedai, tiek ir sužadėtuvių žiedai – tai sąjungos arba dar tik planuojamo bendro gyvenimo kelio simboliai, kuriuos išsirinkti reikia itin kruopščiai. Tad ką tiksliai reiškia žiedai, kodėl jie turi būti nešiojami užmauti būtent ant tam tikro piršto ir koks turėtų būti žiedas, atnešsiantis jūsų sąjungai tą stebuklingąjį “...ir jie gyveno ilgai ir laimingai...”?

Pirkti ar gaminti patiems vestuvinius žiedus?

Taip, vestuvinius žiedus kaip ir sužadėtuvių žiedus reikia pamilti beveik taip pat stipriai, kaip ir savo mylimąjį ar mylimąją. Ir visai nesvarbu, ar tai būtų juvelyrikos parduotuvėje pamatyti žiedeliai, ar dar vizija, kuri profesionalo rankose taps realybe. O ar žinojote, kad yra galimybė patiems dalyvauti žiedų gaminimo procese ir įdėti į juos dalelę savęs?

Ar tik auksiniai vestuviniai žiedai mums tinka?

Vestuviniai žiedai iš tiesų yra visam gyvenimui ir tai – anaiptol ne metafora. Sužadėtuvių žiedai dažniausiai būna su atsikišusiais brangakmeniais, tačiau ne taip jau ir sunku pakentėti menkučius įbrėžimus, paliekamus bene viskame, ką paliečiate, tuos pusę metų, tačiau renkantis vestuvinius žiedus reikia ypatingo dėmesio net ir smulkmenoms.

Viskas ką turime žinoti apie priesaiką

Kokiais žodžiais jūs norėtumėte kreiptis į Dievą ir į mylimą žmogų? Nors tradicinėje santuokos sakramento priesaikoje telpa viskas, ko reikia, tačiau siūlome neatmesti gražios vestuvių idėjos – sukurti savo priesaiką arba veikiau tiesiog savais žodžiais pasakyti, kad mylėsite ir gerbsite, turte ir varge, kol mirtis jus išskirs...

Transportas svajonių vestuvėms

Perskaičius antraštę “Transportas svajonių vestuvėms”, ko gero, vaizduotėje iškyla ištaigingi “Hummer” ar “Rolls–Royce” markės limuzinai, tačiau šiandien yra iš ko rinktis: galbūt norėsite vestuvių pulką susisodinti į vieną didelį autobusą, pabuvoti retro automobilyje, o gal atsidurti už prabangaus “Audi Q7” ar “Lexus LS 460” vairo patys...

Keli patarimai jei nesamdote fotografo

Jeigu foto paslaugos nėra tas vestuvių elementas, kuriam būtumėte pasiryžę išleisti daugiau pinigėlių, o fotografo pareigas ketinate užkrauti kaimynui Jonui, nes jis neseniai nusipirko “kietą” fotoaparatą, tuomet šis straipsnis kaip tik jums. Duosime keletą praktiškų patarimų, kad Jonas užfiksuotų visus gražiausius ir reikšmingiausius jūsų šventės momentus.

Ar tik Vienos valsas gali būti vestuvinis šokis?

Tradiciškai jaunieji šoka Vienos valsą, tačiau tai anaiptol nėra taisyklė. Jūsų vestuvinis šokis gali būti ir samba, ir sirtakis, ir salsa, ir netgi lietuviška polka. Tai priklauso nuo jūsų norų ir pasirinktos muzikos. Beje, mokytis šokti gali būti be galo smagu, jeigu kartu pasikviesite ir savo vestuvių pulką: pabrolius su pamergėmis.

Jaunavedžių paskaitose – privaloma dozė išminties

Jaunavedžių kursai – štai, kaina, kurią turite sumokėti norėdami tuoktis bažnyčioje. Santuoka bažnyčioje – tai tarsi sandėris su Dievu, todėl išankstinis pasiruošimas tam yra būtinas, kad suprastumėte sakralinę santuokos reikšmę bei pažvelgtumėte į pačią šeimos sąvoką giliau ir galbūt atsakingiau.

Kursai prieš vestuves. Balsuojam už juos teigiamai?

Yra daugybė žmonių, kuriems jaunavedžių kursai atrodo paprasčiausias formalumas, tačiau jeigu pasistengtume kursų metu ne burbėti ir piktintis, o įsiklausyti į kunigo žodžius, greičiausiai suprastume, kad santuoka bažnyčioje – tai pasiruošimo reikalaujanti sąjunga prieš Dievą, reikalaujanti prisiimti atsakomybę, o juk neretai net nesuprantame, už ką. Tiesiog įsiklausykime.

Ką verta žinoti ir nuo ko pradėti nusprendus tuoktis Katalikų Bažnyčioje?

Apsisprendėte, kad jums reikalinga santuoka bažnyčioje. Ką daryti toliau? Antrasis žingsnis – užsiregistruoti parapijoje, kurioje norite susituokti. Trečias žingsnis – jaunavedžių kursai (neverta išsigąsti – jie nėra ilgi ir “skausmingi”, priešingai – jie trumpi ir įdomūs, o svarbiausia - naudingi). Ketvirtas žingsnis – formalumai, kad jūsų santuoka būtų įteisinta visomis prasmėmis.

Išvyka į gamtą: idėjos Jūsų lauknešėliui

Manote, kad geriausios vestuvių idėjos gimsta netikėtai? O kas jeigu išvykos į gamtą metu visai netikėtai jūsų pamergėms ir pabroliams gimtų idėja pavalgyti, tačiau per kažkieno užmaršumą lauknešėliu nebūtų pasirūpinta. Žinoma, tuomet galėtų pasitarnauti vestuvių žaidimai tokie kaip “susimedžiok maisto”, kuriuos patyrusiems piršliams ir liudininkams nebūtų sunku suorganizuoti... Tačiau vis dėlto pamėginkime to išvengti.

Būsime piršliais arba liudininkais. Ką daryti?!

Kas privaloma piršliams ir liudininkams, kokios jų funkcijos – tai susitarimo reikalas, tačiau vis dėlto yra tam tikras sąrašas pareigų, kuriuos gali tekti atlikti vieniems ar kitiems. Pavyzdžiui, jeigu jus pakvietė būti piršliais tradicinėse vestuvėse, vienas iš sudėtingiausių dalykų, kuriais turite pasirūpinti – vestuvių žaidimai.

Vestuvių transportas: ar tik limuzinas tinka vestuvėms?

Ne! Ne tik limuzinai puikiai tinka iškilmingai jūsų šventei. Priešingai, yra netgi kur kas daugiau džiaugsmo ir fantastiškų įspūdžių jums bei jūsų svečiams suteiksiantis vestuvių transportas: žirgai, karietos, oro balionai, sraigtasparniai, burvaltės ir daugybė kitų.

Mūsų religija skiriasi. Ar tai – problema?

Manote, kad jeigu jūsų religija skiriasi, jaunavedžių kursai ir santuoka bažnyčioje – ne jums. Vis dėlto katalikiškos santuokos sakramentui galima paruošti ir kitos religijos atstovą, tačiau tai pareikalaus daugiau jūsų laiko, kantrybės ir užsispyrimo. Pamėginome išsiaiškinti su tuo susijusius niuansus.

Už gausų vestuvių stalą būtina mokėti daug?

Dažniausiai vestuvių vaišės suryja didžiąją dalį biudžeto, tačiau derinti meniu reikėtų protingai. Nebūtina stengtis nustebinti svečių patiekiant įdarytus artišokus ar belgiškai paruoštus moliuskus, nes veikiau jums pavyks tiesiog dalį jų priversti jaustis nejaukiai. Restoranai siūlo dar ne tokių įmantrybių, tačiau ar jūsų svečiai bus sotūs ir patenkinti? Ir kiek tai kainuos jums?!

Vedybų sutartis - praktiška ar skaudina?

Kam reikalinga vedybų sutartis? Nejaugi šioje žemėje nebeliko nieko švento? Toks skeptiškas nusiteikimas girdimas ne iš vieno lietuvaičio lūpų, kol tiesiogiai nesusiduriama su nelaiminga pabaiga – kartais labai negarbingomis skyrybomis. Tad kokie tie teisiniai klausimai, kuriuos apsprendžia vedybų sutartis, ar ją tikrai naudinga pasirašyti?

Vyro, mergautinė ar dviguba mano nauja pavardė?

Ne ką mažiau svarbus nei vedybų sutartis ar kiti su santuoka susiję teisiniai klausimai yra pavardės pasirinkimas. Ar žinote, kokius galite rinktis variantus? Ne tik atlikome apklausą, kur pergalingai triumfavo dviguba pavardės konstrukcija, bet ir pasikonsultavome su teisininke Ginta Kazėnaite.

Fotografo patarimai jauniesiems

Manote, kad vestuvių nuotraukų kokybė priklausys nuo fotografo profesionalumo? Iš dalies esate teisūs, tačiau net ir geriausias fotografas nesugebės paslėpti jūsų veide tvyrančios įtampos ar susirūpinimo. Palikite vestuvių planavimo rūpesčius kam nors kitam, atsipalaiduokite ir mėgaukitės savo švente, būkite laimingi ir neslėpkite savo jausmų...

Į vestuves dviračiu? Kodėl gi ne!

O kas sakė, kad limuzinai – tai vienintelis transportas jūsų vestuvėms? Pažvelkime į tai kitu kampu: galbūt norėtumėte susituokti oro balione ar kartu su svečiais didele jachta išplaukti į jūrą, o gal tiesiog pasiirstyti valtelėmis ežere, kur neapsakomai graži gamta, gal praskrieti dviračiu ar velomobiliu.

Nuotakos suknelė antrai dienai

Antrąją vestuvių dieną vilkimi jaunosios drabužiai neturėtų nustelbti vestuvinės suknelės, tačiau taip pat ir neturėtų būti pernelyg paprasti. Visgi, jūsų šventė tęsiasi, tad ir nuotakos stilius turėtų būti išlaikytas. Pateikiame keletą naudingų patarimų, kaip išsirinkti suknelę antrai vestuvių dienai.
Vestuvių planavimas – tai arba labai malonus ir žaismingas pasiruošimas savo didžiajai šventei, arba tikrų tikriausias galvos skausmas, neleidžiantis miegoti naktimis. Skubame jums į pagalbą, kad nei būsimųjų vestuvių scenarijus, nei pats vestuvių organizavimas nesukeltų jums jokio galvos skausmo ir savo šventę pasitiktumėte džiaugsmingai, o ne nualinti streso. Visų pirma turite žinoti, kad yra tokia geroji fėja, pavadinimu vestuvių planuotoja, kuriai žinomi patys įvairiausi vestuvių scenarijai ir ji tikrai suras jums kažką ypatingo ir tinkamo. Juk tai – jos kasdienybė! Na, o jeigu nesiryžtate visko patikėti vestuvių planuotojai arba tiesiog manote, kad vestuvių planavimas gali būti malonus ir džiaugsmą teikiantis procesas, kurį reikia patirti patiems, tuomet sveikiname ir kviečiame pažadinti savo kūrybiškumą bei pasidomėti vestuvių planavimo a-b-c.

Registruokis kataloge

Jeigu Jūsų verslas susijęs su vestuvėmis, parašykite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime. Kartu nuspręsime, kuo šis vestuvių katalogas gali būti naudingas Jūsų verslui ir klientui.
Tel.:
* duomenys saugus. zr.: privatumo politika
Facebook draugai rekomenduoja

Video

Vanile lounge