Vestuvių idėjos: vestuvės kino filmuose

Vieta vestuvėms

Vieta vestuvėms išsirenkama atsižvelgiant į daugybę niuansų, su kuriais ketiname jus supažindinti. Vestuvių vieta gali būti: restoranai, kavinės, barai, specialios tam skirtos salės, jūsų mėgstami viešbučiai, senoviniai dvarai, prabangios vilos, kaimo turizmo sodybos, riterių laikus menančios pilys, ištaigingos pokylių salės, baltutėlės palapinės ir paviljonai gamtos apsuptyje. Pasirinkimas priklauso ne tik nuo jūsų norų, kūrybiškumo, svečių kiekio bei pomėgių, bet ir nuo galimybių. Kiek gali kainuoti įvairiausių salių nuoma, palapinių nuoma, paviljonų nuoma, kuo skiriasi pobūvių salės ir kokios būna palapinės vestuvėms, kaip rasti geriausią kainos ir kokybės santykį – į šiuos ir daugybę kitų klausimų, susijusių su vietos vestuvėms pasirinkimu, atsakymus rasite čia.
 

BARONO VILA: nauja stilinga vieta vestuvėms

2018 m. vestuvių sezono planavimo darbai įsibėgėja – jaunavedžiai ieško vedėjų, fotografų ir vietų vestuvėms. Tęsiame naujų gražių vietų pristatymą Jūsų šventėms. Čia vestuves savo klientams jau organizavo „Lapės vestuvės“,„KM vestuvės“, „Vestuvių vėjai“ ir kt.

Sodyba vestuvėms pusiasalyje: ilga pakrantė ir vandens ramybė

Vestuvių planavimas susideda iš daugybės svarbių detalių, tačiau viena svarbiausių yra vietos paieška. Tik suradę tinkamą vietą šventei, jaunavedžiai pradeda galvoti apie tolimesnius planavimo darbus, tokius kaip vaišės, dekoracijos ir pan. „ApieVestuves.lt“ nori, kad Jūsų vestuvių planavimas būtų malonumas, o pasiūlymų jūra neužplūstų didžiulėmis bangomis. Tad suradę gerus pasiūlymus, nedelsdami dalijamės su Jumis. Šį kartą užtikome tikrą perliuką ant ežero kranto. Pristatome jaukiame gamtos kampelyje įsikūrusią kaimo turizmo sodybą „Virinta“!

17 sodybų aplink Kauną – pasižvalgykite

Nusprendėme padėti tiems, kurie ketina savo šventę rengti aplink Kauną, ir šiame straipsnyje pateikiame 17 nuotakų pasiūlytų sodybų. Tikimės, kad šis savotiškas gidas pravers ieškant vietos savo šventei ir palengvins jūsų darbą, kadangi pateikiama ne tik didžioji dalis informacijos apie sodybą, bet ir po keletą kiekvienos jų nuotraukų. Sodybos yra pateikiamos atsitiktine tvarka, o iš sąrašo labiausiai nuo Kauno nutolusi vieta – 50 kilometrų.

Kaip susikurti autentišką šventę

Pompastiškų perkrautų vestuvių dienos praeityje. Vis daugiau porų, įkvėptų matytų vestuvių užsienyje ar ieškodami savitumo, renkasi paprastesnes, įdomesnes šventes, ieško, kaip nudžiuginti svečius ir nori šventės, kuri atitiktų jų charakterį ir gyvenimo būdą. Nebijokite išmeginti naujų idėjų – Vasaknų dvaro specialistai pataria, kaip nesivaikant madų ir išvengiant didelių išlaidų susikurti autentišką šventę.

Tobulas straipsnis apie vietos pasirinkimą vestuvėms

Iš įrašų forumuose ir socialinėje „medijoje“ matyti, kad aktyviai renkatės vietą vestuvėms ir prašote rekomendacijų. Nieko naujo neišgalvosime, tik pasidalinsime geriausiais straipsniais, kurie jau sulaukė daugelio jaunavedžių komplimentų ir buvo įvertinti kaip naudingi, bei pristatysime naują projektą – šventės vietų recenzijos.

Šventės vietų recenzijos: Vasaknų dvaras

Jei svajoji apie gražias vestuves istorinėje vietoje ant ežero kranto, skiri ypatingą dėmesį svečių patogumui, nori juos nustebinti originaliomis pramogomis ir rūpiniesi kokybišku maistu, verta skaityti toliau. Vasaknų dvaras, statytas Radvilų, buvo beveik sunykęs. Šiuo metu rekonstruotas dvaras su išlikusiomis akmenų sienomis ir moderniais elementais – labai patogi vieta šventei, nes čia viskas vienoje vietoje: restoranas su modernia virtuve, viešbutis, šalia brandinamas alus, sutvarkyta ežero pakrantė. Tai ne tik patogu, bet ir padeda sutaupyti.

Vestuvių viešbučių gamtoje tendencija 2016 m.

Labai daug porų svajoja apie vestuves ant ežero kranto ar dailioje pievoje. Tokios erdvės laukinėje neprižiūrimoje gamtoje atrodo kaip brūzgynai ir jas reikia tvarkyti ne vieną savaitę prieš šventę, todėl nemažai šių metų jaunavedžių rinkosi viešbučių paežeres ir pievas, o jei lijo lietus – viešbučių sales. Internete aptikome nemažai įdomių tarptautinių ir lietuvių porų vestuvių viešbutyje, tad apie tokias santuokos ceremonijas ir vestuvių vakarėlius kalbamės su jaunavedžių mėgstamo viešbučio „Margis“ atstove Aušra Deveikiene.

Ypatingas kvietimas jaunavedžiams

Turim žinią ypatingą: rugsėjo 20 d. pirmąkart organizuojamas renginys jaunavedžiams labai mėgstamame viešbutyje MARGIS, Trakų r. Organizuojate vestuves kitais metais, o gal dar rudeniop ar žiemą? Ieškote vietos vestuvėms ir manote, kad viešbutis su visomis savo galimybėmis jums puikiai tinka, tik nedrąsu ir norisi visko kuo daugiau sužinoti? Maloniai norime jus pakviesti į pažintinę popietę planuojantiems vestuves.

Kur Kaune švęsti vestuves?

Labai dažnai klausiate, kur KAUNE švęsti vestuves? Štai kelios idėjos.

Kur švęsti vestuves Vilniuje

Dalijuosi įdomiomis vietomis, kur Vilniuje galima švęsti vestuves. Šios vietos įdomios, jaukios ir tikrai ne kiekvienais metais ten jūsų draugai rengė vestuves.

Idėjos vestuvėms lauke

Vasarą atostogų metu norisi ne tik džiaugtis vasaros saule ir giedru dangumi, bet ir įamžinti svabiausią savo gyvenimo akimirką. Vestuvės gamtoje, po atviru dangumi, tampa vis dažniau priimtinu sprendimu daugeliui porų.

Vaišių stalo, prie bažnyčios, idėjos

Svarbu, kad vaišės po bažnytinės ceremonijos atitiktų jūsų vestuvių stilistiką, nes suderintos detalės kuria vientisą stilių, pavyzdžiui, jei vestuvės provanso stiliaus, tuomet ir prie bažnyčios nuomokite provanso stiliaus stalus, barą, kėdes, įrenkite fotografų blyksčių vertą vietą.

Paviljonai ir lauko altoriai svajonių vestuvėms

Vis dažnesnė pora renkasi vestuves lauke, atviroje vaizdingoje vietoje. Nesvarbu, šventė vyksta sodyboje, kaime ar ant jūros kranto, jai surengti reikalinga vis sparčiau populiarėjantys paviljonai, o vestuvės santuokų rūmuose vis dažniau pakeičiamos į ceremoniją lauko altoriuose.

Įspūdingiausi dvarai jūsų vestuvėms

Planuojate savo vestuvių šventę rengti didingoje vietoje? Dvaras yra puiki erdvė įspūdingoms, gražioms ir nepamirštamoms vestuvėms. Tai vieta, alsuojanti senove, turinti savotišką aurą ir vestuves paverčianti didinga, rafinuota švente.

Kur švęsti vestuves už Vilniaus (iki 50 km)?

Dažnai su dviem susituokti ketinančiais žmonėmis diskutuojame apie biudžetą, svečių skaičių, ką ir kiek užsakyti. Dar dažniau gaunu laiškų su klausimais, ar įmanoma už x Lt pasidaryti didelę šventę, ar mažą, bet labai prabangią ir panašiai... Tad šiandien tiesiog bandysiu kai kuriems truputį padėti, kitus galbūt nudžiuginti, o trečius gal net nuliūdinti, bet tikiuosi, kad ši informacija bus naudinga ir padės pradėti diskusiją.

Kaip planuoti vestuves pajūryje?

Vestuvės, kad ir kur jos vyktų, – didmiestyje ar mažame provincijos miestelyje – išskirtinis nenusakomo jausmo ir būsenos įvykis, žadinantis bene visų sužadėtinių vaizduotę ir svajones. Viena dažniausių svajonių – vestuvės pajūryje. Poras vilioja bangų mūša, geltonas smėlis, kvepiančios pušys ir gaivus oras. Nuostabu, kad ant jūros kranto galima praleisti ištisą dieną. Vėlyvi pusryčiai kopose, romantiška santuokos ceremonija paplūdimy, smagi fotosesija, ir siautulingą šventę vainikuojantis pobūvis.

Ką veikė 20 vestuvių planuotojų viename restorane?

Antradienio vakarą sostinėje veikiančiame itališkame restorane „Piazzetta Italia“ susirinko per 20 vestuvių planuotojų. Jos susipažino su restorano erdvėmis, vaišinosi ir kalbėjo apie beprasidedantį vestuvių sezoną.

Kur švęsti vestuves?

Toks klausimas planuojant kyla vienas primųjų, poros vestuvių šventei dažniausiai renkasi vietas, atitinkančias jų vestuvių viziją ir, svarbiausia, finansines galimybes. Deja, tai ne visi aspektai, kuriuos turėtų apgalvoti būsimi jaunieji. Šiandien apie tai, kaip išsirinkti šventės vietą, derančią su Jūsų švente.

Europa Royale Druskininkai – puiki vieta vestuvėms

Daugelis svajoja atsipalaiduoti egzotiškame kurorte, pailsėti pasakiškame paplūdimyje, pasilepinti saulutėje, apsistoti gerame viešbutyje, kuriame galėtų mėgautis baseinais, sūkurinėmis voniomis ir įvairių rūšių pirtimis. Vestuvių ar kita proga sau tokią kelionę ne viena pora ir leidžia. Šiame straipsnyje norime jums priminti apie Druskininkus ir juose laukiančius malonumus. Pasirinkę tinkamą viešbutį ir jus dominančias procedūras tikrai nenusivilsite.

„Piazzetta Italia“ - jauki vieta jūsų vestuvėms

Kuo išraiškingiausiu tonu ir gestikuliuodamas kiekvienas italas jums sušuks – Mamma mia, juk svarbiausia yra šeima ir puiki virtuvė! Be triukšmingos emocionalios šeimos ir gerų patiekalų gyvenime nė žingsnio. Ir su italais tenka sutikti. Šeima ypač svarbi per vestuves – trokštame, kad mūsų artimieji būtų šalia, emocijos liejasi per kraštus ir tokiomis akimirkomis tampame panašūs į tikrus italus: ašaros ir juokas, bučiniai, apkabinimai ir šeiminių vertybių gausa užlieja patalpą, kur švenčiame, įsiskverbia į širdis. Visa vainikuoja akiai malonus pažiūrėti, o skrandžiui gardus maistas. Susėdę prie stalo mėgaujamės patiekalais, vakarienę paverčiame iškilmingomis apeigomis. Taigi kodėl nešvęsti itališkame restorane, kur šeimos emocijos persipina su gardžiais kvapais. Jaukų, itališka dvasia alsuojantį restoraną rasite ir Vilniuje – „Piazzetta Italia“ įsikuręs Gedimino prospekte.

Restoranas „Medininkai“ – aristokratiškai ir jaukiai vestuvių šventei

Švęsdami su artimiausiais žmonėmis dažniausiai laiką norime leisti jaukioje aplinkoje, ypač per savo vestuves. Porai ši diena – naujo gyvenimo pradžia, atmintyje liekanti ilgam, tad norisi, kad ir artimiems žmonėms, su kuriais jaunieji dalinasi savo švente, ji būtų jauki, įsimintina bei asocijuotųsi tik su ta pora, kuri tą dieną susieja savo gyvenimus.

Elegantiškai ir jaukiai vestuvių šventei – „Ratonda Centrum Hotels“ restoranas „Liberta“

Vestuvės – viena svarbiausių vyro ir moters gyvenimo švenčių, dažnai palydima artimiausių žmonių, taip itin svarbiu gyvenimo momentu dalijamasi laime, lūkesčiais, džiaugsmu. Viskas atrodo neapčiuopiama, o kartu ir taip paprastai pasiekiama. Kartais tereikia sukurti jaukią ir šiltą aplinką sau ir mylimiems žmonėms. Vestuvių šventė turėtų būti maloni ir jaunųjų porai, ir juos tą dieną lydintiems žmonėms. Vis tik pagrindinis apsisprendimas lieka jaunavedžiams, juk tą dieną turi pildytis jų svajonės, megztis naujų gyvenimo pokyčių pumpurai.

Jūros įkvėptas dekoras ir vestuvės pajūry

Tikiu, kad jau pradedat svajoti apie vasarišką šilumą ir gaivias akimirkas pajūryje. O gal planuojate vestuvių šventę prie jūros? Nors mūsų lietuviškas pajūris ir nėra dosnus karštomis dienomis bei švelniu oru, vestuvėms ši vieta ir tema kuo puikiausiai tinka. Net jei gražiausią dieną ketinate praleisti ne prie jūros, su ja susijusiais motyvais galite papuošti ir savo šventę prie kito vandens telkinio.

Erdvių metamorfozės: vasariškas kiemo dekoras

Šįkart vestuvių dekoravimo užsakymas buvo suformuluotas taip: jaukiu ir šiltu „a la Provence“ stiliumi papuošti žaliuojančią kiemo erdvę bei pritaikyti kitas detales viduje (stalo korteles, numerius, sukurti maisto pateikimo kompozicijas). Ką gi, tai pats artimiausias man stilius, tad su džiaugsmu kūriau dekoro koncepciją.

Erdvių metamorfozės vestuvėms: lauko terasa

Vestuvių šventei pasirenkamos pačios įvairiausios ir netikėčiausios vietos. Vienos jų alsuoja tam tikra nuotaika ir nereikalauja papildomos puošybos, kitos iš pirmo žvilgsnio būna nejaukios ir šaltos, bet pasirinkus tinkamą apipavidalinimą gali virsti naujomis, originaliomis erdvėmis. Ką daryti jei vestuves švenčiate terasoje?

Erdvių metamorfozės vestuvėms: konferencijų salė

Vestuvių šventei pasirenkamos pačios įvairiausios ir netikėčiausios vietos. Vienos jų alsuoja tam tikra nuotaika ir nereikalauja papildomos puošybos, kitos iš pirmo žvilgsnio būna nejaukios ir šaltos, bet pasirinkus tinkamą Apipavidalinimą gali virsti naujomis, originaliomis erdvėmis.

Vestuvės Lietuvos gamtoje: vieni nenori, kiti - neturi kur

Galimybė tuoktis ne tik santuokų rūmuose, bažnyčiose, bet ir kitose netradicinėse vietose jauniesiems suteikta nuo 2009 metų rugsėjo. Tačiau kalbos, kad Lietuvoje gyvenantys žmonės pradės masiškai naudotis šia galimybe, nepasitvirtino. Dėl didžiulių vestuvių išlaidų, kurios išauga į tūkstantines sumas, prastų Lietuvos orų, kuriuos sunku prognozuoti, gražių vietų trūkumo, didžioji dalis jaunųjų nerizikuoja ir vestuvių žiedus sumaino santuokų rūmuose arba bažnyčiose.

Santuoka prie jūros

Svajoji apie romantiškas vestuves? Tik įsivaizuok: minkštas smėlis po kojomis, ramiai banguojanti jūra, balti debesys ir judu susikibę rankomis žengiate paplūdimiu. Tuoktis pajūryje jau galima ir Lietuvoje. Šįkart Renata pasakoja ko nepamiršti, ką ir kaip daryti. Romantiška...

Vestuvės netradicinėse erdvėse

Svajojate apie vestuves Televizijos bokšte? Laive? O gal po vandeniu? Ką manotw apie vestuves ant dangoraižio stogo? Šįkart Renata Jums pasakoja apie galimybes tuoktis Gedimino pilyje ir Vilniaus geležinkelio stotyje. Taigi, kas ir kaip gali vykti būtent čia? Skaitome.

Ko reikėtų paklausti kai nuomojiesi vietą vestuvėms?

Išsirinkote vestuvių vietą? Nepamirškite pasinaudoti ApieVestuves.lt eskpertės Viktorijos patarimais. Ji Jums pateikia svarbiausių klausimų sąrašą, į kuriuos gavę atsakymus jau pirmo susitikimo metu, per vestuves tikrai nenusivilsite.

Idėjos šventės vietai

Tuokiamės! Taip nusibodo tradicinės kaimo sodybos, o apie restoraną net negalime pagalvoti. Kur tuoktis? Vedybų planuotoja Viktorija atsako į ApieVestuves.lt skaitytojos Rasos klausimą. Tuoktis ant vandens, pievoje ir ... Skaitykite mūsų ekspertės straipsnį.

Vestuvės užsienyje pagal senovinius papročius

Norėtumėte susituokti pagal ispanų papročius, tuomet vieta vestuvėms turėtumėte rinktis Ispaniją arba Meksiką. O galbūt jus domina kur kas egzotiškesnių pasaulio kampelių vestuvių tradicijos? Tradiciniai tailandiečių, Maldyvų, Polinezijos salų gyventojų bei ispanų vestuvių papročiai jūsų smalsumui patenkinti.

Ar turėsime teisę rinktis savo santuokos vietą?

Vieta vestuvėms – jūsų sąjungos įteisinimui – civilinės metrikacijos skyrius ir bažnyčios altorius? Turime džiugių naujienų – galbūt jau šią vasarą galėsite išsirinkti mielą, artimą vietą savajai sąjungai. Žinoma, teks trigubai ar keturgubai daugiau susimokėti, tačiau reikia džiaugtis bent jau tuo, kad tokia galimybė apskritai atsiras. Laisvė!

„DEGA RŪTOS“ – IDĖJOS IŠSKIRTINĖMS VESTUVĖMS

Nežinai, kaip vestuvių šventę padaryti įsimintinesnę ir neužmirštamą? Atsibodo tie patys papuošimai, tos pačios vietos? Ne bėda. „Dega Rūtos" vestuvių planuotojų komanda tikrai turi, ką parodyti, ir kiekvienas gali atrasti naujo ir dar nematyto.

Ką veikė 20 vestuvių planuotojų viename restorane?

Antradienio vakarą sostinėje veikiančiame itališkame restorane „Piazzetta Italia“ susirinko per 20 vestuvių planuotojų. Jos susipažino su restorano erdvėmis, vaišinosi ir kalbėjo apie beprasidedantį vestuvių sezoną.

Erdvės metamorfozės: 500 drugelių vestuvės

Iš tiesų tų drugelių buvo virš 500 vienetų. 550 mėlynų drugelių, kurie „skraidė“ ne vien šventės vietoje, bet buvo „nutūpę“ ir ant kvietimų bei vardų kortelių. Na, o trumpiau tariant, tai buvo lengvas, plasnojantis, vėjyje besisukantis dekoras: rankomis iškarpyti nuotakai patikusios mėlynos spalvos įvairaus dydžio drugeliai. Kabantys drugeliai, pririšti drugeliai, prisegti drugeliai, priklijuoti...
Viešbučiai, ištaigingos jų salės, dvarai, pilys ir didžiulės jų pokylių salės, žavingos vilos ir jų pobūvių salės, įvairiausių pasaulio virtuvių maistą siūlantys restoranai, jaukios kavinės, ultramodernūs barai, senovinės kaimo turizmo sodybos, baltutėlės palapinės ir paviljonai ant jūros kranto – kuri bus jūsų vestuvių vieta? Tiek įvairiausių salių nuoma, tiek palapinių nuoma, tiek ir paviljonų nuoma skaičiuojama labai įvairiai. Sakykime, kartais, įsipareigojus imti vestuvių vaišes iš tam tikrų tiekėjų, už nuomą mokėti apskritai nereikia. Dažniau tokie atvejai pasitaiko, kai vieta vestuvėms pasirenkamos viešbučių salės, restoranai, barai, kavinės, ar kitos maitinimą tiekiančios įstaigos. Kuomet pasirenkamos palapinės vestuvėms arba paviljonai, tikimybė nemokėti atskirai už nuomą žymiai sumažėja, tačiau jau yra ir maisto tiekėjų, kurie gali pasiūlyti palapines bei paviljonus daug pigiau arba netgi nemokamai – viskas priklauso nuo to, ko pageidaujate. Plačiau apie visa tai - šiame mūsų puslapio skyriuje.

Registruokis kataloge

Jeigu Jūsų verslas susijęs su vestuvėmis, parašykite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime. Kartu nuspręsime, kuo šis vestuvių katalogas gali būti naudingas Jūsų verslui ir klientui.
Tel.:
* duomenys saugus. zr.: privatumo politika
Facebook draugai rekomenduoja

Video

Europa Royal Druskininkai
BARONO VILA
BARONO VILA