KONKURSO Laimėk G. Jankausko fotosesiją DALYVIAI

Vestuvių tendencijos

Manėte, kad mada aplenkė vestuves? Anaiptol, čia taip pat vyrauja tam tikros tendencijos. Vestuvių tendencijos apima suknelių, kostiumų, aksesuarų, dekoracijų, šou elementų, tam tikros simbolikos ir net vaišių madą. Anot specialistų, netgi balta spalva turi ne vieną atspalvį, tad kokios vestuvinės tendencijos vyrauja šiandien? Mums reikia daug ką aptarti...

Baltijos šalių meistrai pristatė 2017 metų nuotakos stiliaus tendencijas

L`Oréal Professionnel Baltic Bridal Fashion Show“ renginio atidarymą vainikavo jungtinė Baltijos šalių meistrų komanda, pristačiusi kitą sezoną madingiausias vestuvių tendencijas: „L`Oréal Professionnel“ specialistų sukurtas vestuvines šukuosenas, „Carolina Make Up Studio“ makiažus, Antano Mažono komandos „Floristai ant ribos“ puokštes. Šias vestuvių tendencijas pristatė žymūs Lietuvos modeliai, vilkėdami vestuvių mados studijos „DIVA“ prabangias sukneles. Renginyje sukurta ir fotosesija bei videoįrašas.

2017 m. spalva ŽALIA ir jos atspalviai jūsų vestuvėse

Po 2017 m. spalvos paskelbimo daug kas puolė girti, o kiti bodėtis šia spalva. Dalijamės įdomiais žaliais atradimais, ką drąsiai galite panaudoti savo vestuvėse. Viskas, kas pateikta kaip idėjos lengvai randama Lietuvoje. Tai ne pinterest galerija, tai Lietuvoje esančių daiktų galerija.
 

„Pūsta Suknelė“ – idėjų skrynia jūsų šventei

Kiekviena pora, planuodama savo vestuvių šventę, be abejonės, trokšta, kad ji būtų nepamirštama ir nuostabi kaip pasaka. Norisi ir patiems pasimėgauti bene svarbiausia švente gyvenime, taip pat ir svečius maloniai nustebinti. Juk labai malonu, kai iškilmių dalyviai net ir po ilgo laiko prisimena, kokia nuostabi šventė buvo. Tad jeigu norite ko ypatingo, siūlome pasižvalgyti po komandos „Pūsta Suknelė“ idėjų „spintą“ ir pažadame, kad atrasite daug daugiau nei sukneles...

„DEGA RŪTOS“ – IDĖJOS IŠSKIRTINĖMS VESTUVĖMS

Nežinai, kaip vestuvių šventę padaryti įsimintinesnę ir neužmirštamą? Atsibodo tie patys papuošimai, tos pačios vietos? Ne bėda. „Dega Rūtos" vestuvių planuotojų komanda tikrai turi, ką parodyti, ir kiekvienas gali atrasti naujo ir dar nematyto.

„Liucina Rimgailė – Weddings & Events“ stebina

Vedybų planuotoja ir renginių organizatorė Liucina Rimgailė ir visa jos komanda šiais metais tikrai turi ką parodyti ir kuo nustebinti, nors sezonas dar ką tik prasidėjo. Kviečiame pasižvalgyti ir pasisemti naujų idėjų Jūsų išskirtinei šventei!

2016-ųjų pavasario vestuvių spalvos

Pavasario sezono vestuvių spalvų tendencijas galima išskirti į dvi dalis – pastelines, bene dažniausiai pasirenkamas pavasario šventėms, bei sodrias, gyvas, ieškantiems tam tikro energetinio prieskonio savo vestuvių dienai.

„Viktorijos vestuvės“ įkvepiantys darbai

Tęsiame vestuvių planuotojų darbų apžvalgą. Šįkart tai „Viktorijos vestuvių“ komandos atradimai.„Viktorijos vestuvės“ įkvepiantys darbai.

„Charm&Spells“ dekoro idėjos sužavėjo ir pakerėjo

Jau seniai buvo taip, kad kažkas mane tikrai nustebintų. Tyrinėdama Facebook, kas vestuvių rinkoje buvo nuveikta šią vasarą, netyčia radau „Charm&Spells“, o kai pamačiau, ką ši mergina daro savo rankomis, likau nuostabiai sužavėta. Taigi dalijuosi su jumis.

„Vestuvių vėjai“ dekoro idėjos

Dekoras, kaip kokie devyni vėjai smarkiai atpūstas į Lietuvą, karaliauja jau ne vienerius metus. Dekoro specialistų tikrai daug ir šiandien pradedame jų darbų pristatymus. „Vestuvių vėjai“, pirmą sezoną dirbantys su vestuvių dekoru, išties turi ką parodyti.

Kaip „Vyšnios“ praleido 2015 m. vasarą

Šį sezoną tikrai stebina vestuvių planuotojų komandos savo originaliais sprendimais, profesionaliu ir kruopščiu darbu ir, žinoma, eksperimentuoti nebijantys jaunavedžiai. Šį kartą apžvelgsime „Vyšnios“ planuotojų komandos nuostabius šventės elementus.

„Lapės vestuvių“ 2015 m. sezono perliukai

Tęsiame Lietuvos vestuvių planuotojų gražiausių šių metų darbų aptarimą. Pirmoji Lauros Vagonės ir jos komandos sukurto grožio peržiūra sulaukė didelio susidomėjimo, taigi tęsiame ją.

„Špoko šventė“ – stulbinantys dekoro atradimai

Sandra iš „Špoko šventė“ mane sustabdė parodoje „Mūsų vestuvės“ – jos stendas buvo labai gražus ir po to Facebook pradėjau sekti jos veiklą. Šiemet ji viena iš mano favoričių, nes daro labai gražias vestuves. Gražiausiais atradimais dalijuosi su jumis.

„Dega rūtos“ rock this summer

Šiais metais pradėjome apžvalgas – ką gražaus padarė vestuvių planuotojai Lietuvoje. Pradedame straipsnių ciklą tikrai žavinga planuotojų komanda „Dega rūtos“ ir jų nuostabiomis idėjomis.

„Lapės vestuvės“ stebina šiais metais

Laura Vagonė ir visa jos komanda tikrai turi ką parodyti ir šiais metais stebina gausybe įdomių pasiūlymų. Kviečiame pasižvalgyti ir pasisemti naujų idėjų.

Spalvų tendencijos 2015 metų vestuvėms

Niekada nesiliausiu kartojusi, kad nėra nieko madingiau už savitą stilių ir savo svajonių įgyvendinimą vestuvėse. Pavyzdžiui, jei visada svajojai, kad tavo vestuvių spalvos bus balta su auksu arba persikų, kodėl turi atsisakyti šios vizijos vien todėl, kad šiais metais madingiausia spalva yra turkio?

Vestuvių spalvų ir dekoro madų kryptys

Vestuvinių madų diktatoriai ir ekspertai skelbia, kad pavasario vestuvėms labai tinka pastelinės, vėsios spalvos, pereinančios viena į kitą, atrodo tartum nuplautos, akvarelinės... Skubu paminėti melsvą, mėtinę (antras sezonas iš eilės!).

2014 pavasario–vasaros vestuvių tendencijos

Nors už lango dar matome niekur nesitraukiančią žiemą, jau galvojame apie šiltus ir gražius orus. Pavasariop paukšteliai pradeda čiulbėti, gėlytės žydėti, o ir vestuvių daugėja. Šį pavasarį ar vasarą susituoksiančių porų planavimo darbai jau įsibėgėjo. Taigi dabar yra puikus metas sužinoti, ką internetiniai tinklalapiai bei leidiniai pataria 2014 metų pavasario–vasaros vestuvėms. Apie nuotakos stiliaus, spalvų, dekoro tendencijas skaitykite straipsnyje.

Viskas 2014 m. jaunavedžiams iš profesionalų lūpų

Nusprendę iškelti vestuves jaunieji dažnai susiduria su problemomis: nuo ko pradėti, ko reikia ir, bene dažniausiai neduodantis ramybės klausimas, – kiek tai kainuos? Šįkart tai ir panagrinėsime: nuo fotografų, dekoro specialistų, vestuvių planuotojų iki dizainerių ir vestuvių vedėjų. Kiekvienas pasidalijo savo patirtimi, vestuvių tendencijomis ir pasamprotavo, kas jaunavedžių laukia kitąmet.

2013 m. rudens vestuvių tendencijos

Jau įsibėgėjo vasaros vestuvių sezonas ir visas dėmesys telkiamas į šviesias spalvas, sezonines gėles, lietuviškas uogas ir kas dieną stebimas orų prognozes. Na, o aš nepaliksiu nuošaly porų, kurios savo gyvenimus sujungs 2013 metų rudenį. Štai, kokios tendencijos atsispindi 2013 m. rudens vestuvėse.

Vestuvių dekoro tendencijos 2013 metais

Snieguotos metų šventės jau ne už kalnų, Kalėdiniais sausainiais kvepia iš visų kepyklėlių ir namų. O būsimos 2013 metų nuotakos jau laužo savo žavias galveles spręsdamos vestuvių klausimus: kas madinga, kokia suknelė, kokia tema, spalvos, gėlės, kur ir kaip... Aš bandysiu pagelbėti visoms su karščiausiomis 2013 metų vestuvių dekoro tendencijomis, išskirdama pagrindines penkias. Brangios nuotakos, nepamirškite, jog visada madingiausia yra savitumas ir originalumas.

Vestuvės pavasarį – ypač šviežios ir kvepiančios

Po žiemos miego prabudus gamtai, prasideda vestuvių metas. Juk taip smagu ir gera būna tada, kai vėl išvystame iš po likusio sniego žaliuojančius šviežius augalėlius ir parskrendančius paukštelius. Kai viduje kažkas vėl ima spurdėti ir norisi pakilti ir skristi – tada metas kelti vestuves! Susiruošusiems tuoktis pavasarį visada smagu… Gamta žaliuoja šviežiomis ir dar nepavargusiomis spalvomis, oras pilnas kvapų, o įvairiausi žiedai tik ir laukia progos papuošti šventę.

Naujausios vestuvių dekoro tendencijos

Parodoje „Mūsų vestuvės“ dėmesys buvo skiriamas ne tik jaunavedžių apdarams, pagrindinei vestuvių atributikai, bet ir bene svarbiausiam akcentui – aplinkai ir jos puošimui. Tad apie ką svajoja būsimi jaunavedžiai ir ar jų norams lemta išsipildyti?

Puošybos idėjos pavasario vestuvėms

Mielieji, artėja pavasaris! O vestuvės pavasarį gali būti labai gražios. Šįkart ApieVestuves.lt ekspertė Lina dalinasi idėjomis apie pavasario vestuvių dekorą ir stilių. O gal vestuvėms sugalvokite temą? Išduosime paslaptį - šio pavasario mados klyksmas - gamtos spalvos.

2011 m. vestuvių tendencijos: dekoras

Mielieji, dalinamės 2011 m. vestuvių tendencijomis. Ar žinojote, kad šiemet ypač populiari retro, vintažinių vestuvių tema su žiupsneliu modernumo? Nuotakoms siūloma ištraukti iš skrynių močiučių ir mamų vestuvines sukneles ir pamėginti jas pritaikyti šiems laikams, o dekoracijoms naudoti tėvų ir senelių vestuvių nuotraukas. Šios ir dar daugiau idėjų Linos straipsnyje.

Būsimos vestuvių atributikos tendencijos 2011 m.

ApieVestuves.lt ekspertė Gita šį rudenį lankėsi Milane, kur sėmėsi naujausių tendencijų jūsų vestuvių šventei. Šįkart skaitykite jos straipsnį apie naujas idėjas kvietimams, spalvotas torto statulėles ir karščiausią metų atradimą - nėrinius.

Naujausia vestuvių tendencija – vestuvinė fotosesija ne vestuvių dieną!

Mielieji, ApieVestuves.lt dalinasi naujausiomis pasaulinėmis tendencijomis. Ar kada nors pagalvojote apie vestuvinę fotosesiją prieš vestuves? Profesionalus fotografas Victor Morozov dalinasi idėjomis ir patarimais. Kas žino, gal atsiras, kas pasiūlys ir fotosesiją po vestuvių.

2017 m. spalva ką tik paskelbta. Ar patinka?

2017 m. spalva ką tiks paskelbta. Ar patinka?

AR ILIUZIONISTAS VESTUVĖSE TINKA IR PATINKA PUBLIKAI?

Dažniausiai vestuvės nepraeina be programų: jaunieji šoka, svečiai sveikina, o geriausia, kai visa vakaro programa atiduodama profesionaliam renginio vedėjui į rankas. Tačiau ir tada jaunieji nori pikantiško prieskonio ir ieško ypatingos pramogos. Dažnai samdomos žinomos grupės kelioms dainoms, kviečiami šokių mokytojai, o paskutiniaisiais metais net magai.

Tortų tendencijos: 100 metų viename vaizdo įraše

Įdomu, kokie tortai buvo anksčiau? Kokios puošybos tendencijos vyravo prieš visą amžių? Pristatome vaizdo įrašą, kuriame 100 vestuvinių tortų gyvavimo metų sutalpinta į vieną trumpesnį nei 3 minutės vaizdo įrašą. Pradedant visiškai paprastu tortu puoštu gėlėmis ir baigiant 2016 metais ir naujausiu išradimu - vaizdo instaliacijomis. Žiūrim!

„DEGA RŪTOS“ – IDĖJOS IŠSKIRTINĖMS VESTUVĖMS

Nežinai, kaip vestuvių šventę padaryti įsimintinesnę ir neužmirštamą? Atsibodo tie patys papuošimai, tos pačios vietos? Ne bėda. „Dega Rūtos" vestuvių planuotojų komanda tikrai turi, ką parodyti, ir kiekvienas gali atrasti naujo ir dar nematyto.

Išskirtiniai lietuvių dizainerių kūriniai

INDIVIDUALUMAS – tai šiuo metu populiariausia ir kalbant ne tik apie vestuvinius drabužius! Taigi, šiandien neaptarinėsime klasikinių vestuvinių garderobo variantų – mums įdomu viskas, kas yra kuriama individualiai ir kiekvienai porai atskirai.

„Vestuvių šventės“ desertų stalai verti saldžios nuodėmės

Desertų stalas jau tapo vakaro kulminacija – aplink jį sukasi ne tik fotografas, bet ir estetikos sužavėti bei pasigėrėjimo pilni jūsų svečiai. Atsibodo keksiukai ir lolly pops'ai, rustic stilius ir Maxima desertų vitrinas primenantys desertų stalai? Šis tekstas kaip tik Jums. Atsargiai, jį perskaitęs ir peržiūrėjęs galeriją, užsimanai į artimiausią saldumynų butiką.

Vestuvės nuosavame kieme tampa nauja mada

Dar prieš kelis metus visi aikčiojo ir su abejone kalbėjo apie vestuves savo namų terasoje ar tėvų namų kieme, tačiau šis vestuvių vakarėlio modelis vis labiau populiarėja. Neįtikėtinai daug jaunavedžių jau dabar 2016 m. vestuves planuoja namų terasose ar senelių sodybų kiemuose.

Vestuvių dekoras: juoda ir balta

Klasikinis juodos ir baltos derinys, atrodytų, toks įprastas kasdienėje aplinkoje, panaudotas vestuvių ar kitų švenčių dekore dažnai nustebina svečius. Tačiau kaip tik šis derinys užkariauja vis daugiau jaunųjų širdžių ir įsiveržė į kitų metų vestuvių dekoro tendencijas.

2013 m. vestuvinės suknelės ir Loveit.lt idėjos

Mielosios, artėja 2013 m. vestuvės. Pats metas pradėti domėtis, kas gi dedasi vestuvių pasaulyje. Loveit.lt programoje pradėjome jums rinkti viską, kas susiję su vestuvėmis ir ateinančio sezono naujovėmis. Drąsiai naršykite ir domėkitės, pačios kurkite savo vestuvių albumus ir dalinkitės idėjomis su kitais.

Mažos jaukios vestuvės

Svajodama apie vestuves turbūt nė nesusimąstei apie svečių skaičių, kol nepradėjai iš tiesų rengtis savo šventei. Bet kokiu atveju – didelė ar maža – Tavo šventė bus dieviška, tačiau šį kartą pasvarstykime apie mažas vestuves...

Vyriškos tendencijos: ruduo-žiema 2011-2012 m.

Teddy Boys, užgimę kosmopolitiškame Londone 5-ajame praėjusio amžiaus dešimtmetyje, vėl atgyja perfiltruoti per modernaus žmogaus dvasią. Tendencija, beveik prieš metus su trenksmu pasirodžiusi ne tik ant podiumų, bet ir įžengusi į gatves, nežada užleisti savo pozicijų. 2011-aisiais šie „stiliagos“ skyla į dvi kryptis: „moksliukus“ (school boy) ir rokerius (rocker). Praėjusio sezono tendencijose labiau jautėsi „grunch“ prieskonis, o šiemet ieškoma rafinuotesnių būdų, kaip moderniai perteikti klasiką.

Auksinės dovanų idėjos

Vestuvių dovana, be abejo, turi būti išskirtinė, tikti Jai ir Jam. Ko gero, meškerė, dėžė alaus ar pakvietimas į grožio saloną nėra tinkamiausios dovanos. Pinigai vokeliuose jau atsibodo, prekybos centrų dovanų čekiai nelabai tinka tokiai išskirtinei progai, o dešimto servizo jauniesiems tikrai nenorite dovanoti. Taigi ką dovanoti jaunavedžiams?

Makiažo tendencijos 2010 m.

ApieVestuves.lt skaitytoja Aistė atsiuntė laiškutį, kuriame klausė apie makiažo tendencijas 2010 m. Mes paprašėme stiliaus ekspertų atsakyti į jos klausimą. O gavome ne tik makiažo tendencijas, bet ir ranka pieštas iliustracijas. Ačiū Ingai iš Andre Team salono. Būkim madingos.

Klijuojamos dirbtinės blakstienos

Nuotaka - pati nuostabiausia. Suknelės, bateliai, makiažas, papuošalai ir... Bet Jūsų akys - sielos veidrodis. Mielosios, šįkart, Karolina Jums pasakoja apie dirbtines blakstienas. Kaip ir kada jas naudoti? Kaip teisingai prisiklijuoti ir kaip jas teisingai nusiimti. Skaitome.

Daug vestuvinių tortų vietoje vieno!

Išsirinkti saldžiausią ir skaniausią vestuvių tortą - malonumas. O gal daug mažų tortukų? Atėjus vidurnakčiui Jūs galėsite nosytes vienas kitam ištepti šokoladu... Apie vestuvinio torto idėjas šįkart pasakoja Viktorija. Puodelis karštos arbatos, saldus keksiukas ir skaitom apie saldžias akimirkas.

Vestuvinės suknelės nėščiosioms

Nėštumas - nuostabi dovana. Besilaukianti nuotaka atrodo nuostabiai. Kam slėpti šį nuostabų įvykį? Pabrėžkite savo laimę ir švytėkite. Šįkart ApieVestuves.lt suknelių ekspertė Elena pasakoja, Jums, mielosios, apie sukneles nėštukėms. O tokių suknelių galeriją galite pamatyti ApieVestuves.lt Facebook.

2010 m. kvietimų tendencijos

Mielieji, šiandien džiaugiamės publikuodami naujųjų ApieVestuves.lt ekspertų tekstą apie popierinius stebuklus Jūsų šventei. Kvietimai, stalo kortelės, dovanų dėžutės, linkėjimų knygos ir dar daug mažų ir didelių stebuklų. Džiaugiamės ir gražia nuotraukų galerija. Tad skaitom ir žiūrim.

Kokios vestuvinės suknelės madingos 2010 metais?

Vis dar neapsisprendei kokia vestuvinė suknelė yra tobuliausia? Svajoji apie trumpą? O gal juodą? Apie naujausias mados tendencijas Jums, mielosios, pasakoja mūsų suknelių ekspertė Elena. Taigi, apie tai, kad madinga šiais metais.

Plaukų gofravimas vėl madingas

Turime pritrenkiančių naujienų - plaukų gofras vėl madingas. ApieVestuves.lt stilistų komanda Andre Team jums, mielosios, ne tik parašė apie tai, bet ir surengė fotosesiją. Tad skaitom ir žiūrim apie tai, apie ką kalba ir Chanel mados namai.

Kokios garbanos madingos šią vasarą?

Ar žinojai, kad šią vasarą madingos didelės garbanos? Andriaus atsakymai į jūsų klausimus užduotus ApieVestuves.lt Facebook puslapyje. Mūsų stiliaus ekspertas sulaukė jų nemažai, todėl viskas apie plaukus, šukuosenų madas nuotakoms ir ne tik Jums, mielosios.

2010 m. vestuvinių žiedų tendencijos

Vestuviniai žiedai - meilės simbolis. Šių metų tendencija - išskirtiniai žiedai. Ar kada nors pagalvojote, kad sutuoktuvių žiedai ant jūsų pirštų gali būti skirtingi? Kokie žiedai madingti 2010 metais? Iš kokio aukso juos gaminti? Kaip rinktis? Apie visa tai šiame straipsnyje.

Alyvų žiedai – puošmena Jūsų vestuvėms!

Vienos gražiausių pavasario gėlių - alyvos. Ar kada pagalvojote apie nuotakos puokštę iš jų? Jei tuokiatės pavasarį, alyvomis galite dekoruoti šventės vietą, jų sėklų dovanoti svečiams, o kiekvienų Jūsų vestuvių metinių proga gauti po šaką jų dovanų. Tad pakalbėkime apie alyvas šį šaltoką pavasarį.
Šiame mūsų puslapio skyriuje šį tą naudingo ras vestuvinės mados sekėjai, taip pat tie, kuriems naujovės reikalingos kaip oras, o galbūt tie, kurie nori būti itin originalūs ir sujungti tai, kas ultramadinga šiandien, su tuo, kas buvo madinga prieš kelis dešimtmečius. Kokios yra šiandieninės vestuvių tendencijos? Kas šiuo metu, liaudiškai tariant, yra ant bangos? Kokios vestuvinės tendencijos vyravo seniau?

Registruokis kataloge

Jeigu Jūsų verslas susijęs su vestuvėmis, parašykite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime. Kartu nuspręsime, kuo šis vestuvių katalogas gali būti naudingas Jūsų verslui ir klientui.
Tel.:
* duomenys saugus. zr.: privatumo politika
Facebook draugai rekomenduoja